24 jún 28, 22:42:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 871 872 [873] 874 875 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577997 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13080 Dátum: 12 okt 25, 13:26:03 »

újra átolvasna a fejezetet egyre inkább az az elképzelésem hogy Ichigo magától Bachtól vette át a Blut-ot a fullbring-je erejével ,amikor belevágta a kardot ,mert a vágás mentén kezdtek el megjelenni a csíkok
Naplózva

kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #13081 Dátum: 12 okt 25, 15:16:36 »

nem szeretek ön ismételni de még egyszer leírom, hogy az a elmélet, hogy Ichigo anyja quincy nem vonja magával azt, hogy le kellet volna akkor győznie Horgászt. Eleve ez a hollow a maga osztályában elég elhíresült volt rengeteg halálistent megölt már a képessége miatt, ha az Masaki nem volt kiemelkedő quincy vagy hidegvérű harcos (esetleg Ichigonak álcázza azt a micsodát) akkor nincs semmi probléma abban hogy ott akkor meghalt, sőt azután Horgász elmenekült hiszen Ichigot már nem bántotta. Mért mert talán megsérült volna a harcban?
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13082 Dátum: 12 okt 25, 16:00:03 »

Utólag egyébként annyi minden értelmet nyer. (Persze szándékosan van így megírva, csak az olvasónak tűnik így.)
Néha, egy-egy fejezetben vannak mondatok, ami utalhat egy-két dologra.
Az, hogy Isshin kapitány, vagy csak kapitányi szintű elég elgondolkodtató.
Bár szerintem nem volt az, de például a Turn Back The Pendulum-fejezetekben van néhány kis információ.
Azt mondja Shinji, hogy nagyon sűrűn cserélődtek akkor a kapitányok. (Érdemes szerintem ebbe újra belelapozni...)
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/315_01/14
A tizedik osztagnak se kapitánya, se hadnagya. Az hogy lehet? Azt mondják "távozott az élők sorából". Ez mondjuk bármit jelenthet náluk. Régen egyből Isshin jutott eszembe, de már ezt nem mondanám.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/315_01/16
http://img291.imageshack.us/img291/7914/vcvf.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 16:03:44 írta murasaki » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13083 Dátum: 12 okt 25, 18:05:24 »

No itt sokan csodálkoztak én is. De ha belegondoltok Ichigo mindig azzá vált ami ellen küzdött, ahhoz, hogy legyőzze.
Vegyük sorba: Rukia megmentése shinigamik ellen, kapitányi szintig vitte, hogy nyerjen.
                    Espadak ellen, megküzd hollow énjével, wizard lesz és nyer, sőt! Ulquiorra ellen teljesen hollowa változik.
                    Aizen kivétel mert nem lett Ichigobol szörny, de eléri a végső formát.
                    Jelen: quincy ellenfelek, mi kell, hogy következzen Ichigo quincy erőket kap. Kubo abszolút sablonon vezeti az egész mangát. Csalódtam most de legalább Byakuya meghalt  bow. Igaz, hogy sikeresen lerombolta a tekintélyét azzal, hogy könyörög Ichigonak akit eddig soha nem ismert el igazi shinigaminak.. szóval pffff...

Jah, és ne várjatok normális magyarázatot Kubotol, majd azt mondja, hogy mivel a quincyk is alap járaton emberek és Ichigo is, így ő is megtanulhatta a blutt vent... és pont. 

Az a baj, hogy 1 hős van, ha a Bleachben is csapatban nyomulnának akkor zsírabb lenne, ezért volt jó anno a hueco mundo arc, oda csapatba mentek és pazar harcok voltak, Bleach csúcs pontja volt, most meg eperke feszül egyedül, aztán meg juhászbácsi félkézzel odaveri mint szél a budiajtót  Pontosanbye bye
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13084 Dátum: 12 okt 25, 19:30:17 »

Szerintem is egy kicsit erőltetett már hogy minden nagy csatát Ichigo-nak kell megküzdenie, mért nem lehetne hogy pl a végén nem Ichigo hanem valaki más győzné le Bach-ot pl Ryuken valami bosszú folytán vagy valami ilyesmi.
Ha többen kapnának nagyobb harcokat amiben most se szűkölködik a manga akkor pl lehet hogy Kyoraku ha meg lenne oldva hogy ne tudják ellopni a Bankai-t akkor rákényszerülne hogy használja azt, más különben nem lenne esélyeegy nagyobb kaliberű ellenfél pl Bach ellen.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
jasonshaman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13085 Dátum: 12 okt 25, 23:04:30 »

nem vágom mi a bajotok byakuyával (MÉG MINDIG ÉL ATYAISTEN) személy szerint engem jobban zavarnak kedves Szofron idétlen, óvodás kommentjei mint hogy byakuya él e vagy hal, de nem akarok senkit sem megbántani. itt azon van a hangsúly ,hogy egy elég egyedi karaktert ölt meg  ezért nem rendezte el egyetlen pixellel hanem betett róla 2 oldalt, 2 részen keresztűl. tyűha-.-
Ez a rész szerintem pedig katasztrófa volt. ez a hatalmas reiatsu release ichigótol utána pedig a földbe döngölése tök gáz volt. ez is csak azt mutatja hogy bach milyen erős , de könyörgöm menyire overpowered lesz még ? Ha itt is az lesz mint a narutóba , hogy madara egyedül kettétép mindenkit és majd váll vetve 10on1 be harcolnak ellene a finalbe akkor hülyét kapok és kidobom az egészet a kukába...
A blut vein dolog meg majd eldől , hogy gáz e vagy sem meg kell várni amíg kiderül ,hogy most ez pontosan miért is van. bár szerintem is a fullbring cucc miatt.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13086 Dátum: 12 okt 26, 07:00:57 »

Úgy látszik neked az 1 személyes hősködés tetszik. Nekem jobban bejön a Fairy Tail féle vagy a jelenleg Narutoban fennálló helyzet, hogy többen harcolnak a fő ellenséggel.
Byakuyának meg eltűnik a kardja, szóval ha ezek után sem halt meg akkor tényleg 1-es alá ez a manga.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13087 Dátum: 12 okt 26, 07:24:50 »

Nem mintha itt nem lett volna "tömeg fight"?... Aizen 3x harcolt kapitányok/ex kapitányok ellen, ott se volt 1v1. Úgyhogy a gondolatmenet fail kedves Zoro.

ez a hatalmas reiatsu release ichigótol utána pedig a földbe döngölése tök gáz volt.

Földbedöngölés és földbedöngölés között is van különbség. Ichigot nem olyan értelemben döngölték a földbe, mint ahogy Byakuyát . Nézd meg Ichigo szemét, egy ronggyá vert , földbedöngölt fickónak nem ilyen a tekintete. Emellett pedig igenis mindenkit le kell és le fog győzni Bach SS-ben és majd a lélek királyig kell menetelnie! Ha már itt lenne olyan aki megközelíti az erejét, akkor a 0. osztag nem kihívás, hanem kivégző osztaga lenne Bachnak.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13088 Dátum: 12 okt 26, 07:32:23 »

Én Szofronhozzászólásain mindig jót mosolygok tedd te is ezt jasonshaman , amúgy nagyon valószínű hogy Byakuya már véglegesen eltávozott mert a kardja elkezdett szétporladni ami a lelkének egy darabja úgyhogy nem hiszem hogy életben lenne.
Én olyat várnék hogy most is lehetne olyan mint Urahara-Isshin-Yoruichi trió küzdött Aizen ellen csak más szereplőkkel, mért mindig Ichigonak kell szembeszállnia egyedül a legerősebbel azon kivűl hogy ő a főhős.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #13089 Dátum: 12 okt 26, 10:48:00 »

Földbedöngölés és földbedöngölés között is van különbség. Ichigot nem olyan értelemben döngölték a földbe, mint ahogy Byakuyát . Nézd meg Ichigo szemét, egy ronggyá vert , földbedöngölt fickónak nem ilyen a tekintete. Emellett pedig igenis mindenkit le kell és le fog győzni Bach SS-ben és majd a lélek királyig kell menetelnie! Ha már itt lenne olyan aki megközelíti az erejét, akkor a 0. osztag nem kihívás, hanem kivégző osztaga lenne Bachnak.
Még pontosabb lenne, ha az utolsó oldalt linkeled be, ami alapján szépet suhint Bach tokája felé kedves Eperke.
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #13090 Dátum: 12 okt 26, 11:32:58 »

Én ezt a részt nem nevezném sem jónak, sem rossznak, inkább egy nagy kérdésnek. A leglényegesebb dolog az volt, hogy Ichigo nem nyiffant ki, méghozzá a "blut vene" kinézetű védelem miatt. Két lehetőség van:
1. Nem blut vene. Akkor fogalmam sincs mi lehet.
2. Tényleg az, itt is két ágra oszlik az alapján hogy azt tényleg Ichigo használja, vagy esetleg másvalaki segít rajta. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/14 nem úgy néz ki, mint aki szándékosan tesztelni akarja a védelmi képességei.
1. Nem Ichigo használja a blut venet hanem valamelyik Ishida védelmezi őt, hiszen ők is elő kell hogy kerüljenek egyszer. Kicsit valószínűtlen, hogy más véredényeit irányítják, de nem lehet kizárni.
2. Ichigo használja. Ekkor felvetődik az hogy mikortól és hogyan képes használni quincy

1. Az anya quincy volt és így.
2. Csatában szerezte, hiszen ahogy mások is írták, eddig minden képesség ami feltűnt Ichigo is elsajátított(shinigami, bankai, halow maszk, cero, fullbring, stb.)Ez lehet egyedi képessége is, de akár a fullbring képességei miatt is.
3. Ichigo jelenlegi ereje onnan származik, hogy a főkapitány parancsára összedobtak egy kardot, amibe az erejüket rejtették. Itt van ez a rész mikor észleli hogy kitől is kapott: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/461/11 összesen 14 embert említ, de később van arról szó, hogy az összes kapitány és hadnagy adott bele, meg még páran, szóval minimum 30 ember, amik közül csak néhányat ismert fel. Ha már az apja adott bele, akár Ryuuken is csatlakozhatott, és így vált képessé a blut venet használni. Ez megmagyarázná, hogy miért jelentek meg ilyen nagy számban, amikor Rukia "visszaadta" Ichigonak az erejét. Tudták hogy hatalmas erőt adnak Ichigonak és ha átálna meg tudnák fékezni. 3 kapitány, a 2 legerősebb hadnagy, Rukia és Ichigo kissé sok szerintem egy volt helyettes shinigami és ha jól számolom 6 fullbringeres ellen. Sőt ekkor még nem is "osztották" szét Ichigo erejét. Én ezzel magyarázom, hogy ilyen szépen hullanak a karakterek, hiszen nem halhatnak meg teljesen, az erejük egy része Ichigoban van, és akkor számít valaki halotnak ha teljesen eltűnik a reiatsuja.
Naplózva
jani2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #13091 Dátum: 12 okt 26, 13:38:07 »

És hagyjuk most már tényleg Byakuyát, engem már rémesen idegesìt, hogy még mindig  èletben van, ebből is látszik mennyire nem tud jó karaktert ölni Kubo. Remélem, hogy most az egyszer kivételt tesz és vègre...

Yamabá mi volt? Negatív karakter? Nah meg Kira? én személy szerint nagyon kiváncsi lettem volna az ő bankaiára hiszen egy elég durva képessége volt valjuk be a legtöbb szereplőnek üti a képességét, már csak egy kis sebességre lett volna szüksége amit lehet h pont a bankaitól kapott volna.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13092 Dátum: 12 okt 26, 13:50:03 »

Hát Yama nem volt jó. Legalábbis én nem definiálom azt jónak, aki bárkin átgázolva, bárkit felálfozva érvényesíti céljait. De legalább erkölcsileg a 0-ról 1-esre került az öreg.
Am. Jani remélem két-három hét múlva is találkozunk. :'D
Naplózva
jani2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #13093 Dátum: 12 okt 26, 14:15:35 »

Ishida
Nem ide szoktam írni a hszeimet hanem a "hozzászólás" linkhez meg Bleachez elég ritkán írok (ide pláne gondolom erre értetted mert télleg írtam pár hete ide Mosolyog ) mert nem igazán van mit kritizálni legfeljebb csak kiigazítani egyeseket. Nem tudok mit mondani érdekes manga érdekes részek, különösebb hibát én nem vélek felfedezni benne nem úgy mint mások (pl.: több mint 2 szereplős harcok hiánya, hibrid Ichigo stb. hogy az aktuálisakat említsem) ilyen a manga így szeretem akkor meg minek is irogatni? Mosolyog Ha van kérdés vagy ötlet akkor azt írom egyébként meg már jöhetne az anime Nyelvesít Pojén
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13094 Dátum: 12 okt 26, 14:35:16 »

Ah megvan:) Ez jelenet már tudom mire emlékeztet. Narutoban mikor Raikage ugyan ugy földbe nyomja Sasukét és hát ö is egy pajzzsal kivédi:)  De talán ez jobb lett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 871 872 [873] 874 875 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!