24 jún 28, 22:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 870 871 [872] 873 874 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577987 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13065 Dátum: 12 okt 24, 20:48:51 »

Amúgy Bach kijelentései érdekesek:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/15

Ichigot valami palotába akarja vinni.... WHAT???Ohh My God
Valami köze ezek szerint biztosan van Ichigonak Bachoz.....Vagy az összes Quincyhez...Meg ami tovább erősíti azt,hogy Ichigo lehet Quincy is egyben.:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/7
Itt mondja Bach,hogy "Ellenség ,cöh? Igen és nem." - Ez azért elég érdekes---Ha azt vesszük,akkor ellensége Ichigónak mint shinigami ,de barátja mint Quincy.....

Szóval ez érdekesnek ígérkezik a következő részre...Mondjuk most tényleg...Ichigo ne legyen már ilyen full hibrid állatt...Fullbring,shinigami,quincy,hollow...na mi van még????Legközelebb Bounttá alakul Nevet Nevet Nevet
Na jó ez elég beteg lenne már tényleg.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 20:54:20 írta Tensa-Zanka no Tachi » Naplózva
kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #13066 Dátum: 12 okt 24, 20:51:01 »

nah még néhány dolog
azt sem lehet elhanyagolni hogy horgász nem egy akár milyen hollow volt, emlékezetek vissza a képességére, meg monta is hogy sok halálistent megölt már nem lenne csoda, hogy ha Masaki is meg tudta volna ölni (ha volt is ereje)

Elnézést byakuyás szövegért rosszul fejeztem be, 20 fejezet múlva jön renji és szétveri a fejét aegy lapáttal (tudja már mikor kell meghalni) s majd csak a következőben temeti el (élve).

Ezzekel a fejezettekkel csak az a baj hogy belasúlt a manga ennek ellenére azért történnek váratlan fordulatok (Quincy erőt minek nevezzük ha? és az hogy eredetileg Bach magával akarta vinni föltámasztani (eddig nem gondoltam soknak de ha ez újra megtörténik...) és magához venni), az irány jó max Byakuya helyet jöhetne valami plusz is.

Ichigo erejét én most a régi maxos verzióval egyenlő vagy picit erősebb re tenném
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13067 Dátum: 12 okt 24, 21:05:14 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/15

Nekem a szőke Quincy arckifejezése szúrt szemet, nézzétek csak, hírtelen elég búbánatos feje lett, és mikor mondják neki hogy visszük Ichigot palotába és feltámasszuk hogy a mi oldalunkra álljon. ( Zombi Ichigo Quincy irányító csippel az agyába? wtf? vagy mi lett volna Nevet ) Olyan fejet vág mint aki sajnálja hogy Ichigo-t így kifektették, majd pedig kényszeríteni hogy a halálistenek ellen harvoljon. Fura, mintha arra vágyna hogy Ichigoék nyerjenek és Bach elbukjon. Lehet Bach poziciójára fáj a foga valójában? Epic fordulat lenne ha egyszercsak megölné Bach-ot, és leleplezné magát hogy: Háhá valójában nekem nagyobb erőm van mint neged te vén szivar, csak a pillanatra vártam! Mostantól én vezetem a sereget.

Meg ez a feltámasztós dolog, Ichigo még élt mikor mondták, de mi van ha párperce halottakat is visszatudnak hozni Quincy-fan zombiként? Bazz, az durva lenne ha feltámasztanák Byakuyát, és a halálistenek ellen harcolna Nevet Vagy mivan ha pár fejezete kinyírta Aizent mivel nem állt át, direkt azért hogy utánna Quincy-fan zombiként visszahozza.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13068 Dátum: 12 okt 24, 21:15:14 »

Azért öltek ilyen sok shinigamit hogy csináljanak egy zombi shinigami csapatott elől a zombi kapitányokkal(kivéve Yama-bát mert ő félbe lett vágna).  Ördögi
Tán Halloween miatt van ez? Bleach halloween zombi shinigamikkal. Hümm-hümm
(Csak ne olyan legyen ez az újjá születés mint a Naruto-ban.)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 21:18:29 írta zitagirl » Naplózva
hetyix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8

o.O[NTH]O.o


WWW
« Válasz #13069 Dátum: 12 okt 24, 21:19:51 »

Én pedig azt nem értem, hogy Ichigonak hová tűnt az a nagy ereje, amivel Aizen ellen küzdött? Most olyan, mint amikor kezdő BANKAI használó volt... mert nem tűnik erősebbnek... És hová tűnt a gyorsasága, meg a hollow ereje? Nem értem...

Ennyire nem követed  a mangát? Ici elvesztette az erejét az aizen elleni harcban, a fulbringes arc ezért volt hogy új erőt kapjon + a régit vissza szerezze ( ami ugyan sikerült, de nem tudjuk még mennyire, én legalábbis nem emléxem hogy lett volna róla szó)

Én arra fel értettem, hogy Hiperbrutáltápos volt, amikor Aizen ellen ment, de most meg semmi, csak egy sima BANKAI, de még hollow ereje sincs. KONKRÉTAN arra az erőre gondoltam, amit a végső Getsuga Tensou-nál szerzett meg. (Tudod, mikor husszú haja volt ^^) Tehát követem a mangát, csak nem voltam tisztában azzal, hogy az az ereje hovű tűnt, és most miért csak ez van. De egyik kolléga már megadta rá a választ Mosolyog
Naplózva

gas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #13070 Dátum: 12 okt 24, 21:27:28 »

amúgy az hogy Ichi quincy lenne az magyarázatot adna arra ,hogy miért tudott kitörni "kirge börtönéből" vagyis szerintem .... de viszont arra kíváncsi leszek hogy Ichi hogy fogja a jelenlegi erejével felvenni a versenyt Bachal mivel ugyebár már a maszkját nem tudja használni mert a hollow énje egybeolvadt zangetsuval (viszont akkor ez azt is jelenti hogy a vasto lord erejét is tudja használni nem ?mert most jól jönne ha arconhányná Bachot egy ceroval Nevet) vagy használja megint a mugetsut és azzal győzi le Bachot is ....
Naplózva
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #13071 Dátum: 12 okt 24, 21:41:01 »

amúgy az hogy Ichi quincy lenne az magyarázatot adna arra ,hogy miért tudott kitörni "kirge börtönéből" vagyis szerintem .... de viszont arra kíváncsi leszek hogy Ichi hogy fogja a jelenlegi erejével felvenni a versenyt Bachal mivel ugyebár már a maszkját nem tudja használni mert a hollow énje egybeolvadt zangetsuval (viszont akkor ez azt is jelenti hogy a vasto lord erejét is tudja használni nem ?mert most jól jönne ha arconhányná Bachot egy ceroval Nevet) vagy használja megint a mugetsut és azzal győzi le Bachot is ....
Akkor lenne odabaszos ha leköpné egy ceroval ugy hogy betolja a quincik támadó cuccát :DD
Azt még Bach is megérezné Nevet
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #13072 Dátum: 12 okt 24, 22:07:50 »

Emberek..ez Bleach. Számomra az egyetlen idegesítő tényező megint csak a rövidség/Kubo hihetetlen tehetsége arra, hogy miként vezesse a mangáját úgy, hogy azt érezzem, ismét 5 oldalra vártam 1 hetet.

Komolyan...én abszolút nyugalommal képes vagyok elfogadni, ha Kubo egy kis quincyt is adott a Pindúr-pandúros "cukor..só..és minden mi jó" főzetéhez. Ichigónak így vagy úgy már szinte mindenből van egy kicsi..most miért éppen a quincy erő maradna ki neki? Miért éppen ezen akad ki a nép? Nekem a fullbring sokkal idegesítőbb volt, mikor 450 fejezet után behozták a semmiből - csak mert valahogy mégis vissza kell powerolni a főhőst. Halálisten-Lidérc(Vaizard)-Qunincy legalább már időben behozatalra került. Ráadásul ezt még meg is tudná magyarázni és pár (nem lehengerlő, de mindenképpen) bizonyítékkal alá is támasztani.

Ichigo édesanyjáról a nevén és a halála okán kívül nem sok mindent tudunk, pedig ha azt vesszük, akkor egy halálisten (aki ráadásul még kapitány is volt) lett a férje, szóval elég fontos karakter. Semmi flashback sztorink nincs még a párocska találkájáról, így a "Misaki quincy volt" teóriát pikkpakk bele lehet építeni a történetszálba.
Részemről még egy kicsit érdekessé is tenné a helyzetet, új nézőpontba tenné Isshin és Ryuken kapcsolatát, Aizen kijelentését miszerint Ichigo már a születése pillanatától különleges volt (nem mintha a sima ember+halálisten nem lenne elég érdekes már alapból), még talán Kubo azt is bele tudná magyarázni az egészbe, hogy emiatt van benne Ichigo a veszélyes 5-be és emiatt nem tudják ellopni a bankai-át, vagy, hogy Bachbácsi ezért akarja maguk mellé állítani Ichigot (nem csak azért mert ő a főhős). Plusz Aizen régi félbehagyott mondata oldalanként másként van fordítva...a magyar fordításban a "te félig ember és..." sor van, de angolban "because you are the offspring of a shinigami and..." sor van. Szóval erről ennyit! Valamint ha jól emlékszem Kubo azt nyilatkozta, hogy az utolsó történetszálban lerántja a leplet Ichigo származásáról...

Nekem az egyetlen problémám ezzel a megoldással az lenne, hogy miért pont most? Eddig miért nem jelentkeztek Quinchigo képességek...bár mindent meg lehet magyarázni (rá lehet erőltetni a népre) ha mangaka az ember..
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #13073 Dátum: 12 okt 24, 22:26:26 »

Érdekes egy fejezet volt ez Mosolyog De szerintem simán felírhatunk még egy embert a nem kívánatos személyek listára. Tehát Kenpachi, Ichigo, és szerintem Aizen-t is. Oka volt gondolom,hogy felkeresték de fura,hogy Ichigot is az ő oldalukra akarják állítani akár Aizent. Valami agymosást akartak vele csinálni vagy nem tudom hogy képzelték ezt megvalósítani... xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13074 Dátum: 12 okt 24, 22:34:37 »

Pont azért vadászták a hollowokat is, hogy sereget csináljanak belőlük a maguk oldalára. Ezek az úgynevezett "soldat" csapatok, akiket a végén ráeresztettek SS-re. Elfogták őket, megkapták az agymosást és most már szível-lélekkel Quincyk. Ezt akarták Ichigoval is. Amugy nem tudom honnét vettétek még mindig, hogy Ishin egy kapitány volt. Soha nem mondtak és nem állított ilyet senki. Isshin annyit mondott, hogy kapitányi szintű shinigami amikor a halászt levágta. Az édesanyjával kapcsolatban pedig az egy hibás fordítás volt. Ezt később több fordító helyről is megerősítették. Emberként utalnak azóta reá.
Naplózva
Daseine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #13075 Dátum: 12 okt 24, 22:39:48 »

Azért elég jó, hogy yamát lezúzta egy kettő aztán most jön ichigo és a torkával blokkolja a támadást. haha Nevet
Kb az történt szerintem, hogy a hollow énje megint berezelt, hogy instant szénné fog égni és feltúrbozta ismét nagyra becsült hősünket.
Amúgy ez a quincys butaság esélytelen, mert mint említette már más is. Hogy ölte volna meg akkor az anyukáját egy ilyen maszek hollow a mezőn?
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #13076 Dátum: 12 okt 24, 22:53:26 »

@rini67
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/187/13
Tudom, hogy senki sem erősítette eddig még meg Isshin kapitányi voltát...jómagam a karjához erősített fehér rongydarabból - ami erősen hajaz egy kapitányi haorira (ez a neve? lol) - vontam le a következtetést.

@Daseine
Mint már mások is említették előttem, a Quincyknek is létezik egy "erő-elvesztő" mozdulatuk...de kitudja..magával a gondolattal érdekes eljátszani.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 22:54:02 írta echoCHANNEL » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13077 Dátum: 12 okt 25, 00:44:42 »

Épen ez az. Isshin soha nem hivatkozott magára úgy, hogy kapitány lett volna. Direkt úgy fogalmazott, hogy kapitányi szintű shinigami. Éppen ezért erre nem lehet következtetni. Ami biztos, hogy kapitányi szintű erővel rendelkezik. Kitudja, hogy miért hord a shinigami kapitányokhoz hasonló fehér haorit? Másrészt el is tér az alakja, formája a többiekétől. Lehet, hogy a 20 évvel ezelőtti cselekedete miatt kapta mint megtiszteltetés, lehet, hogy egy nemesi házban szolgált és ott ezen a szinten ez volt a köpenynek a formája. Egy szóval nem lehet tudni erről semmit, de én az elmondottak miatt kétlem, hogy kapitány lett volna. SS-ben biztos nem.
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #13078 Dátum: 12 okt 25, 04:34:03 »

Ichigo anyja nem hiszem, hogy quincy lett volna. Ő egy ember volt, aki egy shinigaminak lett a felesége, de utána megölte egy hollow. Pont egy olyan szereplő aki a lehető legegyszerűbb,de mégis nagyon jó volt Ichigo szàmàra. Nem hiszem, hogy ezt az aránylag még épp dolgot is össze kéne rombolni. Meg aztán ha Ichi quincy is lesz, az már nagyon sok szerintem.
Isshin nem volt kapitány, pont azért mondta csak azt, hogy ő csak kapitányi szintű shinigami. De aztán lehet, hogy tèvedek.
És hagyjuk most már tényleg Byakuyát, engem már rémesen idegesìt, hogy még mindig  èletben van, ebből is látszik mennyire nem tud jó karaktert ölni Kubo. Remélem, hogy most az egyszer kivételt tesz és vègre...
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13079 Dátum: 12 okt 25, 11:31:05 »

Ichigo családfájában kell lennie magasabb szintű felmenőnek. Az eddigi képtelen felvetések egyike sem magyarázza Ichigo hatalmát. Ez az "ember" még a felemelkedett Aizenhez képest is egy jóval felsőbbrendűbb létforma volt. Lehet itt keresztezni mindenféle fajokat, de értelmetlen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 870 871 [872] 873 874 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!