24 jún 28, 22:39:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 869 870 [871] 872 873 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577994 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
jani2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #13050 Dátum: 12 okt 24, 19:00:47 »

Ichigonak most már Quincy ereje is van?
Akkor ez a szülők státusza
Isshin: shinigami
Masaki: quincy
és plusz Urahara edzésénél létrejött hollow
Mi lesz még itt?

R.I.P. Byakuya. Sosem felejtjük el hogy ki voltál  Szomorú


Én is arra gondoltam h Ichigo édesanyja quincy volt de akkor miért nem tudta magát megvédeni amikor megölte a hollow? Elvesztette volna a quincy képességeit mint Ishida a Mayuri elleni harc után?

Szerintem nem Urahara elleni harcnál kapta a hollow erőt főleg h tudjuk a hougyokuval Aizen arrancarokat is létre tudott hozni illetve továbbfejleszteni őket + onnan szerezte a hollow erejét is. Vagyis a hollow erőt Ichigo is onnan kapta mikor még a hougyoku Rukiában volt és átadta az erejét a hougyokuból is került bele "valami".
Naplózva
hetyix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8

o.O[NTH]O.o


WWW
« Válasz #13051 Dátum: 12 okt 24, 19:08:59 »

Én pedig azt nem értem, hogy Ichigonak hová tűnt az a nagy ereje, amivel Aizen ellen küzdött? Most olyan, mint amikor kezdő BANKAI használó volt... mert nem tűnik erősebbnek... És hová tűnt a gyorsasága, meg a hollow ereje? Nem értem...
Naplózva

jani2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #13052 Dátum: 12 okt 24, 19:09:55 »

A fullbringes arc-ban történteknek tulajdonítom hogy Ichigo el bírta sajátítani a Quincy-k által Blut-nak hívott technikát, de szerintem Masaki azért nem lehet quincy mert akkor a föntebb említett Aizen-es résznél nem azt mondta volna Aizen: hogy  te egy ember és egy ... (halálisten), hanem az hogy te egy halálisten és egy... (quincy) gyermeke vagy.
Az meg kicsit furcsa lenne ha Aizen nem tudta volna Masakiról hogy nem ember mkior Ichigo-t és születése óta megfigyelte.

A quincyket is emlegetik emberként is bár ez lehet h csak arra akar utalni h ők se a shinigamikkal se a hollowokkal nem szimpatizálnak így már csak a középút marad. De ha jobban belegondolunk akkor a quincyknek nem kell mesterséges ruha hogy az emberek lássák őket vagyis akkor tényleg azok nem?
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13053 Dátum: 12 okt 24, 19:13:19 »

Az elején még úgy volt, hogy Ichigo-n kívül a többieknek szükségük volt egy átalakítóra ami szellemi testé alakítja őket vagy mi, hogy átutazhassanak SS-be. De ha ishidát átalakítja a kapu, akkor szerintem ugyan úgy láthatatlanná válik az átlag emberek számára. Szerintem ezek a Quincy-k is szellemi formába lehetnek, és ugyan úgy nemlátszódnak az emberek számára.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13054 Dátum: 12 okt 24, 19:18:20 »

Hetyix. Ichigo Aizen ellen ugye egyesült a hollow énjével hogy elérhesse a végső alakját,de a végsö támadása a mugetsu
az összes addigi erejének(szinte) elvesztésével járt.
Új bankaija meg a régi és a fullbring edzés eredménye.
Hollow énje azért nincs mert zangetsu már egyesült Ichigo hollow énjével(bár jó lenne ismét látni,Kubotol kitellik kacsint)
Gyorsaságára pedig szerintem nincsen panasz ginjou,és kirge ellen remekelt.
Naplózva

hetyix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8

o.O[NTH]O.o


WWW
« Válasz #13055 Dátum: 12 okt 24, 19:23:19 »

De Aizen ellen muszáj volt neki a Mugetsut használni? Mert anélkül is nagyon erős volt. És ha nem változik Getsugává, akkor is elvesztette volna az erejét? (Itt a fekete énjére gondolok) De egyébként köszönöm a választ Mosolyog
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13056 Dátum: 12 okt 24, 19:28:08 »

Erősebb volt nála bőven az fix,elöször én se értettem minek lövi el ezek után,de gondolom nem akarta az idöt húzni és egyetlen csapással elakarta intézni,hátha ha aizen fejlődött volna még párat.
Amúgy meg már tudatosan fel volt készülve hogy elveszti az erejét(addigi régi álma volt hogy normális legyen).
Ez is egy fontos ok lehetett kacsint
Naplózva

kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #13057 Dátum: 12 okt 24, 19:56:14 »

Asszem Kubo egyre jobb alapot teremt ennek az arcnak (remélem nem csak én látom így)
Bár ez, hogy már Quincy képességekre is szertett eperke elsőre erőltettetnek hangzik de ha jobban bele gondól az ember, a hollow erőhöz képet ez ordítja hogy van mögötte story amire én nagyon kiváncsi lennék
Írtátok hogy ha az anya  Quincy volt mért nem védte meg magát horgásszal szemben, no ezt két féleképp is meg lehet magyarázni  :
1, amit már említettetek elvesztette az erejét ami adja az érdekes Flashback alapot
2, vagy egyszerűen csak  Quincy származású volt de nem tanulta meg a harcmodort
Említettétek, hogy esetleg rokonság is felmerülhet Ichi anya és Ishida apja közt, hát esse tartom kizártnak:
Isshin jön látt és elveszi Masakit erre az idősebb négy szemű felháborodik és kitagadja őket.
Már látom mikor elmondják Ichinek és Ishidának, hogy kuzinok (szerintem ezt nem kell részletezni)

De mekkora már, Byakuya álmában zaklatja Kubót a műsoridőért vagy mi, a következő részben kap még egy mondatott, utána következő fejezetben egy oldalon át alszik majd majd 20 fejezet után jön Renji és még élve eltemeti. ikszdé

Na de a hülyeséget félre téve, nekem nagyon úgy tünik, hogy Kubobá jelenleg kemény alapozásba kezdett, ha nem kavarodik össze és kicsit oda figyel akkor utcso arca talán még az ss-nél is jobb lesz ( de azért helyeselnék pár új technikát megtanulásra Ichinek mert már...)
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13058 Dátum: 12 okt 24, 20:18:21 »

No akkor összemixelem a saját és a többiek felvetéseivel, hogy lehetőség szerint, ne legyen benne hiba.

*Bleach kronológia Isshin idejétől számítva*

kb -25 - Isshin összeismerkedik Masakival, ki feltehetően ekkor még tényleges quincy volt, akár tényleg Ryüken húga.
kb -20 - Isshinéknél gondok támadnak, eddigi pontosan ismeretlen okok miatt (amik lehetnek Ichigo születése, vagy netán a lelkek világa megelégelte Isshin és Masaki kapcsolatát), valamilyen végső harcban mind Isshin mind Masaki elvesztik erejüket, így lélekenergia nélkül, el tudnak szökni, védelem gyanánt Masaki (quincy ismerőse, de hajaz a testvérre), Ryükentől kér segítséget, hogy ha gáz van a közelben legyen segíteni, aki már csak becsülete miatt is beleegyezik, ámbár párocskánk ezután csak normál emberként élhet, mivel nincs már lélekenergiájuk.
  Alternatíva : Urahara segít leredukálni az erejüket, hogy elmenekülhessenek, és normál életet éljenek, így természetesen Urahara és a fentebb említett okok miatt Ryükenhez közel telepednek le (arról nem is beszélve, hogy Karakurában van a legnagyobb léleksűrűség, ami miatt Aizen megtámadta azt)

Összevéve ezeket, Masaki simán MÁR elveszthette erejét, és akkor már 100%osan sima emberként élt, így igazolva Aizen mondatát, és ha még nem is így lenne mert, még quincy létében szülte volna meg Ichigot, akkor is igaz lenne Aizen mondata, mert a quincyk emberek -legalábbis akkori tudásunk szerint- szóval azzal a mondattal semmi gond nincs szerintem.

Ez teljesen fedné, hogy amikor Ichigo 6-7 éves volt, miért nem volt már Masakinak ereje, és miért tudta megölni Grand Fisher.

Be kell valljam nekem sem jött be ez a dolog most hú de pozitívan, hogy Ichigo+quincy erő, valahogy ez most nem illett ide, viszont utalások és az említett okok miatt simán benne lehet, ez inkább a "nincs a fogunk ínyére" dolog, mintsem logikátlanság.

Bach meg továbbra is badass  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 20:20:58 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13059 Dátum: 12 okt 24, 20:24:27 »

Na ne!!! xD Ez nekem már kezd sok lenni... Ichigo milyen kis hibrid korcsadék lett. Nevet Én valahogy ezek után is kétlem, hogy az anyja quincy lett volna, bár aztán meg ki tudja, Kubonál semmi sem biztos, akárcsak ez az utolsó néhány képkocka. Erre szerintem kevesen gondoltak. Nyelvesít
Idézet
De mekkora már, Byakuya álmában zaklatja Kubót a műsoridőért vagy mi, a következő részben kap még egy mondatott, utána következő fejezetben egy oldalon át alszik majd majd 20 fejezet után jön Renji és még élve eltemeti.
ikszdé Ezek egy kicsit én is meglepődtem, de most már csak meghalt, elvégre a kardja elkezdett szétoszlani, ami csak egyet jelenthet... Kedvencem, de azért na... szép véget ért szerintem. Nyelvesít
Naplózva

Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #13060 Dátum: 12 okt 24, 20:27:42 »

Hát pont ilyen fejezetre számítottam. Ichigo jön, leütik, felkel... remélem ezek után valami érdekeset is mutat majd Kubo. ^^
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #13061 Dátum: 12 okt 24, 20:31:49 »

Hm eszembe jutott egy érdekes elképzelés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha akarjátok viccnek is vehetitek Nevet Nevet Nevet
Akkor mi van ha Chad és Orihime  ichigo  fracción szerűségei már mint ichi erejének egy része valahogy beléjük épült. ezt részben arra alapozom, hogy Orihime valahogy nagyobb hatásfokkal gyógyítaná őt mint mást. Na meg az Ulkvis eset is gyanús volt számomra. De ha igazam van akkor ha ichi valahogy visszatudná szerezni a holow erejét (akkor az íjász szerű holow is stimmelne  a manga elejével,  szerintem jelenleg nincs holow ereje ichinek) (azzal tisztában vagyok hogy arra a képre ami az elején volt azt mondtátok hogy rajongói alkotás korábbról de miért ne válhatna igazzá?)

Egyébként ichigot lélek királlyá válhat (megszerez mindenféle erőt ami csak a bleachban van), de nem akarja és a végén valami happyvel zárul az egész story (pl ichi újra átlagos ember lesz azzal eggyűt aki(t)ket szeret).
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #13062 Dátum: 12 okt 24, 20:38:12 »

Engem is csak az lepett meg ebben a fejezetben, hogy még életben van Ichi. komolyan meglepődtem, hogy nem lett levágva a feje. Pedig jól kiröhögtem már előtte, hogy jött, keménykedett és megmurdelt. Amúgy ez nem fer ám Kubo bácsi. Először a kedvenc karakteremet teszed el láb alól (Ichimaru), most meg a második kedvencemet (Byaku) hát miért nem valaki más??? Annyi sok-sok semmitérő kapitány van még, akiket a kutya se sajnált volna. Miért pont őket nyikkantod meg  Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #13063 Dátum: 12 okt 24, 20:44:03 »

Én pedig azt nem értem, hogy Ichigonak hová tűnt az a nagy ereje, amivel Aizen ellen küzdött? Most olyan, mint amikor kezdő BANKAI használó volt... mert nem tűnik erősebbnek... És hová tűnt a gyorsasága, meg a hollow ereje? Nem értem...

Ennyire nem követed  a mangát? Ici elvesztette az erejét az aizen elleni harcban, a fulbringes arc ezért volt hogy új erőt kapjon + a régit vissza szerezze ( ami ugyan sikerült, de nem tudjuk még mennyire, én legalábbis nem emléxem hogy lett volna róla szó)
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13064 Dátum: 12 okt 24, 20:46:51 »

Idézet
akiket a kutya se sajnált volna
Erre valamiért pont lenne egy tippem. >Nyelvesít  Ördögi De amúgy igen, aki eddig meghalt (az espadakat is beleértve) szinte mindenkit sajnáltam. A legtöbbjükért igazán kár. :'( Bár Byakuya nem olyan karakter, aki a későbbiekben ne tűnne fel (még ha csak emlékként is).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 869 870 [871] 872 873 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!