24 szep 29, 00:22:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 857 858 [859] 860 861 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701615 alkalommal)
0 Felhasználó és 85 vendég van a témában
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #12870 Dátum: 12 okt 17, 09:19:29 »

Kint az új fejezet: http://www.mangareader.net/bleach/512
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12871 Dátum: 12 okt 17, 09:22:19 »

Eleje kicsit zavaros. Akon szabadította ki Ichigot?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 14:06:06 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #12872 Dátum: 12 okt 17, 09:47:03 »

Csak szerintem egyre kevesebb dolog történik egy manga fejezetben, pl a One piece mangák ezerszer tartalmasabbak, ebbe a fejezetben alig történt valami -.-, ez anime szinten 5 perc kb
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12873 Dátum: 12 okt 17, 10:54:11 »

A szokásos időhúzós, egyoldalas képekkel teletűzdelt, Ichigo megjelenését húzó troll fejezet  >.<#

Most mit mondjak még? Megint lecsaptak egy Sternrittert a semmiből és megint nem tudtuk meg a képességét, mert Kubo nem is adott neki, ezért elintézte ugyanúgy mint a Q-t.

Lefogadom, hogy Haschwaldot se tudja még leverni Ichigo, ezért kezdődhet előről az Ulquiorra-Aizen vonal, de most Haschwalddal és Bach-al...

@Szubotics-kun

A One Piecehez nem érdemes Bleach fejezetet nézni terjedelemben. Ég és Föld a kettő, de ez mindig így volt...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 12:58:48 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12874 Dátum: 12 okt 17, 11:03:35 »

Végülis mégis Ichigo jött(egyenlőre) azért a belépője nem volt semmi,egy újabb quincynek annyi,ami kár hogy ilyen rövid lett,és byakuya meglepett hogy még mindig él(legalább átadta Ichigonak a stafétát).
Legalább most elég elhatározottnak tünik az arca,csak hát kitudja meddig Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 11:04:12 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12875 Dátum: 12 okt 17, 11:17:10 »

Szóval mégis Ichigo jött. Hát a nulladik osztagra vártam inkább de azért igen jó lett Mosolyog
Byakuya meg az utolsò szavait mondta vagy csak most kihagyja a harcolak hogy erőt gyűjtsön?
Rukiáék meg remélhetőleg még egyben vannak...
valamennyire.
Remélem kövi fejezetbem megtudjuk hogy mi történt HM-ben és hogy hogyan jutott ki Ichigo a celláiból.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 12:38:43 írta zitagirl » Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #12876 Dátum: 12 okt 17, 11:18:03 »

De Ichigo honnan szerezte ezeket a sérüléseket? Mert amikor belépett az átjáróba még nem volt ilyen leharcolt... És még mindig nem tudjuk,hogy ki van ott Uruharával xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12877 Dátum: 12 okt 17, 12:37:42 »

Engem is meglepett, hogy Ichigo verte el magát idáig. Nem rá számítottam bár ki sem zártam ennek a lehetőségét. Azért vannak képek a börtönből amikor eléggé le volt strapálva már így kinézetileg. Tehát ez mondjuk nem lepett meg mert most viszont egész képet kaptunk róla. Az viszont meglepett, hogy milyen jól tájékozódik a harcmezőn. Semmi perc alatt megtalálta Rukiát és Renjit valamint Byakuyát. Igaz, adta már ennek jelét még az Aizenes harc előtt is amikor a családját ellenőrizte. Az nem lepett meg, hogy Byakuya még él mert szinte biztos voltam benne. Azért nem érzik a szellemi erejét mások mert annyira lecsökkent, hogy nem igazán érzékelhető. Mondhatjuk azt is, hogy a halál szélén áll. Szerintem Kira is így van jelenleg. Alapjában a részt egy jó belépőnek tartom Ichigo részéről és egy újnak a kezdetét. Szerintem Ichigo veszi át Yama helyét abból a célból, hogy lelkesítse a shinigamikat. Ő fogja kitölteni ezt az veszteség alkotta űrt és ez teszi lehetővé, hogy rendezzék soraikat.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12878 Dátum: 12 okt 17, 13:18:11 »

...ennyi? Még nekem sem lenne pofán ilyen semmitmondó "fejezetet" kiadni...
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12879 Dátum: 12 okt 17, 13:22:28 »

Most mit mondjak még? Megint lecsaptak egy Sternrittert a semmiből és megint nem tudtuk meg a képességét, mert Kubo nem is adott neki, ezért elintézte ugyanúgy mint a Q-t.

Melyikre gondolsz most?

Amúgy ez most egy marha nagy csalódás volt ..... ennyi? erre várni egy hetet.... Ebben most tényleg semmi se történt.... Byakuya meg mégse halott?.... a végén még Yamamotoról is kiderül, hogy túlélte a félbevágást, a karlevágást és hogy szétlövöldözték... Nevet Vagy Inoue összerakja. Nevet Amúgy meg most nagyon elfogják picsázni Ichigot, köze nincs ehhez a szinthez.....Még Yama Shikaia is kemény falat lenne neki, nem hogy a Bankaia.... Amúgy meg:
Hogy jött ki a börtönből Ichigo? és Ki a franc volt a kardos? És ki Eric Cartmen apja?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 13:26:08 írta Sobbi » Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12880 Dátum: 12 okt 17, 13:29:47 »

Az lett amire számítottam és írtam is a forumon. Ichigo jött meg. Nekem nagyon tetszett a belépője hogy odavágta a kardot Bach elé. Nem kis sebessége van az biztos Ichigonak. A sérüléseket én annak fogom fel hogy a ketrecből/börtönből akart kiszabadulni, biztos Getsuga Tenshou-val is próbálkozott onnan kitörni de egy ilyen kis helyen a robbanás őt is megsebesítette és ez látszik a ruháján meg a bőrén.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12881 Dátum: 12 okt 17, 13:45:50 »

@Sobbi

Shaz Dominora gondolok. Szerintem miután Akon kinyitja az átjárót, azután Ichi rögtön lecsapta Dominot, miután elkezdi mondani, hogy miben rejlik az ereje, és attól volt az a robbanás. Persze az is lehet hogy hatalmasat tévedek...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 13:46:39 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #12882 Dátum: 12 okt 17, 13:50:23 »

Ahogy rini mondta, lehetett számítani arra hogy Byakuya még lélegzik. Persze ettől függetlenül nem biztos hogy túléli, nagyon ramaty állapotban van.

A belépőről: Ichigot túlontúl kiszámíthatónak véltem ezért őt rögtön el is vetettem. Hát úgylátszik ezt nem kellett volna -_- . Lényegtelen, kétlem hogy a quincí sereget olyan nagy hátrányba juttatná.

Még mindig várom, hogy Aizen a börtönből valamilyen hihetetlen módon kiszabadulva előbukkanjon a sötétből, annyira rá illene  ikszdé.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12883 Dátum: 12 okt 17, 14:02:41 »

Végre ichigo meg emberesedett:D  ennek is eljött az ideje. pont olyan mint mikor aizen ellen ment a dangaios edzés után. Tudja mit akar. nem rinyál . tetszik. pont.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12884 Dátum: 12 okt 17, 14:03:15 »

Ez tényleg rövid fejezet volt, még a fél fogamra sem volt elég. >.<#

Ichigo most elég nagy In medias res-t nyomott. Máris megölt egy egy Sternritter és megjelent Bach előtt. Most azon gondolkozom, hogy honnan tudta, hogy ő a főnök ? Arról tudta, hogy rajta kívül, mindenki fehérben van, vagy a Reatsujából ? Nevet

Éééésssss még mindig nem tudtuk meg HM-ben a kardos kilétét. És valószínű, most egy pár hétig esély se lesz rá. Ichigo már megint önzőik és egyedül akarja megmenteni a világot. Hány verés kell neki, hogy felfogja, hogy társakkal erősebb ? Remélem, hogy Renji és Rukia, Ichigo Reatsuját megérezve feltápászkodnak valahára.  Urahara is befuthat majd segíteni Orihimével meggyógyítani Byakuyát, míg Nel és az ismeretlen megy segíteni Ichigónak. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 14:43:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 857 858 [859] 860 861 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!