24 szep 29, 00:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 854 855 [856] 857 858 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701633 alkalommal)
0 Felhasználó és 93 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12825 Dátum: 12 okt 12, 21:12:21 »

Én meg azt gondolom a lélekkirályról, hogy a teste,porhüvelye ott van a másik dimenzióba amelyre a 0. osztag vigyáz. Viszont a feladata miatt szellemként, lélekként vagy valamilyen formába SS-ben bolyong és teszi  a dolgát. Ezért hivatkozott rá Aizen is valami dologként. Egyszóval irányítja a körforgást. Ebből következik, hogy például azt is látja, érzi ami most SS-ben történik. Viszont ilyenkor a teste teljesen védtelen a másik dimenzióban és ezért kell a testőrség. Úgy gondolom, hogy Urahara és Aizen is a magas intelligenciájának köszönheti az, hogy meglátták amikor a kísérleteiket folytatták. Nem csodálkoznék, ha a Hougyoku is valami hasonló dologként funkcionált volna mint amilyen a lélekkirály csak kicsiben. Ez vonzotta oda azt a dolgot és ezért látták meg mindketten.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12826 Dátum: 12 okt 12, 22:16:42 »

Szerintem Aizen azért láthatta mert jóval a shinigamik fellett áll, mint egy isten és ha csak egy pillanatra is de bepillantot valahogyan a királyi dimenzóba és megleste a lelkek királyát.

Erre értettem a "komikusat" az Aizen másik dimenzióba való bepillantására. Már jóval a magasabb szintre lépése előtt látnia kellet a királyt. Urahara is látta, pedig ő sose jutott magasabb szintekre. Néhányan, már túl nagy hatalmat hisznek Aizennek, ilyen más teljesen elszigetelt dimenzióba való betekintés már szerintem túlzás, és nem is vágna a történetbe. Meg az ilyen "semmise pusztíthatja el Aizent" dolog ( azért még várom hogy Kubo hogy fog majd nyilatkozni erről a dologról ).

Aizen meghalt dolog elfogadható lenne, vagy az hogy most csak kiszabadult de már csak egy átlagos halandó addig, amíg vissza nem tér az átlag kapitánynál kétszer erősebb szintre az ereje, és akkor lehetne pár jó rész a Quincy szál mellet hogy Aizent üldözik és igyekeznek addig megölni amíg vissza nem tér az ereje és újra a hougyoku mesterévé nem válik és megint "megölhetetlenné" az átlag nép által. És a végén persze elkapnák, kis epic harc, majd megölik mire használhatta volna újra a hougyokut, és egy epikus halál Aizennek. Ichigo-t is a hipnózis alá vonja Aizen, erre Ichi kiszúrná mindkét szemét ( a végén meg orihime gyógyítaná meg ), vagy becsukott szemmel harcolna, és így semmit nemérne Aizen hipnózisa, Tousent se tudta alávonni, ezért állította az oldalára, és úgy harcolna Ichigo mint Tousen vakon, és így győzne. Aztán vissza a Quincy történet szálhoz.  Ez így tök jó lenne.

De az hogy most vissza tér egy halhatatlan Aizen, az szerintem teljesen szétcseszné az egész Quincy arcot, mert ezek után miért is kéne tartanom a Quincyktől? ki nem tojik rájuk, mert itt van a halhatatlan Aizen, és újra ő a legfenyegetőbb fő gonosz, és most már a Bleach 70%-a helyett a 99%-a fog kizárólag Aizenről szólni. Értelmetlenné válna az egész.

Néha az, az érzésem hogy Aizen sok olvasót is a Zanpakutoja hatása alá vont, és a mai napig kihat rájuk a hipnózis.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 22:34:52 írta Szofron » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12827 Dátum: 12 okt 12, 22:39:18 »

Szerintem Aizen azért láthatta mert jóval a shinigamik fellett áll, mint egy isten és ha csak egy pillanatra is de bepillantot valahogyan a királyi dimenzóba és megleste a lelkek királyát.

Erre értettem a "komikusat" az Aizen másik dimenzióba való bepillantására. Már jóval a magasabb szintre lépése előtt látnia kellet a királyt. Urahara is látta, pedig ő sose jutott magasabb szintekre. Néhányan, már túl nagy hatalmat hisznek Aizennek, ilyen más teljesen elszigetelt dimenzióba való betekintés már szerintem túlzás, és nem is vágna a történetbe. Meg az ilyen "semmise pusztíthatja el Aizent" dolog ( azért még várom hogy Kubo hogy fog majd nyilatkozni erről a dologról ).

Aizen meghalt dolog elfogadható lenne, vagy az hogy most csak kiszabadult de már csak egy átlagos halandó addig, amíg vissza nem tér az átlag kapitánynál kétszer erősebb szintre az ereje, és akkor lehetne pár jó rész a Quincy szál mellet hogy Aizent üldözik és igyekeznek addig megölni amíg vissza nem tér az ereje és újra a hougyoku mesterévé nem válik és megint "megölhetetlenné" az átlag nép által. És a végén persze elkapnák, kis epic harc, majd megölik mire használhatta volna újra a hougyokut, és egy epikus halál Aizennek. Aztán vissza a Quincy történet szálhoz. Ez így tök jó lenne.

De az hogy most vissza tér egy halhatatlan Aizen, az szerintem teljesen szétcseszné az egész Quincy arcot, mert ezek után miért is kéne tartanom a Quincyktől? ki nem tojik rájuk, mert itt van a halhatatlan Aizen, és újra ő a legfenyegetőbb fő gonosz, és most már a Bleach 70%-a helyett a 99%-a fog kizárólag Aizenről szólni. Értelmetlenné válna az egész.

Néha az, az érzésem hogy Aizen sok olvasót is a Zanpakutoja hatása alá vont, és a mai napig kihat rájuk a hipnózis.

http://imagerz.com/QEFDUEtvAwMFXlMYEAVR

Amúgy szerintem Aizen nem szabadult ki. Szerintem ha elkergették a quinciket, majd mennek aztán szépen vissza csukják rá a kalitkát, miközben megereszt valami arrogáns szöveget. De lehet le tud alkudni pár évet a fogságból, és elárulja, hol rejtőzködnek a nácik. Ha már mindent tud, pont ezt ne tudná? Én nem akarom, hogy Aizen meghaljon (rám is hatott az illúzió), olyan karakter akit Kubo, ha befejezte a Bleach-et, és a többi mangája mind befuccsol, csak előkapja, leporolja kicsit, aztán jöhet a folytatás.
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12828 Dátum: 12 okt 13, 07:50:57 »

Re:Bleach MangSidea link=topic=10.msg766789#msg766789 date=1350077958]
Szerintem Aizen azért láthatta mert jóval a shinigamik fellett áll, mint egy isten és ha csak egy pillanatra is de bepillantot valahogyan a királyi dimenzóba és megleste a lelkek királyát.

Erre értettem a "komikusat" az Aizen másik dimenzióba való bepillantására. Már jóval a magasabb szintre lépése előtt látnia kellet a királyt. Urahara is látta, pedig ő sose jutott magasabb szintekre. Néhányan, már túl nagy hatalmat hisznek Aizennek, ilyen más teljesen elszigetelt dimenzióba való betekintés már szerintem túlzás, és nem is vágna a történetbe. Meg az ilyen "semmise pusztíthatja el Aizent" dolog ( azért még várom hogy Kubo hogy fog majd nyilatkozni erről a dologról ).

Aizen meghalt dolog elfogadható lenne, vagy az hogy most csak kiszabadult de már csak egy átlagos halandó addig, amíg vissza nem tér az átlag kapitánynál kétszer erősebb szintre az ereje, és akkor lehetne pár jó rész a Quincy szál mellet hogy Aizent üldözik és igyekeznek addig megölni amíg vissza nem tér az ereje és újra a hougyoku mesterévé nem válik és megint "megölhetetlenné" az átlag nép által. És a végén persze elkapnák, kis epic harc, majd megölik mire használhatta volna újra a hougyokut, és egy epikus halál Aizennek. Aztán vissza a Quincy történet szálhoz. Ez így tök jó lenne.

De az hogy most vissza tér egy halhatatlan Aizen, az szerintem teljesen szétcseszné az egész Quincy arcot, mert ezek után miért is kéne tartanom a Quincyktől? ki nem tojik rájuk, mert itt van a halhatatlan Aizen, és újra ő a legfenyegetőbb fő gonosz, és most már a Bleach 70%-a helyett a 99%-a fog kizárólag Aizenről szólni. Értelmetlenné válna az egész.

Néha az, az érzésem hogy Aizen sok olvasót is a Zanpakutoja hatása alá vont, és a mai napig kihat rájuk a hipnózis.

Egyetértek bár nem teljesen. Az nem lenne jó ha már megint beállítanàk főgonosznak, de az se lenne jó ha csak ülne tovább a fenekén. Az például előfordulhat, hogy kiszabadul, megszeretné szerezni a hougyokut ismét , de maguk a quincyk ölnék meg vagy tennék el láb alól, akármilyen eszközzel, mert veszélyesnek tartanák.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12829 Dátum: 12 okt 13, 08:24:25 »

Igaz, hogy Tousent azért állította, mert nemtudta a hipnózis alá vonni, de ha Ichigo meglátja a Shikaiját, akkor Ichi nem menekül meg előle azzal, hogy kiszúrja a szemét, vagy hogy becsukja. Kyoka Suigetsu hipnózisához az kell, hogy a célpont lássa, mikor szabadon engedi, és mivel Tousen nem lát így ezért nem volt rá hatással. Ez max úgy működne, ha Ichigo még a harc előtt kiszúrja a szemét.

Ha Ichigo jönne is a kis csapatával (Urahara, Chad, Orihime, kicsi Nel, Fracciónok, ismeretlen kardforgató), akkor Bach egyszerűen körbe röhögi őket és Yama Bankaijával simán legyőzi őket.

Amúgy csak én látok hasonlóságok Yamamoto meg Fehérbajusz között ? Nevet Mind a kettő a legerősebbnek volt kikiáltva, vezetők és öregek, mindketten állva maradtak a haláluk után, és mind a kettejüknek ellopták az erejét. 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12830 Dátum: 12 okt 13, 11:37:06 »

Azért Ichigot kétlem, hogy körberöhögné, hiába Yama bankaia. Kirge is megemlítette, hogy nem az erejétől kell tartani hanem a sebességétől. Egyszerűen ettől a sebességtől nem tud hatásosan támadni vagy védekezni egyszerre. Másrészt azt gondolom, hogy ha Ichigo megint bevállalná a végső formát akkor Bachnak sincs sok esélye ellene főleg úgy, hogy most már nincsen másolata akivel kiválthatná magát. Normál bankaival persze nem tudná legyőzni Bachot de félvállról sem lehet venni.

Nem csodálkoznék ha Bachék is megpróbálnák Orihimet lenyúlni, nehogy visszahozzon valakiket akiket nem szeretnének újra látni. Mondjuk ha ezt tennék szerintem rájuk is veszélyt jelentene Isshida személye miatt.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12831 Dátum: 12 okt 13, 11:53:59 »

Szofron én a te hozzászólásaidon szoktam  a legjobbakat mosolyogni. Mosolyog Én állítom hogy csak a punk sérós quincy élte túl Yama csapását (ő néz ki a legerősebbnek 3-juk közül) As Nodt meg Nanana NajahKoop mentek a levesbe, rossz is lenne ha nem haltak volna meg.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12832 Dátum: 12 okt 13, 16:01:18 »

Jó lenne, ha az ilyen kilométeres idézéseket hanyagolnátok. A jövőben csak azt idézzétek amire konkréten reagáltok. Arról nem is beszélve, hogy az előző hszt idézitek, ami teljesen felesleges. A jövőben ez törlésre fog kerülni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12833 Dátum: 12 okt 13, 17:37:49 »

Néha az, az érzésem hogy Aizen sok olvasót is a Zanpakutoja hatása alá vont, és a mai napig kihat rájuk a hipnózis.
Ez jó  Pontosan Mosolyog)). Tényleg miért jártatjátok az agyatokat tök feleslegesen Aizenen? Nem fog jelentős szerepet kapni, sőt szerintem csak azért került be, hogy teljen a lap. Na jó azért nem kis pályás de eddig körülötte forgott az egész manga le lehet akadni róla mert most Bach a ''Jani''  Pontosan.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12834 Dátum: 12 okt 13, 18:14:27 »

A Lelkek királytól tértünk el Aizen fele hogy miként láthatta, de ezt  már úgy sem tudjuk meg.
Csak nekem gyanűs szemből nézve Yama mellett jobbról az az alak? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12 Nagyon Kenpachi-s beállása van, hasonló ehhez http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/312/7 (legelső kép) Lehet hogy az a tag volt a legelső Kenpachi és most a 0. osztagban szolgál, persze ez mind csak fikció a részemről.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12835 Dátum: 12 okt 13, 18:31:26 »

Tényleg elég hasonló. Én a baloldalit szúrtam ki mert tisztára olyan mint egy kuchiki,akár ginrei(byakuya nagyapja) is lehetne fiatal korában,bár lehet félrenéztem Gondolkozik
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12836 Dátum: 12 okt 13, 18:44:35 »

Nemnézted félre, szerintem lehet benne valami amit mondasz, talán látni is a fején a Kuchiki ház jellegzetességét azt ami a hajban van, de lehet hogy csak én képzelem oda. Amúgy meg nem derült ki mi lett Ginre-el lehet hogy őt is továbbléptették a 0. osztagba. Várom már milyen karakterek lesznek, szerintem nem lesz egy se olyan erős mint Yama, de lesz valami technikájuk vagy képességük ami kiemeli őket az átlag kapitányokból.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12837 Dátum: 12 okt 13, 19:19:08 »

Jamától balra lévő a kucsikis hajjal, van valami medálja, sajnos nem vehető ki, de én egy 4 ágú csillagra tippelnék. Egy merész kijelentéssel azt is mondhatnám hogy lehet BAch az, de ez inkább csak egy szélsőséges tipp. A jobboldalinak meg milyen kis elsorvadt feje van már? Nevet szebben is megrajzolhatta volna Kubo.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12838 Dátum: 12 okt 14, 23:33:08 »

Én a baloldali alaknak meg épp, hogy Unohanat mondanám. Egy régi interjúban még említette is Kubo, hogy régen kiengedett hajjal mászkált és egészen más mentalitása volt....Még a kapitányi Haorija is passol.....
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #12839 Dátum: 12 okt 15, 14:58:24 »

Valaki megmondaná nekem, hogy a mangában hanyadik fejezet az, amikor Ichigot megöli először Ulqiurra? Előre is köszönöm! Mosolyog
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 854 855 [856] 857 858 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!