24 jún 28, 21:58:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577913 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12750 Dátum: 12 okt 10, 22:12:36 »

Ja igen és Unohana megint hol van?Nevet


Biztos teát főz a megeredt esőből Nevet és süteményt sütöget, vacsorára.
De ha most visszakerül  Jama lelke a lélek körforgásba, akkor elégrendesen helyre lett állítva az egész, gondolom, vagy 10 000 ember lelkével felérhet az övé.
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12751 Dátum: 12 okt 10, 22:16:07 »

Ja igen és Unohana megint hol van?Nevet

Azt jó lenne tudni. (: De szerintem ha egy kicsit lelankad a harc, akkor fog jönni az osztagàval. Mert ugye ők nem tudnak semmit, csak gyógyítani.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12752 Dátum: 12 okt 10, 22:17:10 »

Szerintem ez inkább darabszámra megy, nem erőre... Különben inkább a saját osztagát kurtította volna meg Mayuri nem szerencsétlen Rukongai lakosokat... Unohana gondolom a dolgát végzi és próbál annyi életet megmenteni amennyit csak lehet. Nem tudom mit vártok tőle... hogy betoppan lekever egyet Juhásznak és ő lesz a hero?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12753 Dátum: 12 okt 10, 22:24:58 »

Az biztos hogy ez a 13 osztag mindig is egy 0 volt. Már amikor Icsigo betört akkor is látszott hogy elég nagy káosz van ott na meg árulások. Nincs rend nincs fegyelem.
Legjobban az járt amúgy aki csak földre került a sérülésektől mert az biztos túléli:)
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12754 Dátum: 12 okt 10, 22:27:26 »

Hát vagy agyontapossák a sci-fi szökevények... A végeredmény ugyan az...
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12755 Dátum: 12 okt 10, 22:34:48 »

Hát, még most mekkora nulla lesz. Kíváncsi vagyok mit fog szólni Ichigo az "állapotokhoz" ha egyszer kiszabadul.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12756 Dátum: 12 okt 11, 05:30:28 »

Ja igen és Unohana megint hol van?Nevet

Ebben a részben mutatták Unohanát. Amikor Bach elpusztította Yama testét, akkor mutatták a szemét. Nevet Hogyha eddig csak teázott, mostmár biztos megindul.
Most kellene egy kis pihi, a sok harc és halál közé.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12757 Dátum: 12 okt 11, 07:56:46 »

Hatalmas resz volt. Nagyon orulok hogy Kubo osszekapta a dolgokat. Valodzinuleg most hslyszin valtas lesz es nem fogjuk megfudni ki vagy kik erkeznek. valoszinuleg a 0.osztag is felfog tunni. Remelem tovabbra is ilyen remek lesz a manga.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #12758 Dátum: 12 okt 11, 09:55:07 »

Nagyon jó rész, pláne az eleje tetszett, az a kis visszaemlékezés tökéletes volt.
A befutó nyilván ichigo lesz,és nagyon kíváncsi leszek a reakciójára, mivel most pár barátját elkalapálták, lesz kit megvédenie. ikszdé
A 0.osztag is érdel,biztos lesznek olyan yama szintűek, még azt is el tudom képzelni, hogy yama régi társai lesznek, akik ugye nem a jófejségükről voltak híresek Bach elmondása szerint.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12759 Dátum: 12 okt 11, 12:01:03 »

Arra azért nem fogadnék, hogy akárcsak egy 0. osztagos is lenne olyan erős mint Yama. Yama elmondása szerint ezer éve nem született olyan erős személy mint ő. Másrészt például 100 éve egy normál kapitány ment el a 0. osztaghoz testőrnek. Persze az erejét nem ismerjük de kizártnak tartom, hogy akárcsak meg is közelítené erőben Yamát. Én simán azt gondolom, hogy ők is "normál" kapitány erősségűek és talán ott is egy aki jóval erősebb a többieknél mint Yama volt itt. Igazából szerintem teljesen mindegy, hogy ki érkezik. Bach kiadta a visszavonulási parancsot, tehát meglépnek és várnak a saját területükön. Nem akarja összeakasztani a bajszát egyenlőre a 0. osztaggal. Ez éppen arra utal, hogy a főhelyszín cserélődni fog hamarosan és áttevődik oda ahova Kubo tervezi. Itt még lesz dolga az írónak mert rendet kell tenni SS-ben és fel kell készülni a további harcokra is.

Összefoglalva: Jelenleg akikről tudunk, hogy véglegesen kiesett Yama, Choujiro, Byakuya, Kira.
Láthatóan veszítettek de nem tudjuk mi van velük. Rose, Kenpachi és Kyouraku.
Elveszítette a bankaiát Yamamoto, Byakuya, Komamura, Toushiro és Soi Fong.

Bach főerejének vesztesége 5 fő. 3 Kenpachi és kettő Yama által. Másik háromról tudjuk, hogy megsérültek, ebből egyet láttunk, hogy él a másik kettőről nem tudunk egyenlőre semmit de feltételezhető, hogy ők is túlélték.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12760 Dátum: 12 okt 11, 12:16:38 »

Bach emberei közül kieset még Kirge is. És talán Hueco Mundo felet is elvesztették az ellenörzést.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #12761 Dátum: 12 okt 11, 12:27:24 »

Talán baromság... De nem hiszem, hogy a 0. osztag érkezik... Bár könnyen elképzelhető, de valami buta gondolat azt súgja, hogy Yama-jii nem hal meg ennyire egyszerűen...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12762 Dátum: 12 okt 11, 12:39:01 »

Összegezve azért ha Bach csak ennyi komoly erőt képviselő quincyvel rendelkezik akkor elég komoly veszteséget is szenvedett. Tehát nem egy leányálom volt ez a kis kirándulás számára sem. Igazi győzelemként csak Yama bukását és az ellopott bankaiokat tudja felmutatni, ami így is elég komoly fegyvertény. Viszont SS a megmaradtakkal, kiegészülve Ichigo és csapatával, a 0. osztaggal, Uraharáékkal és a vaizardokkal elég komoly erőt fognak képviselni, főleg ha megoldják a bankaiok ellopásának nem megoldhatóságát.

Szerintem Yama meghalt és ezért volt a fejezet címe az ami. A végén a robbanást én nem hiszem, hogy Ichigo lett volna mert ők nem így szoktak megérkezni hanem kapuval vagy a garganta megnyitásával. Nekem ez inkább olyannak tűnik mintha valaki átakar törni valamit. Két külön dimenzioról van itt szó. Ezért gondolom, hogy ez inkább a 0. osztag megjelenését fogja jelenteni. Bach nem kalkulálta bele, hogy ilyen gyorsan fog ez bekövetkezni. Erről szerintem Yama tehet mert amikor útnak indult akkor mondott valamit. Ezért gondoltam arra, hogy Yama bekalkulálta a bukása lehetőségét is és ehhez kötötte a megjelenésüket.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12763 Dátum: 12 okt 11, 12:50:34 »

rini67, kiegészíteném a listád:

-------------

Quincy-k vesztesége: 7 Stern Ritter

-Kirge HM-ben, ismeretlen támadó által.
-SS-ben 3 Stern Ritter Zaraki által és 2 Jama által + egy Bach által kivégezve. ( Mivel a punk túlélte, As nodt is életben kell hogy legyen, már kifejtettem miért. És pont ezért mivel 2 túlélt a 3-ból, Nanana-t halottnak veszem, mert az mégis csak gáz lenne ha egyet sem tudott volna megölni Jama a támadásával dühében. És tök béna Nanana. )

És 5 bankait szereztek: Yamamoto, Byakuya, Komamura, Toushiro és Soi Fong.

( Kirge is Stern Ritter, ugyan úgy van képessége és betűje, csak HM-be hagyták mert nyílván várták Ichigo-t, és bekellet áldozni Kirge-t hogy lefoglalja. Másrészt gondoljunk csak Soi Fong-ra, ő is egy sereg vezére és plusz még kapitány is a 13 védelmi osztagban. Ugyan úgy Kirge is az Iacto Arme felügyelő kapitánya + Stern Ritter. )

Nézzétek csak hogy még mindig mennyi teljesen ismeretlen Quincy-van CSAK a Stern Ritterek közül, és lehetnek még a seregen kívüliek is. Lesz mivel kitölteni a végső arc-ot Nevet

http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896

-------------

Shinigamik vesztesége: Több ezer átlagos Shinigami, 2 hadnagy és 2 kapitány.

-Sasakibe Berci által, és Kira az egyik csukjás által.
-Byaakuya As Nodt által, és Yamamoto Bach által.

-------------

Shinigami 7 : 4 Quincy

Ha úgy nézzük, a Quincy-knek lényegesen nagyobb a vesztesége, mert az a pár ezer átlagos Shinigami alig érne fel max 1 kapitány erejével. Csak hát főleg most már, nem nagyon vannak olyan helyzetben a túlélő kapitányok, hogy akár csak meg is tudjanak sebezni egy Quincy-t is.

-------------

A végén a robbanás, lehet Ichigo ketrece is, lehet hogy most szabadította ki a titokzatos alak, mielött felrobbant volna a ketrec, és a túlvilágra szállította volna narancsot. És most csak egy sima járat nyílt HM-be, amin keresztül megérzi Bach hogy Ichigo él, és Kirge elpatkolt. És utánna vonulnak vissza, majd visszatérünk HM-be.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 12:55:53 írta Szofron » Naplózva
barkoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #12764 Dátum: 12 okt 11, 13:33:59 »

Érdekes okfejtés. Véleményem szerint sem tudta yamamoto ezt a sérülést túlélni. Én amire leginkább kiváncsi lennék még kyoraku, és yachiru bankaia. A robbanásnál én is ichigo ketrecére gondolnék. Várom hogy mi lesz a fő csata kimenetele, és hogy mekkora erőt fog majd ss képviselni a wizardokkal, és uraharáékkal együtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 13:34:30 írta barkoo » Naplózva
Oldalak: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!