24 jún 28, 22:12:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 846 847 [848] 849 850 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577938 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #12705 Dátum: 12 okt 10, 14:38:11 »

Mondjuk ha jól emlékszem amikor Yama útnak indult akkor mondott valamit, valamilyen kulcsról és, hogy valamit el kell intéznie. Tehát úgy gondolom, hogy figyelembe vette azt is, hogy számolt a vereség lehetőségével és a halálához kötötte a kulcs szerepét. Ha meghal akkor kinyílik valami. Ebből kiindulva én a 0. osztagra számítok amely most át tud lépni ebbe a dimenzióba. Szerintem ezt mutatja a repedés az égen.

Ez nagyon jó spekuláció, legyen így! Nevet

Am. eddig is jó volt a Bleach, de ez az arc űberel minden sónenfájt mangát főleg a narutót ami má mióta csak hanyatlik! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 14:42:23 írta Gino » Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12706 Dátum: 12 okt 10, 14:48:10 »

Ó tényleg! Ryuken! Róla teljesen megfeledkeztem. >.< Ő is lehet egész nyugodtan egy nem kívánatos személy. Sőt szerintem Ishida is lehet akár. Valahogy Kirge egykori kijelentése még mindig nem hagy nyugodni....

Igen, szerintem is Ishida vagy Ryuuknek az egyik nemkívánatos személy. Kirge mondata engem is nagyon foglalkoztat hogy hogyan értette azt, hogy Ishida Szent Nyílának nem szabadna gyengébbnek lennie az övénél.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12707 Dátum: 12 okt 10, 15:01:56 »

Ezt szerintem eddig sejthető volt, hogy nem azok a nem kívánatos személyek akik SS-ben voltak. Ha így lett volna akkor nem gondolom, hogy ilyen nyíltan megtámadták volna SS-t. Azért 5 kockázatos személy SS-ben nagyon nagy veszélyt jelentene rájuk. Én eddig is azon az állásponton voltam, hogy ezek olyan személyek akik nem ott tartózkodnak. Ichigo távol tartása ezt még továbberősítette. Ezért gondoltam, hogy Ryuken és Ishida is ide tartozik mert ők Quincyk létükre nem értenek egyet Bach-ék nézeteivel. A másik ilyen személy gondolom Ichigo mert nem tudnak jelenleg mit kezdeni vele. A másik kettőre nemigazán tudok tippelni sem. Uraharától és Yuruichi. Nem hiszem, hogy ők lennének. lehet még isshin is az egyik hiszen a múltjáról semmit nem tudunk. Még talán Mayuri is ide sorolható a tudományával és mérgezési képességeivel de esetleg Unohana is veszélyes lehet rájuk nézve.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12708 Dátum: 12 okt 10, 15:03:03 »

Na végre. Meghalt yamamoto ( állítólagosan ) és végre kitört a pánik. Mosolyog Aki jön az szerintem ichigo lesz. ikszdé
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12709 Dátum: 12 okt 10, 15:05:16 »

Egyetértek az előttem szólókkal, ez a rész nagyon állat volt!
Én sem hittem volna, hogy az a vágás teljesen kifekteti a főkapitányt, megvolt a "remény" hogy legalább még 1 részig életben hagyja , de manapság a "könyörület" szó hiányzik Kubo szótárából Nevet


Szerk: külön tisztelet Kubonak, hogy nem próbálta meg visszasiratni Yamát valami félszentnek, hanem igenis belevitte, hogy mekkora gyilkolállat volt anno ő is.

Jó meglátás!
off: anno a Naruto-ban nagyon örültem amikor kiderült, hogy a 3. Hokage is részben felelős volt az uchiha mészárlásban, mert így egy igazi vezető tükröződött a cselekedetéből, aki képes nehéz döntést hozni ha szükséges, vagy esetlegesen hibázhat is (mármint ha ezt annak tekintjük, én személy szerint nem). De még ezt is sajna elcseszte, amikor kedvenc bűnbakunkra lett áthárítva a felelősség, álá Danzou...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 15:13:31 írta rougon » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12710 Dátum: 12 okt 10, 15:32:25 »

Na még egy valami, ha tényleg Aizen szabadult el, akkor kíváncsi leszek az újfajta badass erejére, hiszen ha jól rémlik (itt indul), hogy most a golyó miatt elvesztette a ZP-ját, vagy egybe olvadt vele, vagy wtf, mert abból a helyzetből igencsak sok mindent kilehetne még hozni. Ha valami oknál fogva egybeolvadtak, akkor igencsak nem lesz, aki megtudná állítani. Grimmjowra nem tippelek, hiszem Ichiék csak egy kis csapatnyi hollowot mentettek meg, mikor megérkeztek, a többiek meg már rég steinritter fogságban vannak. Egy Ishin-Ryuken combonak jobban örülnék, de valljuk be, innen nagyon már nincs menekülés SS részére, valami nagyon vadállatnak kell jönnie, ha már a teljes! quincy haderő itt van, nem csak pár táposabb állat.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12711 Dátum: 12 okt 10, 15:35:07 »

anno a Naruto-ban nagyon örültem amikor kiderült, hogy a 3. Hokage is részben felelős volt az uchiha mészárlásban, mert így egy igazi vezető tükröződött a cselekedetéből, aki képes nehéz döntést hozni ha szükséges, vagy esetlegesen hibázhat is (mármint ha ezt annak tekintjük, én személy szerint nem). De még ezt is sajna elcseszte, amikor kedvenc bűnbakunkra lett áthárítva a felelősség, álá Danzou...

Igen ez egy tipikus narutos elcseszés, hogy mindenki jóember legyen. Off lesz de írok pár példát mi lett volna a Bleachből Narutos felfogás alapján;
-Kenpachinak válaszol a kardja, kapásból eléri a bankait miután Ichigo először legyőzi
-Mayurinak meglágyul a szíve Nemu monológjától amit Ishidának intézett
-Kaien testét felvevő arrancarban ténylegesen Kaien akarata győzedelmeskedik, és segíti kiszabadítani Orichimét
-Ulqiora érthetetlen módon megmenekül
-Wonderveist megmenti Yamamoto mivel csak egy agyatlan gyerek arrancar.

Ezért is szeretem a Bleachet mert Kubo nem nyalatja rá a karaktereit az olvasókra, hanem ténylegesen mutatja be őket (már ha bemutatja, de inkább a viselkedés beli cselekedeteikre értettem). Másrészről Narutoban mik is az eszmék amit pl a fő falu a levél diktál ? Legyél jó ninja, védd meg a másikat, mindig gondolj a társadra stbstbstb....sablon a köbön. Bleachben van csak ha azt mondom 13 osztag, és ezt igen sajnálom, hogy csak a legminimálisabban vannak említve, hogy minden osztagnak teljesen más tanai vannak, abszolúte eltérő gondolkodás és életnézet, olvasgattam utánuk, de elég csak az osztag jelképet megnézni és annak jelentését már akkor rájöhetünk akkor mi miről szól. Erre csak rájön Eperke sajátos nézete ami mostanság eléggé halványult, inkább az első 200 fejezetben volt jelent, ez a "nem vagyok, hős, semmi okom rá, hogy embereket mentsek...de akkora szemétláda sem, vagyok, hogy nézzem, ahogyan meghalnak, ezért segítek nekik" /nemszószerintiidézet/ Álláspont, ami velem sokkal jobban megkedveltette Ichigot mint akármelyik másik shonen "megmentek mindenkit mert én vagyok a 13 éves pápa krisztusbottal a kezembe" típusok,,,,,
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 15:37:47 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12712 Dátum: 12 okt 10, 15:46:43 »

Azért ne túlozzál. A Bleachban is bőven megvannak ezek a jelenetek amelyek a többi shounenban megtalálhatóak, köztük a Narotoban is. Itt is folyamatosan ment a nyöszörgés, hogy senki fontos nem képes megmurdelni. Azt azért érdemes figyelembe venni, hogy ezekben a shounen történetekben mindig azért van a "gonosz", hogy a "jók" győzedelmeskedjenek.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12713 Dátum: 12 okt 10, 15:52:42 »

Persze egyértelmű, nem is mondom, hogy nem, de pl Aizent egyáltalán nem érdekelték mások, ő magát olyan felsőbbrendűnek gondolta, hogy hozzá képest mindenki egy hangya, ezért is hullottak az arrancarok, itt egyszerűen nehezebben halnak az emberek, mivel nem emberek hanem lelkek, és amíg van 1 csepp lélekenergiájuk, addig nem halnak meg. Egyszerűen itt nehezebb gyilkolni. A "gonoszoknak" meg egyszerűen csak veszteniük kell mindig, ez a társadalom alapelvei között van mindenhol, persze mindenhol mások a gonoszok.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12714 Dátum: 12 okt 10, 15:59:46 »

amúgy ha  Bach oldalát nézzük, és Yama tényleg magad volt az ördög, valahol megérthető ez a brutális bosszú!! Ördögi
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12715 Dátum: 12 okt 10, 16:04:32 »

amúgy ha  Bach oldalát nézzük, és Yama tényleg magad volt az ördög, valahol megérthető ez a brutális bosszú!! Ördögi


+kiírtaná a saját népedet minimális túlélővel, szerintem abszolút érthető. Főleg, hogy mondta, hogy nem szereti a harcot, sőt még a nagyon nulladrangú shinigamikat futni is hagyta, szóval....szerintem remek főellenség.


Szerk: kissé ironikus és vicces egyben, hogy Kubo elkezdett "butulni" rajzolás terén egy ideje, a mostani is jó példa rá -igaz nem a legjobb- erre a mostani narutoban is már vannak értelmes rajzok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 16:09:35 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12716 Dátum: 12 okt 10, 16:14:23 »

Azért, hogy ezt megértsük és döntést hozzunk azért ismerni kéne azokat az eseményeket, hogy akár Bach, akár Yamáék miért voltak ilyenek. Most csak Bach oldali véleményeket ismerjük de, hogy Yamáék miért voltak olyanok amilyenek azt nem tudjuk. Miért próbálták kiirtani Bachékat azt még nem tudjuk. Így azt gondolom, hogy ne hozzunk túl korán egyoldalú döntéseket a ki a "jó" és ki a "gonoszról" mivel nem tudjuk, hogy miért?
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12717 Dátum: 12 okt 10, 16:21:16 »

Egy szóval nem mondtam, hogy ki a jó vagy a rossz, azt mondtam, hogy Bach remek főellenség. Nekem nagyon bejön amit és ahogyan művel. Én az ő helyében nem lennék ilyen elnéző az ellenségekkel, amíg eshetőség van rá, olyan gyorsan elpusztítani minél többet belőlük amennyit csak lehet. Rajta látszik, hogy ember és végülis itt csak Yama, volt aki konkrét célpontja lett volna, valljuk be fél kézzel nyírta volna ki az összes kapitányt. Mindamellett volt egy ködös megemlítése, hogy már 1000 éve elbukott SS....no akkor,,
1,-1000 éve hasonló támadás volt SS ellen és Bachék megölték a másik 12 kapitányt, csak Yama maradt életben.
2,-Bach is tagja volt a 13 kapitány egyikének akkor, és valamilyen más miatt tartanak most itt.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Morause
Vendég
« Válasz #12718 Dátum: 12 okt 10, 16:32:01 »

Erre a fejezetre simán rávágom hogy... kibeb@szottúl qrva jó volt, látni hogy Yama-bá felső teste csak úgy porba hullik, olyan fura érzés volt, szinte már sajnáltam.
Szerintem ezért nem jött a sereg mert megvárta míg kivégzi Yamá-t aztán jött mindegyik.
De mikor meg láttam Bach rémült egyben meglepődött arcát arra a robbanásra... szerintem vmi tuti nagyon bika arc megjelenését jelenti. Ha Ichigo-ról van szó az sem számít mivel bár Aizen szerint Yama kardja a legerősebb Ichigo főszereplő létére olyan nagyot fog durrantani mint mikor Aizen ellen eltolta a végső getsugát, akkor ezzel viszont tutira felülmúlja SS eddigi összes shinigamiját.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 16:33:02 írta Morause » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12719 Dátum: 12 okt 10, 16:46:11 »

Ááá mindent elmondtok előttem csak halgatni tudok mostanában nagyon durva ez a rész MosolyogMosolyog sajnálom yamát , bár jobban a kardját mi lesz még itt .. nem hittem volna hogy a bleach régi fényében tud tündökölni:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 846 847 [848] 849 850 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!