24 szep 29, 00:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847 848 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701588 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12675 Dátum: 12 okt 10, 07:41:42 »

Mégsem csak egy kis karcolást kapott múlthéten Yama Jii  Ohh My God Egyszerűen brutálisan jó fejezet volt. Valaki meglepte Bachot. Talán a 0. osztag már meg is érkezik? Nem nagyon tököl mostanság Kubo és ez tetszik.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12676 Dátum: 12 okt 10, 07:54:32 »

Az a kis karcolás vágta félbe... Nevet Ha befejezi a Bleach mangát, szerintem lehet Kubo fogja folytatni a Berserk mangát! x'D
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12677 Dátum: 12 okt 10, 08:16:45 »

Vazzze...  Ohh My God Csak úgy lestem, nem gondoltam volna, hogy a papust ilyen könnyen meglehet fektetni... És ő a legtápabb elvileg... Hát ez tiszta gáz.

Unohana miért jönne az égből? Ichigo, meg Urahara szoktak onnan befutni. Mondjuk most már én is hiszem, hogy befuthat a 0. osztag, a nagy Juhász mondja is, hogy lehet feltűnnek. Nekik valszeg úgy is Soul Society-ben van a kapujuk.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12678 Dátum: 12 okt 10, 08:22:38 »

Mert a Shikaija tud repülni, mert a levegőből látványosabb mindenki belépője... Meg sajt! Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12679 Dátum: 12 okt 10, 08:29:47 »

Hát ez elég durva volt.  Ohh My God Yamát így kivégezni, pont amikor már szimpatikus lett számomra a karaktere  Neeem
Viszont kaptunk egész hasznos információkat. Úgy látszik a Punk Sternritter is életben van....
Ha Kubo most trollkodni akarna(miért ne tenné ikszdé) akkor most megyünk vissza Hueco Mundoba, feltéve, hogy nem Ichigo toppant be SS-be.  
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12680 Dátum: 12 okt 10, 08:59:12 »

Ha Ichigo toppan be, akkor is lehet Hueco Mundoba menni, hogy kiderüljön, hogy szabadult ki IChi. Lehet itt kombinált trollkodás is. It's a trap! Nevet
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #12681 Dátum: 12 okt 10, 09:07:23 »

Igazság szerint az lenne most a "legjobb", ha Ichigo toppanna be, mivel csak azoktól "f*snak", akiktől nem tudják elvenni a bankai-t.  És ugyebár tőle nem tudják...xD Azért elég kemény, hogy Kubo így irkálja kifele a szereplőket... Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12682 Dátum: 12 okt 10, 09:50:59 »

Kubo nem szarozik, olyan Shindler listát írt mint a szar, csak itt hullanak az emberek, nem a mentésre csinálta. Ezek után nem tudom ki/kik jöhettek meg, de mikor megidézték a "közkatonákat" csak nekem jött egy kis Naruto beütés? De azért Ők sem piskóták, meg jó volt látni, hogy eredetileg, csak 13 ember alkotta egész ss-t. Mint valami fekete sereg, a legjobbak, mentek és irtottak.
Jövőhétre valami igazi nagy troll munka várható, és kapunk egy semmit mondó fejezetet (ne legyen igazam), pedig most már nagyon érik megint egy üres fejezet. Kubotól már nem tudom mit várjak, mert szinte lehetetlen kiismerni Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #12683 Dátum: 12 okt 10, 10:16:12 »

Nos, pislogtam párat. Jama félbevágva, egy egész regiment ellenség SS-ben.. Mindenesetre remélem hogy az a kis berepedés nem Epermen, hiszen nem feltétlen csak ő alkothat. Na jó, dehogynem...  smirksweat
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #12684 Dátum: 12 okt 10, 11:26:59 »

Megérkezik az igazi Yamamoto mert aki kettá lett vágva az egy noname hasonmás Nyelvesít
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12685 Dátum: 12 okt 10, 11:32:20 »

Nagyon jó rész volt. Teljes káoszban SS. Nagyon epic részre sikeredett. Teljesen áttjött az érzés, és az is tetszet hogy kaptunk infókat amúltról:) Az a kép amikor a régi "divison"-t mutatják, az jön le nekem , hogy fusson aki tud, különben meghalltok. Gondolom ez is vlt régen. És hát igen ezek a mai kapitányok, nem azok 1000 évről, nem rendelkeznek ilyen gyilkoló potenciállal. És amúgy Yamát nem számolta be a 5 főbe, akiktől tartani kell. Ki lehet az a 4 tag ?:OO
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 11:33:41 írta RoB » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #12686 Dátum: 12 okt 10, 11:38:00 »

Ichigo, Aizen, Kenpachi és még valaki. Gyanítom Urahara lesz, vagy talán Mayuri. De Kisuke esélyesebb erre a címre, szerény véleményem szerint. Aztán lehet nem más, mint Unohana. Bach meglátja a hölgyeményt, nyel egyet: oké fiúk, irány haza, napoljuk a pusztítást... Na ez lenne az igazi genyóság. Faceg
Amúgy az "utolsó tag" lehetne a Lelkek Királya is.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 11:42:22 írta Aizen » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12687 Dátum: 12 okt 10, 11:56:18 »

Kenpachi, Aizen biztos hogyy nem! Aizen-t csatlósnak akarta, Kenpachit félkézzel legyőzte -.-
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12688 Dátum: 12 okt 10, 12:03:31 »

Ez a fejezet nagyon jó volt!!! *o* Én most kivételesen örülnék neki, ha Ichigo érkezne meg, mert most először végre szembesülhetne azzal, hogy nagyon elkésett. Mosolyog Pont betoppanna a szeretett Soul City pusztulására. Kicsit szíven ütné a dolog, és ennek én nagyon örülnék.  Ördögi
Most viszont, ha tényleg ő lesz az, akkor hamarosan kiderülhetne már, hogy mi is történt pontosan Hueco Mundoban.
Hm... 1. Ichigo, 2. Zaraki ez tuti. Harmadiknak és negyediknek én is Kisukéra és Aizenre tippelnék, de hogy az 5. az ki lehet... remélem valaki teljesen új karakter lesz az. Nevet PoB Kenpachira ő maga mondta, hogy ő az egyik nem kívánatos személy. Aizentől meg tart, de mivel tudja, hogy nem igazán szívleli a 13 őrosztagot, így megkockáztatta, hogy bevonja a csapatába. Ezt mondjuk csak tippeltem. ^-^
Am. ez a múltba való rövidke visszaemlékezés megmagyarázza Yamamoto csontváz hadsereges támadását. (Az melyik is volt? Talán South? Na mindegy.)
Érdeklődve várom a következő fejezetet, mert ez nagyon átjött, végig élveztem, és fülig érő mosollyal olvastam. Nevet
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12689 Dátum: 12 okt 10, 12:10:21 »

Kenpachira csak azt mondta, hogy túlbecsülte az erejét!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847 848 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!