24 jún 28, 22:26:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577966 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12510 Dátum: 12 szep 26, 20:52:46 »

Szerencsétlen Jama, már kétszer is nagyon átverték az agyát. Először Aizen, aki még ki is fektette, most meg Bach. Hiába használta a bankaiját, nem tudta megölni, és mostmár eltudják lopni a bankaiját is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12511 Dátum: 12 szep 26, 22:26:37 »

Nekem ez a szöveg amit Yama mondott a bankairól elég ködös. Mármint az, hogy például Ichigo bankaiára hivatkozott, hogy nem tökéletes és ezért nem tudták ellopni. Itt felmerült bennem a kérdés mindjárt, hogy a többi shinigami bankaia tökéletes lenne? Kétlem, hiszen mindegyiküké változik az idővel, tehát nem lehet tökéletes senkié sem. Mégis azokét eltudták lopni, míg Ichigoét nem. szerintem pont a fordítottjának kellene lenni az igaznak. A tökéletest nem lehetne ellopni, míg a többit, amely még nem érte el a fejlődésének csúcsát, azt lehetséges megfelelő elemzés után. Az is problémás, hogy hogyan tudták kielemezni azokat amelyeket elloptak és még azokat is amelyeket elvileg nem is ismerhetnek. Ezeket hogyan elemezték ki? Nekem ezek egyenlőre zavaros tényezők és remélem, hogy valamit megtudunk erről.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12512 Dátum: 12 szep 26, 22:30:54 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/11

Itt szerintem még az igazi Yuha Bach volt az ellenfél, babszem reakciója eléggé reflexszerű, ezt nem nagyon lehet megjátszani, ebből adódóan valszeg Kenchant is az igazi Bach győzhette le.

Viszont utána a harc végéig csak a szent himnusz képesség az ami alatt lehetett valami kavarás. Valszeg nem véletlenül mondta, hogy ez adja a legnagyobb védelmet a használójának. De az is lehet, hogy már kezdettől fogva egy imposztor volt a háttérben és az egész támadás csak Yamamoto kiiktatása miatt történt.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #12513 Dátum: 12 szep 26, 23:42:53 »

Na nehogymár ennyivel elintézzék a górét... Ha ez most behal akkor vége is quincy sagának:S
Naplózva

TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #12514 Dátum: 12 szep 27, 04:52:44 »

Szerintem azért nem tudták elvenni Ichigo bankaiját mert hogy Yuma nem ismerte őt.Mert ha minden igaz ő is shinigami volt,de nem volt róla szó idáig.És mivel Ichigo nem régen helyettes shinigami nem is tudhatod róla hogy létezik.Maximum az aizen csata után.Amúgy meg ha Yama bá betolta volna a bankaiját az aizen csatában(és nincs az a gyerek aki elszivja a képességet)akkor kb. 10 perc alatt nyert volna és mindenki ment volna haza  Pojén
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12515 Dátum: 12 szep 27, 08:03:55 »

Hát nagyon úgy fest, hogy juhász bácsit kiiktatta Yama. De mostmár le tudják pecsételni az öreg bankaiját is, látták mit tud. Most fognak akkor visszavonulni? -ez költői kérdés volt  Nyelvesít-
Yamaval mindenesetre nem lehet sz.rozni  Pojén, megpörköli mindenkinek a seggét  ikszdé.
Azt hiszem, hogy ezek a lángok animében felül múlják majd Roy Mustang, Natsu Dragoneel és talán még Ace tűztechnikáit is.

Ichigo egy vaizard - fullbringer - shinigami. 1 jó nagy korcs azért nem tudnak tőle ellopni semmit. Olyan mint Naruto, több helyről van ereje, soha nem fogy ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 08:08:53 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #12516 Dátum: 12 szep 27, 10:27:59 »

Számomra üdítően hat Eper hiánya, a színvonal egyre jobb, amióta nem látjuk a korcs képét. Nincsenek égbekiáltóan szégyen szónoklatok, meg sírás-rívással összekötött gyengén magyarázott power-up. Maradjon Ichigo még pár részig HM-ben, mindenki jobban jár...

Yama-bá pedig... hát gyanítom most megszívja...  Hmm?
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #12517 Dátum: 12 szep 27, 12:11:57 »

Kezd olyan lenni a helyzet mint a Naruto mangában... Ott Madara lett túl tápos. Itt nekem egy kicsit Yama-bá és Bach... Bár az jó hogy végre ők oldják meg a saját gondjaikat és nem Ichigo, aki már kezdett az agyamra menni...

Engem az is érdekelne már hogy ki annak a kardnak a tulajdonosa Uraharánál...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #12518 Dátum: 12 szep 27, 12:53:11 »

Szerintem logikus, hogy Yamatata ekkora übertáp, elvégre mégis vezető személyiség volna, vagy mi a szösz. De én is biztos vagyok abban, hogy most nagyon meg fogja szívni.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12519 Dátum: 12 szep 27, 13:18:01 »

Amúgy meg ha Yama bá betolta volna a bankaiját az aizen csatában(és nincs az a gyerek aki elszivja a képességet)akkor kb. 10 perc alatt nyert volna és mindenki ment volna haza  Pojén

Igen, 10 perc alatt, és fél perc alatt szétesett volna Karakura körül a pajzs, minden óriási lélek energia kiszabadult volna, és a környező városokban, minden ember és élőlény szétporladt volna tőle Nevet Arról nem is beszélve hogy a kiütött kapitányok testéből kiszívott volna minden vizet, és talán el is patkoltak volna a sérüléseik + ettől. És egy tó se maradt volna a város körül. Majdnem több kár lett volna mint haszon, ezért nem használta. Egy porcelán boltban, senki nem fog rakétavetővel harcolni.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #12520 Dátum: 12 szep 27, 13:46:25 »

Egy porcelán boltban, senki nem fog rakétavetővel harcolni.

Igaz! ^^
-----------

Am. epereke nélkül is milyen jó manga lenne ez, sőt! ikszdé
Van annyi karaktere a mangának hogy Kubo tudna nem egy spin-off sztorit csinálni, ha vége lesz a Bleach-nek, mert teljesen megállná a helyét, pl ugye egy Yama-jiis sztori, Kenpachis, Byakuyas (háát, talán...), és ez a 2 kötet
Light Novel a Spirits Are Forever With You, is valami ilyesmi ha jól informált vagyok, nem tudom biztosan, mert nem igen találni meg a neten;
http://media.tumblr.com/tumblr_m3waij1z5G1qio56n.jpg
http://media.tumblr.com/tumblr_m3waiu2EFg1qio56n.jpg

És pl jó lenne ennek is egy manga adaptáció, mert ugye nem egyszer láttunk már ilyen hogy LN mangát kap, és aztán animet!


Amúgy még az jutott eszembe hogy lehet hogy az igazi Bach szegezte a kardot Urahara-ra, mert mint láttuk neki az emberei semmik, és egy szerencsétlenkedő szolgára nincs szüksége, ezért szét vágta, így logikus lenne Urahara meglepődöttsége is, egyedül a kard vége nem illik a képe, mert ugye láttuk hogy neki nem olyan a kardja hegye...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 15:36:35 írta Gino » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12521 Dátum: 12 szep 27, 15:36:29 »

Szerintem a Szent Zwineger technikánál történhetett szerepcsere már ha volt ilyen.
Nem véletlenül mondta Yuha Bach hogy ez a technika nyújtja a legnagyobb védelmet a használójának.
Mivel fény elemű technika lehet csak egy optikai  csalódás/csapda Yama számára aki azt látja a (tükörben) ellenefélnek akit látni szeretne és akkor lehet, hogy Babszemet hitte Yuha Bachnak és őt vágta derékba Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12522 Dátum: 12 szep 27, 15:42:15 »

Mondtátok páran hogy elfogják majd lopni Yama Bankai-t, meg hogy most biztos meg fogja szívni vagy meghal. Szerintem épp hogy nem tudják majd ellopni a Bankai-t mert csak akkor tudnák ellopni ha használna na már most oldotta fel a fejezett végén. Shikai-al is elég erős(minek használja a Bankai-ját?) ahhoz hogy legyőzze az SS-ben marad Quincyket.
Csak akkor lehet esély rá hogy ellopják ha megjelenik az Igazi Yuha Bach és ellene nyomja be dühéből megint Yama-Jii.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 15:43:19 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Anrab89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #12523 Dátum: 12 szep 27, 20:13:24 »

Sziasztok!!!

Segítségeteket szeretném kérni!
Nagyon komázom Kenpachi stílusát és jellemét. Elkezdtem gyűjteni a mangákat és most azt keresem amikor Ichigo és Kenpachi harcol. Megtudja nekem mondani valaki hogy melyik az a kötet? Mert szeretném beszerezni.
Válaszokat előre is köszönöm!!! Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12524 Dátum: 12 szep 27, 20:21:25 »

12-13-dik kötetben van. A harcuk 103-114-edik fejezet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!