24 jún 28, 22:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577972 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12135 Dátum: 12 aug 22, 15:27:55 »

Jó kis rész volt.
De mintha félre fordították hisz úgy tudom hogy Yamamoto már 1000 éve a főkapitány itt meg 200 évet írtak ahol nem is tudom hogy milyen rangú és fiatal. Lehet csak azért mert megszoktam az öreg képét de mikor elősször megláttam fiatalon nem is ismertem föl. Egy gúnynévből lett a mostani neve? Na erre nem számítottam.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12136 Dátum: 12 aug 22, 15:43:09 »

A cáfolat szerintem itt maga Overkill, úgy állították be (vagyis ő magát...) mintha ő lenne a legerősebb quincy, Uralkodó után,,,
Overkill nem is használta a saját képességét Yamamoto ellen. Sőt, amint megszereznek egy bankai-t, hajlamosabbak azt használni a saját képességeik helyett.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12137 Dátum: 12 aug 22, 15:49:50 »

Érdekes, hogy elvileg gyorsak a quincyk, mégis láthatóan sebességgel védik ki a Blutot a legtöbben. Kenpachi a legjobb példa rá, de Urahara is ezt erősíti meg. Ichigo csak azért nem, mert fél ölni.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12138 Dátum: 12 aug 22, 17:20:43 »

Érdekes, hogy elvileg gyorsak a quincyk, mégis láthatóan sebességgel védik ki a Blutot a legtöbben. Kenpachi a legjobb példa rá, de Urahara is ezt erősíti meg. Ichigo csak azért nem, mert fél ölni.
Ez az egész arc arról szól, hogy lerombolja azokat a tényeket, amiket eddig a Quincy-kről tudtunk vagy sejtettünk.
Sokszor mondta Ishida, hogy a Quincyk csak íjat és nyilat használnak. A Sternritterek eddig tüskét, lándzsát, pisztolyt használtak, de íjat és nyilat még nem.
A Quincyk elvileg okosak (legalábbis Ishidából és az apjából kiindulva logikus következtetés lenne, hogy a Quincy harcmodor intelligenciát követel), erre ott van ellenpéldának az a Quincy, aki As Nodt-tal volt.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12139 Dátum: 12 aug 22, 17:57:30 »

Csak arról szól, hogy már nem tud mire Arc-ot építeni a kvinsiken kívül. Ad még nekik plusz képességeket, mert unalmas is lenne ha nem tenné. De semmit sem vesz el tőlük. Opie is használt nyilakat Ichigo ellen. Nem mindegyik okos, megfontolt, vagy épp taktikus, mert mind más természetű, és külön személyiségek. Ez egy szervezet lényege.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12140 Dátum: 12 aug 22, 22:33:24 »

Arc-ot tudna még másra is építeni... habár aránylag zárt a bleach világa, de megoldható lenne...


Az érdekes amúgy, hogy az eddig elhullott Sternritterek betűi (R, Q, Y, O) mind az ábécé végén foglalnak helyet. Tehát lehet, hogy a betűk valami erősorrendet is adnak (ezt erősíti az is, hogy az eddigi egyetlen biztos győztes (As Nodt) F betűvel rendelkezik, és a másik, aki szintén jól áll (Bambietta Busterbine, Komamura bankaiának lenyúlása miatt) és tudjuk a betűjelét, az E-t viseli.
Leginkább talán akkor lenne biztos ez az elmélet, ha a fő-Quincy az A-jelet (pl. "The Absolute") viselné, és cáfolata az lenne leginkább, ha az M-et ("The Majesty"). De az eddigiek alapján talán akkor Rose-nak az U jelű Sternritterrel nem lesz nagyon nehéz dolga.

Nem hinném, hogy ugyanazt eljátssza, mint az espadaknál a számokkal, O(verkill) csak annyit mondott, hogy egyre erősebb lesz az elhullott ellenségek által, azt nem hogy ő lenne a legkeményebb Nevet

Remek visszaemlékezés lett volna, ha Sasakibe nem egy rohadt nagy büdös senki lett volna az egész blícs alatt.

Ahogy már írták előttem, anno még Kubo sem számíthatott rá, hogy később lesz még valami értelmesebb szerepe is a történetben, mégha azis csak Yamamoto miatt lesz érdekes Mosolyog
+ ha valaki hosszú évekig nem használja az erejét, és megelégszik a papírmunkával, akkor nem csoda ha könnyen elveri egy addig ismeretlen ellenfél (Ichigo), aki meglepően erős a shinigamikhoz képest is....
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12141 Dátum: 12 aug 22, 23:09:45 »

Hmm, ez tiszta érdekes, látom ez most nagyon felkapott lett egy olyan karaktert agyonszidni, aki nem vonul fel az élharcokban, és tipor el 300 ellenfelet, hanem meghúzódik a háttérben és irányítja a hátérmunkákat. Gin sem volt éppen az az élharcos, sőt nagyon az erejét sem mutatta meg igazán, csak hogy a leggyorsabb azt szevasz, és már mindenki istenítette. Sasakibe azért többet érdemelne, hiszen azért ő is ott volt a háttérben elég rendesen. Például a waizard teamet is Ő vitte be a többiekhez. Vagy ha azt nézzük, mint most is kiderült, bankai szinten képes volt az öreg Jamán maradandó sebet ejteni, amit valljunk be, nem sok mindenkinek sikerült eddig a manga folyamán. illetve az öreg az iránta érzett tiszteletből még "becenevet" is változtatott. Szerintem nem kéne negatív lenni egy olyan karakter iránt, aki nem az élvonalban harcol. Akár még Unohanát is felhozhatnám példába, hiszen ő sem sokat mutatott eddig pár szempillarabegtetésnél. De ám legyen, fejet hajtok a többség előtt, és gyalázzuk porba, mintha egy utolsó senkiházi lett volna Nevet
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12142 Dátum: 12 aug 23, 00:00:28 »

Én a magam részéről nem akartam megbántani szegény Sasakibe-t (R.I.P.), de tény, ami tény hogy nem sok mindent adott a manga cselekményéhez "élete" során Nevet
Igaz, ezt írhatjuk Kubo számlájára is, mert sajna nem nagyon szereti bemutatni a manga szereplőket (kivétel a legfontosabbakat, akiket muszáj).
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #12143 Dátum: 12 aug 23, 00:11:04 »

Mutassák már Zarakit! Ez a végkifejlet számomra nyilvánvaló volt, Jama papát ismerve... Mosolyog
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12144 Dátum: 12 aug 23, 00:20:57 »

Szerintem itt baki lehet a 200 év.... 100 éve volt a vaizardok hollowfikációja, már akkor is marha öreg volt Yamabá. 100 év alatt ennyit öregedett volna? Náluk 100 év nem igazán sok, Ukitake se változott semmit ennyi idő alatt.... Na mindegy

Yamabá mindenesetre megmutatta miért ő a főkapitány még mindig! Lehet a testén minden sebhely egy beosztott bankaiának az eredménye! Aki megvágja az kapitány! Nevet Jövőhéten szerintem a többi kapitányt fogjuk nézni, bár ha megint ütős részt akar Kubo most fog visszatérni Uraharához... vagy legalább megmutatja ki is az a személy.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12145 Dátum: 12 aug 23, 01:35:03 »

Szerintem itt baki lehet a 200 év.... 100 éve volt a vaizardok hollowfikációja, már akkor is marha öreg volt Yamabá. 100 év alatt ennyit öregedett volna? Náluk 100 év nem igazán sok, Ukitake se változott semmit ennyi idő alatt.... Na mindegy

Yamabá mindenesetre megmutatta miért ő a főkapitány még mindig! Lehet a testén minden sebhely egy beosztott bankaiának az eredménye! Aki megvágja az kapitány! Nevet Jövőhéten szerintem a többi kapitányt fogjuk nézni, bár ha megint ütős részt akar Kubo most fog visszatérni Uraharához... vagy legalább megmutatja ki is az a személy.

De ne felejtsük el hogy 200 éve történt a Quincy-k kiírtása, és gondolom nem volt épp séta galopp. Érdekes hogy 200 éve teljesen fekete volt a haja, ma meg hófehér. Szerintem biztos a kiírtáskori harcok során történt vele valami. Lehet az egyik ellenfelének volt valami speciális képessége, amitől kiszőkült, vagy valami élet elszívó cucc lehetett. Ha levesszük Sasakibe bajszát, akkor az ő öregedése még elfogadható, de a főkapitányé nem, de magyarázat lehet rá hogy valami Quincy technika "áldozata". Vagy a halálisstenek lassan öregednek, de ha elérnek egy nagyon sok 100 éves kort akkor biztos egy fok után begyorsul a testi öregedés Nevet. Igazából bármit bele lehet magyarázni ebbe.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12146 Dátum: 12 aug 23, 01:44:17 »

Szerintem itt baki lehet a 200 év.... 100 éve volt a vaizardok hollowfikációja, már akkor is marha öreg volt Yamabá. 100 év alatt ennyit öregedett volna? Náluk 100 év nem igazán sok, Ukitake se változott semmit ennyi idő alatt.... Na mindegy

Yamabá mindenesetre megmutatta miért ő a főkapitány még mindig! Lehet a testén minden sebhely egy beosztott bankaiának az eredménye! Aki megvágja az kapitány! Nevet Jövőhéten szerintem a többi kapitányt fogjuk nézni, bár ha megint ütős részt akar Kubo most fog visszatérni Uraharához... vagy legalább megmutatja ki is az a személy.

Naruto-ba most zúzták szét Tobi maszkját, szerintem a következő részbe húzás lesz, vagy helyszín váltás, és a 600. részbe fogjuk meglátni a teljes arcát, az utáni részek meg visszaemlékezések, és magyarázkodások.

Érdekes hogy a Bleach-ben is pont pár fejezete bukkant fel az a titokzatos kardos alak, akinek szintén nem tudjuk jelenleg a kilétét. Szerintem Kubo pont úgy fogja időzíteni hogy Tobi kilétével egyszerre derül ki a kardos alak kiléte is, így "rivalizálva" úgymond a másik mangával, és fenntartva a figyelmet a Bleachnek még egy Tobi felfedés fejezet mellet is. A következő fejezetet még simán lehet húzni, mert millió megkezdett csata van, és még csomót el is lehet kezdeni.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12147 Dátum: 12 aug 23, 07:36:01 »

Lehet de ha jól tudom már 1000 éve ő a főkapitány és már 3000 éves. Nem hiszem hogy olyan rövid idő alatt megöregedett volna. Ez az élet szívó meg nem illene bele annyira a történetbe tekintve hogy már milyen idős. Neeem
De legalább megtudtuk hogy mégis csak vannak érzései az öregnek Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 07:36:59 írta zitagirl » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12148 Dátum: 12 aug 23, 09:32:02 »

De ne felejtsük el hogy 200 éve történt a Quincy-k kiírtása, és gondolom nem volt épp séta galopp. Érdekes hogy 200 éve teljesen fekete volt a haja, ma meg hófehér. Szerintem biztos a kiírtáskori harcok során történt vele valami. Lehet az egyik ellenfelének volt valami speciális képessége, amitől kiszőkült, vagy valami élet elszívó cucc lehetett.

Ukitake haja a betegségétől fehéredett ki. kacsint
Sasakibe Bankaija szerintem így jobb volt, hogy most láttuk először. Mert például, ha ellőte volna a FKT-és harcok alatt, akkor sokkal unalmasabb lett volna, így meg volt a meglepetés ereje. De az egyértelmű volt, hogy Yamabá vérbosszút fog állni a csorikán.
Kubo most rengeteg harcba kezdett bele egyszerre, ha nem akarja, hogy az olvasók elfelejtsék az Urahahrás szálat, akkor hamarosan mutatnia kellene belőle valamit, na meg Ken-chan harcából is, mert gondolom ez a 2 foglalkoztat mindenkit leginkább.

Azért, ha a Quincyk nem tudják használni a Bankai teljes erejét (Yamamoto kijelentése), akkor is szerintem ez Bankai vagy személy függő. Például As Nodt Byakuyát elnézve elég jól használta Senbonzakurát. De például Byakuya Bankaiját nem nagyon lehet gyengíteni, max sebességben, de így is elég gyors volt, hogy elkapja Kuchikit. Kíváncsi leszek, hogy Bambietta mennyire lesz képes használni Koma Bankaiját, mert azt csak úgy tudom gyengített alakban elképzelni, hogy méretben kisebb lesz. Viszont egy példa még szerintem nem elég, hogy ki lehessen jelenteni, hogy az ellopott Bankai-ok gyengébbek, főleg mert Yamabá olyan kemény, hogy neki minden támadás csak szúnyogcsípés. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12149 Dátum: 12 aug 23, 09:46:46 »

Naruto-ba most zúzták szét Tobi maszkját, szerintem a következő részbe húzás lesz, vagy helyszín váltás, és a 600. részbe fogjuk meglátni a teljes arcát, az utáni részek meg visszaemlékezések, és magyarázkodások.

Érdekes hogy a Bleach-ben is pont pár fejezete bukkant fel az a titokzatos kardos alak, akinek szintén nem tudjuk jelenleg a kilétét. Szerintem Kubo pont úgy fogja időzíteni hogy Tobi kilétével egyszerre derül ki a kardos alak kiléte is, így "rivalizálva" úgymond a másik mangával, és fenntartva a figyelmet a Bleachnek még egy Tobi felfedés fejezet mellet is. A következő fejezetet még simán lehet húzni, mert millió megkezdett csata van, és még csomót el is lehet kezdeni.

Szerintem nincs sok köze a kettőnek egymáshoz. A Tobis "rejtély" már elég régóta fennáll, régebben talán még érdekes is volt, de mára már csak egy erőltetett figyelem fenntartásból áll.
Kubo-ra pedig eddig nem volt jellemző, hogy ennyire elhúzzon valamit, legalább látszik hogy ő is fejlődik mint író, nem csak a karakterei Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!