24 jún 28, 22:05:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577929 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #12060 Dátum: 12 aug 12, 15:41:47 »

Nem tudom nektek milyen fejezet kéne, hogy azt mondjátok a Bleach-re, hogy elfogadható. A One Piece meg a Naruto még akkor is istenséges manga volt, mikor a fejezet tetőpontját egy óriásbébi/szétroncsolt szikla adta, itt meg megy az akció mint állat, és még így is le van szólva.

Lehet, hogy a főkapitány most tért vissza onnan, ahova ment? Vagy az nem lehet, mert logikus lenne, és ami Bleach az szar?
Miért oda ugrott be? Miért ugrott volna máshova? Ráadásul ez nem olyan "a hasamra csapok, és megyek valahova" manga, mint a többi, itt képesek egymás reiatsuját érzékelni, megérezhette akár Sasakibe lélekerejét az elzárt Bankai-ból, vagy simán csak a hadnagy gyengülő lélekereje miatt választotta azt a helyszínt.
Miért foglalkozna? Mert a barátja volt. Bár már erősen dörzsölöm a homlokom, miközben ezt a választ írom neked. Amúgy az epic mit fial? Hmm?
Ezt a Bankai elvevős benyögést majd linkeld már nekem, mert valahogy nem találtam második átolvasáskor sem. Megkérdeztem ismerősömet, ő sem emlékszik rá, hogy ilyet olvasott volna.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12061 Dátum: 12 aug 12, 15:43:11 »

Nem kell melepödni hogy kézzel védte ki támadást. Tipikus Aizen) Ha most ö lenne ott az is azt csinálta volna)
Azért remélem kiszabadul ö is mert ö még veszélyesebb lenne mint Kencsan.  De az is lehet Aizen csapta szét a börtönös kapitányt. Uhahara jol meglepődött így logikus is lenne.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #12062 Dátum: 12 aug 12, 16:17:09 »

Szerintem nem aizen volt az aki uraharára fogta a kardját hanem grimjow  Nevet És szerintem most lesz az a helyszinváltás hogy mi is történik ott  Nevet Grimjow ezt szerintem el fogja sütni: -"Nem kértük a segítségeteket"  Ördögi
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12063 Dátum: 12 aug 12, 16:35:40 »

Eddig verte magának Főtájcsó vagy mi van? o_O

És miért pont oda ugrott be ahova ugrott.

Ráadásul ez a benyögés hogy elveszem a bankaiod öreg. Nevet Ezen szakadtam. Életében nem használta a bankai-t majd pont most fogja mi? Nevet Neki nem is kell bankai szóval. -.-"

Ami Ichigot illeti bele illene már egy cseszett szappanoperába is. Az meg hogy ő ezer km-ről mit dumál koránt sem jelenti azt hogy Byakujon nem halt meg. Kibelezték emberek ezt mert nem hozzák vissza. Lehet hogy Ichigo érez benne egy kis erőt de tuti hogy kipurcan. Milyen lenne már az ha eljátsszák hogy mennyien meghaltak aztán a végén mindenki feltámad majd mert Nagy csöcs-chan mindenkit feltámaszt beleértve magát is mivel ugye szegénykémnek lyukas a mellehúsa. Nyelvesít

Mindenesetre tudtam hogy lószart se látunk Ken-chan harcából.

Nem is értem amúgy minek kellett beletenni Ichigot csak azért hogy lássuk mennyire szenved?! Rohadtul nem érdekel az sem ha kibelezik.

Ken-channak amúgy nagyon rosszul áll a szénája. tuti hogy leverik, egyrészt mert szegénykémnek semmi esélye a hős szerepre ezért tuti hogy elbukik. Ha túl is éli akkor se lesz harcképes állapotban többé. Ha egy karral megállította a kardját a szakáll-man akkor tuti hogy egy csapással félbe vágja csóri Ken-t.
1. A helyzet az, hogy nem hetek, napok leforgása alatt támadtak a Quincyk, hanem percek alatt végeztek több mint 100 Shinigamival, akik között több magas beosztású is volt. Csoda, hogy már 10 fejezet alatt feltűnt a harctéren az öreg. Aizen ellen sokkal több kellett, hogy harcra vetemedjen... Mosolyog

2. Lehet ez volt hozzá a legközelebb, vagy amint kijött a KFC-ből pont meglátta a szakállas Quincyt, vagy akár beszélhetett a 6. érzékből a kissráccal és így megtudta ki ölte meg az ő ezer éves cimboráját...

3. Honnan tudod, te írod a blíccset észkombájn? Ha nem, akkor ne te szabd meg, hogy mikor használhatta. x'D Mi van, ha a Quincyk elleni háborúban megmutatta mi is az a Bankai? Költői kérdés rulez...

4. Nem vagyok jó bioszos, de alapvető anatómiai értesüléseim szerint, semmi köze egy csípő sérülésnek a mellhez. Ön prof., megtud cáfolni?... Semmittevő sérülés ez a Bleach világában, főleg, ha azt vesszük figyelembe, hogy Sado is ugyanakkora méretű nyilat kapott , csak utóbbi a májába, ami kicsit veszélyesebb, mint Inoue esete. De persze lehetséges az is, hogy a nyíl amit Sado felfogott 3x akkorára nőtt miután átment El Torron... Ja és a jelenlegi állás szerint elkönyvelhetjük, hogy Byakuyanak vannak életfunkciói!(Damn...Mosolyog )

5. Értelemszerű volt, hogy Kenpachi harcába nem lesz érdemi betekintés.

6. Lehet japánban több rajongója van egy Ichigonak, de írj panasz levelet Kubonak, hogy miért nem kizárólag a te igényeidet szolgálja ki! Hiszen te csak vért akarsz és szenvedést . Bár ennyi erővel olvashatnál inkább Hokuto no Kent, abban lehetséges, hogy az igényeid magasabb szinten lennének kielégítve.

7. Ez már a párosításnál eldőlt. Az, hogy karral hárította a Boss, sokat nem jelent, lásd Ichigo vs Kenpachi. Ettől függetlenül garantált a vereség, viszont szerintem nem 1 suhintásból... Mosolyog

Nem tudom nektek milyen fejezet kéne, hogy azt mondjátok a Bleach-re, hogy elfogadható.
The End-es fejezetzáróval lennének elégedettek. Mellesleg sokan már maguknak mondanak ellent, hiszen mi volt 1 éve kb? Jaj senki nem hal meg, minden rózsaszín... Most mi van? Sötét felhők gyülekeznek, és véreső hullik az égből. Na akkor most mit lehet erre mondani Renato?...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #12064 Dátum: 12 aug 12, 17:05:05 »

Őszintén? Már nagyon be se nézek ide, most valamiért megtettem, egyből az a poszt jött velem szembe. Kicsit unalmas, hogy a Bleach már csak azért szar, mert Bleach. Ahogy írtad: ha happy mindenki, a gonosz is túléli az a baj, ha hullanak, mint a legyek a jók és a rosszak is, akkor meg az a baj.
Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy EZ a legjobb 500+ fejezetes never ending manga, ez a saját véleményem, nem erőltetem rá senkire, de ahogy néhányan leszólják még a legjobb formáját is, az röhej.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12065 Dátum: 12 aug 12, 17:07:31 »

Egyet kell értenem renato-val és Ishida-val. Ez most olyan volt mint amikor nyáron a telet kívánod és amikor jön a tél akkor meg már a nyárt. Szerintem jó volt a fejezet. Örülök hogy kenpachi tartott egy kis beszámolót a 3 csillaglovag legyőzéséről. Viszont Y-nak elég érdekes a képessége. Ugyanolyan képességekkel szaladgálhat mint pl yamamoto és kaszabolhatná a nála gyengébb kapitányokat és hadnagyokat, de látszik hogy kenpachi szépen felülmúlta sérülés nélkül magát. Nevet Ichigo? Én már szinte elfogadom ami történik, de azért látszik hogy adtak még reményt a byakuya fanoknak. Persze jobban örültem volna ha az ichigos részeket kenpachira fordítanák. ^^
Yamamoto láthattuk hogy érzett mikor eltemették sasakibét. Még jó hogy odament. Szerintem sok köze nincsen hisagihoz. Ennyi erővel mehetett volna akármelyikhez, tehát nyilván odamegy ahol bosszút állhat a hadnagyán. Mosolyog
Ne felejtsük el hogy a fő vezér is tud bluttot használni. De ezt nem tudom. A lényeg az hogy szerintem ő jobb annak a használatába és persze hogy kivédi kenpachi vágását. De hogy ekkora pusztító erőt mint kenpachié. Le a kalappal. Mosolyog
Naplózva
DarkEagle
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2


« Válasz #12066 Dátum: 12 aug 12, 17:40:47 »

"Ishida:
1. A helyzet az, hogy nem hetek, napok leforgása alatt támadtak a Quincyk, hanem percek alatt végeztek több mint 100 Shinigamival, akik között több magas beosztású is volt. Csoda, hogy már 10 fejezet alatt feltűnt a harctéren az öreg. Aizen ellen sokkal több kellett, hogy harcra vetemedjen... "


Nagy francokat. Nem tudom te mit olvastál de ott minden előre meg volt tervezve. Ezért sem támadott a főkapitány. kacsint
Itt viszont ahogy írtad is meglepetés szerű támadás volt. Ergo akkor minek is várna a támadással? Meg ha annyira érzik egymás szellemi erejét akkor egy főkapitánytól elvárható hogy azonnal megérezze a hadnagya bankai-át ha annyira szerette bár én sosem láttam tőle egy szikrányi szeretet sem, sőt inkább bunkósságot és lenézést mindenki felé. Sosem volt egy kedves ember és sosem védett meg senkit. Mindig is azt hangoztatta hogy készek a katonái a harcra és a halálra is. Nem mellesleg azért mert ő a főkapitány neki kéne először támadnia. Ez nem úgy van mint a középkorban hogy a királyt meg kell védei mert itt nem ő a KIRÁLY ő is csak egy paraszt, csak a legnagyobbik fajtából, ennyi. ^^'

Ja és igen majd elfelejtem. Mosolyog Ehhez nem kell diploma se orvosi egyetemet letenni ugyanis ha megnézed szépen a képet igen jól látható hogy milyen szép lyukat vágtak Hime-chan mellehúsára. :O Arról nem beszélve hogy hiányzik egy jókora darab az oldalából is és a keze sincs meg. Mosolyog Íme:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/14

Azt hiszem ezen nincs mit ragozni!

Amúgy meg egy szóval se mondtam hogy nem jobb most a Bleach mint régen. Annyit mondtam, hogy a mi francot csinált eddig a kapitány. Mert oké hogy a mangában jó ha eltelt egy nap de ezalatt meghalt csomó shinigami köztük igen nagy kapitányok és hadnagyok is haldokolnak vagy már meghaltak. Szóval ne magyarázza be senki hogy majd pont egy akkora gané embert mint a főtájcsó érdekelni fogja az a tény hogy az amúgy is halott hadnagyának a bakai még az ellenségnél van. -.-"

Ja és nem mellesleg ne tessék összekeverni magatokkal meg a többiekkel akik siránkoznak jaj Bya-chama ne haljon meg ő a leghelyesebb a törpe Hóhányó mellett. Leszarom hogy ki pusztul el pont hogy bejön ez a sok halál meg a dark hangulat. Ha ilyen lett volna mindig akkor hatalmas siker lenne a manga még most is. kacsint

Ja és kedves adminok ha jól tudom a személyeskedés büntetést von maga után nemde bár? Mosolyog Köszöntem a közbenjárásukat előre is. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 17:43:19 írta DarkEagle » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #12067 Dátum: 12 aug 12, 18:07:10 »

Idézet
Ja és igen majd elfelejtem.  Ehhez nem kell diploma se orvosi egyetemet letenni ugyanis ha megnézed szépen a képet igen jól látható hogy milyen szép lyukat vágtak Hime-chan mellehúsára. :O Arról nem beszélve hogy hiányzik egy jókora darab az oldalából is és a keze sincs meg.  Íme:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/14
Most komolyan elgondolkodtam, hogy lelőjem-e a poént, és eláruljam-e, hogy az Nel maszkjának a "szeme", vagy hagyjalak továbbra is abban a tudatban élni, hogy lyukas Hime mellkasa. Az, hogy egy kis rész ki van belőle szakadva nem jelent semmit. Rangikunak konkrétan kiszakadt az egész oldala, nem ilyen kis lófütyi lukak voltak rajta, mint Sadon és Orihimén, mégis rendbe hozta Kira, akinek már eléggé romlottak az orvosi képességei.

Yamamoto-t nem érdekli a hadnagya, ezért vágott ijedt képet itt, ezért szedte le a holttestét a falról itt, ezért gyújtotta fel az irodáját itt, és ezért depizett innentől. Nagyobb hülyeséget esetleg?

A személyeskedés büntetést von, ahogy az alpári viselkedés is. VISZONT míg Ishida a böszmeségeidet javította ki gúnyos hangnemben, te írtál neki (és részben nekem is, mivel a vége gondolom nekem is jött) egy ismét böszmeségekkel teli hülyeséget. Ha tetszik a manga, akkor ugyan mért ócsárolod? Ezt magyarázd már el nekem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 18:08:50 írta renato » Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #12068 Dátum: 12 aug 12, 19:17:30 »

Rég nem láttalak erre Dark Eagel de még mindig tudsz böszmeségeket írni. Az ott nem lyuk hime mellkasán, hanem ahogy renato is megírta az nel maszkja, akit még eperke sózott hime nyakába( ez esetben az ölébe).

Renato +1 a kommentedhez
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12069 Dátum: 12 aug 12, 19:45:08 »

Nagy francokat. Nem tudom te mit olvastál de ott minden előre meg volt tervezve. Ezért sem támadott a főkapitány. kacsint

Itt viszont ahogy írtad is meglepetés szerű támadás volt. Ergo akkor minek is várna a támadással?

Meg ha annyira érzik egymás szellemi erejét akkor egy főkapitánytól elvárható hogy azonnal megérezze a hadnagya bankai-át ha annyira szerette bár én sosem láttam tőle egy szikrányi szeretet sem, sőt inkább bunkósságot és lenézést mindenki felé.

Sosem volt egy kedves ember és sosem védett meg senkit. Mindig is azt hangoztatta hogy készek a katonái a harcra és a halálra is.

Nem mellesleg azért mert ő a főkapitány neki kéne először támadnia. Ez nem úgy van mint a középkorban hogy a királyt meg kell védei mert itt nem ő a KIRÁLY ő is csak egy paraszt, csak a legnagyobbik fajtából, ennyi. ^^'

Ja és igen majd elfelejtem. Mosolyog Ehhez nem kell diploma se orvosi egyetemet letenni ugyanis ha megnézed szépen a képet igen jól látható hogy milyen szép lyukat vágtak Hime-chan mellehúsára. :O Arról nem beszélve hogy hiányzik egy jókora darab az oldalából is és a keze sincs meg. Mosolyog Íme:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/14

Azt hiszem ezen nincs mit ragozni!

Amúgy meg egy szóval se mondtam hogy nem jobb most a Bleach mint régen.

Mert oké hogy a mangában jó ha eltelt egy nap de ezalatt meghalt csomó shinigami köztük igen nagy kapitányok és hadnagyok is haldokolnak vagy már meghaltak.

Ja és nem mellesleg ne tessék összekeverni magatokkal meg a többiekkel akik siránkoznak jaj Bya-chama ne haljon meg ő a leghelyesebb a törpe Hóhányó mellett. Leszarom hogy ki pusztul el pont hogy bejön ez a sok halál meg a dark hangulat. Ha ilyen lett volna mindig akkor hatalmas siker lenne a manga még most is. kacsint

Ja és kedves adminok ha jól tudom a személyeskedés büntetést von maga után nemde bár? Mosolyog Köszöntem a közbenjárásukat előre is. kacsint

1. Hamarabb támadott a kelleténél, sz'al csúsztatott ütemtervvel dolgozott az öreg. Ott is közbe kellett avatkoznia Allon miatt, most is ha lehet úgy mondani, SS harci etikettjének ellentmondva kell beavatkoznia a Quincyk ellen. Csak most a támadást követően szinte azonnal kell.

2. Felmérte az erőviszonyokat, megivott egy presszó kávét?... Tippek ezer és egy lehet, a tényeket viszon Kubo tudja.

3. Szeretetet nem mutat ki? Ez engem nem zavar, nem is illik a szeretet egy olyan katona imageébe, mint amilyet Kubo faragott. Bunkóság meg lenézés? Emberileg tényleg közel van a Sotaicho a 0-hoz, de attól, hogy bárkit(beleértve magát is) feláldozhatónak tart , ha az a helyzet megkívánja nem bunkóság és nem is lenézés. Szerintem ez inkább érzéketlenség. Ami bunkóságnak tekinthető talán, az talán az volt, amikor elzavarta a harctérről Kyouraku hadnagyát. De mondjuk abban a helyzetben meg is értettem, már a reiatsu áramoltatásával kiütötte Nanaot. xD

4. Lásd 1-es és 3-as pont.

5. Szerintem az Ispánnak nem kellett a front élén harcolnia. Sotaicho pedig a Lelkek Királyának Ispánja. Hamár középkori példa lett feldobva.

6. Én még mindig nem látok lyukat a mellén. Nyelvesít De felvázolom mi történhetett. Kirge felpattant és elhatározta, hogy egy kb. 20cm sugarú lézerfunkciósszuperspécinyilat lő el Inoue irányába. Erre Sado megpróbált a nyíl elé ugorva felfogni a támadást, ami nem sikerült. Így a kb. 20cm sugarú lézerfunkciósszuperspécinyíl áthatolt Sado testén és eltalálta Inoue baloldalát. Melléhez pedig Nelielt szorítja. Én legalábbis így látom, ez persze rohadtul nem készpénz...

7. Lehet nem mondtad, de a fejezethez tartozó meglátásodban némi túlzással Sherlock találna csak nyomot arra, hogy ez a fejezet tetszett-e neked. A közembereknek , mint én ez nem jön le a sorokon át leírt fikázásból.

8. Nézetkülönbségünk alapja, hogy te majdnem egy napnak látod a támadást, én pedig maximum 1 órában. A kaotikus helyzet ami most uralkodik SS-ben, annak köszönhető, hogy a 3. osztagot szinte percek alatt likvidálták. Még jóformán ki sem jött a fénynyalábból a Quincy és Kira már "végzetes" sérülést kapott. Az összes Quincy még le se spawnolt, de már 27 halálos áldozat volt. Az események pörögtek...

9. Ha meghal Byakuya, meghal. Ez van, de azért van annyira fontos szereplő az eseményeket tekintve, hogy egy flashbacket kapjon. Mellesleg ahelyett, hogy kijelentették volna a biztos halálát, még továbbra is életjelet ad róla Kubo.
Mellesleg, ha mindig ilyen lett volna a manga, akkor nem fért volna bele a Shounen műfajába és ezt a storyt eladni Seinen magazinoknak sokkal nehezebb dolog lett volna. Most is volt azért olyan képkocka, ami erősen ingázik a shounen és a seinen között. Mellesleg nem viccből ajánlottam a Hokuto no Kent, tényleg lefedi az említett igényeid.

10. Személyeskedés? Elég gyerekcipőben van ez ahhoz képest, ami a sport topicban szokott lenni, vagy a vita topicban. Ott van személyeskedés, itt csupán az írásod által kiváltott gondolatokat közöltem a lehető legszofisztikáltabb módon. Nevet De igen, jöhet nyugodtan Hiei, mert már érik nekem a dá-dá... Mellesleg ironikus, hogy pont te bújsz adminok mögé, aki őket idiótázza le .  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:45:41 írta Ishida » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #12070 Dátum: 12 aug 12, 20:00:13 »

Amúgy érdekes párosítások a 2 gyilkoló gép ( Kenpachi és Berci) a 2 vezetővel szemben. gondolom itt most 1 erő felmérés lesz, h mind2-en könnyedén levágják a másik fél vadállatát.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12071 Dátum: 12 aug 12, 21:11:30 »

Yamamoto azért avatkozik később a csatákban (sőt, a Majesty is azért nem avatkozott eddig közbe), mert bíznak a beosztottjaik erejében. Yamamoto az ál-Karakura résznél valószínű bárkit levágott volna (nem véletlenül vitte Aizen WW-t), de nem tette. Miért? Azért mert ha mindig ő menne elől a csatákban, mi maradna a többieknek? Ha nem marad nekik semmi, hogyan fejlődnének. A shounenek alapvető tulajdonsága, hogy élet-halál harcokban sokkal gyorsabban fejlődnek a karakterek. A főnökök tehát csak akkor avatkoznak bele, ha nincs más választás. És ha időközben meghal pár karakter (akár Byakuya), nos, akkor az bizonyos karaktereknek még nagyobb lökést (ebben az esetben Renjinek) adhat, hogy esetleg még a meghalt karaktert is túlszárnyalják. Yamamoto ugyebár a 30. főkapitány, szóval voltak előtte is, de lesznek utána is, erre gondolnia kell, hogy megfelelő utánpótlást hagyjon hátra.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12072 Dátum: 12 aug 12, 21:50:43 »

Yamamoto éppen útban volt valahová (valószínűleg éppen őfelségét kereste) vagy éppen keresgette az ellenséget. Ennyi és nem több. Hogy éppen Hisaginál jelent meg. Ez a hülye meg még el is szólta magát hogy ő ölte meg a beosztottját. Ezt nem hagyja ki az öreg, hogy rendet tegyen a fejében. Erre szerintem szükség volt, hogy ne érjen oda időben Kenpachihoz és egyben meg is bosszulhassa a beosztottját.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12073 Dátum: 12 aug 12, 21:58:09 »

A fórum békéje újra helyre állt. Kérlek ne idegesítsétek fel magatokat  butaságokon:D Az élet rövid. További jó fórumozást!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #12074 Dátum: 12 aug 12, 22:55:50 »

Őszintén? Már nagyon be se nézek ide, most valamiért megtettem, egyből az a poszt jött velem szembe. Kicsit unalmas, hogy a Bleach már csak azért szar, mert Bleach. Ahogy írtad: ha happy mindenki, a gonosz is túléli az a baj, ha hullanak, mint a legyek a jók és a rosszak is, akkor meg az a baj.
Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy EZ a legjobb 500+ fejezetes never ending manga, ez a saját véleményem, nem erőltetem rá senkire, de ahogy néhányan leszólják még a legjobb formáját is, az röhej.
Tudod erről pont az jut eszembe mint amikor Danci hírdette az 1AÉ versenyt és annak a bizonyos résznek a végén (asz'em 30.) mond vmi ilyesmit hogy: Üdv minden fannak, stb. stb. meg azoknak az egyedeknek akik pusztán a fikázásért nézik a sorozatot.
Na ez nem szó szerinti idézés de szerintem te erről beszélsz, vagyis az ilyen emberekről. Mosolyog

A fejezet nekem nagyon tetszett, olyan jó pörgös váltogatós rész volt ez. Kíváncsi vagyok hogy mi a nyitja Ichigo börtönének mert nem hiszem hogy az egész manga végégig a köztes dimenzióba fog rohadni.
Keni "Szanaszéjjel gyilkollak" arca pedig annyira eszelős volt hogy beleborzongtam Jackó.
Illetve Yama bá belépője bár szerintem nem a megfelelő helyen de azért hatásos volt. Mosolyog Néztem is hogy mit akar már Kubo hogy annak a szerencsétlennek a vajúdására kapcsolta a "csatornát".

Mindenesetre ha kijön a magyar elégedett leszek, most hogy beindultak a szálak kezd érdekessé válni újra a manga! Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 22:57:25 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!