24 szep 29, 00:18:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 799 800 [801] 802 803 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701559 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12000 Dátum: 12 aug 01, 16:39:49 »

Ez tett a legjobb a bleachnek így nem csak egy hétig lehetett rá fogni a bleachre, hogy elérte  egy pillanatra a shounen jump színvonalát. Pedig alig vártam, hogy kiröhögjem a sok embert aki bizakodva várta a fejezetet:D
Na mindegy majd legközelebb:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12001 Dátum: 12 aug 01, 18:25:06 »

Hát igen, Hitsugaya és Soi Fon... mint már valahol említettem, én azt remélem, hogy ha már egyszer a megfontolt és nyugodt Byakuyát le tudták győzni a quincyk, akkor ők ketten is patkoljanak el.  Ördögi
Toshirou forrófejű és fiatal (=kevesebb tapasztalat), bár igaz, állítólag sokat edzett, de sztem ez egy ILYEN helyzetben nem garancia.
Soi Fon pedig gyors, és hatásos még a shikaia is, de azt nem tudni, hogy a quincyk milyen mértékben használnak a blutot (?, nem vagyok benne biztos, hogy ez a védekezésük/pajzsuk neve :S), elvégre Soi Fonnak ahhoz, hogy megölje ellenfelét, meg kell szúrnia (vagy sértenie) őt. A quincyk pedig mindenkiről tudnak mindent, így aki vele kerül össze, az már a shikaiát is ismeri, így hatásosan tudhat ellene védekezni...
Nektek erről mi a véleményetek? Lehet, hogy nagy hülyeséget írtam, de azért érdemes belegondolni...
(Komamuráról nem is beszélve.  Ördögi Bár nekem a kiscsaj... hát... xD)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 18:27:02 írta akym17 » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12002 Dátum: 12 aug 01, 18:47:51 »

Kommamura- t felőlem az és akkor öli meg  aki és ahol akarja  Technikai KO Nem igazán csípem őt.
Soi Fon és Tóshiró annak ellenére, hogy fiatalok kivételesen tehetségesek. Hitsugaya a valaha  volt legfiatalabb kapitány, Soi Fon-t pedig Yoruichi tanította, aki azért szintén nem akárki. Úgyhogy tudnak még meglepetést okozni  Nevet
De én Kyouraku-ra vagyok a leginkább kíváncsi. Bár a bankai-t csak akkor mutatja meg ha Mayuri ( vagy valaki más) talál módot arra, hogy  ne tudják tőlük ellopni a kardjaik erejét.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 18:48:27 írta TsunadeHime » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12003 Dátum: 12 aug 01, 21:56:44 »

Én azon gondolkodtam, hogy lehetséges, hogy nem tudják használni a shikai formát a kapitányok amíg az adott quincy nem alkalmazza annak bankaiát. Szerintem ezért nézett úgy Toshiro is mert teljesen eltűnt a bankaia. Viszont Byakuyánál olyankor mondta a quincy, hogy most tudja használni a shikait amikor ő használatba vette annak bankaiát. Legalábbis én így utólag ilyenre gondolok ezzel kapcsolatban.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12004 Dátum: 12 aug 01, 22:07:34 »

Ez a bankai shikai ellen kicsit olyan mint az a zanpakutos filler volt.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12005 Dátum: 12 aug 01, 23:17:15 »

ja csak ott több esélyük volt,mert nem volt +ba quincy erejük Mosolyog
Remélem kubo jövő hétre már meggyogyul mert nagyon érdekelne hogy fog alakulni.
Mivel már elég idö eltelt már megmutathatná hm-ben kié a kard és mi történt,ha már ö is jol tud apritani megilleti a jo belépö mint kenpachit,+mert mindeki ken-chanra kiváncsi most vs uralkodo. Mosolyog
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12006 Dátum: 12 aug 02, 07:41:36 »

Soi Fong nem tudom, hogy fogja megszúrni a blut használókat  Technikai KO .
5 évig simán lehet írni ezt a hatalmas arcot is. Ha belegondoltok már volt ilyen ráadásul pont a bleachben. Hát nem az elejétől fogva minden Aizenről szolt? áámm, ja DE, és az hány évig is tartott???  Gondolkozik. aztán volt egy kis átvezető fullbring és most megint 1 hosszú arc lezárja az egészet. Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12007 Dátum: 12 aug 02, 10:22:41 »

Bizony nem. Az eredeti Bleach nem Aizenről szólt az elejétől fogva hanem Ichigo shinigamivá válásáról és Rukia megmentéséről. Valahol itt vége is lett volna a történetnek alap esetben. Itt lépett be az Aizen vonal amely tovább vitte a történetet.

Az utolsó 3 évet számoltam meg és mindegyik évben 44 manga jött ki évente. Nem csak ebből a mangából hanem az OP és Naruto esetében is. Ha bele gondolunk a 4 év nem is sok hiszen az csak 176 manga fejezet amiből néhány már el is ment. Másrészt ha jól értelmeztem a híreket akkor a jövő héten sem lesz manga. Az egyik Kubo, a másik pedig az Odon ünnepe miatt.
Naplózva
rukisaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #12008 Dátum: 12 aug 02, 13:26:37 »

Végre egyszer nagyon várom nincs xDDD ez kész .. de 20.án jön ki az új rész Mosolyog Jump ba írták ügye >.< de addig kihalok O.O bleach adja az erőt ^^
Már milyen lenne a Quincy-k kiengednék Aizent x) Bár nem lenne sok értelme mert szentem őt is simán kinyírnák Vagy az erejét beleraknák abba a kő izébe amibe a lelkeket gyűjtik akk sokat haladnának Mosolyog vagy szövetkeznének vele  ikszdé
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12009 Dátum: 12 aug 02, 13:32:21 »

Csak huszadikán? Uh  smirksweat Addig be kell érjük a Naruto-val.  ikszdé Még szerencse, hogy izgalmakban ott sincs hiány.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12010 Dátum: 12 aug 02, 14:33:23 »

Szerintem Kubo leadta a fejezetet és mikor meglátták, hogy Kenpachi az epic belépője után rögtön ketté lett vágva a Vandenreich boss által, szóltak neki, hogy Tite: Vegyél ki 1 hét fizetett betegszabadságot és gondold újra a dolgokat ikszdé
Augusztus 20-ig csak sikerül neki  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12011 Dátum: 12 aug 02, 14:57:21 »

Miért 20án? Most ugye beteg Kubo ,jövőhéten ünnep van az még 1 fejezet ,de akkor már 14-15én kikéne jönnie a fejezetnek ,nem? Vagy ez az ünnep két hetes náluk?Nevet Így valóban elfog tartani 4 évig az arc ....
Tsunade az a rossz hírem ,hogy az ünnep miatt jövőhéten szerintem Naruto manga se lesz.
Naplózva
rukisaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #12012 Dátum: 12 aug 02, 17:43:24 »

De hátha míg vergődik a betegségben valami jó dolgot talál ki Nevet Ken-chan  szétcsap mindenkit Mosolyog neki ügye előny hogy nem függ a bankai-tól Nevet ő a szellemi erejére támaszkodik  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 10:55:01 írta rukisaku » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12013 Dátum: 12 aug 02, 21:14:08 »

Off: Szerintem szedd ki a képet, mert harapnak itt is , ha más csapat bármilyen munkáját linkelik. kacsint
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12014 Dátum: 12 aug 02, 22:45:34 »

Ez a stream közlemény fordítása, ha jól látom.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 799 800 [801] 802 803 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!