24 jún 28, 22:04:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577926 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11865 Dátum: 12 júl 19, 13:53:28 »

Király vagy Shiro xD Így még jobb  ikszdé
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11866 Dátum: 12 júl 19, 19:58:48 »

Nagy rész volt. Tudtam, hogy Kubo eltér Urahararól és fokozza a ? jelek számát SS-ben.  ikszdé
Hát nagyon úgy tűnik, hogy sembonzakurat használta a quinci, szóval Byakuya a következő részben elvérzik szerintem, nincs ki megmentse. Renji fogja ezt a tagot lenyomni, szerintem nem jelenik meg Zaraki, neki remélem 1 epic megjelenést tartogat Kubo. Bár valóban Ő Byakuyaval versengett szóval ha most megjelenne nem lenne logikátlan. Kicsit én is túlzásnak érzem azt, hogy használni is tudják a Bankai-t. Ha bosszút akarnak akkor a saját Quinsi képességeikkel feszüljenek és bizonyítsák be, hogy az Ő technikáik a jobbak. Jók ezek a betük, mikor elkezdte magyarázni a félelmet, nah mondom ez az 'F' betűs mókus lesz akkor.

Valóban jó most a manga, nem csak megszokásbol olvassa az ember, én meg pláne nem mert csak azóta olvasom, hogy ez az arc elkezdődött, de izgalmas és várom hétről hétre. Pontosan  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11867 Dátum: 12 júl 19, 20:38:14 »

Ha a cselekmény folyamatosan fut a helyszínek között, akkor én úgy képzelem el a váratlan látogató felfedését, hogy kiszabadítja Ichigót a madárkalitkából és ő megdöbbenve móndja ki az megmentője nevét (már ha ismeri). A másik lehetőség, ami eszembe jutott, hogy Urahara távolról hatástalanítja a technikát, Ichigo visszatér HM-be, és ott megszólítja Ichit a háta mögül. "Yo Kurosaki! Bénább lettél, amióta nem láttalak!" Grimmjow valami hasonlót mondhatna. Nevet

Ha Byakuya meghalna, akkor lenne egyenlő a kapitány-Stern Ritter halálozási arány. Gondolom Opie barátunknak a fele nem fog felkelni, mint ahogy Ayon tette.
Így ez nagyon nagy hátrány a Shinigamiknak, hogy elveszik a Bankaijukat és ellenük fordítják azt. Ezt a Bluttal kombinálva szinte legyőzhetetlen ellenfelekké válnak a Quincyk. Byakuyának itt ketté kellet volna végnia As Nodt-ot de meg se sebezte a védelem miatt.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/501/12

Vajon Renji most mit fog csinálni ? Nem hiszem, hogy ebből a harcból rájött volna a technika gyenge pontjára. Az egyetlen esélye az, ha a medálok fejenként csak egy Bankait tudnak elvenni. Bár ki tudja, hogy az a nagydarab csillagharcos, mikor mászik ki a lyukból, ahová Byakuya süllyesztette Gondolkozik. Vagy esetleg egy ráérő kapitány menti meg a hátsóját ?
Amúgy szerintem Byakuya még nem vesztett, hisz csak egy fejezet volt az egész harc. Tsukishimával is hány fejezeten át küzdött.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #11868 Dátum: 12 júl 19, 22:58:49 »

Shiro :Most miattad rosszat fogok álmodni . Nevet ikszdé Amúgy cool lett . Nevet

Örülök , hogy végre feltörlik a kapitányokkal a padlót .  Manga legvégén úgy is legyőzik a quincyket , ez alapvető az összes ilyen típusú történetben , a kérdés az , hogy hogyan fogják ezt csinálni , mert jelenleg csak a főkapitány és Ichigo tudna ellenük tenni valami igazán nagy dolgot . A helyzet siralmas Ichigót lecsukták mer túl gyorsan hajtott Nevet , és sorra végzik ki a kapitányokat . Jamabá tehetne már valamit mivel ő a shikai-val is elég lenne a komolyabb visszatámadásra , az lényegtelen hogy az egész város elég .  Nevet
Ami a Urahara-sanra szegeződő kardot illeti nagy trollság volt Kubotól , mert ( ez ritka jelenség mostanában a Bleachben legalábbis ) egy kétig azon gondolkoztam ki lehet .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #11869 Dátum: 12 júl 20, 07:28:57 »

Szerintem nem csak Yama és Ichi tehet valamit ellenük, hanem pl Soifon a shunpoval , és Zaraki akinek ugye még Bankai-a sincs és úgy olyan erős mint a többi kapitány. Szerintetek ha már egy bankai-t elnyelt akkor el tud nyelni még egyet ott helyben?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #11870 Dátum: 12 júl 20, 09:03:47 »

Na jó igazad van , de akkor még tegyük hozzá Yoruichit is ő kard nélkül is erős , egy kapitányi szinten van . Hát érdekes kérdés Renji benyomja a bankait szerintem kövi részben látva , hogy a kapitányát ott szeletelik fel .Akkor majd meglátjuk .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11871 Dátum: 12 júl 20, 10:24:39 »

Kenpachi csak Kendoval tudja átvágni majd őket. Túl erős a blut védelme. De lehet neki ez nem akadály. Nevet
Soifon még tud valami villámot is amit yoruichi és azzal kb már ugyanolyan erős mint a shikai-jal. Vagy erősebb.
Nagyon sok kapitány van aki nyerhet shikai-jal. Pl shinji mikor a shikai-jal még aizent is megzavarta egy időre. De a blut a baj itt mert a védekezés ellen nem sokat érnek azok a kapitányok akiknek olyan a shikai-ja.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11872 Dátum: 12 júl 20, 11:39:26 »

Soi Fongot nem kellene leírni ilyen hamar  Neeem. Szerintem nem tud 1 medál 2 Bankait elnyelni. Mayurinak is cseles 1 shikaija van, és legjobban Zarakitól várom azt, hogy megfordítsa az állást. Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11873 Dátum: 12 júl 20, 12:45:07 »

Nem is írja le senki. Talán neki van a legnagyobb esélye tartania magát a bankait elveszítő kapitányok közül. A shunko és sebesség képességével kitarthat egy darabig de győzelmi esélye megcsappant. A kardjaiknak egyik képessége pont abból áll, hogy amikor felszabadítják azt akkor jelentősen megnöveli a szellemi erejüket is. Azzal viszont, hogy elveszítették ez nem tud bekövetkezni. Ennek a szellemi erőnek hatása pedig megmutatkozik sebességben, védekező és támadóerőben. Ez most mind elveszett számukra. Így nem ellenfelek a Quincyknek. Viszont azért vannak éppen ketten, hogy egyik segítse a másikat. Most is az a véleményem, hogy nem jó dolog a saját tulajdonosa ellen használni a saját bankaiát, hiszen ő ismeri azt, illetve a gyenge pontjait a technikának. Ráadásul Renji elég sokat edzett Byakuyával, így szintén tudhat a dologról a technikát használva. Szerintem kimenti Byakuyát a pácból, elvégre ez a feladata.

A kardpenge tulajdonosára visszatérve Kubo ezt már eljátszotta Rukia és Don Kanonji esetében is. Akkor is kiszámítható volt a tulajdonos kiléte. Másnak nemigen lenne oka és ereje kardot szegezni Urahara fejéhez. Sokan Grimmjowra tippelnek és én is így gondolom, hogy ő az. Az lepne meg ha nem így lenne.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #11874 Dátum: 12 júl 20, 13:01:24 »

Kenpachi csak Kendoval tudja átvágni majd őket. Túl erős a blut védelme. De lehet neki ez nem akadály. Nevet
Soifon még tud valami villámot is amit yoruichi és azzal kb már ugyanolyan erős mint a shikai-jal. Vagy erősebb.
Nagyon sok kapitány van aki nyerhet shikai-jal. Pl shinji mikor a shikai-jal még aizent is megzavarta egy időre. De a blut a baj itt mert a védekezés ellen nem sokat érnek azok a kapitányok akiknek olyan a shikai-ja.
Kenpachinál a kendózás olyan mint egy bankai Nevet Nnoitra-nál is csak akkor húzta elő amikor már a nyakára kapott egy komoly vágást,tuti nem azzal fog kezdeni amennyire szeret harcolni Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11875 Dátum: 12 júl 20, 13:11:19 »

Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem Kenpachi hatalmas húzás lenne, ha ide jönne Byakuyahoz. Azért szerintem nem vagyok egyedül, aki szeretné látni, h Kenpachira mennyire lenne hatással a félelem. Nevet
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11876 Dátum: 12 júl 20, 13:34:02 »

Csak pontosan ezért nem fogja sajnos meglépni Kubo, mert az emberek eszébe jutott ez, és ő sose azt csinálja amit a logika kíván"na"...
Pedig tényleg jó lenne! ikszdé
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11877 Dátum: 12 júl 20, 16:10:04 »

Mindenki Kenpachi-tól várja, hogy bestia módjára daraboljon. Nem lehet bemutatni Society végnapjait, ha van 1 valaki, akit senki sem bír legyőzni. Meg hát a Stern Ritter egy Anti-Shinigami Einsatzgruppen szervezet, aminek volt ideje kielemezni az összes Taicho-t. Kent már ezért is lefogják győzni.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11878 Dátum: 12 júl 20, 17:26:28 »

Persze, h legyőzik, a kérdés csak az, hogy megizzadnak-e ellene.  ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11879 Dátum: 12 júl 20, 17:43:25 »

Ez szerintem nem kérdés Nevet Kenpachi egy vadállat, kizárt, hogy nem tépné meg kicsit az ellenfelét. Na meg oda lenne az imidzse is, ha enélkül győzik le(nem fogják, max. ha Yachiruval csinálnak valamit).
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 17:45:08 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!