24 szep 30, 05:31:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704191 alkalommal)
0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #11340 Dátum: 12 máj 21, 13:20:07 »

Ez az SS-ben újjászületés nekem eléggé gyanús... Én ezt úgy képzelem el hogy: Meghalsz emberként --> jön egy shinigami aki elküld a lelkek világába --> itt még úgy élsz ahogy emberként, megvannak az emlékeid onnét stb. (mint Chad a manga elején a papagájos gyerekkel) --> ha a lelked megújul, nincsenek emlékeid és egy új ember testébe születsz újjá!

Tehát nagyjából az amit Szanisz állít csak SS-be nem bele születsz csak oda kerülsz (szerintem)! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 13:21:13 írta Morause » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11341 Dátum: 12 máj 21, 16:21:44 »

Nem szükséges, hogy shinigami keljen a lélek elküldéséhez SS-be. Ha nem köt már semmi az emberek világába akkor magától is átmegy. Azokhoz kell a shinigami akik valamiért továbbra is kötődnek ehhez a világhoz és nem hajlandóak addig átmenni amíg a probléma fent áll. Hasonlóan akár a Naruto világához is és elidőznek a köztes világban mint Kakashi apja és a hozzá hasonló nyughatatlan lelket tették. Egy ideig (nagyon hosszú is lehet ez az idő) SS-ben élnek minden tudatukkal. Szerintem itt lép be a lélekkirály tevékenysége aki szabályozza az újjászületés körforgását és küldi a lelket új testbe megtisztítva mindentől. Ekkor születik egy új gyermek az emberek világában akibe ez a megtisztított lélek beleköltözik.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11342 Dátum: 12 máj 21, 16:23:44 »

Szerintem nem maradnak meg az emlékeid. Ha egy shinigami átküld, akkor ott egy teljesen új lappal kezdesz. Valamikor még Ichigo meg is kérdezte Uraharát, hogy volt-e már olyan eset, hogy egy shinigami emlékezett az előző életére és azután mondta, hogy ilyen eset még nem fordult elő. Meg még az is, hogy még egy ilyen lelket sem hallottál arról beszélni, hogy bezzeg az élők világába milyen élete volt. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11343 Dátum: 12 máj 21, 16:34:45 »

De igen, volt ilyen. Az a fiatal kölyök akik befogadták a Chad által is ismert gyereket, ismerte az emlékeit. Azt is tudta, hogy hány évvel ezelőtt halt meg és hol élt. De igen, volt az a beszélgetés amiről beszélsz, hogy elfelejtik az emlékeiket. Ez itt alapvetően az egyik Kubo baki a történetben.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11344 Dátum: 12 máj 21, 16:37:47 »

Igen. A kiskölök mesélte chadnak, hogy ők különböző helyről, és időből is jöttek. Szóval a papagáj fiú is tudta, hogy mikor került oda. Bár a baki része ez volt sztem. Elvileg nem kéne emlékezniük.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11345 Dátum: 12 máj 21, 16:53:25 »

Vannak itt ellentmondások. Movie 1-ben elvileg nem emlékszenek. Movie 3 Rukia adott a testvérpárnak nevet= nem volt nekik. Hisana tudta, hogy Rukia a húga. Kenpachi nem tudta a saját nevét. A papagájos gyerek tudta, hogy mi volt vele.
Én úgy látom értelmét, hogy miután a lélek átment SS-be onnantól kezdve, csak arra az időre emlékszik, miután a földön meghalt és szellemként kószált.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Morause
Vendég
« Válasz #11346 Dátum: 12 máj 22, 11:33:39 »

Én az ilyen movie meg ova dolgokat sosem tartottam hivatalos forrásoknak mert az "eredeti történetírótól" független részeknek számítom be amit nem ő talált ki!

De úgy látom nem ugrott be senkinek hogy elsőként megemlítettem Chad és a papagájos gyerek történetét! Azért kösz rini hogy elmagyaráztad... amúgy nem csak a szellem létükre emlékeznek, vmi olyan is beugrik hogy a gyerek tudta a nevét, mesélt kicsit magáról Chad-nak a többit meg attól a hollow-tól tudta meg! Az Ichigo és Urahara közti párbeszédre nem emlékszem de ha ez így volt akkor itt biztos az elején hibázott és nem vette észre!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11347 Dátum: 12 máj 22, 11:48:12 »

Nem tudom, hogy hibázott e Kubo mert lehet hibája az angol és a magyar fordításnak is. Lehet, hogy a magyarázatnál Kubo nem úgy értette mint ahogy nekünk magyarul jött le. Akár az is lehetett, hogy akkor veszítik el az emlékeiket mielőtt újjászületnek. Addig viszont rendelkeznek minden emlékükkel, tudásukkal. Így igaza is lehetett Kubonak meg nem is. Jó lenne tudni a Japán nyelvet annyira, hogy megértse az ember mert nem csak itt, hanem a többi mangában is gyakran nem jön át pontosan mit is mondott vagy akart mondani a mangaka. Ez pedig sokszor téves információkhoz vagy félreértéseknek ad okot.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #11348 Dátum: 12 máj 23, 14:52:05 »

http://www.mangareader.net/bleach/493

http://www.mangahere.com/manga/bleach/v53/c493/

Jó olvasást  bye bye
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11349 Dátum: 12 máj 23, 15:06:40 »

A fejezetről:




Eddig is szarul nézett ki Ivánka, de azokkal az öklömnyi fogakkal mgé sokkal szexuálisabb lett. Na meg egy ielyen helyzetben hol a rákba flangál Kisuke? Tudtommal az ilyen helyzetekre való, vagy mi.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11350 Dátum: 12 máj 23, 15:19:21 »

Valószínűleg az új protkóval érzékeltetni akarja Kubo, hogy mennyit használ fel Opie a hollow erőből. Mert ezek után szerintem, a Quincyk szerintem a hollowokból merítik Hollowerejüket.  Faceg Theory has been done . :'D
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 23:21:15 írta Ishida » Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #11351 Dátum: 12 máj 23, 15:39:48 »

Nah,én asszem egy időre abbahagyom a Bleach mangát Nevet Hát ez miez? Ténleg hát,bitch please,mivé fog még átt tranformállódni az a Ivan?(ha így hívják) Mindig rosszab,még arról ne beszéljünk hogy Ishida még ő közte mennyi a külömbség. Most nagyon zavaros az egéssz,na nem is írok többet mert ténleg nincs rá szavam csak egy smajli o.O
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #11352 Dátum: 12 máj 23, 17:37:01 »

Nem hiszem el hogy Kubo ilyent rajzolt  :  http://eatmanga.com/Manga-Scan/Bleach/Bleach-493/page-6
Ez mi ?????    Kiüt   Kabuto milyen boldog lesz mikor megtudja hogy divatot teremtett.
Ne már ezek is hollow- val tolják... nem létezik más erő  ????????????????????
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11353 Dátum: 12 máj 23, 17:59:45 »

Hát enyhén gagyi.... nem tudom miért csak erő lopkodás megy.nyugi am nem csak a hollowokat tudják.. a bankait is..LEsz majd belőlük quincy vaizard...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #11354 Dátum: 12 máj 23, 18:09:17 »

Ez a fejezet egy vicc volt, Opie kinézete olyan volt, mint egy Looney Toons karakter, horror edísönben. Eddig tudtuk, hogy Kubo elfelejtett történetet írni, de mostmár azt is tudjuk biztosan, hogy karaktert rajzolni is.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!