24 jún 28, 22:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 726 727 [728] 729 730 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577944 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10905 Dátum: 12 feb 24, 23:56:29 »

El is felejtettem, hogy van magyar bleach mármint szinkronosxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10906 Dátum: 12 feb 24, 23:58:26 »

igaz h mayuri előtt urahara volt a vezető, de ő volt a hadnagy az irodánál, tehát az elejétől fogva ott volt
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10907 Dátum: 12 feb 25, 12:14:51 »

Huh ecsém, ezt durván benéztem, végülis nem is olyan nagy baj de a maszkja ennek az Ivannak nagyon megtévesztő (bár a ruhája az árulkodó volt).
A manga mostmár azt mondom kezd kitárulkozni, kezdi megmutatni miről is fog szólni ez az utolsó arc. Szerintem a végén azok a maszkos fickók ilyen túlélő quincyk voltak, olyan mint Ishida és az apja. Lehet h azért van ennyi hollow Karakurában mert olyan pöcköt használtak mint Ishida a legelején Ichigo ellen.

De osztálytársamtól hallottam h olvasott itt vmi interjút Kuboról h vmi olyasmit tervez h visszahozza Aizen-t és úgy fog befejeződni a manga hogy mostmár véglegesen megölik. Javítsatok ki ha tévedek de ha ez az interjú tényleg létezik, és komolyan is gondolja Kubo... akkor mi a franc köze van a quincyk-nek ahhoz h aizen visszatérjen (nem értem az össze függést)?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10908 Dátum: 12 feb 25, 12:50:15 »

Nem olvastam, sőt nem is hallottam ilyen interjúról, de nagyon meglepődnék ha Kubo a mangaka ilyet elárult volna. Ez pont olyasmi mint amikor Luffy leordította Usopp fejét hogy nem akar tudni semmit az One Pice-ről mert ha tudna akkor elmegy inkább virág kertészkedni. Egyszóval kétlem, hogy ilyet nyilatkozott volna. Azt már elfogadom, hogy Aizen esetlegesen visszatér még a mangában. Ha nem így gondolná akkor már most kicsinálta volna valamilyen módon, véglegesen mint ahogy Ginnel is tette.

A kapocs Aizen és ezek között talán az amit a végén Uraharának mondott. Urahara azt mondta, hogy ez a világ így működik, míg Aizen azt mondta, hogy nem így kellene működnie. Lehet, hogy ezek a személyek is úgy gondolkoznak mint Aizen. Ennek a világnak nem így kellene működnie. Remélem, hogy ennek magyarázatára kapunk majd válaszokat mint ahogy Soul Society korai történelméből is.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10909 Dátum: 12 feb 25, 15:33:44 »

Ilyet tuti nem árult volna el Kubo ^^
Bár ha már Aizen a téma: csak én gondolom nem kicsit komikusnak, hogy még a legelején Rukiát egy kis semmiségért ki akarják végezni, és Aizent azok után amit tett, csak bezárják? ikszdé Ezek után tényleg valószínű,hogy vissza lesz hozva,más magyarázat nincs erre a FAIL-re. Bár szvsz jobb lenne, ha Aizen már nem jönne vissza, mint fő boss.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10910 Dátum: 12 feb 25, 15:38:46 »

Maga Aizen rendelte el Rukia kivégzését csak a 46ok nevében. Így màr nem olyan abszurd.
Naplózva



 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10911 Dátum: 12 feb 25, 15:41:27 »

Az oké, de ha az az ítélet annyira meglepő lett volna,biztos máshogy alkul pár dolgo, de itt nem a végeredményre gondolok. Mindenesetre Aizen akkor is él még,ami egy tiszta vicc.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10912 Dátum: 12 feb 25, 15:45:25 »

Aizen halhatatlan. Talàn a hógolyó hatàsa, de tény, hogy nem tudjàk megölni.
Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #10913 Dátum: 12 feb 25, 15:56:05 »

Azért nem hiszem el hogy ha yama bá oda menne elé és bánkájozna egyet nem halna meg. Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10914 Dátum: 12 feb 25, 15:58:49 »

Szerintem kiderül az utcsó arcban.
Naplózva



 
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10915 Dátum: 12 feb 25, 16:13:56 »

Hát csak a Hugykő miatt halhatatlan, mert ha a teste szanaszéjjel jön, mint láthattuk  mikor Gin megtámadta, vagy ép eperke, akkor a Hougyoku miatt regenerálódik, szóval csak a hugykövet kell elpusztítani oszt egyből nem halhatatlan!  ikszdé
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10916 Dátum: 12 feb 25, 16:39:01 »

Elpusztítani csak a mestere tudja, és annak kiléte ismeretlen. Talàn Urahara, de már nem Aizen.
(ez a téma nem aktuàlis. Lehet àt kén menni Aizen topicba ezzel)
Naplózva



 
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10917 Dátum: 12 feb 25, 16:45:16 »

azt még maga urahara sem volt képes elpusztítani, pedig ő teremtette
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10918 Dátum: 12 feb 25, 17:42:59 »

Az interjú nem kamu. A wsj-ben jelent meg. Deez màr nem az aktuàlis manga témàja.
Naplózva



 
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10919 Dátum: 12 feb 25, 18:45:38 »

Főtájcsót én már meg se említeném. Sőt kiirtanám a francba, azt se értem miért kapitány még. Ichigo egy suhintással elintézni simán. Anno Aizen ellen se ért semmit akkor mit kezdene Ichigoval. sőt szerintem van néhány hadnagyi szinten álló is aki erősebb nála. Ahhoz képest hogy ezer éve Shinigami semmit se mutatott fel.

Ami az interjút illeti tuti hogy kamu. Kubo a mangába se árul el ló....t se nem hogy egy interjúban Nevet

Nem mellesleg csak én rühellem ezek a gyökér magyar neveket? Néha olvasgatok forumokat nem csak itt és látom hogy mindenki halálistenezik meg Lélekbontózik meg ugye a kedvencem a Hollowok magyar ne amit inkább már le se írok xD
nem lehetne így fanok közt legalább a normális nevén szólítani a dolgokat hogy értsük is miről beszélünk ? Nevet Ne égessük le az am is szar Bleachet xD

Főtájcsó még csak nagyon keveset mutatott meg eddig a shikaiból is.., Aizen is nyíltan beismerte hogy nem lenne ellenfél a számára, igaz hogy akkor még nem vált a hogyoku mesterévé, de szerintem még azzal is leverte volna,... wonderweiss-ot is csak azért hozta létre, hogy elfojtsa a zanpaktoját, és még így is habozás nélkülnekiment volna Aizennek, gondolj bele hogy akkor mekkora ereje lehet


visszatérve a jelen eseményekre...
meg is feledkeztem ezt leírni, pedig már anno feltűnt amikor először láttam
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/480/20
ezen a képen a kard lánca nagyon hosszú lett, először azt hittem hogy ichigo ismét elkezdte fejleszteni az erejét, az Aizen ellen használt bankai során is megnőttek a láncok és feltekeredtek a karjára
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/481/8
itt viszont ismét a "normális" hosszúságú lánc látható
rajzolási hiba lehet?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 25, 18:56:25 írta rougon » Naplózva
Oldalak: 1 ... 726 727 [728] 729 730 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!