24 jún 28, 21:57:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577911 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10875 Dátum: 12 feb 22, 19:04:54 »

 
Idézet
Amúgy azok akik betörtek SS-be szintén Quinsy-k ez eléggé egyértelmű lévén hogy ugyan az a gönc van rajtuk is mint Ivánon

Egyáltalán nem hasonlít a göncük.
Csak nekem kezd szimpatikus lenni Ivan barátunk? ikszdé A fegyverétől eltekintve, nekem tetszik a jelleme. ikszdé
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10876 Dátum: 12 feb 22, 19:06:12 »

Hát azért érdekes Ivan. Mert Quincy fegyvere van, de lidérc maszkot is hord. Lehet hogy keverék. Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10877 Dátum: 12 feb 22, 19:37:08 »

Úgy látom mindenki félreértette, hogy mire értettem, hogy izgi. Először is maga a fejezet első kétharmada valóban nem szólt semmiről, de a vége, amikor bejelentették yamának a háborút, na az szerintem némiképp előrevetíti, hogy izgalmasabb lesz a folytatás.

Inkább örülnétek, h halad a story és nem annyira lapos, mint a fullbring arc majdnem összes része! nekem ez a 3 rész több élményt nyújtott, mint az egész fullbring arc.

Igazad van, többen kritizálják, hogy milyen rossz, ha nem tetszik, nem kell olvasni. Én az egész fullbring arcot kihagytam míg ki nem jött az új arc, csak azután pótoltam a lemaradást. Az nekem se jött be. De ez jónak ígérkezik, és  nem szabad az első 3 fejezetből ítélni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 19:40:58 írta Domynyk » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10878 Dátum: 12 feb 22, 20:15:47 »

A témáz lezártnak tekintem. A jövőben a téma legyen a bleach manga értelmes keretek között. Egymás szapulását pedig folytathatjátok, de utána már nem foktok fórumozni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10879 Dátum: 12 feb 22, 20:19:23 »

Hát én megértem, amiért a maszkosok hadüzenetet küldtek Yamának, ez így tisztességes Nevet És mellesleg, mi olvasók is tisztába kerültünk azzal, hogy mit is akarnak a maszkosok.

Amúgy ha megnézitek a riportokkal kikerült egyik képet, amin Ichigo mögött 6 furcsa ember van, azok között fellelhetitek Ivant. Már előzőleg kikövetkeztettük, hogy ők Quincyk lehetnek, így Ivannak is annak kell lennie.

A 6 alak : http://4.bp.blogspot.com/-gM2hEEBBpqc/Ty1Ip4J__qI/AAAAAAAAAL0/sFBzFosUFAc/s1600/asd4.jpg

Ivan: http://www.mangareader.net/bleach/481/16

A gallérját nézzétek, és akkor felismeritek.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 20:52:03 írta Domynyk » Naplózva
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #10880 Dátum: 12 feb 22, 22:11:13 »

Milyen lazán kirúgta:) Orihime pedig jó gyorsan reagált:) Látszik rajtuk, hogy egy összeszokott csapatról van szó:)
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10881 Dátum: 12 feb 23, 16:09:36 »

Ehhez csak annyit tudok mondani ez a rész csak jobb lehet majd animében már ha újrakezdik .
Szerintem fölösleges volt ez a háború bejelentés , még kicsit vártam volna vele vagy rögtön azzal kezdeni hogy Sereteit megtámadták . Csak én találtam ezeket maszkosokat bénának  ?.. legalábbis Kubo képességeihez képest.

Nem káromkodunk. Amúgy hallottuk.  Tudom, hogy az oldal neve, de akkor is.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 16:14:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10882 Dátum: 12 feb 23, 17:09:01 »


Hát azért érdekes Ivan. Mert Quincy fegyvere van, de lidérc maszkot is hord. Lehet hogy keverék. Nevet

anyám borogass Nevet olvastad magyarul is mangát? Csak mert benne van hogy nem Arrancár Nevet

Az arrancár halálisten + Hollow. A keverék meg akármi lehet jelen esetben lehet Quinci + hollow....
Mondjuk nem biztos hogy szívesen változnék olyasmivé amit elpúsztítani szándékozok. pl Nagy Szőrős Pók A Plafonról.

Amúgy nagyon királyságos rész volt. Kubo szemmel láthatóan szereti fürdő köpenybe öltöztetni a gonoszokat. A vége pedig igazán hatásos, már alig várom a jövőhetet. Remélem Ishida hamar az arcába tömi a kenyeret, és megy, hogy segítsen. Kíváncsi leszek az arcára.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10883 Dátum: 12 feb 23, 17:36:30 »

Az hogy Ivan azt mondta, h ő nem Arrancar még nem jelenti azt h nem vmi quincy arrancar keverék....

Ha egy arrancartól megkérdezéd h shinigami-e, ő is azt mondaná h nem az, pedig ez lehet ugyan az az eset is, mint Ivannál. Sőt szerintem még ha Hiyoritól kérdeznéd h shinigami, ő is azt ondaná, h nem az főleg amikor korábban azt mondta, h utálja a shinigamikat. Szerintem még Icigo is azt mondaná, h nem shinigami, aztán két perc múlva benyögné, h ő helyettes shinigami.
Ivantól se lepődnék meg, h ha a kövi fejezetben elmondaná, h ő aztán nem arrancar, hanem mittom én pukincykar xD vagy vmi egyéb név az arracnar hollow keverékre.
 Amúgy meg az, h quincy fegyvere van még nem biztos, én azt nem íjnak láttam, de lehet én vok a vak. Maradjunk annyiban h quincy keresztje van, vagy legalábbis amivel megidézi a fegyverét és ahogy azt teszi az olyan mintha quincy lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 18:18:19 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10884 Dátum: 12 feb 23, 20:07:57 »

+ a quincyk fegyvere az is olyan kis amulettből jön ki (lsd ishida) de az csak lélekenergia ami alakot ölt az amulett formája alapján.
ivan fegyvere viszont tüskés vmi volt, nem nagyon tudtam kivenni h mi is az, tehát az nem olyan volt mint a quincyk fegyvere, csak hasonlított hozzá
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #10885 Dátum: 12 feb 23, 20:13:21 »

Szerintem meg minden Quiencinek egyedi íja lesz vagy egyéb fegyvere..mert elég uncsi lenne, ha mindenki ugyanolyan íjjal mászkálna... Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10886 Dátum: 12 feb 23, 20:18:37 »

Mondjuk nekem először Gegetsuburi jutott eszembe, hiszen azon vannak olyan tüskék Nevet de elkezdtem azon gondolkozni, amit Ivan mondott, mikor előhítva a fegyvert: Nem emlékeztet valamire? ( nem tuti, hogy ezt mondta, de a tartalma ez) és utána Ichigonak beugrott vmi. Nem lehet, hogy kapcsolódik a múltjához ez a fegyó, mondjuk lehet, hogy ezzel ölték meg az anyját vagy ilyenek?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10887 Dátum: 12 feb 23, 20:29:34 »

Amennyiben tényleg quincynek gondolják magukat akkor Ishida elbeszélése alapján csak valamilyen fajta íjakat használnak. A kinézet szerintem nem számít csak az, hogy távolból lehessen vele lövöldözni.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10888 Dátum: 12 feb 23, 20:50:09 »

Az szinte biztos hogy nem egyforma az íjuk, mert ugye Ishidának is változott nem egyszer, most is egy új van ami úgy néz ki mintha csak egy íjpuska lenne (nekem tetszik spec.^^) gondolom saját maguk alakítják egyénileg, szóval jó lenne már ezt is tisztázni majd, de lehet most kap nagyobb kibontást hogyha tényleg Quincyk az új ellenek!:D
Jah és eddig még csak Ryuken-t láttuk Quincykénet íjjat használni és az is csak egy egyszerű hajlított-formázott "vasrúd" szerűség:
http://images.wikia.com/bleach/en/images/0/01/Ryukenbow.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 20:53:44 írta Gino » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10889 Dátum: 12 feb 23, 20:54:42 »

Szerintem fölösleges volt ez a háború bejelentés , még kicsit vártam volna vele vagy rögtön azzal kezdeni hogy Sereteit megtámadták . Csak én találtam ezeket maszkosokat bénának  ?.. legalábbis Kubo képességeihez képest.
Háborút diplomaták által szokás hirdetni. Nincs ezen semmi meglepő, legalábbis számomra nem. Valószínűsítem a details-t kövi ch-ban kifejtik.

Az hogy Ivan azt mondta, h ő nem Arrancar még nem jelenti azt h nem vmi quincy arrancar keverék....
Imádom amikor egy elhintett morzsából mindenki megtudja mondani, hogy a kifli sós volt-e vagy sajtos... Én rövid távon dobnám a kukába az arrancar keverékes cuccot. Kicsit konspiráltam magamban, és arra jutottam, hogy itt bizony a Quincyk lehet, hogy egy háború keretein belül két legyet akarnak ütni egy csapással. Mosolyog Az meg nem titok annak aki olvassa a Bleachet, hogy kik a legyek...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!