24 szep 29, 23:31:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702817 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #10845 Dátum: 12 feb 16, 18:05:49 »

Ezen én is gondolkoztam, de mondta vki h amit használt az 1 Quincy technika volt...szal azis elképzeltő, h az a Quincy tudta, h ők kik és elakarta pusztíttatni őket a hollowokkal vagy az árnyékban megbúvó csávó az Ivan azt annyi:D és a kövi részben, a 2 kis srác ott fog bújni Ichigo-ék mögött.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10846 Dátum: 12 feb 18, 23:44:27 »

Gyááá... egy bokszoló érkezett a ringbe, Ivan az arrancar (mert szerintem egy arrancar Mosolyog), hát nem mondom Kubo ez aztán találó. ikszdé
Amúgy az ilyen részek kicsit feltudják bosszantani az embert. Mert vhogy rendesen felszívtam az agyam rajta hogy fel kell a csajnak a shinigami társa és pl. egy tök átlagos mosolygással esetleg mélyebb barátság esetén öleléssel üdvözölhette volna.... nem, nem neki feltétlen egy jól irányzott könyököléssel kellett beköszönnie.

Összevetve megint csak nem tudok mit mondani a fejezetet illetően mert a felvezetés még kicsit uncsi, talán majd a jövőhéten kiderül végre vmi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 18, 23:45:45 írta Morause » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10847 Dátum: 12 feb 19, 10:02:28 »

Amúgy az arrancar neve csak Mangastream szerint nem Ivan^^ Valami E betűs miújság:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10848 Dátum: 12 feb 21, 00:09:42 »

Én amúgy arra leszek leginkább kíváncsi, hogy mikor lesz vagy egyáltalán lesz olyan fejezet amikor Ichigo meditálás közben eléri a kardja lelkét, mert ezt tartottam az egyik legnagyobb hibájának az előző történetekben. Mint ahogy a fejéhez is vágta ezt Tensha Zangetsu amikor a végén találkoztak bankai formában. Mit mondhatna számára, hogy újra találkoztak? Másrészt ez bebizonyosodott, hogy a legnagyobb fejlődést így lehetne elérni. Szerintem ezért volt az, hogy csak olyan kevés technikai fogást ismert Ichigo. A Getsuga Thensho csak egy alapszintű támadás míg annak végleges formája a Mugetsu. Ez nagyon hasonlít Toshiro képességére is aminek alapszintű képessége a jégsárkányok de a végleges és egyben legerősebb formája a Hyoten Hyakaso.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 00:28:32 írta rini67 » Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #10849 Dátum: 12 feb 21, 09:56:32 »

Mikor várható a manga? Mosolyog

A fórumszabályzatot ajánlom figyelmedbe! A hozzászólásod nincs meg a minimális 4 szó. Ha a jövőben is a fórum közösség része szeretnél lenni tartsd be a szabályokat!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 11:28:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10850 Dátum: 12 feb 21, 11:01:04 »

Holnap 17.00 a magyar. Angol dél körül.
Naplózva



 
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10851 Dátum: 12 feb 21, 17:21:10 »

Hát én már kíváncsi vagyok az orosz barátunkra. Nevet
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10852 Dátum: 12 feb 21, 22:11:19 »

a Hyoten Hyakaso hyourinmaru egyik alapképessége, ahogy zangetsunak a getsuga.
ezt maga toshiro mondta
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10853 Dátum: 12 feb 22, 13:42:40 »

Hű, elég jó kis fejezet, főleg a vége izgi Nevet vajon kik lehetnek az álarcos fazonok? És kiderült, hogy Ivan egy Quincy Nevet Yumichika pedig egy kicsit átalakult, mint a többi szereplő Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10854 Dátum: 12 feb 22, 13:51:52 »

Izgi?XDD Én szét röhögtem magam rajtaXDDD Ez már a komolytalanság csúcsaxD Az a fegyver amit elővesz feltehetőleg íj az mi a rák?ikszdé Kubonak kicsi lehet a szerszám ,ert a méret a lényeg dolgot vallja ahogy elnézem a shinigamik fegyverét meg ezt az íjat.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 13:53:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10855 Dátum: 12 feb 22, 13:54:24 »

Hát igen érdekes a mostani fejezet azt meg kell hagyni! Nevet
Ivan valószínűleg valami Hollow-Quincy "mutáns" szerintem, mert a törött maszk darabból a szemén, csak erre lehet még következtetni.
A végén meg azok a tagok nekem valahonnan qrva ismerősek!  Gondolkozik
Nem lehet hogy börtönőrök?, mert ha jól emlékszem (nem biztos) de amikor Rukiat vitték a toronyba az elején, akkor valami ilyesmi ruhás fazonok voltak ha jól emlékszem...
(És ha tényleg azok, akkor lehet megszökött Aizen!  Kiröhög )

Szerk: Utána néztem, és nem olyan azoknak a ruháik, szóval akkor rosszul emlékszem! ikszdé
De valahonnan akkor is ismerősek ezek a ruhák!  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 14:06:38 írta Gino » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10856 Dátum: 12 feb 22, 14:07:01 »

Én is inkább érdekesnek találtam ezt a fejezetet mint jónak. Viszont talán pont ettől találja valaki jónak. Mondjuk nem is várom el ennyire az elején, hogy kiemelkedő legyen. Még ezt is korainak tartottam, hogy kiderüljön az ellenség ki vagy mibenléte. Mellesleg elég magabiztosak ezek az behatolok, hogy csak úgy háborút hirdessenek SS ellen. Legalább van vér a pucájukban. Nekem is alapvetően úgy tűnik, hogy valamilyen arrancar és quincy keverékek akik quincy technikákat használnak míg az erőt a hollow énjükből merítik. Meglehetősen durva párosítás lehet ebből. Tulajdonképpen olyanok mint a vaizardok csak itt nem a shinigamik az alap hanem a quincyk.

Mellékesen van egy olyan érzésem, hogy ők lopdossák el a lelkeket Rukokgaiból és változtatják át őket hollowá.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 14:08:50 írta rini67 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10857 Dátum: 12 feb 22, 14:41:22 »

Ivan fegyvere enyhe röhej ikszdé egy kicsit többet vártam ennél,első körben kb. le se esett,hogy ez egy quincy fegyver.
Azoknak a hagynemondjamkimilyenálarcos csókáknak meg nem semmi, hogy van merszük ilyen dumával beállni Yama-bá' elé ikszdé
Az meg, hogy a qunciknek úgy tűnik, nagy szerepe lesz,elég gáz, Kubo kitalálhatott volna valami újat, elvileg Ishidán meg a faterján kívül Mayuri már az egész faj kiírtotta. Igaz, ez ok lehet arra, hogy a shinigamik ellen menjenek.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10858 Dátum: 12 feb 22, 15:00:15 »

Ivan fegyvere hát... és hollow+ quincy lenne? a végén  azok a maszkos comradek kik? és harcra hívják yamatot? végre meg tudtam, hogy ichigo meginnt ki kell lépjen a fizikai testéből, reméltem is hogy így lesz:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #10859 Dátum: 12 feb 22, 15:34:13 »

Pedig úgy voltam vele, hogy bepótolom az elmaradt "minőségi" részeket, hogy képben legyek az új arc kezdetére, de látom nincs értelme.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!