24 jún 28, 22:37:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577989 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10860 Dátum: 12 feb 22, 15:49:54 »

Mondjuk én hülyeségnek tartom amikor a fegyverek méretén morgolódtok. Az ok pedig az, hogy már korábban is szerepelt a történetben Ishida korábbi nyila amikor hozzáért Ichigohoz. Szép nagyra megnőtt a mérete. Itt viszont úgy néz ki, hogy ezek az úgynevezett quincyk rendelkeznek hollow erővel. Tehát eleve nagy mennyiségű reatsu adja azt, hogy nagyméretű legyen a fegyvere. Másrészt az ilyen jellegű mangákban de a játékokban is jelen van ez a látvány, amikor a harcos vagy más karakter irracionális méretű fegyverekkel rohangál és kaszabolja az ellent.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10861 Dátum: 12 feb 22, 15:56:41 »

Ez a fejezet amúgy mi a fészkes fen volt? Valami Quinshirrancar faszi egy óriási íjdornggal megjelenik? Hagyjuk már Nevet. Az egy dolog, hogy oké a shinigamiknak lehet Hollow oldala, mert meg van magyarázva, de mostmár az íjászoknak is? Mondjuk lehet, hogy az valami célzóvacak a szemén nem maszk. Amúgy a végén kiakadtam.... A manga elején Ichigoék vért izzadnak mire bejutnak a seretei-be, erre mostmár minden 3. vegyimunkás csak úgy be tud sétálni? Ráadásul az 1. osztag körletébe? Oké, a világnak hivatalosan is vége Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 15:57:36 írta Exkirion » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10862 Dátum: 12 feb 22, 16:03:49 »

Nofene, az elvtársak igen könnyen bejutottak Yama-tata termébe.

Amúgy mi a nyavalya az, amit Iván komisszár előhúzott? Mert igencsak nevetségesen néz ki...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10863 Dátum: 12 feb 22, 16:43:35 »

Enged meg, hogy ne reagáljak az írásodra mert nagyon megsértődnél a véleményemen, engem pedig kizárnának.  Azon azért elgondolkodhatnál ettől függetlenül ha annyian veszik és olvassák a mangát akkor kinek is csúszott félre az ízlése smirksweat.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10864 Dátum: 12 feb 22, 16:46:36 »

Elolvasva ezt a részt nekem is az érdekes szó volt az első ami eszembe jutott...
az hogy Ivan barátunk egy bazinagy fegyvert vesz elő semmi meglepő nincs, viccesnek pedig még kevésbé találtam,  nem ez az első manga, játék etc... ahol orbitális méretű kardokkal meg egyéb szerszámokkal hadonásznak, dehát mindig van vmi ami új lehet másoknak...
Az viszont 1 jó kérdés hogy akkor ki is ez az Ivan. A maszk az arcán, vagyis amit annak gondoltunk lehet hogy mégsem az. Az arrancar szóra kicsit bepöccent, úgyhogy a hollow eredet eléggé kétséges.
Quinci? Egyelőre ez a legesélyesebb, de vmiért a megérzéseim azt mondják, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet. Persze nem először tévednék ha mégis...

ui.: a quincik a környezetükből vonják el a reiatsut, ishida íjja akkor nőtt meg nagyon, amikor Ichigo kardjából merített lélekenergiát, de Ivan elvileg csak a Karakura légteréből venné el ugyanezt...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 16:50:09 írta rougon » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10865 Dátum: 12 feb 22, 16:49:59 »

Kurosaki/DarkEagle jó lenne, ha a hozzászólásaidban kevesebb lenne a trágár beszéd. Megengedtem, hogy a fórumon legyél a legkevesebb, hogy a fórumszabályzatban leírtakat némiképp betartod. Nem kell, hogy szeresd a blícset nekem se tetszik. Viszont ezt leírhatod kevésbé durván. Megértésed köszönjük. Legközelebb elveszem az írásjogodat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Putir
Vendég
« Válasz #10866 Dátum: 12 feb 22, 16:55:35 »

Nem tudom mi bajotok volt ezzel a fejezettel nekem tetszett. Nevet
Yama bát megtámadták a ruszkik tiszta félelmetes. Nevet

Amúgy az hogy nincs benne a top 10-be semmit se jelent. Szerintem már az is nagy szám ha a top 100-ba benne van egy manga...
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10867 Dátum: 12 feb 22, 16:57:44 »

Annyira azért nem volt vészes a mai fejezet, elment egynek (láttam már rosszabbat is a mangában Nevet).

Az viszont számomra elég idegesítő, hogy ez az arc is ugyanúgy kezdődik ahogy a többi  -_-".
Hajszál pontosan ez volt Shinjinél és a vaizardoknál valamint Ginjounál és fullbringeknél is.És úgy látsziik most a quincyk a soron következőek. Lehetne már egy kis változatosság. Remélem ők kivételesen nem tervezik maguk mellé állítani Ichigot...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 19:16:13 írta mateee-kun » Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10868 Dátum: 12 feb 22, 17:15:38 »

jobb volt mint a múltheti, de ez sem volt vmi nagyszám
egyedül az ablakon át való kitessékelés ért vmit.
igazából én csak sejteni tudtam h az vmi hasonlatos cuccos mint ishida íjja, de amikor előjött az az irreálisan nagy akármi csak néztem mint borjú a tejcsárdában...
yumichikát meg nem ismertem fel...azthittem h vmi csaj van ott ikkakuval ikszdé
yamabához elég lazán bementek azok a vkik, dehogy csakígy odamondani direkten h hadatüzenni jöttünk az kicsit kemény... Nevet
remélem mostmár jövőhéten jobb rész jön
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10869 Dátum: 12 feb 22, 17:16:49 »

Nem tudom mi bajotok volt ezzel a fejezettel nekem tetszett. Nevet
Yama bát megtámadták a ruszkik tiszta félelmetes. Nevet

Amúgy az hogy nincs benne a top 10-be semmit se jelent. Szerintem már az is nagy szám ha a top 100-ba benne van egy manga...
Nekem aztán semmi bajom nincs vele Nevet Csak reménykedtem benne, hogy több minden kiderül a mostani részben.
A top10 számomra sem mérvadó, azok a legpopulárisabbak, ami nem minden esetben jelenti azt hogy azok a legjobbak.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #10870 Dátum: 12 feb 22, 17:31:40 »

A quincik-böl is válhatnak hollowok a haláluk után? Mert akkor szerintem most néhány quinci elérte az arrancar szintet és ezért lett ilyen hibrid erejük.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10871 Dátum: 12 feb 22, 17:56:40 »

Miért lepődtök meg, hogy a Quincyk normálisan üzennek hadat ? Hányszor hallottuk már azt, hogy a Quincy becsület ? A becsületesek nem támadnak orvul meglepetés szerűen. Mosolyog

Hát mégse a két kis újonc Shinigami fuzionált Ivánná.^^
Ikkaku és Yumichika kutatása is érdekes. Mi az értelme, hogy mindenki egy fél pár szandállal megy eltűnni ? Gondolkozik

Amúgy csak nekem furcsa, hogy Hiyori egy Gargantából érez Shinigami erőt, Ivannak van hollow maszkja és Quincy fegyvere ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10872 Dátum: 12 feb 22, 18:27:01 »

Öhm... jó rucik és jöttek hadat üzenni? Okké xD Hát, ettől a fejezettől valahogy nem voltam hasra esve, bár mintha bonyolódnának a szálak, de ez a fél lábas dolog mi a gyep volt? Oo Félúton majd váltanak, vagy mi? xD
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #10873 Dátum: 12 feb 22, 18:42:37 »

Inkább örülnétek, h halad a story és nem annyira lapos, mint a fullbring arc majdnem összes része! nekem ez a 3 rész több élményt nyújtott, mint az egész fullbring arc. ja és kifejezetten örülök, h Quincik az ellenségek..valójában ők a jók, akiket a shinigamik kiírtottak, tetszik ez a bosszú ötlet. A legnagyobb az lenne , ha ebbe a csapatban Ryuuken is benne lenne.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10874 Dátum: 12 feb 22, 18:42:45 »


[/quote]

A TOP 10-et itt nem úgy kell érteni mint a VIVÁN ahol a sok gyök tini .... szavazza meg SP-t Nevet Itt a TOP10-es lista az eladásokból fakad. Tehát teljes mértékben a fanok döntenek. Az más kérdés hogy azért veszik meg mert HYPEoltak Nevet
De innen látszik pont hogy mivel a BLeach nincs a TOP10ben pedig agyon van hypeolva eléggé jól látható hogy Japók szerint is tré Nevet mellesleg erről kérdezgetik Kubo-t a Twitteren folyamatosan hogy miért ment le a színvonal ennyire kacsint
[/quote]

Akárhogyan is, a lényeg az hogy a tpo-listák mindig a közízlést mutatják csupán, azokból ténylegesen "színvonalra" következtetni eléggé kétes és hibás dolog szerintem. A manga-"fanok" is lehetnek ugyanolyan ízlésficamosak, mint az általad példázott vivás tinik. Az hogy a bleach nincs a top10-ben csak annyit jelent hogy van sok más manga, és vmiért azokat részesítik előnyben manapság, semmi többet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!