24 jún 28, 22:45:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578003 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10800 Dátum: 12 feb 10, 21:48:19 »

Kirio Hikifune:
http://es.bleach.wikia.com/wiki/Archivo:Kirio_Hikifune.jpg

Hát most ez mi akar lenni?
Mert én ilyesmire nem emlékszem hogy bármelyik részbe is lett volna, bár nem kizárt hogy én nem figyeltem, de sztem ilyen fontos szereplőre emlékeznék!  Hmm?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10801 Dátum: 12 feb 10, 22:00:13 »

Tutira nem láttuk még soha, mert csak említették a nevét. És a bleach.wikia.com-on nincs is kép róla.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10802 Dátum: 12 feb 10, 22:11:48 »

Ez a kép jobban hasonlít Ichigo édesanyjára amihez Isshin állandóan imádkozott mint Hikifunéra.  Nevet
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10803 Dátum: 12 feb 10, 22:23:45 »

Nah hát akkor csak jól tudtam, és nem vagyok ennyire szenilis!  Kiröhög
Mert én is csak arra emlékszem hogy említették a nevét és ennyi! Nevet
Báár most már nekem is jobban emlékeztet Misaki-ra!

De az amit ezzel felvetettél egy igen érdekes és vad 5let, vagyis hogy misaki az hikifune és ő ichigo anyja, tény hogy 100ével ezelőtti pendulumba volt említve az áthelyezése, de az nem feltétlen zárja ki hogy nem lehetett egy kicsit az élők világába is, és így annak az elméletnek is adhat valami magyarázatot, amit a nagyhalász említett, hogy ichigo tiszta vérű, és mint tudjuk a 3-ik interjúból, kubo erre is kiakar térni, hogy mi is ez pontosan, és ugye arra is hogy Misaki (ichigo anyja) mi a helyzet, mindenesetre érdekes!  Gondolkozik
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10804 Dátum: 12 feb 10, 22:41:44 »

Azért ennyire ne éljük bele magunkat.  Mosolyog A hasonlít nem egyenlő azzal, hogy azonos is lenne vele. Gondoljál csak bele, ha az lenne akkor egy ilyen Grand Fisher nevezetű, alacsony besorolású hollow képes lenne elkapni? Egyszerűen csak hasonlít ez a kép Misakira, bár itt a haja színe zöldes a szőke helyett.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10805 Dátum: 12 feb 11, 10:15:00 »

Ez a kép véletlenül nem az Amagi-os fillerből van ? Amikor a bérgyilkosok vezetője bezárta Ichigo-t a tükörbe ? Mosolyog

De ha Hikifune lenne, Misaki vagyis Ichigo anyja, akkor az felborítaná azt, amit Aizen mondott Ichigonak, hogy azért érdekes mert egy ember és egy Shinigami gyereke.

Ezt a tiszta vérű dolog. Egy kicsit a Harry Pottere emlékeztet.^^ Abban volt sár vérű és arany vérű. A tiszta vér nekem azt sugallja, hogy 2 Shinigami gyereke, de az SS-ben nem lenne olyan nagy szám.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10806 Dátum: 12 feb 11, 10:55:44 »

Egy dolgot viszont nem tudunk. Mi történik azokkal akik shinigamiként meghalnak. Ők hova kerülnek? Ha a japán vallásukra gondolok akkor nekem a körforgás kereke jut eszembe. Röviden ha egy ember meghal akkor lélekként belép SS-be vagy lidérc lesz belőle, illetve felfalhatják a hollowok. Ha egy shinigami hal meg akkor is ez történik? Úgy gondolom, hogy idővel ő is  újjászületik más testben. Másrészt gondolom, hogy ennek az újjászületésnek a körforgását irányítja a Lélek Király. De különbség van ha egy lélek születik újjá vagy egy meghalt shinigami? Láttuk már, hogy nagyon régen meghalt emberi lélek még mindig ott téblábol Sereteiben. Lehetséges, hogy esetleg a shinigamiknak nem kell ennyit várni? Ők előbb sorra kerülhetnek a körforgás ciklusában? Egyáltalán emberként születik újjá vagy csak lélekként?  Sok ilyen fogós kérdés van amit nem tudunk és nem is értünk.

Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10807 Dátum: 12 feb 11, 12:27:54 »

Ezen én is gondolkodtam, mert ugyebár Toushiro pl a peremvidékről jött, és ő nőtt azóta, hiszen amikor a dinnyét ette, még kisebb volt. De Shinji pl nem nőtt, vagy nem változott egy centit se, csak rövidebb a haja. Vagy lehet hogy csak nem látszik nem tudom.. :/
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10808 Dátum: 12 feb 11, 12:35:07 »

Mert Shinji, akkor már mondhatni felnőtt volt. Toshiro meg csak egy kis gyerek , aki még nem is járt az akadémiára.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #10809 Dátum: 12 feb 11, 14:34:47 »

Egy dolgot viszont nem tudunk. Mi történik azokkal akik shinigamiként meghalnak. Ők hova kerülnek? Ha a japán vallásukra gondolok akkor nekem a körforgás kereke jut eszembe. Röviden ha egy ember meghal akkor lélekként belép SS-be vagy lidérc lesz belőle, illetve felfalhatják a hollowok. Ha egy shinigami hal meg akkor is ez történik? Úgy gondolom, hogy idővel ő is  újjászületik más testben. Másrészt gondolom, hogy ennek az újjászületésnek a körforgását irányítja a Lélek Király. De különbség van ha egy lélek születik újjá vagy egy meghalt shinigami? Láttuk már, hogy nagyon régen meghalt emberi lélek még mindig ott téblábol Sereteiben. Lehetséges, hogy esetleg a shinigamiknak nem kell ennyit várni? Ők előbb sorra kerülhetnek a körforgás ciklusában? Egyáltalán emberként születik újjá vagy csak lélekként?  Sok ilyen fogós kérdés van amit nem tudunk és nem is értünk.



Szerintem ha egy shinigami meg hal akkor újjá születik, erre legjobb példa az egyik movie említése az elveszett emlékek. ott a csaj el fut ichigo mellett az ending alatt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10810 Dátum: 12 feb 11, 14:54:19 »

Csakhogy Xena alapjában véve nem shinigami volt hanem az emlékek tározója és továbbítója. Az, hogy rendelkezett hasonló erőkkel mint egy shinigami csak egy dolog. Ő tulajdonképpen fontosabb volt mint egy shinigami. Másrészt ő a movie 1-ben szerepelt és nem a mangában.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10811 Dátum: 12 feb 11, 16:41:03 »

Hm, azt is olvastam az interjúkban, hogy mindenki edzett, és én ebből arra következtetek, hogy netán némelyik kapitány bankaijának eddigi korlátjai megszűnnek. Azt tudjuk, hogy Hitsugaya tökéletesítette az övét, és mi van Soifonéval? Neki azért van pár dolog, ami akadályozza a bankai használatát. Remélem ezután akár már sorozatot is lőhet a bankaijjal, és nem kell majd kikötni magát, és talán megbékél a termetével is Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10812 Dátum: 12 feb 11, 16:54:03 »

Azt azért túlzásnak venném, ha a bankai korlátai megszűnnének. A korlátokat nagyon nehéz megszüntetni. Ezzel utoljára Aizen kísérletezett. Inkább úgy fogalmaznék hogy új és erősebb képességekre tehettek szert az edzés folyamán/eredményeképpen. Azt például eltudom képzelni, hogy Soi Fong bankaiának mérete kisebb lesz és kevesebb erőforrást emészt fel a használótól azonos hatásfok mellett. De mint Kubo elmondásából, hogy mindenkinél lesz kisebb nagyobb változás az edzések eredményéből kifolyólag.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10813 Dátum: 12 feb 11, 16:56:51 »

Én arra gondoltam nála, hogy ugyanaz a pusztító erő, vagy nagyobb, de kisebb formába, úgy kb napi 4-5 használattal. Nevet Amiről tudunk az Toshiro és Byakuya. Toshiro tökéletesítette, míg Byakuya egy új formát tanult meg a Hakuteikent. Legalábbis Tsukishima ezt éreztette.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10814 Dátum: 12 feb 11, 17:02:42 »

A korlátokat természetesen nem úgy értettem, hogyan azt Aizen akarta áttörni, csak arra gondoltam, hogy napi többszöri kilövés fáradtság nélkül, plusz testi erő, hogy ne kelljen a ginjohan, és persze nála mindenképpen előnyös lenne egy kisebb tárgy cipelése.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!