24 szep 30, 07:09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704298 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10605 Dátum: 12 jan 25, 14:49:05 »

Én most azon gondolkodom,hogy Ichigo vajon visszakapta a fullbring erejét Ginjou halálával? Mert amikor legutóbb láttuk shinigamiként nem volt semmi változás vagy talán később lesz?Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10606 Dátum: 12 jan 25, 15:12:14 »

Nem is vesztette el azt a fullbring erőt teljesen. Rukia elmondása szerint képtelenség/lehetetlen teljesen kiszedni valakiből. A mostani öltözéke is azt mutatja, hogy amikor átmegy shinigamiba akkor megjelennek rajta azok a csíkok. Egyesült Ichigo szellemi erejével a fullbringje. Ginjo csak lefölözte egy részét. Azt szerintem nem kapta vissza.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10607 Dátum: 12 jan 25, 19:58:16 »

Itt az eheti interjú első részét  olvashatjátok: http://bleachasylum.com/threads/19747-Gotei-13-Omakes-for-the-3-week-break/page46

Nagy vonalakban:
Shinji haja azért nem lett megint hosszú, mert 17 hónap alatt nem nő annyit( evidens) és azért visel nyakkendőt, mert ad a megjelenésére. Kubo szeretné megrajzolni, hogy Hinamori milyen szomrú volt Aizen elvesztése miatt, és hogy milyen jó viszony alakult ki közte és Hirako között.
Byakuya drága kiegészítőket kapott, mert túl olcsónak találta a kapitányi haorit.
Renji erősebbé vált az edzéseknek köszönhetően, mint eddig volt, de nem éri el azt a szintet, hogy Aizennel is harcoljon( és persze a nagy többség sem). A bankaia is megváltozott. A többiek is edzettek, és új technikákat fogunk látni. A másik két jel( csillag, kör, háromszög) jelölheti azt, hogy áletben vannak, de lehet, hogy már nem lesz szerepük, hiszen Nel és Grimmjow kört kapott, ez jelölheti, hogy élnek, és visszatének.

Valamint azt olvasgatom, hogy Kyrouaku bankait fog használni, és hogy Nel, Grimmjow és Harribel visszatér valszeg Ichigo oldalán. Az új helyszín az ice palace, vagyis " Jég Palota" lesz.

Itt található egy táblázat az espada tagjairól, és azok státuszáról, van pár jel, ami nem világos( pl: csillag) http://bleachasylum.com/threads/19747-Gotei-13-Omakes-for-the-3-week-break/page37 Az viszont szerintem egyértelmű, hogy a vízszintes vonal jelzi a halottakat, így Ulquiorrát is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 20:08:15 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10608 Dátum: 12 jan 25, 20:48:59 »

Hát ebből így nem nagyon lesz Isshin Arc.^^ Ki is mondta, hogy Grimmjow meghalt ? Nevet

A jelek elvileg a valószínűségét jelenti, hogy fel tűnik-e:
kör - nagy
háromszög- kicsi
csillag- apró

De, hogy hogyan fognak képbe kerülni a következő Arc-ban az rejtély számomra. Meg, ha már vissza jönnek, remélem nem halnak meg.  És akkor valószínűleg harcolni is fognak, szóval kellet fejlődniük is, mert a régi erejükkel már csak útban lennének. Esetleg elérik a Vasto Lorde szintet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10609 Dátum: 12 jan 25, 20:53:22 »

Hát én tudtam, hogy nem halt meg, csak a bleachasylumon a fórumozók infóiból szemezgettem és gondoltam azt írom be ide is Nevet

itt a második rész: http://bleachasylum.com/threads/19747-Gotei-13-Omakes-for-the-3-week-break/page48
Már nincs kedvem fordítgatni Nevet

és itt a vége is: http://bleachasylum.com/threads/19747-Gotei-13-Omakes-for-the-3-week-break/page49
( kicsit lejjebb vannak a taichók)

Ja és sztem nem lesz isshin saga : http://imageftw.com/uploads/20120125/94635.png
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 21:03:55 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10610 Dátum: 12 jan 25, 21:04:10 »

Jól tetted köszi! Nevet

Remélem, hogy a felnőtt Nell tér vissza. Azért arra kíváncsi lennék, hogy, ha Ichigonak sikerül az Orihimés mentő akció, akkor a kicsi Nelt magához vette volna ? Hümm-hümm Mert valami, olyat mondott, neki, hogy ő is megy velük, aztán jelent meg Grimmjow. Meg ugye Stark elvitte Orihimét, aztán harc Ulquoirrával, egy gyors Rukia mentés, utána küldte Byakuya FKT-be harcolni, azután elvesztette az erejét és nem tudott vissza menni HM-ba Nelért.

----
A csillag valószínűtlent jelent
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 21:11:26 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10611 Dátum: 12 jan 25, 21:25:20 »

http://imageftw.com/uploads/20120125/94635.png
Erre csak annyit tudok mondani hogy;
Aaaaazziigen!!!  Ohh My God
Bár én nem vok oda érte, szóval felőlem jöhet, és szerintem igen érdekes lesz, és erre nem is gondoltam! Nevet
 De ha tényleg ő lesz a következő gonosz, akkor szerintem sokan elássák kubot.  Kiröhög
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #10612 Dátum: 12 jan 25, 21:34:43 »

Sztem ez fake kép. Kizárt hogy Kubo meglépje ezt és maga ellen fordítsa a rajongótábora egy igen jelentős részét. Arról nem is beszélve hogy egyáltalán nem illik Hitsu karakteréhez.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10613 Dátum: 12 jan 25, 21:40:52 »

Szerintem is fake. Látszik, hogy Ichigo csak úgy lett kivágva, és az interjúkban nincs szó Hitsugayáról.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10614 Dátum: 12 jan 25, 21:42:24 »

Ha még igazi is lenne, akkor se lenne értelme. Ichigo még csak most kapta vissza az erejét, nem hinném, hogy már most egy újabb rossz útra tért Shinigamival kezdené a történetet Kubo  Neeem
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10615 Dátum: 12 jan 25, 22:12:53 »

Csak hozzáteszem, hogy az Ice Castle az ő vallásuk szerint nem pontosan azt jelenti amire mi gondolunk. A Budhizmusban például ez az Ice Castle" jeges poklot" jelent. Tehát ne feltétlenül asszociáljunk Toshirora ezzel a címmel.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10616 Dátum: 12 jan 25, 22:29:07 »

Ez sztem nem fake kép, ezt is a bleach asylumról linkeltem. Én amúgy jobban örülnék egy Gotei 13mas saganak mint Isshinnek.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10617 Dátum: 12 jan 25, 23:01:38 »

Nem igazán értem azt a képet. Ha fake, akkor okés, de ha mégsem... Gondolkozik

Hinamori kiborította?

Kár hogy Starrk visszatérésére kicsi az esély. Ő, Harribel és Ulquiorra szimpi volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 23:03:45 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10618 Dátum: 12 jan 26, 00:00:42 »

Ezen a képen Grimjow van átalakítva. Ichi meg át lett ollózva.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/460/4
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 00:01:47 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10619 Dátum: 12 jan 26, 12:25:23 »

nem baj, engem őszintén nem érdekel, hogy fake vagy sem, csak az legyen a lényeg, hogy ne karakurában játszódjon emberekkel, hanem shinigamikkal, és jó sok taicho fightot akarok bankaijal, és új technikákkal. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!