24 szep 30, 07:05:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704272 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10575 Dátum: 12 jan 18, 23:05:15 »

Helyette viszont Kubo ad ki ebben a 3 héten egy pár oldalas kis "ismertetőt" hogy mi történt az elmúlt 17 hónapban, és valamennyire felvezeti a következő arcot, ami itt megtekinthető:
http://bleachasylum.com/threads/19747-Gotei-13-Omakes-for-the-3-week-break/page7
Az oldalak, és az angol fordítás!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10576 Dátum: 12 jan 18, 23:36:55 »

Az általad linkelt Kubo interjúból kiszedtem a lényeget. Legalábbis akit érdekel. Yama félkezes maradt és nem is tervezi lecserélni aki több mint 2000 éves. Soi Fong  kezét meggyógyították. A vaizardok körül 3. osztag kapitánya – Otoribashi Rojuro, a helyettes marad Kira (náluk szintén várható megjelenés különbség, különösen a ruha téren), Shinji visszatért az 5. osztagba, Kensei pedig a 9.-be. A 4. Unohana Retsu Yama után a legidősebb shinigami, de hozzá kapcsolódik egy fontos kijelentés, miszerint fontos szerepe lesz az új arc-ban. Beszáll a harcba, ahol megmutatja az igazi reatsuját valamint a kardja igazi képességeit is.

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 00:22:28 írta rini67 » Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10577 Dátum: 12 jan 19, 07:03:57 »

Hát én már nagyon várom az új arcot. Kíváncsi vagyok Unohana képességeire.  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10578 Dátum: 12 jan 19, 14:41:06 »

Akkor ez is eldőlt. Unohana lesz az új Fő Boss! Pojén

Kubo Yoruichivel bajban van, mert nem mer változtatni a külsején. Ezek szerint ő is el van valahol.
Soi Fon is vissza kapta a karját. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10579 Dátum: 12 jan 19, 15:33:40 »

Nem gondolnám, hogy Unohana lenne ez a személy.  Nevet Jobban eltudom képzelni, hogy valami régebbi, még kapitányi korszaka előtti ügy fog realizálódni és megjelenni a mostani időkben. Például mint az első movie esetében is. Erről az Unohanás dologról már korábban is irt valamit Kubo, hogy megakarja csinálni. Valami olyasmit, hogy nem egyszerűen került ő ide. Nagyon kalandos és változatos élete volt a kapitányi poszt előtt. Talán a Masked 2-ben szerepelt a végén lévő kérdéseknél. Ha jól emlékszem ott bővebben/tágabb értelemben is beszélt róla de nem mondott konkrétumot.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10580 Dátum: 12 jan 19, 18:36:53 »

Na végigolvastam az interjút, és a végén az volt, hogy Kubo jövőhéten az 5-9 osztag kapitányairól fog beszélni.

És örülök, hogy Soifonnak meglett a karja és más lett a haja. Mosolyog
Kubo sztem fog Yoruichin is változtatni, bár azt mondta nehéz lesz.
Yama meg nem kérte a karját...
Rose és Kira elvileg jól megvannak, nem lesz ott gond:)
Unohana meg harcolni fog, és megmutatja a kardja igazi erejét. Izgalommal várom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 18:57:59 írta Domynyk » Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #10581 Dátum: 12 jan 23, 02:42:27 »

bakker...mekkora mocskosul nagy epic fight lesz, ha Unohana belendül... attól a nőtől talán Yama-jii az egyetlen aki nem retteg...mekkora páva lehet benne, ha még a kapitányok is lef...ák a bokájukat, ha csúnyábban néz rájuk?

Kensei-ék szerintem is jó helyen vannak...azok után, hogy bevédték a shinigamikat, amikor beütött az Aizen-féle gebasz, ez volt a minimum...plusz egyszerűbb és gyorsabb behozni ismert és szeretett karaktereket, mint kreálni és megszerettetni újakat...

Szerintetek Kubo végre valahára ejt némi komolyabb infómorzsát Isshinről? azt eddig vágjuk, h shinigami volt, valszeg kapitány, az ő zanpakutoja is Zangetsu, erejét feltételezhetően elvesztette, mikor használta a végső gt-t, aztán visszakapta valahonnan, Urahara haverja, de ennek egy része ködös feltételezés, más részei pedig hiányosak...asszem én is tudnék örülni egy ilyen "apa kilép a testéből és szanaszét ütlegeli minden mocskos ... arcszerkezetét, miközben halálmacsós beugatások váltakoznak a múltidézéssel"- arcnak
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10582 Dátum: 12 jan 23, 05:06:02 »

Ishhin kardja , engetsu nem zangetsu,csak pontosítani akarok.Mondjuk nem tudom hogy egy eleve gyógyító alapú zampakuto, mitől lehet olyan durva, de majd meglátjuk..Viszont egy ishin arcot jó lenne végre megnézni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10583 Dátum: 12 jan 23, 11:08:36 »

Én is kíváncsi lennék egy Isshin arcra. De még kíváncsi vagyok arra is, hogy milyen múltja van a főkapitánynak. Vajon miért ragaszkodik annyira a szabályokhoz? Lehet hogy még fiatalabb korában történt valami borzalmas esemény és annak hatására lett olyan amilyen? Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10584 Dátum: 12 jan 23, 15:06:55 »

Ha már a kívánságlistánál vagyunk, én a 0. osztagot szeretném látni. Na meg egy Ryuuken - Isshin részre.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10585 Dátum: 12 jan 23, 15:07:48 »

Én Unohana ellenfelére is nagyon kíváncsi vagyok, mert biztos bika lesz, ha Unohanának is komolyan kell vennie a harcot. Főleg ha ki is lesz engedve a haja. Kúl

A Vaizardokat illetően nem rég jutott eszembe, hogy Hirako is a régi helyét kapta vissza, szóval a Number 1# Aizen-fan Hinamori a hadnagya. Biztos jól kijönnek egymással.^^

Az Isshin-Arcot Kubo meg már 2 éve ígérgeti, meg Grimmjow fontos szerepét is.

A következő fejezet meghatározó lesz, mert valamilyen fontos/nagy eseménynek biztos kell történnie. Szóval várom, hogy Kubo mit húz elő a tarsolyból.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10586 Dátum: 12 jan 23, 15:26:01 »

Szerintem előbb flasback-ek jönnek, egyből nem fog beledobni NAGY eseménybe Kubo. Remélem valami ésszerűen felépített sztori jön, amivel előrébb halad a fő-fő-fő sztori, tehát SS létezése.
Ha megint egy sablonos főgonosz jön aki el akarja pusztítani SS-t én kilépek BF-ről és beállok Teletabikat fordítani ikszdé
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10587 Dátum: 12 jan 23, 15:49:39 »

De a flashbackeket is bele kell építeni a sztoriba, ha csak nem olyan lesz mint a Vaizardok. Meg azt se hiszem, hogy reggeli közben odaszólna Isshin Ichigohoz, hogy "Képeld Ichigo, amikor még kapitány voltam..." Nevet
Viszont a flashback könnyedén megmagyarázná Unohana arcát. Gondoltam is rá, hogy abban lesz.

Csak a teletabikat ne! Alig láttam belőle pár részt, amikor még ment, de bele éget a tudatomba a hülye nevük. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 15:50:12 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10588 Dátum: 12 jan 23, 16:07:37 »

de bele éget a tudatomba a hülye nevük. >.<#
Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po.   Faceg
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10589 Dátum: 12 jan 23, 18:05:56 »

Igen ha Unohana már kiengedett hajjal küzd, akkor ott lesz fight elég erősen Nevet de én mostmár tényleg kíváncsi vagyok a zanpakutojára, mert annak nem sok értelmét látom, hogy egy ilyen erős kapitánynak ne lehessen a kiengedett kardjával támadni. Csak gyógyít, meg legfeljebb kilapítja az ellenfelet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!