24 szep 30, 11:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704703 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10560 Dátum: 12 jan 12, 11:48:53 »

A káromkodást a jövőben mellőzzük vagy, ha már használod legalább csillagozd. Nekem ne adj munkát van elég dolgom.
Grimjow az adatkönyv szerint is él, ha jól emlékszem. Most nincs kedvem kikeresni, de egyszer talán megnézem.
Ez a fejezet szerintem sokak számára a legjobb volt. Nekem is ez volt sok idő után a kedvenc részem. Mivel végre vége ennek a tepedelem fullbringeres zagyvaságnak.
Valaki írta, hogy Soifong kezét kitakarták. Melyik kezét is veszítette el? A jobbot?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/479/11
Ha igen akkor szerintem az nincs meg:D.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/479/14
Nem hiszem, hogy ennyire ne látszódna neki:D.

Hát remélem, hogy Kubo ezt Sagát előny szerzésnek alkotta meg. Hogy a következőbe  ne bukjon bele mint az Aizenessel tette. Amúgy én Aizent várom még vissza. Nem véletlen került az börtönbe. Gyanús nekem, hogy az oda is akart kerülni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10561 Dátum: 12 jan 12, 12:03:32 »

Egy shonent sem ismerünk úgy, hoy egy ilyen volumenű szereplő csendesen meghaljon/leülje a büntetését. Aien még jön. Minél később annàl epicebb. Remélem nek cseszi el K azzal hogy pàr fejezet mùlva visszajön.
Naplózva



 
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10562 Dátum: 12 jan 12, 12:16:56 »

Ez az egész arc egy picikét semmit mondó volt. Csak arra szolgált, hogy Ichigo vissza kapja az erejét és megtudjuk SS vezetése mekkora szemét. Azzal nincs bajom, hogy a Vaizardokból lettek kapitányok. Minden esetre furcsa nekem az, hogy most nem probléma a lidércerő és a maszk. Ichigot ha lehet ne szidjuk. Soha senki nem vette a fáradságot és az alapoktól kezdve megtanítsa neki azt amit egy halálistennek tudni kell. Csak egy kis gyors talpalót kapott azt kész. Ennek ellenére mindig megmenti SS hátsóját(Ezek után csak tudnám minek Pirul Gondolkozik). Nem lepne meg ha mostantól kimaradna SS ügyeiből, de sajna nem fog. Neeem Kubo pedig ha a Harry Potter világában élnénk ezalatt a 3 hét alatt elmehetne a Szent Mungoba sokk bűbáj terápiára. Hát ha utána jobban megy neki. Pontosan
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10563 Dátum: 12 jan 12, 12:43:54 »

Persze, hogy ez volt a célja ennek a történetnek. Ichigo erejének visszaszerzése, és ha lehet akkor egy kicsit emelni is azt, hiszen a többiek is erősödtek. Nekem átlagosnak tűnt az egész fejezet. Volt ahol nagyon tetszett és volt ahol kevésbé jött be. Így maradt az átlagos megállapítás.

Abban is biztos voltam, hogy a vaizardok visszamentek SS-be. Azóta lettem biztos benne, hogy Urahara is átment, amikor az Ichigonak szánt kardot feltöltsék reatsuval. Ez alapján Urahara esetében megszünteték a tiltást és beléphet szabadon SS-be. Azért azt is vegyük figyelembe, hogy Ichigo is mindig akkor keveredett bele a dolgokba amikor a barátait fenyegette a veszély, másrészt az a mondat sok mindent megmagyaráz amit Renjiék mondtak, hogy sok mindenbe Ichigo megváltoztatta SS nézeteit, hiszen Ichigo sok mindent nem fogadott el azok előírásai közül. Így történhetett meg az is, hogy visszafogadták a vaizardokat, na meg persze a kényszerűség is ezt diktálta. Valamilyen szinten mindig is SS nézetei ellen volt, ez most talán jobban ki is bontakozik. Megmutatja, hogy azért az emberek és a shinigamik még ha egy oldalon is állnak, nem ugyan azok vagy azt az értékrendet képviselik. Nem csodálkoznék ha későbbi történetben lenne velük összeakaszkodása/összecsapása ahol pont Grimjow és Nel-ék segítenének neki.

Azért remélem, hogy a kihagyás után Kubo végre elkezdi a régóta igért az Isshin történetet.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10564 Dátum: 12 jan 12, 13:25:56 »

Sztem Soi a bal karjat vesztezte el, mert a zanpakutoujat tudta hasznalni es azt a jobb kezen azokta hordani. Mellesleg eleg logikatlannak tartanam , ha Orihime megmentett volna egy espadat(Harribel) de egy kapitanynak nem adta volna vissza a testi epseget.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10565 Dátum: 12 jan 12, 14:02:03 »

Ez nem logikátlanság hanem büszkeség.  Yama sem kérte vissza a kezét pedig Hime biztosan szívesen segített volna rajta. Az espada Harribel pedig nem tudott védekezni Hime képessége ellen hiszen vagy nagyon sérült vagy halott volt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10566 Dátum: 12 jan 12, 14:09:58 »

A harcok után elég sokk mindenki feküdt sebesülten Toshironak a lába és a keze is le volt vágva, Komamurának is a keze (bár az volt a kisebbik sérülése) Ukitake-t is kilyukasztották. És volt ott összesen 3 gyógyító Unohana,Orihime és Hachi (bár neki is eltűnt a keze xd) szóval valamelyikük biztos meggyógyította őket. Yamabá meg egy büszke kutya aki csak azért se gyógyítja meg a hadi sérülését. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10567 Dátum: 12 jan 12, 15:24:02 »

Szerintem a csata után az egész 4-es osztag a helyszínre lett irányítva. Valószínűnek tartom legalábbis, legalább arra biztos jók voltak, hogy stabilizálják a sebesültek állapotát. Ráadásul Orihime eredetileg HM-ben volt tehát később csatlakozott be a gyógyítás folyamatához.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10568 Dátum: 12 jan 12, 17:47:23 »

Ginjo vs Ichigo
Lássuk csak mik is Ginjo képességei: több évtizedes harci tapasztalat, saját és ichigo fullbring ereje, bankai szintű kard, hollow maszk, míg ichigo épp visszakapta a shinigami erejét, amelyik utóbbi 2-ből áll és simán legyűri kugot, hol volt ebben a sztoriban a csavar? az izgalom? a mostani fejezetbe meg a vaizardok lesznek a kapitányok, nane már...
én nem tudom hogy kubot siettetik-e vagy ezt komolyan gondolta, de nem ártana pár hetes szünetet tartania, amíg ihletet szerez, mert a színvonal egyre zuhan
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10569 Dátum: 12 jan 12, 18:27:19 »

nyugi, lesz ideje a 3 hetes szünetben gondolkodni Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10570 Dátum: 12 jan 12, 18:43:16 »

Hát most ott tartunk, hogy a nyakunkon van az új Arc aztán sehol egy főellen. Nevet Ráadásul az anime már így is közel van aztán most 3 hét szünet. Bár van 1 olyan érzésem, hogy megint kapunk oda 2 évadnyi fillert. De most komolyan ki lesz az új fő ellen ? Aizen még a sitten van, Grimmjownak meg csak egy visszavágó kell. Hát nagyon kíváncsi vagyok.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Putir
Vendég
« Válasz #10571 Dátum: 12 jan 12, 18:57:19 »

Na szóval a részről: Hát nekem ez a rész tetszett. Örültem hogy újra láthattam a kapitányokat és mégjobban hogy a vájzárdok is ott voltak.

A kenseijes résznél röhögtem.Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10572 Dátum: 12 jan 18, 19:29:34 »

xD az tényleg hülyeség lenne ha grimmjowból egy ilyen vegita2 válna h jácca ott magát hogy ő nem a haverjuk meg h egyszer még úgyis kinyírja eperkét xD  de annak sincs értelme h visszatér és ichi kinyírja xD szóval nincs értelme xD de annak se ha aizen kiszabadul a börtönből. Az meg h ichigo azon a szinten van mint aizen ellen azt nem hiszem mer akk a suhntásai nyomán a város darabokra hullott volna ginjouval együtt xDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10573 Dátum: 12 jan 18, 21:17:44 »

azon gondolkodám, h miért nincs új fejezet?
vagy a héten nem is lesz?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10574 Dátum: 12 jan 18, 21:30:37 »

A Bleach manga 3 hétig nem lesz.  Neeem Ez volt az első hét.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!