24 jún 28, 22:34:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577986 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10455 Dátum: 11 nov 27, 21:41:01 »

Vasto Lorde kérdés nagyon jó vita alap. Ami tény :
Nincs kijelentve , hogy lett volna Vasto Lorde , még ha a logika erre is utal mondjuk Ulqi esetében. Halle Berryről pedig csak feltételezték a csajok , mert még nem láttak előtti ilyen erős "Adjuchast". Ez a véleményem. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10456 Dátum: 11 nov 27, 22:07:07 »

Viszont az ellenkezőjéről sincs információnk, hogy az espadak és a volt espadak ne azok lettek volna.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10457 Dátum: 11 nov 27, 22:10:24 »

Amikor Toshiro magyarázta a hollowok szintjeit ott a Vasto Lorde-ról azt mondta, hogy akkorák, mint az emberek + az illusztráció elégé hasonlított Ulquiorrára.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10458 Dátum: 11 nov 27, 22:31:55 »

Én úgy tudom, hogy csak Harribel volt vasto lorde, Stark a farkaslélek technikája miatt volt erős, barragan a pusztító technikája miatt, és mindkettő adjuchas volt; yammi és ulquiorra arrancarnak pedig 3.szintje is volt.
bizonyíték:
"Tōshirō Hitsugaya states that if Sōsuke Aizen has more than ten Arrancar at Vasto Lorde level, Soul Society would be doomed.[16] Of the Espada, Harribel has been confirmed to being a Vasto Lorde at the time of her recruitment"
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10459 Dátum: 11 nov 27, 22:41:58 »

1. Jelenti ki a wikipedia egy filler rész alapján... ^^"
2. Az adjuchas Grimmjow is volt olyan szinten , mint Harribel.
3. Ügyvédelve , amíg Kubo nem mondja , hogy ez meg az meg amaz , addig csak konspirációkról van szó.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10460 Dátum: 11 nov 27, 23:04:42 »

1. Jelenti ki a wikipedia egy filler rész alapján... ^^"
2. Az adjuchas Grimmjow is volt olyan szinten , mint Harribel.
3. Ügyvédelve , amíg Kubo nem mondja , hogy ez meg az meg amaz , addig csak konspirációkról van szó.
igazad van, ezért furcsálltam én is, hogy pont őt a 4.legerősebb espádát írják annak, hiszen ha eleve vasto lord lett volna, az arrancar szinttől megtöbbszörződne az ereje és már az alap vasto is túltesz a kapitányi erőn
attól félek, ezt a témát hanyagolni fogja kubo, talán soha nem tudjuk meg, a narutóban kishi is ezt csinálta egy csomószor, hogy a levegőben hagyott dolgokat és csak elméletek születtek a fórumokon, de konkrét bizonyíték sosincs(pl tobi 6útjánól 3, kyuubi erejének másik fele stb)
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10461 Dátum: 11 nov 28, 16:01:47 »

Ha azt vesszük, hogy egy Vasto Lorde, akkora, mint egy ember vagyis "hasonló"  és ugye egy Vasto Lorde-nak nincs kiengedett alakja mert alapból abba van.  Szóval az Arrancaroknál a kiengedett alakjukat kell figyelembe venni, hogy mennyire hasonlít egy emberre. Ez alapján Stark és Harribel biztos, Barragan meg végülis egy ember csontváza^^, Ulquiorra az első alakjában elég emberi csak ugye két szárny van neki pluszba. Noitra meg hát 6 karral meg a fejéből kiálló micsodákkal annyira nem. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10462 Dátum: 11 nov 28, 16:44:15 »

Én egyenlőre azt fogadtam el nézetnek, hogy tulajdonképp az espadak és a volt espadak egy kivételével mind arancarok és a legerősebbeket hívták Vasto Lordnak. Ezekből a legerősebbekből lett végül az espada tíz tagja. Mindegy, hogy melyik kategóriából származnak ha az erejük vetekszik egymással. Másrészt egyértelmű, hogy közöttük is van erősebb Vasto és gyengébb is mint a shinigamiknál is van ilyen sorrend. Hogy most már nem úgy hívják őket, hogy Vasto Lord az lehet Aizen behatása is hiszen láthattuk, hogy régen is járt HM-ba. Láttuk, hogy mindegyikük baromira erős és egy kapitány néhány kivételtől illetve szerencsétől eltekintve nem is bírnak velük. Erről beszélt Hitsugaja is. Ráadásul ha lennének ilyen magas erejű hollowok akkor nem gondolom, hogy engedték volna az ilyen "gyenge" Barragan féléket uralkodni HM-ban. Főleg nem egy shinigami vezette bandát a hollowok birodalmában. Erre utalhat az is amikor Nellielék elmentek Vastokat keresni Nooitorával. Ha azt feltételezzük, hogy milyen erős is lehet egy ilyen személy Starrkékhoz nézve akkor kettejüknek semmi esélye nem lett volna ellene. Röviden ezért úgy gondolom, hogy az espadakat, a volt espadakat és az erősebb arancarokat, gillianokat is ide lehet sorolni amelyek valamilyen formában felvették az emberi alakot és méretet.

Aztán lehet, hogy a történet valaha rácáfol erre, akkor majd az én véleményem is változni fog.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10463 Dátum: 11 nov 28, 18:50:21 »

Én nem hiszem hogy a vasto lorde kifejezés direkt arra utalna, hogy melyek a legerősebb hollowok... jó persze, valószínűleg egyúttal azok is, és jóval erősebbek az adjuchasoknál, de inkább olyasmi lehet mint a halálistenek kategorizálása a kardjuk alakja szerint: van aki nem képes a shikaira, van aki képes a shikaira, és vannak akik képesek a bankai használatára is. Náluk is a bankai használók számítanak a "legjobbaknak", ehhez pedig szükség van  bizonyos ösztönökre, amik nincsenek meg mindenkiben..."a nevük bekerül a Lelkek Világának történelmébe" (Byakuya mondta ezt korábban)?
Én így tekinetek a vasto lordokra, az hogy az eslő 4 espada az lehetett e? Talán igen, talán nem... majd Kubo egyszer talán választ ad erre valahogyan...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10464 Dátum: 11 nov 28, 19:01:05 »

Azt a részt pont tegnap előtt néztem tévébe.
Byakuya olyanról dumált hogy a kuchiki családba is csak minden 10. (vagy valami ilyesmi számú lehet csak 5.)ember képes a bankaira pedig az egy híres neves család és aki képes rá az mind nagy ember lett. És utána ichigot fikázza hogy ő semmikép se tudhatja.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #10465 Dátum: 11 nov 30, 17:44:30 »

Érdekes fejezet volt, de a következő lesz az igazi:

http://mangastream.com/read/bleach/82770576/1
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10466 Dátum: 11 nov 30, 21:27:37 »

Elolvastam a mai részt szerintem nem volt olyan rossz mint sok ember látja.... Egész jó volt egy két dologra lehetett számítani már csak az a kérdés Ichigo ereje milyen szinten van vajon szétvált zangetsu és ogichi vagy egyben maradt?
Bár ha széttudta törni a dimenziót akkor talán egyben maradt Mosolyog És szerintem ez nem a végleges formája mivel ha elvileg legyőzi Ginjou-t visszakapja a teljes fullbring erejét tehát ez még változni fog elvileg.....
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #10467 Dátum: 11 nov 30, 21:55:09 »

Srácok csak egy kérdés. Csak nekem tűnt fel, h Ginjou-nak olyan a szeme, mint amikor Ichigo felveszi a Hollow maszkját??  Hmm?
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10468 Dátum: 11 nov 30, 23:09:24 »

Most, hogy mondod tényleg elég fekete Nevet És az csak nekem tűnt fel, hogy Kenpachinak a sérója változott és sokkalta jobb mint tüskeböki korába? Remélem következő részbe le lesz zúzva már Ginjou. Már tök uncsi, hogy valamit mindig kitalál, hogy vergődhessen még egy picit.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10469 Dátum: 11 nov 30, 23:42:46 »

Most, hogy mondod tényleg elég fekete Nevet És az csak nekem tűnt fel, hogy Kenpachinak a sérója változott és sokkalta jobb mint tüskeböki korába? Remélem következő részbe le lesz zúzva már Ginjou. Már tök uncsi, hogy valamit mindig kitalál, hogy vergődhessen még egy picit.
Megsúgom neked, nem csak nagyobb lett, hanem a csengők is eltűntek a hajából! Mosolyog Bár ez gondolom betudható az idő változás/hajnövekedés arányának!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!