24 jún 28, 22:38:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577991 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10140 Dátum: 11 aug 27, 14:09:22 »

procsek nekem is a Yu Yu Hakusho jut eszembe, igaz nekem csak a mostani fejezet után villant be. Ha jól emlékszem ott akkor derült ki a főszereplőről, hogy mazoku leszármazott. Ha Kubo tényleg onnan koppint, akkor Ichigoról is ki kellene derülnie valaminek amit még eddig nem tudtunk.  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10141 Dátum: 11 aug 27, 14:24:40 »

Ichigóról még naaagyon sok mindennek ki kell derülni, mert szinte semmit* nem tudunk róla, a családjáról (anyja, apja) és az erejéről. Nevet

* Ami infót el is csöpögtetett Kubo, az minden kikövetkeztethető volt már jóval korábban is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10142 Dátum: 11 aug 27, 18:27:06 »

Tényleg van némi hasonlóság a Yu YU Hakusho és a mostani sztori között, de ennyi még szerintem belefér, mert sok mindenben különbözik is tőle...
Ichigóról pedig még tényleg sok mindent nem tudunk, az apja egy nagyon erős shinigami, akit nem ismertek fel Gotei 13-ból, ami azért elgondolkodtató, az anyja pedig szinte teljesen ismeretlen... én mondjuk az anyai ág felől várok inkább komolyabb meglepetéseket a jövőben...
Naplózva
zs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3


« Válasz #10143 Dátum: 11 aug 27, 22:58:21 »

Isshin nem lehetett 0. osztagos kapitány?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10144 Dátum: 11 aug 27, 23:23:27 »

Nem hiszem, hogy Isshin a lelkek királya testőrségének a kapitánya lett volna. Oda ilyen Yama nagy tesója  szintű Shinigamit képzelek el. Nevet Aki egy kézzel leveri Yamát és Aizent egyszerre. Hümm-hümm Ráadásul ha még az is lett volna, biztos nem engedték volna szabadon távozni, mert akkor olyan infókat tudna ami, ha rossz kezekbe kerülne veszélyeztetné a Királyt és így magát SS-t is.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10145 Dátum: 11 aug 27, 23:48:59 »

Annyit tudunk, hogy Yama testvére a lélekkirály és Yama volt az idősebb testvér. Tehát neki kellett volna annak lenni aki ezt a feladatot ellátja. Másrészt amit Aizen és Urahara beszélt az arra utal, hogy a lélekkirály valamilyen dolog. Nem tudom jobban megfogalmazni.

Isshinről tudjuk, hogy shinigami aki egy embernek csinált gyerekeket, Aizen beszéde alapján. Arra is lehet következtetni, hogy Isshin gigaiban van jelenleg hiszen akkor mások nem látnák. Továbbá azt is tudjuk, hogy erős shinigamik nem csak SS-ben vannak hanem a különböző körzetekben is lehetnek. Például a nemesi körzeteknél is található erős shinigami jelenlét. Lehetséges, hogy ő is valahonnét ilyen körzetből származik. Így az SS béli shinigamiknak nem is kell ismerniük Isshint hiszen a képzését házon belül is megoldhatták. Hogy hogyan került az emberi világba és veszítette el a szellemi erejét, ami szerintem összefügg. Én a mostani fullbring után várom ennek elmondását Kubotól az Isshin saga keretein belül.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #10146 Dátum: 11 aug 28, 00:14:10 »

Annyit tudunk, hogy Yama testvére a lélekkirály és Yama volt az idősebb testvér.

Erre én egyáltalán nem emlékszek. Ohh My God Ez mikor derült ki?
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10147 Dátum: 11 aug 28, 00:32:09 »

Annyit tudunk, hogy Yama testvére a lélekkirály és Yama volt az idősebb testvér.

Erre én egyáltalán nem emlékszek. Ohh My God Ez mikor derült ki?

Semmikor, a lélekkirály valószínűleg vagy egy gyerek vagy valami alaktalan gyenge akármi, ha emlékeztek Aizen még rinyál is miatta

http://www.mangafox.com/manga/bleach/v47/c421/18.html
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/421/19
Naplózva

Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #10148 Dátum: 11 aug 28, 07:11:38 »

Kicsit offolok a reménykedőknek.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/12
Szóval szerintem Gin él. Mert ugye Matsumoto nem azt mondta hogy "elmentél" hanem azt hogy "eltűntél"

S hogy a postomban legyen on is:
Pár fejezettel ezelött mondtam, hogy Ginjou és Ichi között nem harc lesz, hanem irtás. Hát így hogy Ginjou-ról kiderült ez a fontos kis dolog, hogy ő az első helyettes shinigami, így ebben már nem vagyok olyan hű de biztos. Szóval reményeim szerint szép kis harcra várhatunk. S nem lepődnék meg ha a végén Ginjou ismét csak eltűnne, nyalogatni a sebeit. Így lenne folytatása a történeti szálnak. Ginjou utáni nyomozás, illetve az ő üldözése. Talán azon sem lepődnék meg, ha most Ichigot jól elpáholná Ginjou barátunk s végre elvinnék rendesen is kiképezni Ichit.

S hogy ismét offoljak egy kicsit: Említettétek lélekkirályt. Van egy hatalmas és kissé ostobaságnak tűnő teóriám: Mi van ha a lélekkirály nem is létezett egészen idáig. Vagyis Ichi születéséig. Így ez megmagyarázná hogy miért fejlődik ilyen rohamosan, és még az elején is miért volt akkora szellemi ereje. Miért győzött le kapitányokat szinte harci tapasztalat nélkül. Ostobaságnak tűnik de szerintem elképzelhető. S hogy Danit idézzem: Ichi testében főszereplő vér csordogál. (Amúgy  Aizen legyőzésére is született annó egy érdekes teóriám. De nem jött be. Szóval jó képzelőerővel vagyok megáldva. xD)
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #10149 Dátum: 11 aug 28, 11:21:32 »

bocsi ez ténlyeg hülye¶eg...
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/421/20
itt mondja urahara hogy a király létezése nélkül ss kettészakadna..
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10150 Dátum: 11 aug 28, 12:08:28 »

Miért lenne köze ichigonak a lélekkirályhoz?
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10151 Dátum: 11 aug 28, 14:43:05 »

azért ennyire nem kéne már offolni
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10152 Dátum: 11 aug 29, 09:38:43 »

nekem kicsit 666 sátános ez a fullbringes dolog
egyébként nagyon menő ichigo új kardja:D
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #10153 Dátum: 11 aug 29, 19:16:12 »

Hát remélem igazatok lesz és hamarosan fény derül sok mindenre Ichigoval kapcsolatban. Emlékezzetek csak vissza Ichigo és Aizen beszélgetésére. Éppen amikor Aizen el akarta mondani, hogy miért is volt Ichigo a kiválasztott, hogy már a születése előtt kiválasztotta, akkor jelent meg Isshin és félbeszakította Aizen beszédét. Szóval valami nagy titkot biztosan hordoz magában. Én még kíváncsi lennék Yoruichi kardjára, mind shikai mind bankai formára, illetve Urahara Benihime nevű kardját is jobban bemutathatnák. Rukia kaphatna egy bankait, hamár Renjinek és Ikkakunak van.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10154 Dátum: 11 aug 29, 20:16:37 »

Hát ezekre én is kíváncsi vagyok de ez a jövő zenéje sajnos
Naplózva
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!