24 jún 28, 21:58:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 652 653 [654] 655 656 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577912 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Mikaela
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #9795 Dátum: 11 júl 13, 19:11:07 »

Van egy kis elméletem. Ha valaki már felvetette, akkor bocs.

Ugyebár Tsukishima fullbring képessége az, hogy hozzá tudja adni a saját létezését más emlékeihez.
Viszont van egy olyan tippem, hogy csak egy bizonyos személyről szóló emlékeket tud felülírni a saját valójával, vagyis kell valaki, akinek a "helyébe lép".
És ezért intézte el Ishidát, mert talán az őróla szóló emlékeket írta felül a sajátjaival. Viszont ha az emlékek eredeti alanya megjelenne, akkor megtörne a hatás.

Hmmmm... ennek van értelme.  Gondolkozik

Amúgy szerintem tök jók ezek a részek a mangában, bárki bármit mondd. ikszdé
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #9796 Dátum: 11 júl 13, 19:21:05 »

De Ishida sehol sem volt, mikor Aizent lenyomta.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9797 Dátum: 11 júl 13, 20:05:08 »

Chakra elmélete jó , de Ishida behelyettesítése ott bukik el , hogy a fullbringerek nem ismerték Ishidát. Viszont 1 ember van akit talán be mernék illeszteni Ishida helyére az elméletbe és ő Isshin. Viszont Isshin is kilóg a képből , mert semmit nem csinált a SS arcban. Akkor nem tudom , passz. x'D Aztán lehet BIShida lesz ahogyan Chakra mondta...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 20:18:47 írta Ishida » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9798 Dátum: 11 júl 14, 08:40:19 »

A fullbringereknél lehet, hogy valaki másnak az emlékeit "tette magáévá". Végül is, tudomásunk szerint Ichigo csapatának és a fullbringereknek nincsenek közös emlékeik (kivéve amit ismerünk).

Az előző hsz-ből kimaradt:
Az egészet úgy képzelem el, hogy annak a személy, akinek az emlékeit a magáéra alakítja, lehet "bárki", akit az agymosott áldozat ismer. Viszont onnantól, hogy átvette a helyét, már bármilyen múltbéli történést el tud ültetni magáról az áldozat elméjében. Lényegében kell egy gazdaemlék (a gazdatest mintájára).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9799 Dátum: 11 júl 14, 14:19:16 »

Tsukishima nagyon meglepődött azon hogy Ginjou kitalálta a képességét kiváncsi vagyok mit tudhatmég ginjou mert igazából még csak hadonászni láttuk a kardjával képességet nem nagyon
OFF
a hibabejelentésbe valamiért nem tudtam irni ugyhogy ide irom a 19. oldalon egy szöveg angol maradt vagyis inkább egy szó "Wait Chad" ha jól emlékszem
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9800 Dátum: 11 júl 14, 14:52:33 »

Köszönjük, hamarosan javítjuk.
És én is úgy gondolom, hogy Gindzsónak van valami rejtett képessége, mert kizárt, hogy ennyi jól kitalált technika között a vezetőnek "csak" egy dögnagy kard jusson.
Naplózva



 
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9801 Dátum: 11 júl 14, 16:06:19 »

Egyáltalán volt már emlitve Ginjou fulbringjének a neve? mert én nem emlékszem rá amugy meg jogos amit mondasz Szanisz biztos van valami képessége de miért takargatja? kiváncsi vagyok rá akár jó kis harc is kialakulhatna közte meg aközött a gyerek közöt aki Tsukishamaval van (nem jut eszembe a neve pedig már volt emlitve Orohime támadásánál Nevet)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9802 Dátum: 11 júl 14, 22:18:24 »

Nagyon durva volt ez e heti fejezet. Tsukushima képessége epic nagyon és tetszik is. A "végzet könyve" nagyon jó képesség Nevet Amikor megláttam, hogy beleírta magát olyan emlékekbe, mint a Rukia megmentése vagy Aizen legyőzésébe, nagyott néztem... durva. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9803 Dátum: 11 júl 14, 22:44:25 »

Engem kirázott a hideg amikor árnyékként ott van a képeken.
Visszakerestem a régebbi mangákat, tényleg ott van-e ikszdé (És nincs)
Naplózva



 
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9804 Dátum: 11 júl 15, 09:54:26 »

Kaburól beszélünk ugyhogy gondolható volt hogy biztos nincs ott Nevet xD De azért Oda esetében sőt lehet Kishinél is előfordulhatna h beteszi xD csak akkor az lenne hogy tényleg ott volt nem csak odavágta magát Nevet
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9805 Dátum: 11 júl 15, 10:31:07 »

jó hogy nincs ott a régebbi fejezeteknek.Mivel pont az a képességének a lényege ,hogy ez hamis múltat egy illúzió világot teremtve bevágja magát az áldozat múltjába, mint ha ott lett volna pedig valójában nem volt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9806 Dátum: 11 júl 20, 19:27:53 »

Ez is jó fejzet volt , Ginjounak is annyi , ő is Ichigo ellen lesz most már. Ishida pedig érkezik hamarosan , arra kíváncsi leszek , mi sül ki belőle. Elsődlegesen Uraharáékat várom már! ^^
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #9807 Dátum: 11 júl 20, 19:33:14 »

Jó kis rész volt Mosolyog Bár most kicsit összezavaródtam ki is az ellenség Tsukishima is úgy nézz ki azt akarja hogy Ichigo ereje visszatérjen  Gondolkozik
Ki fogad a következő részben egy Bankaira tétetek meglehet tenni Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 20, 19:37:33 írta janos0166 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9808 Dátum: 11 júl 20, 19:49:52 »

Én fogadnék veled csak nem szoktam fogadni. Nem lesz itt bankai. Ép időben, a fejezett végén fog betoppanni Ishida és ezzel szerintem meg is fog törni az agymosás, mivel valami gubanc lesz a megjelenésével. Nem fog beleilleni Tsukishima és a többiek történetébe. Szerintem Uraharáék itt nem fognak megjelenni, de valamit biztos, hogy fognak tenni Ichigoval. Hogy számára ez jó dolog vagy rossz dolog, az majd kiderül. Kubo nem nagyon akar haladni azzal a szálal az is biztos. Annak egy nagyon fontos pillanatban kell bekövetkeznie.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9809 Dátum: 11 júl 20, 22:11:31 »

Jó kis rész volt Mosolyog Bár most kicsit összezavaródtam ki is az ellenség Tsukishima is úgy nézz ki azt akarja hogy Ichigo ereje visszatérjen  Gondolkozik
Ki fogad a következő részben egy Bankaira tétetek meglehet tenni Nyelvesít

Most valamiért én is azt hittem, hogy Tsukishima azt akarja , hogy Ichigo ereje visszatérjen . Technikai KO
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 652 653 [654] 655 656 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!