24 szep 29, 23:33:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702849 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9780 Dátum: 11 júl 07, 13:48:40 »

Tsukipofa agymosás technikája szerintem kezd hasonlítani Madara "Hold Szeme"- tervéhez  ikszdé
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9781 Dátum: 11 júl 07, 14:32:53 »

Ha Tsukipofa technikája hasonlít MAdara holdszeme projectjére , akkor Madara meg Aizenre:

A képet rekord sebességgel 31 sec alatt készítettem , minőségét megörzi talán xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9782 Dátum: 11 júl 07, 14:53:50 »

Attól, hogy ő fullbring használó még nem kell mindent tudnia annak lehetőségeiről. Legyen rutinos vagy éppen mestere annak a technikának. Tökéletesség nincs. Mindig vannak új dolgok amikkel megcáfolhatóak a régi nézetek. Így neki sem kell tudnia róla, hogy Tsukishima képessége továbbfejlődött, hiszen senki sem mondta neki eddig és ő sem tapasztalta ezt. Lehet, hogy Tsukishima egy szinttel feljebb van mint ő, aki azt hitte, hogy elérte a teljes fullbringet. Ez éppen olyan mint a shikai és a bankai. A különbség csak annyi, hogy a shikai használók tudják, hogy a bankai létezik míg Ginjo nem tud arról, hogy ennek is lehet más képessége is. Gondoljál csak arra, hogy a lélekölő kardok is már shikai formában mennyi más képességekkel bírnak.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9783 Dátum: 11 júl 07, 16:08:59 »

Lehet hogy igazad van, de mindenesetre elég valószínűtlen, hogy az összes eddigi fullbringer között egyedül neki sikerült ilyen "magasabb szintre" fejlesztenie az erejét....
a shinigamik is elég régóta létezhetnek a Bleach világában, ezért elég jól ismerik a zanpaktouk képességeinek határait lsd: shikai és végül a bankai szint ... persze maga a használó ereje idővel növekszik, de annak is meglehet a maga korlátja, ami szintén az egyéntől függ...

azt még nem tudjuk hogy a fullbringerek mióta vannak jelen, de ha azt vesszük hogy erejüknek hollowokhoz van közük, akkor kb a shinigami-hollow lét kialakulásának idejében már létre jöhettek ők is, így viszont nekik is elég jól kellene ismerniük a saját lépességeik határát pl feljegyzésekből, mások tapasztalatából...
mint kiderült Ginjo-ék is kapcsolatban vanank más fullbringerekkel
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/433/13
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9784 Dátum: 11 júl 07, 17:22:43 »

Ennek én sem mondtam ellent. De mivel a fullbringerek emberek, így az életük hossza is csak olyan mint a hétköznapi embereké. Ezzel ellentétben a shinigamik nem emberek és a hosszú élettartamuk alatt volt idejük elérni néhány shinigaminak a bankai szintet. A fullbring teljes kifejlődéséhez pedig lehet, hogy rövid az idejük. Persze kivételek mindig is voltak és lesznek is. Lehet, hogy Tsukishima is egy ilyen kivétel a fullbring terén. De például még azt sem lehet kizárni, hogy az ő édesanyját nem egy, hanem kétszer is megtámadta két különböző hollow és így valójában két képességre tett szert. Legfeljebb nem dicsekedett el ezzel a másik képességgel a többieknek. Bár ezt a második megoldást kevésbé támogatom de azért lehetséges. Lassan úgy is megtudjuk.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9785 Dátum: 11 júl 07, 18:20:39 »

Hát igen, előbb-utóbb úgyis kiderül Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9786 Dátum: 11 júl 08, 07:06:17 »

...
amúgy már múlt héten is feltűnt, de van némi zavar Ginjo szavaiban: még amikor Chaddal beszélgettek Tsukishima képességéről, akkor azt mondta hogy Tsukishimának a fullbringje a nagy támadóerő, és ez tutira már a kész fullbringje...
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/444/10
itt Chad még meg is kérdi, hogy ez megváltozhat e, amire Ginjo határozott nemet mondd...

a múltheti mangában viszont már ezt mondja:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/454/9

Nincs ott semmi zavar. A "képes akármit átvágni" nem feltétlenül a nagy támadóerőre vagy arra utal, hogy a vasat, platinát, gyémántot is képes átvágni. Szerinte itt inkább arra céloz, hogy még az olyan kézzelfoghatatlan dolgokat is képes megvágni, mint az emlékek. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9787 Dátum: 11 júl 08, 16:22:20 »

Ha valakinek a memóriáját átvágják, az inkább amnéziás lesz, vagy tudathasadásos  ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9788 Dátum: 11 júl 08, 17:26:59 »

Ezt úgy állapítottad meg , mintha már találkoztál volna olyan emberrel , akinek átvágták a "memóriáját". xD
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9789 Dátum: 11 júl 08, 19:08:57 »

Előtört belőlem a típikus fogalmamsincsróladeírokazértvalamit fórumozó   Ördögi biztos láttál már pár ilyen kommentet szerte a fórumon (persze nem tőlem) ikszdé

viccet félretéve annál a beszélgetésnél Chaddal Ginjo nem a memóriára gondolhatott az "akármi" szó alatt, hanem fizikai anyagokra vagy reiatsura (pl hierro), mégha tegyük fel ismerte is volna már ott Tsuki képességét...

az átvágni szó pedig (feltéve hogy helyesen lett lefordítva az eredeti szöveg) nem hordoz magában semmi olyan jelentést, ami által mesterséges emlékeket lehetne elhelyezni mások tudatába.... de ebbe inkább tányleg nem merülnék bele Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 08, 19:15:28 írta rougon » Naplózva
Novafangirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

Kuro no raitoningu


« Válasz #9790 Dátum: 11 júl 09, 18:36:19 »

Nem tudja valaki hol olvashatnám el a mangát??? Én csak az animét láttam de kíváncsi vok arra is.
Ja és a mangában benne van Nova??? Pirul
Naplózva

Shinobi no seka de ruria obita no yuruzowa kuzuyobareru sareru...kedo nakamao ni taisetsu ni sirai yasuda sore ijo ni kuzuda....

R.I.P Obito Uchiha
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9791 Dátum: 11 júl 09, 19:13:10 »

Gyerekek,nekem nagyon lapos ez a manga.Már megszokásból elolvasom,reménykedek Kubo bá' hátha összehoz valamit,de engem most sokkal jobban érdekel a Kagerozás filler mint ez az unalomhegy xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9792 Dátum: 11 júl 10, 14:57:26 »

mangát itt (is) tudod olvasni: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga
de a google még mindig a barátod....

Marci1996
nálam meg pont fordítva van: a fillereket alapból rühellem, a mostani meg egyenesen pocsék
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9793 Dátum: 11 júl 12, 18:32:20 »

Én elröhögtem magam amikor Orhime beszámolt , hogy Tsukishima mindvégig ott volt a harcok alatt. Ahogy Kubo megoldotta képileg , hát az beszarás. Mondjuk a pár héttel ezelőtti Luffy és Jinbei által mért ütés Sanjira viccesebb volt . x'D
Mellesleg Dejávűm volt , egyből Hitsugaya jutott eszembe a 15. képről , ahogy megindul Aizen felé. Chad is bekeményít , de ez a fejezet is , mint a többi , animében lesz majd fergeteges , de ettől függetlenül így sem volt rossz a fejezet.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9794 Dátum: 11 júl 13, 18:54:54 »

Van egy kis elméletem. Ha valaki már felvetette, akkor bocs.

Ugyebár Tsukishima fullbring képessége az, hogy hozzá tudja adni a saját létezését más emlékeihez.
Viszont van egy olyan tippem, hogy csak egy bizonyos személyről szóló emlékeket tud felülírni a saját valójával, vagyis kell valaki, akinek a "helyébe lép".
És ezért intézte el Ishidát, mert talán az őróla szóló emlékeket írta felül a sajátjaival. Viszont ha az emlékek eredeti alanya megjelenne, akkor megtörne a hatás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!