24 jún 28, 22:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577997 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #9765 Dátum: 11 júl 01, 02:08:38 »

Hát úgy látszik sok embernek nem tetszett annyira a mostani fejezet mint nekem, na de azt hiszem én értem miért voltak ezek a 2 oldalas kiugrások, szerintem az egyik ok egyértelműen az, hogy Tsukishima még egyikük emlékeit se bolygatta meg (bár én se értem, hogy Ishidával miért nem csinálta ezt meg), legalábbis én ezt így értelmeztem, ezért is nem találtam benne kivetni valót, de úgy látszik sokaknak nem ízlik, hogy Kubo nem rág mindent az olvasó szájába, mint sok más mangaka. Nyelvesít

Egyébként a lassú történetvezetést leszámítva kifejezetten jó most a manga, Kubo végre kezd valami értékelhetőt kihozni ebből a fullbringeres balhéból. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 02:11:21 írta Csibe » Naplózva

naturo-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #9766 Dátum: 11 júl 01, 14:14:08 »

Szerintem is jó fejezet volt, ahogyan a többi is!!!

Egyébként az is lehet , hogy Ishidát nem is Tsukishima támadta meg hanem valaki más...bár ez elég valószínűtlen :DDD
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 17:50:53 írta naturo-sensei » Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9767 Dátum: 11 júl 03, 14:24:03 »

Elkészült a Nestle to Night novella Kukkapuuro-s része.
Megtaláljátok Bleachfan főoldalon.
Naplózva



 
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #9768 Dátum: 11 júl 06, 19:03:50 »

Ichigo már megint tököl és nyuszi, szájon kéne vágni hogy térjen észhez .
Kubonak megbocsátok mindent ha most Ichigoval szétvereti Chadet és Inouet, gyönyörű lenne . Ördögi
Kicsit Yu yu hakusho feelingem volt az elején.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9769 Dátum: 11 júl 06, 19:42:24 »

Ichigo már megint tököl és nyuszi, szájon kéne vágni hogy térjen észhez .

Ezt nem tudom hova tenni? Mióta számít nyusziságnak az ellenfél karjának tőből való levágása???
(Ha ez a nyusziság akkor én is nyuszi akarok lenni  Pontosan)

Igazából csak annyit tudok mondani, hogy félelmetesen rövidke fejezet volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 06, 19:43:20 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9770 Dátum: 11 júl 06, 20:18:44 »

Igen ezt én se tudom hova tenni , miért tököl Ichigo? o.O
Tsukishima pedig őőő , hogy fogalmazzak... Egy hüllőnél is hidegvérűbb. xDD Orihime és Chad elég veszélyesek lehetnek Ichigora . Nem volt rossz a fejezet.  Hümm-hümm
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9771 Dátum: 11 júl 06, 20:25:50 »

Pedig ez sem rövidebb mint a többi rész. Nevet Egyszerűen túl sok a mozgás és kevés a beszéd, ezért kelti ezt az érzést, hogy rövid lenne a fejezet. Kubo mindig is szűkszavú volt és ezért van az, hogy animében több mangára van szükség az elkészítéshez. Vannak ilyen részek a többi mangában is ahol rövidnek tűnik a manga. Elég pörgősre sikeredett amúgy, bár én jobban szeretem ha van egy kis duma is a történetben.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9772 Dátum: 11 júl 06, 21:14:48 »

Jó kis fejezet volt, mégha tényleg elég spidermanesre is sikerdett az egyik kép Nevet kiváncsi vagyok hogy animében Ichigo mozgása is megváltozott e, vagy csak véletlenül sikerült így megérkeznie a plafon szegletébe... Mosolyog

amúgy már múlt héten is feltűnt, de van némi zavar Ginjo szavaiban: még amikor Chaddal beszélgettek Tsukishima képességéről, akkor azt mondta hogy Tsukishimának a fullbringje a nagy támadóerő, és ez tutira már a kész fullbringje...
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/444/10
itt Chad még meg is kérdi, hogy ez megváltozhat e, amire Ginjo határozott nemet mondd...

a múltheti mangában viszont már ezt mondja:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/454/9
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #9773 Dátum: 11 júl 06, 21:31:59 »

Az a Pókemberes póz mega-LOL volt  ikszdé Nagy hiba volt, hogy elsőre a karját és nem a fejét kapta le. Most Orihime helyrerakja, addig Chad meg a többiek védik.

Kíváncsi vagyok, mikor fut be Ishida, na akkor lesz csak igazi buli. Meg esetleg még Ryuuken, Isshin és Urahara, a teljesség kedvéért  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9774 Dátum: 11 júl 06, 23:03:04 »

Nincs benne ellentmondás mert az utolsó kép megmagyarázza. Eddig Ginjo nem tudott erről a lehetőségről, hogy továbbfejlődjön egy fullbring képesség. Most jött rá, hogy ez lehetséges Tsukishimával kapcsolatban. De ő eddig nem tudott erről. Mindeddig abban a hitben élt, hogy ez nem lehetséges. Tévedett.

Másrészt jó, hogy nem a fejét vágta le. Még mindig fogalmunk sincs, hogy ki a rossz fiú és miért csinálja/csinálta Tsukushima azt amit tett vagy most tesz. Egyenlőre minden jel arra utal, hogy ő a rossz fiú de ez közel sem biztos, hogy így igaz.
Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #9775 Dátum: 11 júl 06, 23:44:14 »

...Orihime és Chad elég veszélyesek lehetnek Ichigora...

Chadnek meg Orihimének pislogni se volt idejük Tsukishima ellen. Ichigo ellen meg Tsukishimának nem volt ideje ilyesmikre... Maximum annyiban veszélyesek, hogy Ichigo nem akarja őket bántani. Leszámítva Chad edzését, nem hiszem, hogy ennyi idő alatt olyan sokat gyorsulna + sose volt szélvész. Nevet

Ha levágta volna elsőre a fejét, akkor most ki lenne a fő gonosz?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9776 Dátum: 11 júl 06, 23:54:27 »

Ettől szép a Shounnen világ , hogy vannak érzelmek a nyers számításokon túl. Mekkora esélyt adsz annak , hogy Ichigo bántsa például Orihimét? Ellenben viszont az agymosottak simán neki fognak rontani. Ichigo magabiztossága kétségbe fog átmenni valószínüleg és akkor már veszélyes rá a két barát , mert a maximum amit tehet a védekezés/kitérés. Legalábbis én nem nézem ki Kuboból , hogy földbe döngöltesse Ichigoval a barátait , amikor az életét áldozta 2 is , hogy Oriflamet kimentse a gaz Aizen karmai közül... Ennyire nem  Faceg Kubo sem!!! x'D
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9777 Dátum: 11 júl 07, 12:28:22 »

rini67: azt én is látom hogy a második képen előáll egy magyarázattal, de éppenhogy az első képen Chad is arról érdeklődik, egy fullbring képessége megváltozhat e, mire határozott nemet mond, lévén ő mint rutinos fullbringer ilyenről csak tudna Nevet
úgyhogy nekem ez továbbra is gyanús Ördögi
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9778 Dátum: 11 júl 07, 13:29:22 »

Jó volt az e heti fejezet, csak kár hogy menekülés menekülés hátán van. Nem értem, hogy Chad és Orihime miért védik meg Tsukishimát... majd a kövi fejezetben kiderül... eddig jó ez az arc Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9779 Dátum: 11 júl 07, 13:46:19 »

Mert mindkettőjüket megtámadta már egyszer Tsukifiú, így "agymosottak" lettek.
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!