24 szep 29, 00:18:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701545 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9735 Dátum: 11 jún 23, 08:22:14 »

Dehogy nem vettük észre, de szerintem ebben nagyon sokan nem is hittek, így nem is kételkedtek benne, hogy ez lehetséges volna. Föleg megerősített ebben az ahogy Uraharával beszélgetett és viselkedett. Másrészt ahhoz a lábhoz jobban illik Rukia chan vagy valaki más, bár az én véleményem az eddigi infók alapján, hogy Rukia az a személy.

Ehhez a részhez pedig még azt is eltudom képzelni, hogy nemcsak a többiekkel van a baj hanem Ichigo fejével. Legalábbis nem lennék meglepve ha a történet ilyen fordulatot venne.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9736 Dátum: 11 jún 23, 08:30:22 »

Ez most picit hasonlit a a Dragonball GT-re amikor mindekit megtérített bébisama Ördögi
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9737 Dátum: 11 jún 23, 09:50:46 »

WÁÁÁÁ, senkinek nem tűnt fel, hogy egy hetek óta tartó találgatás most dőlt dugába?? Annyira elvoltatok foglalva Tsukikával, hogy nem vettétek észre, hogy Ichigo mindkét tesója ott volt? Itt a kép. Ha jól emlékszem volt egy olyan felvetés, hogy Karinból lett shinigami és ő tért vissza az emberek világába. Hát ez megborult Nevet

Nem tudom mit bizonyít ez a kép. Nem a lélektestüket láttuk.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9738 Dátum: 11 jún 23, 12:39:10 »

Így igaz. Bár így már leheletnyivel kisebb az esély, hogy Karin lenne.
És azt is láthattuk, hogy Isshin NEM volt ott.
Naplózva



 
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9739 Dátum: 11 jún 23, 12:46:37 »

Lehet, hogy Karin ott van shinigamiként Uraharával, és aki otthon van az csak egy gigai.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9740 Dátum: 11 jún 23, 12:52:31 »

Ebben igazatok van, azonban amit Isshin és Urahara tervez ahoz szükséges egy shinigami is, gondolom nem véletlen jelent meg mint díszvendég. Ergo ott van velük és hárman viszik véghez a tervüket. Vagyis akkor Karin nem lehetne egyszerre két helyen. Ha Domynyknek van igaza akkor meg lehetséges, hogy Uraharának sikerült egy értelmes cuccot létrehozni, mert amit Rukia használ nyuszis cucc, nem az értelmes viselkedés híve, Konról meg már ne is beszéljünk.

Igazából arra leszek kíváncsi, hogy a kövi részben hova fognak elmenekülni Ichigoék. Nagy pofára esés lenne, ha Uraharáékhoz esnének be mint utolsó menedék hely Nevet
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #9741 Dátum: 11 jún 23, 14:01:25 »

Hát azért kiváncsi vagyok Tsukushima céljaira,érdekeire, nem tudom miért de még az is megfordult a fejmeben, hogy talán ő a kisebb rosszxD Bár kitudja:D Viszont az a rettenet Ichigo arcán bow bow Végre egy jó kis rész:D
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9742 Dátum: 11 jún 23, 15:07:53 »

De mit akar Bichigoval? -, mert nem megölni az biztos, ahhoz nem kellett volna az egész várost "hipnotizálni".
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9743 Dátum: 11 jún 23, 16:59:30 »

És ahogy betoppanak Urahara és Isshin szövik a gonosz terveiket Tsukishimával  Ördögi


Erre már én is gondoltam  Ördögi . És Ginjo múltkor azt kérdezte Ichigotól , hogy mit tud Uraharáról .

Tsukishima képességéről : Bárki akit "átszúr" képes irányítani és más ellen fordítani . Kicsit hasonlít Aizen képességére .
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 17:02:22 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #9744 Dátum: 11 jún 23, 17:03:42 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/453/17
Kérlek tanuljátok már meg, hogy a muszáJ pontos J... már többször is láttam, hogy helytelenül írjátok, illetve fordítjátok!!!!!! Elég ordító hiba szerintem...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9745 Dátum: 11 jún 23, 19:36:52 »

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy Tsukishima esetleg shinigami, mert ugye ez nem zárja ki azt, hogy lehet fulbringje is (ala Ichigo) és a kardja "képesége" is inkább egy Zanpakutou-ra mintsem egy fullbringre utal. Lehet, hogy a fullbringje az, hogy bármit át tud vágni ahogy azt Ginjou mondta, a kardja képessége meg az agymosás. Egyébként lehet csak én vagyok így vele, de szerintetek Tsukishima nem lehet, hogy esetleg pont, hogy ichigoval van? Elvégre lehet, hogy a maga módján segíteni akar neki, mert ha meg akarná ölni már rég megtehette volna.

Valaki mondta, hogy Aizenes a kardja, hogy agymos meg ilyenek. Mekkora lenne már, ha valójában Aizen lenne Tsukishima és a Fullbringesek agyát is átmosta már egyszer, hogy ismerjék őt, a kardját meg arra használja, hogy Tsukishimának nézzen ki? Nevet

Bár remélem nem ez a helyzet mert Aizenből már elég a 700 Deicide fejezet és a 20 átváltozása után.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #9746 Dátum: 11 jún 23, 20:04:19 »

Ichigo nem látta Aizen Shikai-át, szóval ezt kizárhatjuk.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #9747 Dátum: 11 jún 23, 20:56:05 »

én meg már arra számítok hogy Ichigo Rukiába fog belefutni mint utolsó ember akire számíthat..és persze pont jókor
De ez a rész valóban izgi...ennyire még nem izgultam
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9748 Dátum: 11 jún 23, 21:19:56 »

Már csak az a kérdésem, hogy Tsukifiú elmeháborító képessége lélektestre is kiterjed-e?  Gondolkozik
Naplózva



 
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #9749 Dátum: 11 jún 23, 21:25:06 »

hát..mivel a fullbring az olyan mint egy zankputo azért sztem igen
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!