24 szep 30, 03:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703905 alkalommal)
0 Felhasználó és 83 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8805 Dátum: 10 szep 23, 16:50:13 »

Még a végén kiderül, hogy a Soul King a gonosz és Aizen volt a jó ( szabadságharcos)  >.<# Kiváncsi leszek, az új ellenfelekre stb...végre új arc fog kezdődni! De előtte egy Isshin arc, amiben tutira benne lesz a lélek király , meg ujabb karaktereket, amlyeket majd betud vonni Kubo a storyba.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8806 Dátum: 10 szep 23, 17:05:09 »

Én nem hiszem, szerintem lassan vége a mangának, most jön egy kisebb vagy nagyobb Flashback és utána meghal aizen és vég lesz szerintem.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8807 Dátum: 10 szep 23, 17:09:13 »

Tervben van a "Pendulum" ami az Isshin arc lesz. Az 3-4  hónap kb. és utána egy eddig nem látott méretű Arc kezdődik el. Ami lehet akár 2-3 éves is.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 17:21:45 írta Ishida » Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #8808 Dátum: 10 szep 23, 17:20:51 »

Nekem kifejezetten tetszett a fejezet.
És most nem Ichi győzött... De nem biztos hogy végleg legyőzték Aizent. Mi van akkor, ha Aizen ki tud törni? Ha meg nem, akkoris Ichi levett egy csomó erőt Aizenről, Urahara megadta a végső bökést. Nekem ez így tetszett..
Remélem nem lesz vége, én bírom a Bleachet..
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8809 Dátum: 10 szep 23, 17:21:09 »

A visszaemlékezős részek -108-tól kezdődtek el, és csökkentek és kb. -97 -nél álltunk meg. Számomra ez azt jelenti, még 97 visszaemlékezős rész lesz!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8810 Dátum: 10 szep 23, 17:58:59 »

Atya világ nemár, elég a Narutoban most a sok flashback Nevet Nemhogy még ebből is 97 Nevet, de volt 1-2 rész Toushirou-s is szal asszem picit kevesebb mint 97.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 17:59:33 írta Exkirion » Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #8811 Dátum: 10 szep 23, 18:20:43 »

én egy 15-20 fejis ishinn flashback et elviselnék
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #8812 Dátum: 10 szep 23, 18:23:11 »


Ez a rész egy határ sz*r volt. Az ilyen gyökerek miatt mint ez az ember itt az idézetemben. Elemzem agyi szintjének megfelelően a dolgot.
Elmúlt 30 rész blícsben:
Aizen vs Kapitányok Első form váltás mikor eldobja a szemüveget és felül emelkedik a shinigami léten. Ezt csak megemlítettem:D
Aizen vs Kapitányok ft Vaizard  báb lesz...
Aizen vs Gin Aizen formot vált...
Aizen vs form 1 ichigo Aizen formot vált... Aizen vs ichigo form 2 Ichigo támad Aizent meg menti a dög Ichigo elveszti az erejét jön a fehér lovon a szőke herceg és elzárja a gonosz bácsit.
Micsoda cosplay versenynek lehettünk szemtanúi. Megfűszerezve rengeteg izgalmas és kiszámíthatatlan harc miatt... ezt nevezhetjük az egyenlő felek harcánakxDDDD.
Ishida hiába magyarázol próbálod fényezni a sz*rt, de csak büdösebb leszelxDD

Viszont, hogy ne legyek alpári számomra ez teljesen nonszenszxDDD
Ki tudtam volna fejteni megfelelően is, de kár pazarolnom a szavakat. A sz*rt nem kell és nem lehet megmagyarázni... ami sz*r az sz*r! Ez pedig nem rossz nem olvashatatlan ez egy sz*r. A válaszom a kérdésedre azért olvasom még mindig mert évek óta követem nyomon. Sajnálom abba hagyni... pedig abba kéne.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 18:24:37 írta Hiei D. Legend » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8813 Dátum: 10 szep 23, 18:28:48 »

Hie te ezért nem kaphatsz meg rovást?
Egyébként a vége felé lett a történet hát hogy is mondjam furcsa.
Rengeteg el varratlan szál, aizen multjáról semmit nem tudni stb stb.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8814 Dátum: 10 szep 23, 18:46:22 »

Úgy látom itt a sapka. Ha Ichi veri le, azért lázadtok, hogy nem így történt? Azért. Erre számítani lehetett. Eddig csak azokat csapta le a főhős, akivel személyes problémái voltak... Itt igen egyértelműen Uraharának kellett. Hogy Kubo így oldotta meg? Hát, az az ő baja lenne, ha nem olvasnánk...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8815 Dátum: 10 szep 23, 18:48:13 »

Nem értem Hiei, h mér kell másokat így leugatni, azért mer másnak más az izlése! Sokaknak tetszik, sokaknak nem. Azzal nincs baj, h fikázod a mangát, mert ez  afórum lényege, h ezt kitárgyaljuk, de nem azt, h te mekkora low vagy mert nked tetszik a manga! Én már örülök annak, h Aizen final arc vége. És kezdődhet a Isshin visszaemlékezés, ami biztos, h nagyon ütős lesz! Ja meg előte nyilván lesz  Ichigo-nak 3x.os hurrá egész SS-től!
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #8816 Dátum: 10 szep 23, 18:51:33 »

A blogunkra írtam. Ám írhatok én akármit neked úgy se fog tetszeni mert Blícs kocka vagy. Valami problémád van a team tagságommal? Ezerszer elmondtam, hogy soha nem tekintettem rád velem egyenlően. Én teszek ezért az oldalért te pedig csak vagy rajta ez elég nagy különbség.
Leírtam a véleményem az, hogy neked nem tetszik nem érdekel.
Az agyi szintemet meg ne mérjük össze mert bármiben feletted állokxD Még, ha te ebben kételkedsz isXDDD
Na pacsi. Jelentsetek a modinak kérlek titeketXD Ne is jelentem én magam buhahahahaxD
Az, hogy akkora marhaságot írtok, hogy félelmetes. Az isklát nem tudom, hogy végezte el itt pár emberXDD Mint írtam nem érdekel tetszik e nektek vagy semxD

Amúgy engem nem az zavar, hogy Kiverte le az, hogy nem volt harc itt semmi nem volt. 50 rész tömény marhaság. Hol voltak itt harcok?ikszdé Alázás volt csakxDD
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8817 Dátum: 10 szep 23, 18:56:01 »

Hiei, abban, hogy tényleges harc nélül történt az egész, és emiatt finoman szólva is színvonaltalan lett, oké, nem sokat rontott, egy dolog. Amiben sokakkal egyezik a vélemény. De van, akinek így is tetszik.
Hidd el, lesz aki jelent. Én nem, mert annyira nem érdekel. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 18:56:41 írta L » Naplózva

Imagination more important than knowledge
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #8818 Dátum: 10 szep 23, 19:01:36 »

OFF:nem értem mi bajotok van Hiei hszeivel,szerintem általában jól leírja a dolgokat.Most az a bajotok hogy egyszerűen megmondta a véleményét a mangáról?Ennyire szíven ütött titeket?xD Meg Hiei sose póverkedett h team tag meg stb. szal nem értem mi bajotok.
ON:Hát többet vártam a mangától.Csak ennyi,Aizent összevarja a hógolyó,jön Urahara azt elzárják.Ichi biztos visszakapja a shinigami erőt.Azt is el tudnám képzelni hogy a hógolyó majd visszatölti az erejét vagy nemtudom xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Hiei
Vendég
« Válasz #8819 Dátum: 10 szep 23, 19:02:21 »

Mivel egyetértek valóban bunkó voltam.. írok egy jó hosszú elemzést a bleach mangáról. Viszont elvárom, hogy elolvassátok és értelmesen reagáljatok rá!
Készüljetek mert ebben nem lesz köszönet!
Leírom mit értek én "sz*r" alatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!