24 jún 28, 22:16:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577946 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8295 Dátum: 10 júl 15, 17:22:57 »

Megint ikszdé Ha tehetségtelen lenne akkor lenne ekkora rajongó tábora a művének?
Aki a nyomába sem érhetne , az hogy mondhat ilyet? X'D Ha meg nincs igazam Renningan akkor rajzolj meg légyszíves egy manga fejezetet és töltsd fel Mosolyog Szívesen olvasnám kacsint
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8296 Dátum: 10 júl 15, 17:30:13 »

Na jó ez a szöveg mrá Nevet
Baszsus, nem lennék megelpve, ha hamaorsan a filmkritikák alatt is az lenen az első komment: "Ha oylan szar vót, akkor csinálj má jobbat! Azt megnézném te miylen filmet csiász, teeee"

AMúgy rajzolni ud.. avlahogy kitalált egy jó világot, meg pár érdekes akraktert is... de sajnos ennél több nem tellik Kubu-santól...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #8297 Dátum: 10 júl 15, 17:48:41 »

Hiába a szép rajzolás, ha egy óvodás jobb történetet talál ki. Valóban szomorú, hogy ilyen történetet én is írok, ha kifizetik rendesen. Kubonak nagy mákja volt, hogy a blícs első 100 rész jó volt. Ezért van neki még mindig "ekkora" rajongó tábora. Mondjuk meglehet nézni a korosztályt is.Hitsut megölné nem maradna rajongó tábora sem.

Ahoz pedig nem kell profi manga rajzolonak és írónak lenni sőt még kritikusnak sem, hogy valaki lássa, hogy ez SZ4R!
Nem még mindig én örülnék a legjobban, ha újra értelmes fejezetet olvashatnék.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8298 Dátum: 10 júl 15, 17:54:45 »

Na itt a raw :
http://www.megaupload.com/?d=30ZDPBRJ
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8299 Dátum: 10 júl 15, 17:58:41 »

Köszi Hiei!
Jó tudni , hogy szerinted Ulqiorra harca is egy nagy szar volt. Mosolyog Nah meg a Grimmjow vs Ichigo harc is kuka. Meg a Byaku Zommari. Ezek is mind fos volt :O Elvégre igazad van , minek csinálta meg a Zaraki vs Nnorita harcot is. Nem is volt harc csak oldal kitöltés volt.
Írd már le őszintén neked mi kellene , hogy ne verd a nyálad mert Szar? Nevet Talán hozzák be Ichigo anyját és derüljön ki , hogy Vasto Lorde volt? Vagy mittom Én , Shirosakit pecsételje le? Vagy egyen meg egy Ördöggyümölcsöt , hogy jól érezd magad? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 17:59:50 írta Ishida » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8300 Dátum: 10 júl 15, 18:06:33 »

Megint ikszdé Ha tehetségtelen lenne akkor lenne ekkora rajongó tábora a művének?
Aki a nyomába sem érhetne , az hogy mondhat ilyet? X'D Ha meg nincs igazam Renningan akkor rajzolj meg légyszíves egy manga fejezetet és töltsd fel Mosolyog Szívesen olvasnám kacsint

LOL!!!!!!!

Ez akkora baromság. Ha nem tetszik vmi csináljak jobbat? wtf

Komolyan mondom, ha az étel kritikus szar kaját eszik, vagy a vendég a restibe, akkor kussoljon, vagy menjen haza és csináljon jobbat nem? RAjzold meg jobban, főzd meg jobban, takaritsd jobban, animáld jobban stb ha nem tetszik. LOL komolyan.  Pojén

Rajongó tábora meg nem azért van, mert jó a story, hanem mert sok a fangirl. Itt a fórumon is akad 1-2 és akkor megérted, h miért nem ment csődbe. Nevet De fölösleges is tovább mondanom, előttem eléggé jól kifejezték.

Én sehol nem olvastam, h Hiei azt mondta volna h szarok voltak a csaták.
Hiába a szép rajzolás, ha egy óvodás jobb történetet talál ki. Valóban szomorú, hogy ilyen történetet én is írok, ha

Egy jó kis fightot bármiből össze lehet rakni. Rukia megmentéséig volt története az egésznek, én még azt is megkockáztatom, h Orihime megmentéséig elég jó volt a történet.

De most h ha Aizen leül sakkozni Don Kaonjival vagy kivel az első lapon, a második meg Byakuya és Ken-chan nyomat egy csatát, csak ugy unalmukban az is érdekes,  és jó, mert fight, de attól még mindig sakkoznak -.-
Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #8301 Dátum: 10 júl 15, 18:48:55 »

Ishida én egyet értek veled. Valóban jó harcok voltak sőt Uli Ichi harc messze a legjobb harc volt amit láttam. Többször vissza olvastam. Nézni se egyszer néztem meg. Viszont én tényeket írtam lehet vitatkozni, de értelmetlen mert ez így van a vak is láthatja.
Azt mondják ami nem megy nem kell erőltetni... Kubo szerintem maga is rájött, hogy elrontotta csak nem tud vele mit kezdeni már.
Hiába szépíted a történet gyenge Aizen god módja gyenge és az hogy a vaizardokat a kapoitányokat az espadakat Kisuket és a többieket így megalázta már szánalmas.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8302 Dátum: 10 júl 15, 19:01:43 »

Kisuket másik lapra tenném elvégre ő inkább egy kisérletező tudós , mint egy Zaraki féle harcos lélek. Nagyon erős , viszont az elmebetegség határait súrólta shinigamiként a Tiszta lelkek városában :S Nálam nem lenne meglepő , ha nem Aizen lenne az utolsó legyőzendő ellenfél.
Am. meg teljesen DBZ copy a részleg , inkább ezért kéne köpködni , nem azért mert jajj azok meglettek alázva :O
Aizen testesíti meg Toriyama Cell 3as alakját illetve Ichigo Gohant a Cell sagaból. Egyértelmű a párhuzam. Ott se sopánkodott senki , hogy Cell egymaga mindenkit szarrá döngölt , itt meg egyből kikiáltjátok Kubot a mangaka antimessiásának.
Illetve a RAWot nézve , kitől csórhatott Keigo egy Kardot?(nem merem a Zanpaktout használni xD)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 19:03:10 írta Ishida » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8303 Dátum: 10 júl 15, 19:05:11 »

most tényleg nem éli fénykorát a bleach,de még meglehetne menteni...
A Vasto Lord szál szerintem ha felhozná,abból sokmindent ki lehetne hozni,meg ha nagyon ügyes akkor Ginnel is csinálhatna valamit..
Vagy még talán a 0. osztagos résszel lehetne növelni a színvonalat,már énis bánom hogy elkezdtem az Ulkis harcoknál olvasni,az anime ennél többet ki fog belőle hozni ha marad a készítés színvonala.
Kisukét meg Yoruichit sikeresen elcseszte Kubo, a vaizardokkal egyetemben. azoktól is sokkal többet várt volna az ember -.-

de meglátjuk,ha az elején ilyen szépen megcsinálta az egészet,lehet hogy ki fog hozni belőle még valamit.

Ishida az igaz hogy Urahara nem egy harcos lélek,de az anime alatt nekem az jött le hogy ő ilyen nagyon fasza kemény gyerek lesz,nem az hogy Aizen úgy lecsapja hogy hozzá se tud nagyon érni...
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8304 Dátum: 10 júl 15, 19:07:01 »

A bleachet és a dragon ballt még nem hallotam h össze lett volna hasonlitva  smirksweat a yu yu hakusohoz már volt, de a DB hez ikszdé

Lehet h ez csak az én véleményem, de a DB hihetetlenül jó Vegita és Songoku harcáig volt jó, sőt inkább még Dermesztő leveréséig (asszem igy hivták)

Amikor már jönnek az über ultra robotok, majd Cell, majd Bubu vagy ki, utána meg már amikor a világ ürben vannak és keresik a gömböket... nekem már nagyon erőltetett volt, de fightok azért nagyon ott voltak. Csak a story volt már unalmas, h bajban a föld, de nyernek, majd megint, és nyernek, majd még 6x -.-

Naplózva







Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8305 Dátum: 10 júl 15, 19:19:41 »

A Kidoukkkal  sakkban tartotta 1 pillanatig , csak hát a Hogyokuval enyhén szólva nyomott egy lvl uppot amivel túllépett a Shinigami létformán. Így egy Shinigami nem nagyon vághatja le. Az lol lenne xD Ichinek is ezért kéne vmi full hollow szarságot kitalálni , mert így egymagában ordibálva hogy bánkájjjj nem sokra megy.
Renningan csak a hülye nem veszi észre a párhuzamot.
Tér és idő szobája ott a Cell/Android Sagaban. Nah a Bleachben azt babrálta Aizen. Szal 1 ott van. Több belső érzelem van Ichigoban ami megegyezik Gohanéval. , pl : Félelem , Magabiztosság hiánya. Nah akkor ez már 2 hatalmas hasonlóság. Megjelent Kanonji Aizen pofája elé. Érdekes , Mr Satan is megjelent Cell előtt. :O
Ugyebár Satan a DBZ mókamestere aki azt hiszi tud valamit , míly érdekes hogy Kanonji is azt hiszi megkora nagy ász mert lő kis gömböket . Tér és idő szobájára visszatérve , Goku és a Saga hőse Gohan edzett , ailg telt az idő. Most a Két Kurosakinak nem tellik nagyon az ideje. Milyen érdekes , semmi kötődés mi?
Am. nem értem miért XDzel amiért szerintem ezek nagyon hasonló dolgok Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8306 Dátum: 10 júl 15, 19:42:13 »

Ishida csak a hülye nem veszi észre, h én nem mondtam olyat, h nincs párhuzam kacsint

Én ezt irtam

"A bleachet és a dragon ballt még nem hallotam h össze lett volna hasonlitva  smirksweat a yu yu hakusohoz már volt, de a DB hez ikszdé"

Leforditva magyarra annyi, h én már hallottam h azt mondták h a yuyu hakuso koppintás a dbről, de azt még nem HALLOTTAM h a bleach is az. Ilyen mélyen te mentél bele először.

H te hol látod itt ezt, h én arra utalok h nincs párhuzam, az egyáltalán nem értem. Ne képzelj légyszives semmilyen más jelentést vagy mögöttes tartalmat a hszeimbe.

Mellesleg a tér idős hasonlóságot már én is felhoztam amikor Isshin elmagyarázta ichinek h mi lesz kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 19:47:56 írta Renningan » Naplózva







Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8307 Dátum: 10 júl 15, 20:04:20 »

smirksweat emotikból meg az XDből az jött le nekem , hogy megkérdőjelezed a Dragon Bal hasonlóságot. Ezért párhuzamokkal akartam érzékeltetni szavaim igazságtartalmát. Mivel úgy éreztem , hogy gúnyos mondataid
A bleachet és a dragon ballt még nem hallotam h össze lett volna hasonlitva  smirksweat a yu yu hakusohoz már volt, de a DB hez ikszdé
 
nekem nem azt mutatta , hogy egy hullámhosszon vagy az Én összehasonlításommal. Semmi jelét nem adtad , de miután levezettem , egyből jött az "Én is tudom , hogy van párhuzam" . Nah ezzel remélem kimerítő választ kaptál a kérdésedre.
Összegezve , a gúnyos mondatodban azt az utalást éreztem , hogy nincs igazam.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 20:06:33 írta Ishida » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8308 Dátum: 10 júl 15, 20:11:48 »

 smirksweat a jellel én arra akartam utalni, h "hoppá, tényleg", és h érdekes, h én még ilyen szemszögből nem hallottam, és az "ikszdé" is ez iránybe ment. Tudod, amikor igy össze csukod a szemed, és homlokon vágod magad, h hoppá.

ÉS mint már mondtam, ezt én is már megemlitettem, mármint a tér idős dolgot. Másrészt még vontam egyébb párhuzamot, h van egy két koppintás szagu dolog a Narutoból is ^^
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8309 Dátum: 10 júl 15, 20:28:21 »

Igen, de a Narutoból is van koppintás a Bleachből....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!