24 jún 28, 22:41:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577996 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8070 Dátum: 10 jún 20, 21:34:38 »

igen,ott a pont,miközben jöttek át,még Unohana vissza is hílelte Ichigot:)
szerintem Hitsugayának semmi baja,csak most várja a fent említett személyt egy kis töltés erejéig:D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 22:12:34 írta Mistich » Naplózva

delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #8071 Dátum: 10 jún 20, 22:11:13 »

Unohana nincs ott Mosolyog Ő HuecoMunoban buffolja Zarakit Bakuya ellen X'D

ezt nézdd vissza, dehogy van ott, Unohana oktatta ki Ichit egy kis aizen elleni fightra, plusz meggyógyította (feltöltötte) Ichi lélekenerigáját, és msot meg szorgalamsan gyógyítgatja a félholtra verteket, csak nem mutatják őket.

De én arra lennék kíváncsi, h Matsumoto hova ment olyan nagy hévvel két kocka erejéig, bár aszem Fehérkét akarja lecsekkolni:D Ja amit Hitsut illeti, ajánlom h ne halljon meg!!! Ördögi
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8072 Dátum: 10 jún 20, 23:14:44 »

Engem jobban érdekelnének végre Kenpachiék, a hópihe kapott sok-sok fanservicet, de arról a harcról a nagy használt pelenka szagú 0 jött eddig. ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8073 Dátum: 10 jún 20, 23:20:28 »

Hát ezzel eléggé egyet tudok érteni.
Amúgy mintha lett volna valami olyan is, hogy Yamamoto minden taicho-t elégetett, nem? Még a harca legelején.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8074 Dátum: 10 jún 20, 23:32:07 »

Engem az sem érdekel túlzottan mert szánalmas volt az egész engem az sem pörgetne ha Toshiro megdöglene a francba. Mert mind a Vaizardok, kapitányok egy rakás szerencsétlenség volt tölteléknek jók voltak, hogy kitöltsék az oldalakat illetve leégjenek Aizen ellen :/. Viszont kíváncsi vagyok most, hogy felébredt ez a két abszolúte semmit mondó karakter Karakurában akiknek a létezése is zavar mi az istent fognak csinálni esetleg lezúzzák Aizenékat Nevet? Meg tulajdonképpen most Aizen, és Gin addig virágot szednek míg megérkezik ismételten Ichigó?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8075 Dátum: 10 jún 21, 08:11:26 »

Ne a taichoukra haragudjatok már Nevet Kubonak meg vannak a tökéletes eszközei ahhoz, hogy egy nagyon jó történetet hozzon össze. Szerencsétlenség, hogy Kubot csak az érdekli, hogy az összes karakter húzza az időt, míg Ichigo jön és rendet tesz. Persze néha észbe kap, ilyenkor nemtom mi van talán kijózanodik egy pár manga fejezet erejéig, mert Ichigo nem csapta le Aizent, de még Gint sem. Szerintem értelmesebb lenne átadni valamelyik személyiségének végre teljesen átvenni a manga cselekményét, mert ez így nagyon gyér. Engem az érdekel, hogy a Soul Societys részeket melyik Kubo írta? A részeg, vagy a józan? A kapitányok nagyon szépen meg vannak csinálva, Ichigo osztálytársai egy az egyben mehetnének a levesbe. Az egyetlen aki bírok abból a brigádból az Ishida, de ő is azért, mert tud olyan baromságokat mondani, hogy fogom a fejem egy óráig... Amikor Orihimével próbálták kitalálni pl, hogy Kuukaku hogy nézhet ki ikszdé Tudom, hogy ha nem lenne Orihime, akkor nem is lenne gyakorlatilag Bleach, mert mindig őt kell megmenteni, de én meglennék nélküle. Főleg, ha végre kapnának szerepet azok is, akikre kíváncsi vagyok és nem csak annyit, hogy legyőznek valakiket, akik ellen Ichigonak esélye sincs, de a főgonosz ellen meg csak Ichigo mehet Hmm? Oké, hogy körbeverések vannak, de azért abban szerintem mind megegyezhetünk, hogy Aizen az összes espadaját lecsapta volna, ha kell. Szóval... Yama-jii meg bebizonyította pont azzal a mindenkit elégető akcióval, hogy nem is kell az, ami miatt Ichigonak van csak esélye Aizen ellen, hiszen a reiatsut nem tudja úgy módosítani a kardjával, hogy ne lehessen megállapítani, hogy aki átdöfte, az nem Aizen volt-e...

Yama-jii nem égette el a bagázst, csak el akarta égetni őket ikszdé Milyen szerető sotaichou Hümm-hümm De végül Wonder Weis leállította ezt a tervet.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8076 Dátum: 10 jún 21, 10:37:47 »

Pedig azzal a felégetéssel reméltem valami trükköt, persze sebaj, mert ott van Uno és Hachi, akik majd lekezelik a sérülteket. Csak kicsit érdekes lesz, ha a következő harcukban már minden taicho egy fokkal értelmesebb lesz, vagy kevésbé beképzelt, és használják már a bankai-t. Amit ugye most még nem használhattak, mert ugye, hm, mi is az ok? Kubo apuka megtiltotta? Nevet

Aizen meg elmehetne az SS-be, míg Ichi edz, és felvehetné a 0. osztagot, legalábbis én remélem, hogy nem a jó oldalon állnak harcba, mert tudjuk mi lesz azokkal a új fiúkkal akik nem a gonoszok, ugye pl.: Waizard-ok. Szóval azért ha a 0. osztagot behozza Kubo, akkor ne legyen már az is olyan hatalmas belépő az ajtón, de még a küszöbön való pofára esés.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8077 Dátum: 10 jún 21, 11:32:50 »

Van benne valami. Viszont én valahogy annyira nem örülök, hogy Unohanáék neki álltak gyógyítani a sérülteket, mert mindenki felépül azt kezdődik ez az egész unalmas körforgás az elejétől :/. Nem tudom én úgy vagyok vele a fele elhullhat nyugodtan nagyon bízom benne, hogy ezt az ostoba Hiyorit sem sikerül össze rakni, és kivagyok vele békülve úgy két darabban is. Toshiro is elpatkolhatna a rákba végre. Jó lenne ha csak az gyógyulna meg akinek még hasznát is lehetne venni Aizen ellen azért megint fölösleges az egész SS-t meggyógyítani, hogy a végeredmény ugyanaz legyen Aizen ellen. SS 90%-a + a Vaizardok használhatatlan idiótákból áll akik nyugodtan kivérezhetnének :/. 1-2 ember van akit érdemes lenne Aizen ellen használni bőven elég lenne csak azokat meggyógyítani.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #8078 Dátum: 10 jún 21, 11:38:33 »

A Bleachben hullanak az ellenségek, a Béna Shinigamik meg sorra túlélik! Még a végtagjaik is visszanőnek!!
Rangiku, meg egy nemrégiben lévő fejezetben egyszerűen Elszaladt és EZZEL Lett vége, hogy "Húúúú de izgalmas! Vajon hova fut?!" Azóta sem láttuk.

Bezzeg amilyen ku***a jók voltak a Soul Society Arcban olyan sz*rok az Arrancar arcban.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8079 Dátum: 10 jún 21, 12:18:51 »

télleg ez nem is lenne rossz ötlet...Mmint ha a 0. osztag Aizennek segítene.bár nem is nagyon valószínű szerintem...bár ez megmagyarázná hogy mér van még ilyen sok használatlan bankai.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8080 Dátum: 10 jún 22, 11:48:24 »

A 0. osztag 100% h nem Aizen oldalán fog állni. Az ő dolguk, h megvédjék a Lelkek Királyt, meg mi egymás... úgyhogy ők a jó oldalon állnak.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8081 Dátum: 10 jún 22, 11:49:54 »

nekem is ez a bajom... de ha télleg az lesz hogy Kubo ennyi bankai-t meghagyott és mindet Aizen ellen használják,én agybajt kapok...bár lehet hogy még jön egy pár Vasto Lord is,nem nagyon csodálkoznék rajta.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8082 Dátum: 10 jún 22, 12:27:45 »

Vaaaagy végső megoldásként ezt a szálat lógva hagyja. Eddig is tett magasról a nem Ichigo karakterek képességeire. Erre (számomra) bizonyíték Gin, vagy Kensei bankaija, vagy Ukitake idő előtti kispadra ültetése, Shinji shikaija... Annak a kardnak is tuti vannak technikái, amiket mint tudjuk, nem mutatott meg, csak annyi volt, hogy Shinji meg bírta karcolni Aizen vállát...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8083 Dátum: 10 jún 22, 13:00:52 »

annyira gyökér nem lehet hogy Kyouraku-Ukitake-Yama-Jii hármas bankai-t ne lője le....akkor télleg pert indítok ellene...az utolsó 2 fejezetet leszámítva jó ideje csak azért volt érdemes olvasni az egészet hogy miket tudnak a kardok.bár mostmár az is érdekel hogy mi lesz azzal a 2 idiótával,hogy rúgják szét Aizen seggét xD,meg Ichi edzése is érdekes lehet.

és én biztos vagyok benne hogy az említett 3 karaktertől látunk még valamit...Főleg Gin-től meg Shinjitől.Remélem hogy ez a Vasto Lord szál fel lesz még hozva.Mivel ugye a Vaizardok egy része is kapitány volt,egy részüknek képes kell lennie a bankai-ra.És ha Kubonak van egy kis esze, akkor mindet használni is fogják(remélem)...és azt nem teheti meg hogy az összeset Aizenre küldi rá...
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #8084 Dátum: 10 jún 22, 15:29:23 »

A Bleachben hullanak az ellenségek, a Béna Shinigamik meg sorra túlélik! Még a végtagjaik is visszanőnek!!
Rangiku, meg egy nemrégiben lévő fejezetben egyszerűen Elszaladt és EZZEL Lett vége, hogy "Húúúú de izgalmas! Vajon hova fut?!" Azóta sem láttuk.

Bezzeg amilyen ku***a jók voltak a Soul Society Arcban olyan sz*rok az Arrancar arcban.

Szerintem Kubo csak a SS arcot tervezte be, a többit már csak kényszerből. Gondolom nem számított arra hogy a mangája ennyire befut.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!