24 júl 01, 02:10:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582305 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8040 Dátum: 10 jún 18, 09:36:41 »

Kubo ezért nem lőtte le a Bankai-okat . Mivel lesz folytatás. Nemtudjuk Kyouraku, Yamma-bá, Ukitake, Vaizardok, ( kivéve Kensei-ét, annál is csak azt tudjuk , h néz ki) Urahara, Yoruichi, Isshin, Aizen bankai-at. És még Gin bankai-a is fog mutatni újat, hisz ne mharcolt komolyan Ichi ellen. Ja és még Kenpachi is tartogathat meglepetést a kardjával... Byakuya meg a többi kapitány meg ha lesznek még harcaik...eddig mindig előrukkoltak újabbnál-újabb támodásakkal. Byakuyánál ott a Gökei, amivel a 7-es espádát nyomta le. Ak ittvan Hitsu, Hyouten Hyakkasou-ja . az is új támadás. Urahara is nyomott új támodást Benihimével. Lesznek itt még meglepetések a harcok terén, MAJD...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8041 Dátum: 10 jún 18, 10:29:59 »

No igen. Egyet kihagytál. Engem Unohana bankaija is érdekel. Érdekelne, hogy hogyan harcolhat... Gondolom, Kyouraku és Ukitake nem véletlenül tartják ijesztőnek... Ha a többi arc is ilyen lesz, akkor tényleg abbahagyom a bleachet. Komolyan mondom... Várni heteket egy jó fejezetre, közben meg olvasni a rosszabbnál rosszabb fejezeteket... Nekem nem éri meg egy jó fejezetért elolvasni a többi szemetet.

Egy karakterfejlődését láthatjuk a Bleach kezdete óta. A többiek abból dolgoznak, amijük van. Ichigo karakterfejlődését nézhetjük még legalább 2-3 évig juhé Technikai KO Legfeljebb 1-2 hadnagyot még lehet látni harcolni és remélem, hogy az az 1-2 hadnagy Nanao-chan és Yachiru lesznek. A többiekre már nem vagyok kíváncsi. Le merem fogadni, hogy ha Yachiru ott lett volna, amikor Hallibel fracciónjainak a háziállata leamortizálta a hadnagyokat, akkor nem lennének ennyire leamortizálva. Nanao-chan kardja érdekel és, hogy mit tud vele kezdeni. De ha mást nem, térjünk vissza Hueco Mundoba, mert ott is van még mit lezárni. Legalább azt látni, hogy Byakuya és Kenpachi egymásnak esnek Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8042 Dátum: 10 jún 18, 11:30:26 »

Most ha tényleg lessz folytatás akkor a szereplők hova tudnak már fejlődni már így is a max-on vannak.
Vagy a gotei 13-ból mindenki hollowifikálni fog vagy mi?
loool az lesz a vége , h kiderül Zarakiban is él egy hollow ami Vasto Lorde és kiírt mindenkit aztán FIN. Na jó ez morbid , de tényleg az elmúlt 2 fejezet nagyon alacsony költségvetésű lett. Eddig legalább lehetett reménykedni , hogy na most talán kezdenek valamit Aizen ellen , most nagyon űber lesz. Illetve most mi lesz ? Aizen meg Gin 1 órán át várost néznek majd, hogy beérje őket Isshin meg Ichigo? Meg majd figyeljétek meg , ők pont Aizen elé fognak Senkait nyitni , de Gin bezzeg egy jó nagy sétával odébb tudta belőni az irányt x'D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8043 Dátum: 10 jún 18, 11:42:00 »

Gin is pontos lett volna ha Aizen nem akar segíteni Ichinek
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8044 Dátum: 10 jún 18, 17:12:41 »

Most ha tényleg lessz folytatás akkor a szereplők hova tudnak már fejlődni már így is a max-on vannak.
Tápolni mindig lehet tovább... mindig van egy magasabb szint, (a márióban is volt 255 szint, azóta fejlődött a technika, integerrel már kétmiliárdig lehet elmennixD)

"Gökei"  Ez nem is rémlikXD hool keressem a mangában nagyjából?ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8045 Dátum: 10 jún 18, 17:58:29 »

http://www.onemanga.com/Bleach/301/22/   Itt használja Byakuya a Goukei-t és nem Gökei-t. ^^

szerk:
 Bár az animében Gökei-nek nevezték.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 18, 18:02:57 írta RoB » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8046 Dátum: 10 jún 18, 21:33:27 »

Jaaaaa, hogy a lefejő technikája Nevet Azért a japánok csak tudják, hogy kell ejteni, amit leírtak Mosolyog
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8047 Dátum: 10 jún 19, 12:08:20 »

Na én is véleményezem ezt a fejezetet, persze valószínűleg inkább nem kéne, mert ha nem tetszik mért olvasom? Na, de az én dolgom, ha szeretem, hogy fáj.

Ennek a fejezetnek az olvasása se okozott számomra különösebb örömöt. Nem csak mert nem történt benne semmi, mert annyira az nem lepne meg, de, hogy minek kellett ezt a két teljesen érdektelen emberkét szerepltetni, nem értem. Egy verekedős nagyarcú csaj, meg egy elcseszett idióta srác, nagyon eredeti karakterek már önmagukban is, de tekintve, hogy eddig se volt semmi szerepük, a kutyát se érdeklik. Olyan nehéz lett volna legalább HM.-et mutatni, hogy lássunk valami értelmeset is?

Erről a folytatásról, meg hasonló dolgokról nem nagyon tudok mit mondani. Ha Kubo most annak érdekében áldozza fel a színvonalat, hogy késöbb jó legyen, az még akár egy indok is lehetne. Viszont ez egyedül maximum Kubo-ban tudja tartani a lelket, mert csak ő tudhatja, hogy lesz ennél még jobb is. Mi csak annyit látunk, hogy nem az újságosnál van a Bleach manga, hanem a wc-ben.

Persze ez csak az én véleményem.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8048 Dátum: 10 jún 19, 13:29:35 »

Hát azért az utolsó két rész, eléggé felvezető rész volt. Azt apár oldalt meg ki kellett töltenie , azzal a 2 ürgével, h Zangetsuval való találkozás kövi részre essen.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8049 Dátum: 10 jún 19, 13:32:41 »

Igaz. Viszont nekem az nem egy indok, hogy később jó legyen... Ennyire minőségcsökkenést nem hozhat be ennek érdekében. Ez szerintem minden rajongó hozzállását rombolja egy kicsikét nem? oké oké jobb lesz, de addig mit csináljak? Számomra nagyon unalmas úgy várni a mangát hetente, hogy csak a remény miatt nézem meg, hátha történik benne valami. Néhány hetenként meg jön egy jó mangafejezet, amivel felspanolja a társaságot Kubo, aztán megint jön a fekália... Ennek nincs túl sok értelme. Nem mondom, kell egy mangába is unalmas rész, hiszen azzal vezetik fel a jó részeket, de ennyi unalmas rész már sok. Az izgalmas résznek nagyon izgalmasnak kell lennie, ha ennyit várat rá Kubo...
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #8050 Dátum: 10 jún 19, 13:58:19 »

én csak azt nem értem, hogy amig Ichigóék a másik világban töltenek 2000órát (rendes világban 1 óra), még az az 1 óra is sok... mit fog addig Ájzen bácsi csinálni, bejárja a várost, hogy minden megvan-e?

remélem énis hogy ez a sok uncsi rész után valami nagy durranásra készül Kubo...
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #8051 Dátum: 10 jún 19, 14:37:39 »

remélem valami kemény dolog lesz, bár ha azt veszem hogy Isshin shikai nélkül képes volt Aizen-t sakkban tartani, akkor azért valamit tudhat a fater! Bízok benne hogy valami nagyra készül Kubo!!
Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #8052 Dátum: 10 jún 19, 20:37:16 »

isshin és ajzen most vannak 1 erőszinten , és azért kell megtanulnia ichigonak a végső GT-t h ő is ennek a szintnek a közelében legyen vagy akár túl is lépje. engem az érdekelne amit a két ego művel HMben:D
Naplózva


asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8053 Dátum: 10 jún 20, 09:49:48 »

Én csak azt sajnálom h.a  fake Karakurának nem kellett volna ennyire színvonaltalan végének lennie, mert akár tartogat Kubo még vmit akár nem én úgy hiszem h. minden kapitányt, eddig nem szerepeltetett hadnagyot és vaizardot nem fog mozgatni az utolsó harcban. Szerintem mindenféle következmény nélkül néhány nomrális harcot is mutathatott volna Fake karakurában néhány olyan szereplőtől akita a végső harcban úgy sem fog szerepeltetni (Kyouraku, Ukitake, Unohana, Vaizardok egy része...)
De én mondjuk úgy is olvasni fogom a Bleacht de az tény h. a mostani rész számomra üres volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 09:50:57 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #8054 Dátum: 10 jún 20, 11:06:34 »

véleményem szerint pont azért rakta  be azt a két lökött szereplőt, hogy addig is eljátszadozzon Aizen meg Gin (ha bántja őket Aizen akkor legalább a düh is erőt ad ichigonak:P) Egyébként szerintem ez az egész pont azért megy ki hogy ichigo végre megértse erejének igazi természetét, és Aizen is arra vár, mert biztos ichigo kell neki ahhoz, hogy a célját elérje. Szerintem lesznek még itt nagy pofára esések, és szerintem a kapitányokat sem kéne kiírni a végső harcból, még biztos hogy van némi szerepük a történetben. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!