24 jún 28, 22:49:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578010 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8025 Dátum: 10 jún 17, 21:35:28 »

Na neeee... ikszdé
Gint látni akarom végre egy normális harcban is, nem csak úgy, hogy csak hessegeti az ellenfelet, mint én a legyet. ikszdé Persze, az is sérelmes, hogy a két őrültről ennyire elfelejtkezett. Remélem, hogy végre ott is látunk valamit. Szerintem, de lehet ezzel egyedül vagyok, a HM tartogat még durva meglepetéseket. Csakhát Kubo írja, és nem én... ikszdé
Matten, annyit hozátennék, hogy elég viccesen, de mindegyik olyan elefelet kapott, hogy az legyőzze. Itt nem Ichigoról beszélek, Ulqui-t sajnáltam, jó arc volt.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8026 Dátum: 10 jún 17, 21:39:02 »

azért csak részben kaptak olyan ellenfelet Mosolyog
az igaz hogy az a kísérletezős gyerek,olyat kapott Mayuri személyében.
Nnoitora Ken-chan harcot bűn lett volna nem megcsinálni Nevet
és hát...azt a Leroux-ot is sokan leverték volna...nem kellett volna hozzá feltétlen Byakuya.
Nnoitorávál kapcsolatban még arra hogy Chad támadását meg sem érezte -.-...
Többivel nagyjából egyetértek..
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8027 Dátum: 10 jún 17, 21:43:18 »

Nos igen... Ennyivel elpazarolni Byakuyát, hogy kap egy 100 szemes senkiházit, akit egy végső oltásként 100 000 000 pengével öl meg ikszdé Byakuya harcát jobban is meg lehetett volna csinálni, ha nem ezt a kis senkit kapja.

Lawliet- Ryuuzaki!

Te vagy az én emberem Nevet Végre 2 ember, aki kedveli Ulquiorrát Nevet
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8028 Dátum: 10 jún 17, 21:46:45 »

Persze, bárki megcsapta volna, csak kérdés, hogy védte volna-e a zsebkotlót annyira, ahogy ő... Arról nem beszélve, hogy eddig Ichi meg ő védték be állandóan. ikszdé
Nnoitora egy köcsög volt, de az nem azt jelenti, hogy gyenge. Kennel teljesen egymásra találtak. Viszont, ami bosszantóbb volt számomra, hogy a 9es espadat egy mezei shinigami csinálta ki. Szayel jó volt Mayurival. Nem volt benne számomra kivetni való.
Six, idegbajt kaptam, amikor Ichi lecsapta. ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #8029 Dátum: 10 jún 17, 21:59:45 »

Az én véleményeim az espadakról.
 Yammi: Gonoszok között mindig kell lennie egy ilyen tejet iszom csupa izom embernek akinek az IQja átredukálódik izommá. Az viszont röhejes hogy 0. lesz resu után...
Áron: Nekem nincs bajom a nevével a harca is tetszett mert sose tudtam hogy akkor ez most mi, és így végül kiderült.
Szájjel: Idegesítő rózsaszín hajú izé aki egy bizonyos felvonulásra illene, sztem nemvolt erős jó helyre illik ő, csak túl bénákat kapott ellenfélnek meg egy kis köcsög csíter alak xD (nincs bankai a teremben meg a csicskásaival harcol) Nagyon untam a harcát amíg MAyuri meg nem jött olyan jó volt látni szenvedni, összeségében megérte a szenvedő fejéért.
Niga Espada: a resuja hagy némi kívánni valót maga után, de a harc egész jó volt, kb köpni nyelni nem tudott ikszdé
Grimmjow: Uli melletti kedvencem jól megcsinált karakter, a resuja fura volt először kicsit de már nagyon teszik, ő jól ki lett találva. Amúgy meg Matten mi lenne vele? HA téged nyakbavágnának egy akkora kaszával mint egy személyautó szerinted mi lenne Főleg hogy előtte Hasbaszurtak stb? ikszdé
Nnoitorra: Sztem jó karakter volt Nevet a rajzolása fura volt a többi mellett de egyéniség, a resuja nagyon tetszett sztem ő is jó Espada.
Uli: No comment, szinte tökéletes, jó arc Nevet
Hallibel: Kb annyi szerepe van hogy kell egy lány is a top 10 be Nevet Olyan jelentéktelenül kilett iktatva, pedig mi elött harcolt a titokzatossága érdekes volt és a szinkronja is tetszik Nevet
Barragan: Jelentéktelen, csótány fíling Nevet
Stark: Annyira érdekes volt mielőtt felfedte magát, hogy ilyen nem törődöm főleg miután megtudtuk hogy No.1. Aztán nyomott egy resu-t és  Lehánylak  Szinte tényleg szomorú lettem hogy ez most mi? Hülye ruha, pisztoly?? wtf? Mai napig nem tudom feldolgozni, egyik legnagyobb csalódás , annyira nem illik a bleachbe :S
De akkor most ha aztvesszük mivel Stark már ilyen "emberi" kiengedett formában akkor Ő Vasto Lorde? Mert ha igen akkor inkább nem akarok többet látni , Stark is  milyen hollow már?:S előbb menne el Quincynek
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 22:02:59 írta Flash » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8030 Dátum: 10 jún 17, 22:14:09 »

Ez jó volt Nevet Remélem, hogy Grimmjow meghalt. Mert én nem szerettem. Feleslegesen pattog. Így nagyra van az erejével meg úgy, és mégis csak a 6-os. Szégyenlem, hogy ez a nevem...

Sayelnál tényleg minőségbeli javulás volt tapasztalható a kapitányi beavatkozás után Nevet Ugyan ez Nnoitra esetében. Bírtam, hogy ott Mayuri szenved, majd feláll leporolja a ruháját és kijelenti, hogy Ő csak viccelt ikszdé Nnoitránál meg amikor betoppan Kenpachi és Yachiru Nevet Yachiru, amikor pofánrúgja Ichigot, bizonyítva, hogy harcképtelen ikszdé Imádtam ezeket a részeket.

Egy valamit sajnálok, hogy Ulquiorrának nem volt semmi visszaemlékezése. Pedig az övére aztán kíváncsi voltam. De Kubo féle logika, nem mutatja meg, mert minek...

Írni akartam L egyik hsz-ére, hogy remélem, hogy visszanézünk végre Hueco Mundoba, mert ha azt kell nézni, hogy két kisdiák szembeszáll Aizennel, aki röhögőgörcs közben levágja őket... Talán ideje lenne jönniük hamis karakurába, hogy meggyógyítsák a sérülteket, mert egy Yama-jii bankai, egy Kyouraku bankai, egy Ukitake harc és bankai, egy Yoruichi bankai és egy Nanao-cha shikai (legalább a kardját vegye elő könyörgöm) nélkül nem engedem el Kubot!!!
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #8031 Dátum: 10 jún 17, 22:24:38 »

Egyetértek, Ulis Adjuchast-os/Vesto Lorde-s nem arrancaros visszaemlékezésre én is kíváncsi lettem volna, ő megérdemelte volna, mert neki kicsit az érzelmi világába is betekintést nyertünk. PL elképzelek egy olyat hogy a belül üres érzelmileg semmi Uli repked Hueco Mondoban Nevet

Most eszembe jutott egy hülye ötlet, ami remélem nemjön be, Tatsuki kétségbeesésébe elkezdi hogy: Santen kessun watasivá kjuzecszuru! És bejön neki... Akkor harakiri lesz Nevet A csávónak meg fekete-lila keze nő Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8032 Dátum: 10 jún 17, 22:36:39 »

gondolom azért nem volt visszaemlékezés,mert akkor a többinél is meg kellett volna az meg macerás:D

én Yachirutól szeretnék látni valamit,nagyon bírom xD
jól elvannak Kenpachival xD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8033 Dátum: 10 jún 17, 23:03:36 »

Téééééééééényleg Yachiru! Tudtam, hogy elfeledkeztem valakiről. Rá is kíváncsi vagyok. Szóval mostmár abbahagyhatná a hülyéskedést kubo és csinálhatna valami értelmeset is. Van mit bepótolni Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8034 Dátum: 10 jún 17, 23:37:24 »

de egyik se valószínű..szerintem nem tervez már annyi fejezetet hogy mindenki beleférjen : /
de amúgy még szinte egyik hadnagytól se láttunk semmit...
csak Renjitól,Oomaeda-tól,Rangikutól,meg Hisagitól..most több nem jut eszembe,de ennél azért csak többet mutatott xD
Naplózva

nAmpA
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #8035 Dátum: 10 jún 18, 00:21:08 »

Ugyan már srácok/lányok, mért kell szegény Tatsuki-chant így bántani? Csak annyi szerepe lesz, hogy elájuldozik a Release#15456 Ichigon mikor odakerül. Nevet

Csak azért hiszitek erősnek Ulqit, mert ő mutatott is valamit. Stark semmit nem csinált csak ki lőtt kb. 15 cerot+csinált egy technikát. Harribel is kijött a jégszirmokból ami Hitsugaya legerősebb támadása egyike. És ha nincs ott Hiyori meg Lisa-chan levágta volna.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8036 Dátum: 10 jún 18, 00:24:40 »

nemtudom,szerintem ahhoz túl sokat mutogatták hogy hogy nézegeti Ichigot shinigamiformában,hogy semmi szerepe ne legyen^^
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #8037 Dátum: 10 jún 18, 00:58:05 »

Hát, ami engem illet... szerintem a Bleach már a vége felé közeledik, még 1 év és szerintem kifújt. Kubo már tényleg nem tud mit kezdeni a sztorival. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8038 Dátum: 10 jún 18, 08:08:06 »

Kubo elmondta az interjúban. Arrancar arc vége után, ami most vagy véget ért azzal, h Aizen elhagyta FKT-t vagy nem. Nah a lényeg az, h most láthatunk egy mini arcot, amire én azt hittem, h Isshin visszaemlékezés lesz ( bár az is lesz) de most nyilvánvalób, h az edzésre gondolt. És a mini arc után pedig, kezdődik az Arrancar arc-nál, is hosszab történet szál. Csak azon filozóm, h h már Deicide 10 van és még FKT-ban is az volt, Deicide (a cím)  szal lehet, h még mindig nincs vége az Arrancar arc-nak, csakhát Kubo azt is nyilatkozta, h Júniusban lezárja ezt. MInd1 a lényeg az, h még 2-3 évre megvan előlegezve ez a manga.  Nyelvesít
Naplózva
miguel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16


« Válasz #8039 Dátum: 10 jún 18, 09:21:04 »

Most ha tényleg lessz folytatás akkor a szereplők hova tudnak már fejlődni már így is a max-on vannak.
Vagy a gotei 13-ból mindenki hollowifikálni fog vagy mi?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!