24 szep 29, 00:09:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701453 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #8010 Dátum: 10 jún 17, 19:58:25 »

én elképzelek valmi olyasmit hogy majd kiderűl az egyik fejezetben h ulqi csak "elterelésként" használja a maszkot hogy azthidjék nem vasto lorde és majd leveszi és ott van egy változó pecsét ami mutatja hanyadik sorban áll és egyszer kiengedett alakban majd 0 és -1 között fog ugrálni de ennek annyi a valószínűsége h ichigo lány
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8011 Dátum: 10 jún 17, 20:02:25 »

Kérdés: Ki volt az a marha aki kitalálta, hogy Ichigo Vasto Lorde? ikszdé
Egyik oldal se kapott egyértelmü bizonyítékot.

Ulqiorra... Talán ha nem a no 1 legszerencsétlenebb kidou-t nem ismerő balfékkel csapott volna össze, hanem mondjuk valamelyik idősebb taichouval (byaku, kyoraku, Ukitake) ..., akkor nem tűnne olyan nagy számnak.
Ne szedd le a fejem SiXD
Ichinek miszter nulla is gondott okozott volna bőven...   De Kenpachi alapból egy állat, szinte végtelen reiatsuval.  Byakuya pedig ismeri a kidou-t alaposan, überbrutál zanpakutouval.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #8012 Dátum: 10 jún 17, 20:06:34 »

Nos igen, kb én is elmondtam már vagy 10x ezt hogy Ichigo ellen erős volt, de ha ő kapott volna ugyanúgy 4 übertapasztalt taichot a fejére mint Stark akkor már ő se patogott volna.

Yammi pedig 0, mi más lenne, jelzi vele Aizen az iq szintjét, sztem vmi viccnek szánta direkt.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8013 Dátum: 10 jún 17, 20:09:58 »

Jó ez azért elég banális ikszdé De elképzelhetőnek tartom, hogy Aizen direkt ezért tette oda be Ulquiorrát. Ulquiorra meg elég csendes ahhoz, hogy ne zavarja ez. Nomeg nem hiszem, hogy véletlenül Ulquiorrára hagyta Las Nochest... Simán hagyhatta volna Yammira is, mert az tuti, hogy oda már nem teszi be a lábát... De mégis egy olyan kellett, akit tisztelnek a Hollow-k és a vezető is hagy belőlük, nem pedig nekik esik heccből...

Kenpachit már Nnoitra is megviselte eléggé. Egy gyors és erős csapás és Ken-chan darabokban fekszik. Byakuya sajnos nem olyan gyors, mint Ulquiorra. És jó is, hogy nem így történt, mert akkor nem tudtam volna, hogy kinek drukkoljak Nevet Persze sokkal jobbnak tartottam volna Ulquiorra harcát, ha nem Ichigoval kell harcolnia. De szerintem Byakuya sem ért volna sokat ellene...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #8014 Dátum: 10 jún 17, 20:15:08 »

Byakuya nem gyors? Azé neki is van egy kicsi shunpoja... (oké, lehet hogy gyorsabb négyeske és?ikszdé)
Byakujának eléggé a nagy deffenzív erővel. lvl80 körüli kidout nyomott csak úgy a 8-as ellen. régebben is bizonyította, hogy a kidou nem áll messze tőle.  és a bankai-ja tuti támadás és védekezés.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8015 Dátum: 10 jún 17, 20:18:54 »

Senbonzakurát le lehet győzni gyorsasággal. Ami ugye mint tudjuk, van Ulquiorrának. A dárdája is elég hatásos fegyver. Az a lvl80-as kidou, ha jól emlékszem egy kidou pajzs volt, ami a kidoutól véd. Egy olyan dárda izéhez nemtom, mit szólna...
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #8016 Dátum: 10 jún 17, 20:50:49 »

Kubo Bleachének ez az egyetlen hibája, az erőviszonyok kb attól függenek hogy az nap Kubo milyen lábbal kelt fel. PL a no. 1-2-3 espada nagyon el lett cseszve , bénának tűntek, én legalábbis így gondolom, valahogy Uli manga képeiből áradt az erő, erre Stark meg két kis szar pisztolyal meg bundával már eleve nevetséges volt sztem, nem illik a képbe...
A másik meg Yammi 0. száma is elég hülyeségnek hangzik, most ezzel komolyan azt akarja mondani Kubo Hogy Starknál erősebb?Miért? Mert Nagy lett meg 20 sor kockahasa van? Bár közbe mint imént mondtam Stark se tűnt erősnek. Sztem Uli is szétrendezné a fejét, főleg hogy nem szabadon engedett formájukban Uli megmoderálta egy ütéssel Yammit és Yammi nem az a fajta aki türné hogy csak úgy ütögessék ha tudja, hogy nem erősebb az aki ütögeti mégha tudja is hogy elvileg számszerint ő erősebb relase-ben. Tehát Yammi 0. volta elég röhejes szerintem.
Az új mangához nemtok mit hozzáfűzni ez van. ikszdé Az utolsó oldal keltette föl legjobban az érdeklődésem mikor Isshin azt mondja hogy Zangetsuval mos majd vigyázni kell, ezt nem értem teljesen, Ichi hollow énje felfalta és most azzal kell majd tárgyalnia vagy mi ? Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8017 Dátum: 10 jún 17, 20:57:51 »

engem az érdekelne hogy Aizen szerez-e még talpnyalókat valahonnan.
mert az nekem sok lesz hogy Ginnel legyőzik Kyoraku bankai-t,Ukitake banki-t Yama-jii bankai-t,Urahara bankai-t,Ryuuzen vagy mi a nevét,Isshin bankai-t,meg szerintem valamit majd Yoru is mutat még.plusz Ichit,plusz 0. osztagot(mertha nem lesznek akkor sztrájkolni fogok.)

nehogymár ezek ellen 2-en kezdjenek el pattogni Nevet
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8018 Dátum: 10 jún 17, 21:02:33 »

Engem az zavarna, ha Yama-jii bankait levernék... És egyet értek. Mindkettőtökkel. Flash te nagyon jól rátapintottál a lényegre Nevet Ulquiorra, amikor mondja a mangában, hogy megmutatom, mi a félelem, akkor tényleg hatásos volt. Ezzel szemben az anime az elment... Egyébként én most inkább számítanék egy Gin vs. Aizen harcra. Mert ha nekem a kiscsaj és az a srác védi be Karakurát, akkor feljelentést teszek Kubo ellen.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8019 Dátum: 10 jún 17, 21:04:04 »

Kubo Bleachének ez az egyetlen hibája, az erőviszonyok kb attól függenek hogy az nap Kubo milyen lábbal kelt fel. PL a no. 1-2-3 espada nagyon el lett cseszve , bénának tűntek, én legalábbis így gondolom, valahogy Uli manga képeiből áradt az erő, erre Stark meg két kis szar pisztolyal meg bundával már eleve nevetséges volt sztem, nem illik a képbe...
A másik meg Yammi 0. száma is elég hülyeségnek hangzik, most ezzel komolyan azt akarja mondani Kubo Hogy Starknál erősebb?Miért? Mert Nagy lett meg 20 sor kockahasa van? Bár közbe mint imént mondtam Stark se tűnt erősnek. Sztem Uli is szétrendezné a fejét, főleg hogy nem szabadon engedett formájukban Uli megmoderálta egy ütéssel Yammit és Yammi nem az a fajta aki türné hogy csak úgy ütögessék ha tudja, hogy nem erősebb az aki ütögeti mégha tudja is hogy elvileg számszerint ő erősebb relase-ben. Tehát Yammi 0. volta elég röhejes szerintem.
Az új mangához nemtok mit hozzáfűzni ez van. ikszdé Az utolsó oldal keltette föl legjobban az érdeklődésem mikor Isshin azt mondja hogy Zangetsuval mos majd vigyázni kell, ezt nem értem teljesen, Ichi hollow énje felfalta és most azzal kell majd tárgyalnia vagy mi ? Nevet

Tulajdonképpen egyetértek az egész mondandóddal Nevet. Engem is az érdekel most nagyon, hogy miért mondta Zangetsuval vigyázni kell Nevet. Ulin kívül véleményem szerint az összes espada ritka szánalmasra sikeredett az első 3 is bukás úgy ahogy van. Én is remélem, hogy lesz Gin vs Aizen, mert ha ez a két istenverte vakarcs védi be Karakurát sírva fakadok Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 21:05:14 írta Train » Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #8020 Dátum: 10 jún 17, 21:06:58 »

Bocs a hülyeségért de miért bízik mindenki a 0. osztagban, ez mikor volt , ki mondta? miből gondoljátok hogy erősebb a többi osztagnál?
De ezeknek mind megvolt a lehetőség a bankaira de nemtették meg, Kubo ésszerűtlenül viszi a karaktereket, ez rohadtúl bosszant engem már egyszer leírtam miért.. Nekem már halvány ötletem sincs mit akar még kihozni a sztoriból Kubo, annyira csúcspont felé halad sztem a sztori ésmég annyi Bankai nemvolt amikor lehetőség van akkor meg nemteszi meg Nevet

Egy valami még zavar nagyon, ha Isshin shikai nélkül lerendezte Aizent "shinigami részről" vagyis erősebb mint Ichigo Bankaiban valószínűleg és ha tudja a végső getsugat mivel most tanítja ezért gondolom tudja akkor mi a fenéért használja el a Reiatsuját ő átmenne Bankaiban végső getsuga azt cső.. Nevet Vagy Hollowfikációban bízhat?
Jöjjön Kenpachi azt toljon be egy bankait , mekkora jó lenne xD Sőt Legyen Vizard is Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8021 Dátum: 10 jún 17, 21:13:29 »

arra már énis gondoltam Nevet
Kenpachi kölcsönkéri Ichi maszkját,betol egy fain kis bankait aztán egyedül megmoderálja Aizent xD

egyszerű:Ichigo a főszereplő Nevet
azért neki kell eldádáznia Aizent
meg gondolom neki több reiatsuja van...

már nem emlékszek,de szerintem nemsokára ahhoz a részhez érek...asszem azok őriznek valami fasza dolgot,vagy nem tudom már xD
régen jártam azoknál a részeknél.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8022 Dátum: 10 jún 17, 21:20:34 »

Ez a visszaemlékezésben volt benne. Amikor Shinjiék még kapitányok voltak. Akkor mondják Kyourakuék, hogy a 12. osztag kapitánya átkerült a 0. osztagba. Eztán lett Kisukéből a 12. osztag kapitánya. Akik a 0. osztagban vannak, azok tuti, hogy erősebbek egy átlagos gotei 13-as kapitánynál, hiszen gondolom ezért léptették elő. Szóval a 0. osztag reméljük, hogy tartogat még bőven meglepetést megfodrászolt Aizen taichou számára...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8023 Dátum: 10 jún 17, 21:27:30 »

igen-igen-igen!:D
azaz..Nevet
nem jutott eszembe
meg valami olyasmi is volt,hogy a kapitányi rang után már csak oda lehet eljutni,szóval gondolom erősebbek a sima kapitányoknál...
Mert ha nekem a kiscsaj és az a srác védi be Karakurát, akkor feljelentést teszek Kubo ellen.

ez jó Nevet
valami szerepük szerintem lesz még,csak nem tudom mi...lehet hogy az a gyerek a keigo előrántja a zanpáját,betol egy bankai-t kinyírja aizen-t,Tatsuki lekaratézza Gin-t,és jövőhéten vége a bleach-nek...
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #8024 Dátum: 10 jún 17, 21:30:46 »

Yammi egyszerűen Rohadt nagy.
Aaroniero Arruruerie tökéletes számmal rendelkezett. 9-es nél feljebb nem juthat. Az Ő csatája egész jó volt. De ilyen hülye nevet...
Szayel túl erősre sikeredett, és túl sokáig tartott a harca. Komolyan, CSAK 8-as számú?!
Zommari Leroux a LEGBÉNÁBB Espada mind közül. Őt rendezték le a leggyorsabban. Egy elpazarolt Espada.
Grimmjow ahhoz képest hogy 6-os számú, nagyon sokáig fennmaradt és Ichigo egyik riválisa volt. Valamint nagyon élvezetes harca volt, de nemigaz, hogy azóta sem tudjuk mi van vele. -.- Túl sokat foglalkoztak vele.
Nnoitora egy s***fej. Komolyan, van valaki aki emlékszik belőle másra is, minthogy Kenpachi kicsinálta. Jah, meg hogy kibaszta Nellielt.
Ulquiorrát nagyon bírtam valamiért. Az Utolsó jó harc a Bleachben, és nagyon jó karaktere volt. Valójában Ő az egyetlen Espada akinek Karakterfejlődése volt!
Tia Harribel szánalmas volt. Ennyit szarakodni a kis vizes támadásaival, csak azért hogy aztán Aizen csak úgy kicsinálja -.-
Baraggan Halálra idegesített azzal, hogy mint Szayel, egyszerűen NEM AKART MEGHALNI! Valójában a frász kivert tőle.
Starrk pedig egész jó volt, de ahhoz képest hogy az 1-es számú Espada, elég gyenge volt. Pazarlás.


Kubo nem áll a helyzet magaslatán.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!