24 szep 30, 05:16:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704083 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #7845 Dátum: 10 máj 04, 20:09:16 »

Kedden Bleach manga magyarul?Nevet Azta rohadt:D Kezdek hinni benne, hogy hátha a héten 2 db manga leszXD
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7846 Dátum: 10 máj 04, 20:10:29 »

Igazam lett Szomorú Gin és Ichigo, meg Isshin harca is lezárult, vége a mesének, de legalább még él Gin... Ennyi örömöm van...

Aizen arroganciája szánalmas, remélem Kubo nem ilyen halált tervez neki... Már szó szó irritáló, h a filmekben is mindenhol, a főgonosz 99% nyert helyzetben van, majd papol egy fél órát h lőlelek, vagy ad egy utolsó esélyt és mindig bexopja...

Jó trükk, el kell ismerni,Urahara nagyon tud. NA DE! Most itt áll Aizen a főgonosz és legerősebbnek gondolt shinigami, küzd Szandál-kalap ellen, akinek még a kardját se kellett előhuznia, és kispadozik a leggyorsabb Zampakuto, a főhős és a főgős apja, aki megfingatta egy kicsit Aizent. Kubo nagyon fantáziátlan...
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7847 Dátum: 10 máj 04, 20:39:00 »

De amúgy ennyit a nagy Yamma-báról. Mert Kisuke és Isshin...kard nélkül aláznák Aizent.ha nem lenne hógolyó...Yamma meg felrobbantom az egéész kócerájt, oszt együtt megyünk a túlvilágra. Kisuke nagyon jó, de sztem ez még kevés lesz ide, meg mondjuk már eléggé unom Aizent is...szal lassan meghallhatna! Ördögi
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7848 Dátum: 10 máj 04, 20:52:12 »

Aizent még Kubo sem tudja megölni, mert őt is betervezte mr. Superman imitátor.

Csak én látom úgy, hogy Urahara korán érkezett? Nemtom miért, de én így érzem.

Yama-jii másképp fogta fel, mert Ő többet látott. Azt sem zárom ki, hogy Isshin és Urahara azért már magasabb szinten vannak, mint a shinigamik...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7849 Dátum: 10 máj 04, 20:59:20 »

Ezt nem gondolod komolyan? Cöh!

Yamma jii ellen volt egy speciális hollow! Aizent bedaralja könnyéden h ha nincs WW, még ő maga is beismerte, h Yamma erősebb. Na és utánna mi történt? Puszta kézzel ketté szedte, majd benyomott egy olyan Kidout, h Aizen sama is csak nézett. Ha nincs a hógolyó, akkor ámmen:D

Vazze six, elém irtál xD

Isshin és Urahara nincs magasabb szinten mint Yamma. Már miért lennének?  Hmm?Én erre még nem láttam bizonyitékot^^ A feltételezések Kubo világában fölöslegesek, az van amit Aizen mond, mégpedig azért amit te is leirtál:)

Nem mellesleg honnan tudjuk, h ez most nem illuzió? Unohana szerint csak Ichigonak van sansza, pedig ő ismeri Uraharát, főleg h az ő pincéjéből jött át a HM be, akkor meg? Ez semmit nem jelent:D Na meg h Isshinről miért nem tud senki semmit, megint rejtély számomra.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7850 Dátum: 10 máj 04, 21:09:39 »

Oké. Igaz, amit leírtál Renningan-san Mosolyog Viszont itt inkább az a kérdés, hogy miért akart mindenkit elégetni? Yama erős. Ezt mindenki beismerte. Az, hogy az a kettő erősebb nála hülye feltételezés volt a részemről...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7851 Dátum: 10 máj 04, 21:29:40 »

Végre egy olyan Bleach rész ami színvonalas pörgős értelmes...Nagyon nagyon rég nem olvastam ennyire jó részt. bow bow
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #7852 Dátum: 10 máj 04, 21:42:25 »

Ez a rész baromi jó lett, csak sajnos totál esélytelen, hogy Aizen beadta a kulcsot.
Urahara jól nyomja, de azért még várok tőle egy bankai-t - elég gagyi volna, ha úgy harapna fűbe, hogy elő sem vette a kardját (meg ugye az a pacsker a lábán nem futáshoz lett kitalálva)... Ördögi
Yoruichi vajon hol leledzik? Gondolkozik
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7853 Dátum: 10 máj 04, 22:24:04 »

Előttem ezt e belépőt látva az jelent meg, hogy Aizen itt és most elfüstöl, majd Urahara (miután magához vette a hógolyót) a csendben hozzá somfordáló Ginnel továbbmegy a király felé. Nevet

Esetleg fennhangon maga elé mondja közben: "Pont ahogy elterveztem..."
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 04, 22:44:57 írta STM » Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #7854 Dátum: 10 máj 04, 22:38:25 »

Urahara mint főgenya? Az mekkorát ütne már! Nevet Nevet Nevet Elképzeltem Ichimaru-t, ahogy odasunnyog hozzá - öt perc röhögés. Nevet  Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7855 Dátum: 10 máj 05, 00:05:59 »

Na, ez a fejezet nem is volt rossz, Urahara elég jól kezdi a harcot, mondjuk talán kicsit túl jól is. Azért remélem a robbanás utáni füstfüggönyből előlép a hógolyó által teljesen beborított Mr. Aizen. Nevet
A többiek meg csak moziznak? Vagy mi lesz? Mert számomra elég nevetséges kép az, hogy az imént még hadakozó Ichigo és Gin, most egymás mellett állva nézi Kisuke és Aizen harcát. Nevet
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #7856 Dátum: 10 máj 05, 07:46:43 »

Na ez a fejezet ütött Nevet A kedvenc karakterem beindult, szóval csak örülni tudok.
Ami azt illeti, valószínűleg ez nem illúzió, mert Ichigo benyögte hogy "milyen erős" Urahara. Viszont én se tudom elképzelni hogy ennyi lenne... ez olyan illúzióromboló (ez kicsit rosszul jött ki xD) A hatalmas Aizen-samát porrá alázzák és nem illúzió... nehéz elképzelni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7857 Dátum: 10 máj 05, 07:57:44 »

Van egy olyan érzésem, hogy Urahara azt a lufis gigai-t csak Aizen miatt hozta létre. Így jó esélyei vannak Uraharának, hogy ellavírozzon az illúziók mellett... Azért... Ne haragudjatok... Isshin sem mutatott sokat. Csak kardoztak egy keveset, aztán Aizen beadta a kulcsot "shinigami részről"... Urahara hozta létre a hougyoku-t, teljesen jogos, ha ő is intézi el. Urahara életét tette tönkre Aizen, tök jogos, hogy Ő vesz revansot rajta. Ha most vége Aizennek, nem bánom, mert ez a nagyon jó harc volt. És végre egy bleachez méltó mangafejezet.

Yoruichi szerintem Hueco Mundoban van... De valószínű, hogy valahol bújik és várja, hogy megjelenhessen Aizen előtt, Kisuke mellett...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7858 Dátum: 10 máj 05, 10:53:52 »

Ez mind szép és jó. De erősen kétlem, hogy Urahara itt bárkit is megöl, mert Aizen még is csak Aizen akinek minden lépésre van valami válasza. Meg azt sem hiszem, hogy nem számított volna rá, hogy Urahara előbb-utóbb megjelenik.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7859 Dátum: 10 máj 05, 11:10:17 »

Tényleg szép meg minden, csak éppen tök lényegtelen, az, hogy jogos a bosszú, a legkisebb mértékben sem befolyásolja azt, hogy letudja-e győzni Aizen-t.
Persze, hogy számított rá, szerintem alapból sincs sok eshetőség, amire Aizen ne számítana, de Urahara felbukkanása nem egy eshetőség, hanem egy biztos dolog volt. Most csak ugyanúgy eljátszanak, mint ahogy azt Ishinnel tették. Ott se volt komoly harc, nyomattak egy pár kidou-t meg hadou-t, és normál karddal hadakoztak.
Nem véletlenül aktiválta pont most Aizen a hougyoku-t, az igazi harc még csak most kezdődik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!