24 jún 28, 22:14:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577942 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7785 Dátum: 10 ápr 21, 22:17:02 »

Undorító? Mért, milyen legyen a fő gonosz? Szedjen két szál rózsát, és akassza a hajába? Jaj gyerekek. Nevet

Pedig az milyen vicces lenne, mindenki örül, hogy végre itt a várva várt Urahara, és még ebben a fejezetben le is vágják. Nevet
Naplózva

cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #7786 Dátum: 10 ápr 21, 22:47:31 »

Ami aztilleti én fogadni mernék hogy az az Uraharás kép a manga utolsó képe lesz.

Aztán megint kaparhatjuk a falat egy hétig.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7787 Dátum: 10 ápr 21, 23:05:05 »

Undorító? Mért, milyen legyen a fő gonosz? Szedjen két szál rózsát, és akassza a hajába? Jaj gyerekek. Nevet

Pedig az milyen vicces lenne, mindenki örül, hogy végre itt a várva várt Urahara, és még ebben a fejezetben le is vágják. Nevet


Én akkor iszonyatosan besz*rnék a röhögéstől Nevet nem is háborodnék fel rajta, mert az nagy fordulat lenne, és nagyon vicces is egyben Nevet. Bejön a szokásos fogyatékos stílusával azt lenyesik a fejét Nevet.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7788 Dátum: 10 ápr 21, 23:37:19 »

És ráindulna Ichigora... XDD Asszem most talán komolyan veszi a helyzetet, mert nem lógott az elmaradhatatlan nyalóka a szájában... Így már nem is az igazi...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7789 Dátum: 10 ápr 22, 07:19:27 »

Egész jó lett a mostani manga. Kubu most kifejezetten nem spórolós kedvében volt Uraharán kívül is voltak benne jó részek.Amúgy Aizen átalakulóban van és nem hiszem, hogy Uraharat valaki olyan hamar lefogja vágni. Bár most az 1 vs. 1 elleni csata felbomlik.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7790 Dátum: 10 ápr 22, 07:31:21 »

cyberwolf21 nak szerintem igaza van. Urahara csak a végjátékban lesz benne.

Ergo most vagy Isshin vagy Ichigo kifekszik^^ Lássuk be, h ichigo a főszereplő, de most csunyán elp*csázzák.

Egy urahara vs gin harc. Két tapasztalt harcos, akik annyira fogyatékkal élők, h lehet az eddigi manga, sőt lehet  h az egész manga legjobb harcát fogjuk látni:D
Naplózva







MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7791 Dátum: 10 ápr 22, 08:16:39 »

No, ez egy jó kis fejezet volt, végre megtudtuk hogy működik a hógolyó. Érdekes egy találmány, az biztos, gratu a létrhozásához Kisuke ^^
Amúgy igazából várható volt, hogy lassan ő is betoppan a harcba, hiszen mint az eredeti alkotója a hógolyónak neki van a legnagyobb esélye szerintem most Aizen ellen... remélem a következő rész fele már nem csak beszélgetés/monológ lesz, hanem azért be is mutat valamit Kisuke-san
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7792 Dátum: 10 ápr 22, 10:35:28 »

Én annyira azért nem ájultam el. Nevet
Igazából most Kubo-nak nehéz dolga van, ha Kisuke lazán leveri Aizen-t, az nagyon rossz húzás lenne. Ha Aizen verné le őt, akkor megint csak elcsesz egy jó karaktert. Yamma-papával már eljátszotta azt, hogy valaki erősebb Aizen-nél, és ő mégis legyőzi. Szóval szerintem itt az egyetlen járható út vagy az, hogy Kisuke valahogy semlegesíti a golyót, és aztán Ichigo legyőzi. ( ő a főszereplő, szerintem gyanús, hogy ő fogja kipofozni Aizen hajából a zselét ) Vagy egy hosszú, izgalmas, kidolgozott, Bankai-okkal teli 3v2 harcot látunk. Erre aztán sok az esély. Nevet
Viszont ettől függetlenül megnéznék egy Bankai-t és egy resurrection-t mind Aizen, mind Kisuke részéről.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7793 Dátum: 10 ápr 22, 14:46:19 »

Sajna valami lapos dolog elsz ebből...Mivel a amanga nem itt fog véget érni, pedig én is egyetértek ha Kiszukét legyőzi Aizen az is rossz ha meg Kiszuke Aizent az sme njó húzás---De ez a rész nem volt rossz.Végre elő kerülta a hógolyó...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7794 Dátum: 10 ápr 22, 15:01:24 »

Most kiszkebá komolyan ilyen zseni? O.O óemdzsí. Kíváncsi vagyok a Bankai-jára, bár biztosan nem rögtön fogja bevetni. És rájöttem arra, miért hasznél Hitsugaya mindig Bankait. Mert "túl hamar" tanulta meg és a shikait nem tanulta meg normálisan használni. Azt hiszem ez ésszerű. De ha télleg olyan végtermék lenne akkor nem tudna bankait.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7795 Dátum: 10 ápr 22, 15:06:10 »

Nem. Hitsu azért hazsnál mindig Bankait mert még angyon fiatal és még enm elég erős. Azt hiszem van erre uatlás vhol Kyouraku a Bankaijokkal kapcsolatosan mondja Starknak h. 100 év és Hitsu erősebb is lehet mint ő. Ahogy öregszik egy shinigami egyre tapasztaltabb lesz és nem kell fűnek és fának Bankait kiáltani.
Egyébként remélem apuci ezzel nem elsz félrelökve a szereplésből mert eddig róla sem tudtunk meg semmit az égvilágon...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7796 Dátum: 10 ápr 22, 16:03:43 »

Aztaaa^^XD  Véleményem a mangáról: Kubo jót talált ki... vicces lesz ez... elősször azt hittem Gin szúrta át ájzent...  De végre meg jött kiszkebáXD dejóXD
Nos idáig nem volt túl értelmes, de a továbbiakban se számíts jobbraXD
szóval... pár cuccot nem értettemXD de nem bajXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7797 Dátum: 10 ápr 22, 16:48:49 »

Nem egészen értem, eddig sokan azért sírtak, hogy mikor jön már, jöjjön már, mostmeg, hogy megérkezett, az a para...
Lehet meglepő lesz, de nekem az a furcsa, hogy Gin arca nem lett mutatva, lehet, ő számítot rá?
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7798 Dátum: 10 ápr 22, 17:35:21 »

Hát ez a fejezet eléggé vicc volt.

Egy csomó hülye szó, értelmetlenül összeboronálva és megfogalmazva. Hogy lehet már egy 2 soros mondatot ennyire tulkomplikálni. Dancsa nem vagy egyedül ^^

A hógyolóval kapcsolatban van egy kis Narutos feelingem, h gyakorlatilag a képzeletet alakitja át valósággá. Eléggé nyers forma de ez van. Ez egy golyó, ami, ha megvan a használójának az ereje hozzá, teljesiti annak akaratát.

Kisuke határok eltörlését akarta - Vaizardok.
Hogy a hógojának mi öröme van abban, h rukia elmegy ichigohoz nem tudom, lehet még mindig Urahara akarata a határok tökéletes eltörlésére? Viszont még mindig nem értem, mi aizen igazi célja.

Amikor Rukia elment, akkor még nem volt meg neki, szóval van itt egy kis időbeli Baki kubo részéről...

Először én is azt hittem h Gin szurja át, de Urahara mégiscsak betoppant.

Ichigo lazán elbukott Gin ellen és egyre valószinütlenebb a Gin Urahara harc.

Gin amugy miért nem intézte el Ichigot? És amiről te beszélsz L arra a képtelen ötletre vezetett rá, h Gin végül csak nem good lesz? Nevet
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7799 Dátum: 10 ápr 22, 17:45:46 »

Renningan, meglehet. Ha jobban belegondolsz, azon kívül, hogy játszadozott törpillával, nem igazán derült ki róla semmi. Anno, Arrancarban is a háttérben maradt. Szerintem, több van a karakterben, de lehet ezzel egyedül vagyok, és pár suhintás után haldoklik, és Matsumoto kezei közt lehelli ki.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!