24 okt 01, 13:21:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1705942 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #7725 Dátum: 10 ápr 15, 16:05:46 »

Ha, tippelenem kell elkenik apuci száját Ichigo meglátja ezt és elszabadulnak benne a dolgok:D
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #7726 Dátum: 10 ápr 15, 16:05:56 »

Bírom Gint, de ne gyakja le olyan könnyen Ichigot, nem olyan béna Eperke. Meg akármi félbeszakíthatja a harcot. Bár ha a padlófeltörlés egyenlő azzal h megint feléleszti magát hollow formában akk jöhet. Nevet
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #7727 Dátum: 10 ápr 15, 17:05:22 »

Amikor arra utalt Aizen hogy Issin megállapitása helyes és elismeri hogy a shinigami ereje enyi volt.
akkor önkéntelenül is eszembe jutott, hogy
 - Issinre miért nem hat a hipnozis?
 - nem látta volna még Aizen shikai-ának szabadon engedését?
 - ha nemlátta miért nem probálta meg Aizen megmutatni neki?
 - miért nem veszi elő a bankait? (bár nem hiszem hogy sokra menne mikor az ellenfele még shikait sem használ, igy neki is volna mihez nyulni.)
 - és mindennek ellenére miért nem fagy le a vigyor a burájárol?
 - tényleg enyire bizik a hougyoku erejében?

Kiváncsian várom a kövi fejit!
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #7728 Dátum: 10 ápr 15, 17:40:46 »

Tényleg vicces, most Aizen vagy nagyon le akarja zúzni az új erejével, vagy egy hülye, hogy nem használja a Shikai képességét.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7729 Dátum: 10 ápr 15, 17:45:20 »

Ai Isteni Aizen...enyi. Isshin szépen helybe hagyta őt. S ha csak a hógolyóval tudja legyőzni Isshin-t, ak Aizen egy csira...
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7730 Dátum: 10 ápr 15, 17:45:51 »

Lehet furcsán hangzik de szerintem ők ketten(Aizen vs. Ishin) ismerik egymást annyira, hogy tudják egymás képességeit. Nagyon hamar lenne ha most villanna egy hollow forma a semmire.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7731 Dátum: 10 ápr 15, 17:53:59 »

Végül is van benne igazság, az ember elvárna annyit Aizen-től, hogy egy normális egy az egy elleni harcot a saját erejéből, és ne a hougyoku-ra támaszkodva nyerjen meg. Habár ki tudja, lehet a valódi ereje még ennél a kis golyó adta hatalomnál is nagyobb, és végül is ő így fogja vissza magát. ( jó, ezt nyilván nem gondolom komolyan Nevet )
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7732 Dátum: 10 ápr 15, 18:29:22 »

Ez milyen fájint fejezet volt Nevet

GIN POWA:D:D

Azért nem semmi. Lebecsülni lebecsültem(tük), de ez nem semmi és szerintem Gin még mindig nem veszi komolyan. Ichigo kivételesen használja az eszét, Gin meg játsza a fogyatékkal élőt:D

"Kezdjük az alapoknál"xD Nagyon jó. Szegény ichigo, küzd mint állat, örül h ki tudja védeni a támadásokat, erre Gin benyögi, h attól fél h ketté törik a kardja:D

cyberwolf21:

- ötletem sincs. Abból h ennyit tud ichigoról, azt hinné az ember, h ismerik egymást, de ugytünik harcolni nem harcoltak, viszont van fogalmuk egymás képességeiről.
- Már válaszoltam.
- Valószinüleg amilyen nagyot bir ütni a technika, olyan egyszerü is kivédeni. Ha nem akarja látni a zampi szabadon engedését becsukja aszemét és ámmen, a jobbaknak nem kell szem a harchoz. Most amugy nem folyamatosan aktiv a kard?
- H nem veszi elő a bankait az Kubon mulik. Nagyon remélem, h nem a hógolyóra fog támaszkodni. Ishin shikai nélkül kimeritené Aizen shinigami erejét? Eléggé ciki lenne.
- Istennek hiszi magát, benne van a hógolyó és van egy megnem mutatott Bankaia.
- Igen xDDD
Naplózva







cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #7733 Dátum: 10 ápr 15, 19:19:33 »

Idézet
Írta: Renningan
"Kezdjük az alapoknál"xD Nagyon jó. Szegény ichigo, küzd mint állat, örül h ki tudja védeni a támadásokat, erre Gin benyögi, h attól fél h ketté törik a kardja:D

Még az is lehet hogy gin egyfajta fordított pszihologiával hüjiti Ichit.
Lehet hogy tényleg megvan az esélye hogy eltörjön e kard és azal akarja ezt leplezni hogy
komolytalan poénnak állitja be.

Azért gondolom ezt mert Gin bankaijának támado képessége hihetetlenül erös és még annál is gyorsabb,
viszont meglehet hogy a védekezés rovására megy.  (Pl: ikkaku bankai=relative nagy támadóerő gyenge védelmi képesség.)
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7734 Dátum: 10 ápr 15, 19:35:26 »

Amikor Ichi először használt bankait,Byakuya azt mondta,hogy azért ilyen "kicsi" Eperke bankaia,mert a sebessége nőtt tőle.Sztem vmi hasonló lehet Ginnél Gondolkozik
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7735 Dátum: 10 ápr 15, 20:03:20 »

Ez igaz, cyberwolf, Marci, de van egy kis bibi... Míg Ikkakunál gyorsasággal megmenekülsz, és gyorsan leszúrod, a sebbeség miatt tökmindegy mekkora támadó erőd van, úgy se tudod eltalálni... Úgy értem nem számít milyen erős az ellenfél, hogyha nem tudja eltalálni, mivel olyan gyorsan kimozdul a támadás elöl.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7736 Dátum: 10 ápr 15, 20:15:02 »

Én úgy tudom, Ichigo Bankai képességének a sajátossága az, hogy nagyon gyors lesz Bankai állapotban. Szerintem egy olyan Zanpakuto-nál, ahol a méret változtatás egy sajátosság, ez nem befolyásolja úgy a kard sebességét, mint Ichigo esetében. Viszont az nyilvánvaló, hogy egy 13-Km-es kardot lassabban tudna forgatni, mint egy ilyen kicsikét.

Amúgy nekem a 8. oldalon pont úgy tűnik, mintha Gin akarná eltörni Ichigo kardját. Egy ilyen kicsi Bankai igazán össze van úgymond sűrítve, nem kétség, hogy jelen állapotában hatalmas erővel bír, és az a sok nagy erejű csapás biztos nem tesz jót Zangetsu-nak.[/b
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7737 Dátum: 10 ápr 16, 12:20:45 »

Én arra vok kíváncsi,hogy ha a zanpi tényleg a shinigami lelkének egy darabja,akkor az hogy törik el?Ha eltörik akkor a lelke is eltörik?Vagy ez most kubu-logika?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7738 Dátum: 10 ápr 16, 12:44:01 »

Hogy törik el? meglehetősen könnyen, Nevet hát láthattuk, hogy Komamura Bankai állapotú Zanpakutoja is elég hamar megadta magát, és ha a Bankai karja levált, a rókakomáé is levált. Ez szerintem esetleg jól szemlélteti a dolgot, de lehet, hogy ez a Bankai sajátossága, hogy ennyire össze van kötve Komamura-val, de sajnos sokak kardja még nem tört el, Renji-é ugye szét tud esni, szóval az is elég sajátos, Ichigo-é széttört, de ott meg a helyzet volt elég különös. Kié tört még el? Ken-chan kardja tiszta ütött-kopott, Nevet de kétlem, hogy ezzel bármi kár keletkezne a lelkében, a Zanpakuto inkább a lélek egy darabjának anyagi megtestesülése, szerintem ha eltörik, simán létre lehet újra hozni.
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7739 Dátum: 10 ápr 16, 14:06:42 »

Sode no Shirayuki is eltört, de az magától visszaforrt jégből, vagy nem?
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!