24 szep 29, 00:19:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701573 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #7470 Dátum: 10 márc 25, 19:02:06 »

Az anyját egy gyenge hollow ölte meg^^ Nem valószívű, hogy vl volt, ha csak nem vesztette el az erejét vagy zárták el neki...
Nem arrancarral akarta folytatni Aizen?ikszdé más a betűs dolog nem jut az eszembe.

Ishin pedig jobb, ha engedi Ichi neet megvilágosodni mert még a végén olyat lát amit nem akarxDDD.

DEn megelőzött.

Remélem Kubo nem Ishint használja arra, hogy Ichi gonosz fele elő jöjjön és Aizen össze fossa magát.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 19:03:15 írta Hiei » Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7471 Dátum: 10 márc 25, 19:17:57 »

Ishinnek is mondja Ishida apja, hogy "visszatért az erőd." Ebből következhet az, hogy ha Vasto Lord/arrancor volt az anyja akkor az ő erejét is elzárta valaki vagy valami. A másik a manga pont ott szakadt félbe, hogy egy halálisten és egy... A halálisteneken kívül csak az arrancorok meg a Vasto Lordok maradnak, mint nagy erejű lények.

Tisztázatlan, hogy a kezdetektől fogva miért van egyszerre hollow meg halálisten ereje Ichigonak. Ez az elmélet tisztázhatná. A másik, hogy Urahara kísérletezgetett.  De akkor meg Aizenek egy halálisten meg egy egyszerű ember fia miért lenne különleges??? Szóval én tartom ezt az elméletet. Amikor Ishin levágja a nagy halászt, akkor is tisztában volt vele, hogy ez egy arrancor. Az infót Uraharától kaphatta meg még vagy saját bőrén tapasztalta.

Az angol kiadást fordítva az "a"=egy is jelenthet. "a shinigami and a"(fikció) arrancor/Vasto Lord.
Ráadásul a magyar fordítás is egy-nek fordította szóval nem valamilyen teremtmény kezdőbetűje az angolban az  "a".
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 19:24:26 írta Paulo55 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7472 Dátum: 10 márc 25, 19:23:28 »

Asszondjátok van annak jelentősége h nem fejezte be a mondatot?

Elég low arrancar lehetett a muter h igy elvérzett, de én még maradok az embernél. Az is bőven ritkaság.

A kezdetektől fogva hollow meg shinigami ereje?  Hmm? Ezt fejtsd ki bővebben. Amikor shinigami lett, csak vmi gyengécske ereje volt, majd jött Urahara.
Naplózva







Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7473 Dátum: 10 márc 25, 19:32:24 »

Renningan :

Amikor visszaszerzi a halálisten képességét(A "szuterén" edzőteremben:) , Urahara hadja, hogy a hollowizáció elkezdődjön rajta.  Ebből nekem két dolog következik. Vagy Urahara úgy buherálta meg az edzést, hogy a vizárdokhoz hasonlóan ő is rendelkezzen hollow erővel vagy, tisztában volt vele, hogy az anyja erejéből örökölhetett annyit, hogy az újbóli halálistenné váláskor már valamiylen természetes formában megjelenjen. Ezért is hagyta, hogy a hollowizáció tovább mennyen, Mintha valami ilyesmit meg is jegyezne, hogy először a maszk kezd rajta kialakulni. Magyarán nem szokványos. Ráadásul már a kezdetektől fogva megjelenik rajta a maszk amikor abból az"aprócska" gödörből kimászik.

Amikor Rukia szíven szúrja, akkor utána inkább Rukia erejéből kap és azt használja. Később a párbaj illetve Renjiék elviszik akkor kezd el felszínesen az ereje megjelenni. Talán a Renjis harcnál, a saját ereje, mint ösztön mutatja az anime meg a manga. A tényleges saját ereje az Urahara shop alaksorában ébred fel teljesn és után kezd el gyúrni rá.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 19:38:46 írta Paulo55 » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7474 Dátum: 10 márc 25, 19:35:36 »

Ha engem kérdeztek szerintem a mondat azért volt félbevágva mert Ishin nem akarta h. Aizen kotyogja el h. ő halálisten hanem hadd lássa a fia úgy is tervezte h. közbelép akkor már stílusosan...
Illetve sztem az anyja az tuti ember volt Eperkének különben pót test kellett volna de neki van igazi emberi teste. Inkább Ishin az érdekes ha van vmi akkor az vele van...Az a rangjelzése engem még mindig izgat (köpeny maradék).
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 19:37:46 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7475 Dátum: 10 márc 25, 19:44:06 »

Ha Kubu a halálisten apjára akarta volna kihegyezni akkor valmi ilyesmi lett volna az utolsó mondat: mert az apád egy...
és Ishin

A másik az "isteni" Aiznek egy halálisten meg egy ember nászából született szellemi lény. Gyenge anyag, hogy kísérletezgessen rajta.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 19:50:44 írta Paulo55 » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7476 Dátum: 10 márc 25, 19:51:47 »

De az még mindig érv h. Ichigonak van emberi teste nem póttest hanem emberi hús-vér test. Anyja meg kinyiffant egy kis hollowtól...Egy Vasto Lordét nem intéz el egy hollow...Meg Ishin minek menne hozzá egy hollowhoz avgy egy Vasto Lordéhez inkább emberhez ment hozzá...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7477 Dátum: 10 márc 25, 19:57:06 »

asthi
Nem sokat kellett volna visszaolvasni, de már írtam, hogy Ishinnek is el volt zárva az ereje, gondolom akkor az anyjának is elzárták. A pótestek gondolom funkcionálisan ugyan úgy működnek, mint a mezei emberek. Magyarán ha van sex akkor van gyerek.

Az hogy Ishin miért ment volna hozzá egy hollowhoz, arról gőzöm sincs. Gondolom nagy volt a lámur, de erre talán a legegyszerűbb választ adni.

Az is érdekes, hogy Aizen amikor Ichigoval találkozik Rukia kivégzése után. Akkor mondja, hogy egy halálisten 3 harciképességét fejlesztheti. Utána mondja, hogy van a hollow shinigami szint ami tiltva van. Ez is érdekes...
Gondolom valami oknál fogva tiltva van, hogy azt a szintet nem lehet elérni vagy nem szabad.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 20:05:39 írta Paulo55 » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7478 Dátum: 10 márc 25, 20:01:01 »

Érdekes időhúzásra 100%-osan alkalmas mangafejezet volt.

Az, hogy Aizen nem fejezte be a mondatot... Habár angolul nem olvastam a mangát, de ha így volt a környezetben, hogy "is a ...", akkor az azt jelenti, hogy ő egy... A magyarban nem volt benne így... Alapból nem számíthat megszokott dolognak, hogy egy shinigami összejön egy emberrel. Szerintem gondolhatott erre is... Isshinnek azért is zárhatták el az erejét, mert kavart egy emberrel. Nem kell rögtön rosszra gondolni...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7479 Dátum: 10 márc 25, 20:03:02 »

Ez eléggé sántít. Hús-vér emberi test pótetstekből csak nem születhet...S nem hinném h. ichi anyjának bármiféle erejét elzárták volna ott van pl. az egyik tök emberi testvér(azt hiszem talán Yuzu?) na meg h. Ishin azt mondta ő hibáj volt meg kellett volna védenie...Ugyan minek élnének e,beri éltet ha semmelyikőjük nem ember? ...Nem tom lehet h. nincs igazam de szerintem Ichi anyja ember volts ahogy six mondta Ishin erejét valszeg ezért zárták el...

Urahara meg már ismerte a Vaizarddá válás folyamatát. Bya támadása után nem maradt más mint ezt tenni h. előhívhassa az emberi énje alatt rejtöző apjátől örökölt géneket... S amikor megszületett benne a hollow magasabb szintre jutott minta  ajelenlegi Vaizardok talán azért mert ő komolyabban harcolt mint pl. Shinji valaha is az ő shinigami erejükkel soha nem lehettek annyira rászorítva  ahollow énre mint Ichi Uli ellen...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 20:06:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #7480 Dátum: 10 márc 25, 20:08:27 »


http://www.mangastream.com/read/bleach/397-80/18

Az A betű elvan választva tehát egybe írják... az nem egyet jelent... az sztem igen csak arancart. Jobban bele gondolva még is az anyuci szellemi erejét érezte a nagyhalász... gondolom elzárták az erejét és úgy könnyű volt megölni.
Viszont ez csak találgatás:D.

Idő húzás? Érdekes bár mindig így húznák az időt. Mennyél nézz fillert Six az biztos jobb ennél.
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #7481 Dátum: 10 márc 25, 20:12:04 »

Az anyja szerintem nem lehet ember , /ha már látta a grand fishert/ hanem 1 holow ha már ritkaságrol van szo amit Aizen mondott .
Szerintem az történhetett , hogy Ichigo anyja hollow . Akkor valszeg valahogy találkozott Ishinnel , egymásba szerettek. De valamiért (gondolom én: elrejtőzzenek a shinigamik és a hollowok elől) SZERINTEM,  Uraharához fordultak , aki a hogolyoval emberré változtatta őket , igy elzárva az erejüket mindkettőjüknek .Ez meg magyarázná , hogy miért tudta meg őlni 1 mezei hollow  Ichigo anyját.
És most , hogy Aizen  hosszúidő után aktiválta a hogolyot  , Ishin vissza kapta az erejét (Ishin erejének elzárása és a hogolyo aktiválásának szerintem sok köze van egymáshoz).
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7482 Dátum: 10 márc 25, 20:34:51 »

Hmmm. Van abban vmi amit mondasz. Ha az A az elvan választva, nem pedig egyet jelent, akkor lehet arrancsar. Végülis nagyobb poén ez, mint h sima ember:D
Naplózva







Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7483 Dátum: 10 márc 25, 20:38:04 »

Norec, mondasz valamit. Mármint arra gondolok, hogy a golyónak köze van Isshin erejének a visszatértéhez. Mosolyog


Az angol fordításban az "a" névelő akar lenni, mivel a shinigami szó előtt is ott az "a", vagyis hogy "egy shinigami". Csak azért van ott utána a vízszintes vonal, mert az jelzi, hogy Aizen nem tudta befejezni azt, amit mondani akart. Mosolyog


Pártolom, hogy a mami Arrancar volt. Mosolyog Isshin szerintem szimpla Shinigami, méghozzá a legerősebb fajtából. Szerintem Urahara simán tudott/tud olyan póttestet alkotni, amellyel lehetséges a szaporodás. Meg amúgy is, senki nem mondta, hogy Ichigo teste nem póttest. El tudom képzelni, hogy valójában az övé is az.

Isshint simán kitilthatták már csak azért is, mert közösködött egy Arrancarral. Ichi mamit pedig azért ölte meg egy egyszerű hollow, vagy mi a túró volt az, mert nem tért még vissza az ereje. Mosolyog


Jah meg kíváncsi vagyok, hogy Isshin milyen posztot töltött be. Nevet Azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a 0. osztag tagja, esetleg kapitánya volt anno, mert a vállán van ilyen fehér akármi, ami a kapitányok köpenyére emlékeztet. Mosolyog (Jelzem, ilyen módon a királyok hordták anno a palástjukat.) kacsint
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #7484 Dátum: 10 márc 25, 20:40:04 »

Az a betűben nem vagyok biztos, mert ha arancar lenne oda is kéne az "a"... szal az valószínűleg egyet jelent.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!