24 jún 28, 22:08:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577933 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7335 Dátum: 10 márc 14, 23:13:59 »

Ne feledjük, hogy Yamának vissza kell fognia magát... Yamamoto olyan szinten erős, ha nem fogná vissza, nem csak az alárendeltjei lennének veszélyben, de a szomszéd városok, meg akár a 4 oszlop is elpusztulhatna.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #7336 Dátum: 10 márc 14, 23:23:04 »

Six, Ichigo nincs a hatása alatt mivel nem látta a szabadon eresztését a Kyouka Suigetsunak. A másik minek támadjon? A kapitányok álltak be elé... a másik Aizen meg mondta nincs motivációja. Ha lesz neki majd harcol. Láttuk, hogy képes ököllel szét szedni 3 hadnagyot szal, ha majd lesz inspiráció Aizen szarba lesz azt hiszem.

Az pedig, hogy Kubo elrontota a Vaizardokat nem az ő hibájuk. Sőt Chakrának van igaza Kubo kezd rájönni, hogy eltúlozta a dolgokat:D.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7337 Dátum: 10 márc 14, 23:32:53 »

Elrontotta őket? Inkább megrontotta szegényeket xD egy rakás szerencsétlenséget csinált belőlük Nevet, de előtte a biztonság kedvéért szépen bemutatta őket, hogy ki kicsoda Nevet.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7338 Dátum: 10 márc 14, 23:57:12 »

Végül is igazad van Dancsa, azért az elég necces lenne, ha Yamma-papa felhúzza magát, aztán bezúzza a négy szép oszlopot. Elkezd villódzni a kamu Karakura, és hirtelen visszacserélődnek, az öreg meg mint aki jól végezte dolgát észrevétlenül, fütyürészve elillan. Nevet

Hát igen Train, ott valóban az volt a gond, hogy úgy állította be őket az elején, mint néhány új főbb szereplőt. Túlságosan kidolgozottnak indult a dolog ahhoz, hogy az ember azt várja, egy egyszerű időhúzó elemként használják őket.
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7339 Dátum: 10 márc 15, 00:08:19 »

Ha valaki gyenge lenne, miért lenne banaki-ja??? He???
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7340 Dátum: 10 márc 15, 07:12:04 »

Azért mert mindenhez azt használja...Az a titkos fegyvere,amit csak nagyon nagy szarban használ.Nézd meg az idősebb taichokat,ők még a shikait se akarják használni,csak ha gáz van.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7341 Dátum: 10 márc 15, 09:28:32 »

jó pár oldallal ezelőtt volt igaz de volt téma a kapitányok erősorrendje és ott is töbségében pl 1 yama 2kyoraku ebben mindenki eggyet értett és nekik még nem láttuk a bankai t hitsu szenvedett bankai val a 3. ellen kyoraku shikai val verte az 1.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7342 Dátum: 10 márc 15, 10:44:16 »

Hát ez az erősorrend egy nagyon érdekes dolog a Bleach-ben. Nem mondom, hogy érdemes lenne felállítani egy sorrendet, hiszen vannak még, akik teljes erejét nem is láttuk, de az tény, hogy hatalmas szakadékok vannak. Az első hely tényleg nem kétséges, azért Yamma-papa ereje olyan mértékű, hogy az megdöbbentő. Kyouraku Shikai képessége méltó ahhoz ahogy Yamma lefestette, mert ugye mégis csak az elsők között volt, ahogy Ukitake is. És ezt be is bizonyítja az ő Zanpakutoja-nak az ereje is, azért ez a támadás blokkolás, tárolás, visszaverés dolog nem egy egyszerű eset. Szerintem ez a része jól lett megcsinálva, a legerősebbek erejét még véletlenül se lőtte le Kubo, és tartogatta, ebbe szerintem semmi kivetnivaló nincs. Az meg más kérdés, hogy ez a három Taicho a kedvencem, szóval nekem még jó, hogy nincs vele gondom.  Nevet
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7343 Dátum: 10 márc 15, 12:03:21 »

Vannak igazán erős Bankai-jok, amiket ennek ellenére annyiszor megmutatott már Kubo, hogy már unom. Kivéve Byakuya Bankai-ját. Az mindig lenyűgöz... A Bankai azon végső képesség, amit tényleg csak akkor használ az illető shinigami, ha nem lát más módot a győzelemre. Vagy Byakuya esetében azért, hogy beoltsa a 7-es espadát ikszdé Mert szimpla számolással is kideríthető, hogy Byakuya már a shikai-jával is megverte volna a 7-est... Nah szépen eltértem a tárgytól... Ichigo mindenhez Bankai-t használ. Miért? Lehet, mert mégis Ő a főhős és még több okom lenne szidni, ha pusztakézzel verné le az ellenfeleit és nem ilyen megkérdőjelezhető módon... Vagy mert tényleg gyenge... Én személy szerint jobban hajlok a felé, hogy Ichigo csak azért győz, mert ki lett kiáltva főhősnek és ezt olyan (számomra) gusztustalan módon teszi... Minden realitást nélkülöznek az Ichigo vs harcok. Motiváció... Na jah... De attól még nem győzhet le egy nagyságrendekkel erősebb ellenfelet, mert van motivációja... Ez szerintem óriási butaság...

Az, hogy Ichigo biztosan nem látta Aizen shikai-ját... Abból gondolja ezt mindenki, hogy nem lett kijelentve, hogy mégis. Ha Ichigonak lenne esélye Aizen ellen, akkor mindenképpen tett volna ellene óvintézkedéseket. Mondjuk neki is megmutatja a kardja képességét. Ennyi erővel Ishidának, Orihimének vagy Chadnak is lenne esélye Aizen ellen, hisz ők sem látták még Aizen shikaiját. Vajon miért nincs nekik? Mert róluk mindenki tudja, hogy gyengék... Ichigoról meg nem vagyunk hajlandók elfogadni ezt a tényt... Szerintem van rá elég nagy esély, hogy Ichigoval is azt láttat Aizen, amit akar...
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #7344 Dátum: 10 márc 15, 12:05:24 »

remélem Yamának nem ennyi volt! Ne haljon már meg! Mondjuk nem hiszem, hogy ennyitől kipurcanna, Hiyori ott van félbevágva és elvileg Hachi életben tartja vagy ezt én nézem be? Nevet Ne hogy már Yama meghaljon! Amúgy nagyon király mostanában a manga! Yama önfeláldozása is nagy ötlet volt! És még így szétroncsolódva is megeresztett egy nem is akármilyen hadou-t! bow

Hol van Gin? Remélem nem azért nem harcol, mert ő az igazi mastermind, az egy kicsit erős csavar lenne. Kíváncsi vagyok ki fog ellene egyáltalán kiállni, mert nem maradt senki. Plusz kinek vanelszámolnivalója vele, mert gondolom a mester akkor már úgy csinálja meg, hogy vki olyan nyomja le, akinek ő ártott, Hitsuyaga viszont már kidőlt, Kirával meg csak nem öletik már meg...a Vaizardok közül ott van még Kensei (ha ott van még egyáltalán, nem tudni, hogy mi van vele...) a kapitányok közül meg Unohana. Számítok még Uraharáék megjelenésére...de ennyi. Jó ott van Ichigo is, de ne ő nyomjon már le mindenkit...Mayuri, Kenpachi és Byakuya meg még Yamival harcolnak.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 12:23:46 írta barkasz » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7345 Dátum: 10 márc 15, 19:12:53 »

Mit szenvedtek nyomorult Ichigoval Nevet ? Kit érdekel mennyire erős, hogy reális vagy sem, van azt kész Nevet. A vaizardokkal kapcsolatban, meg véleményem szerint be sem kellet volna mutatni őket minek fölösleges. Azért, hogy az ember azt nézze, hogy olyanok mint egy rakás sz*r értelmetlen volt. Meg igazság szerint engem elejétől sem érdekeltek nagyon nem igazán fogott meg egyik vaizard sem, de ami bosszant ide lettek hozva, hogy a szerencsétlenkedésükkel húzzák az időt pedig helyette sokkal jobb dolgokkal is ki lehetett volna tölteni az ő idejüket :/.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 19:14:10 írta Train » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7346 Dátum: 10 márc 15, 19:30:10 »

Hát igen Train, igazad van, mindkét dologban. Viszont sajnos ilyen is kell, sokkal egyszerűbb több szereplő harcát lenyomni hosszan, mint kevesebb párharcot mutatni olyan részletességgel, hogy azt ennyi fejezeten át lehessen húzni. Engem tényleg az egész csak annyiban zavar, hogy Ichigo erejét hihetetlen szinten megdobja a maszk, a Waizard-ok ezzel szemben mégse nagyon lépték túl vele a hadnagyok erejét, holott néhányuk mégis elvileg taicho rangban volt.

Az meg, hogy kivel fog harcolni Gin, hát jó kérdés, én egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy ő mindenképpen egy negatív szereplő. Szóval nem tartom 100%-osnak, hogy feltétlenül a Shinigami-k ellen harcoljon, de ha valakivel harcolni fog, akkor azért az legyen egy nívósabb harc.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7347 Dátum: 10 márc 15, 19:43:08 »

A vaizardok abszolut reális erőt mutattak, ez igy nagyon helyes. Tousen se lett sokkal überebb , tehát ezzel nincs is baj. Béna béna mind, de attól még nem lett semmi se eltulozva, bár az ember érzése az, h most kő kövön nem marad ha neki mennek a harcnak, de mind1.

Ichigo, mint shinigami nem sokkal jobb egy hadnagynál, max kapitányok vége, nagyon vége. Az meg h megdöglött, majd Hime sikit egyet és hip hop, olyan über g**i lett belőle, h a a hegy összexara magát, na meg h a maszk megtöbbszörözte az erejét, meg alapból 4x több reatsu... nagyon tulzás.

Össze se hasonlitható a narutoval, bár most Yamma tarolt, de ichigonak maszkkal mindennel együtt most meg kéne murdelni. Max a végső fightnál megy és arcoskodik, de most sok vizet nem zavar és fölösleges a bénázását, vagy a csip csup meg 100xott erejét nézni minden logika vagy realizmus nélkül.
Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7348 Dátum: 10 márc 15, 21:02:33 »

Nem tudom melyik részében mutattak a Vaizardok abszolút reális erőt Nevet szerintem rém sz*rok voltak én azért sokkal többet vártam, minthogy pl Hiyori a rengeteg IQ-jával nekiront szemből Aizennek azt ketté szelik. Persze nem mintha hiányozna egy cseppet, és a fölösleges szenvedésük helyett más karaktert szívesebben elnéztem volna itt harcolni,de ez csak az én véleményem.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7349 Dátum: 10 márc 15, 21:10:08 »

Erre céloztam:D H abszolut reális, h ilyen gyengék voltak.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!