24 szep 30, 03:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703816 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7215 Dátum: 10 feb 25, 19:15:27 »

Kit érdekel  Pojén Kényszer helyzet kényszer megoldást szül Nevet ez muszáj volt Nevet
Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7216 Dátum: 10 feb 25, 19:20:32 »

Meg kell hagyni jó fejezet volt nagyon Nevet. WW marha jól néz ki nekem nagyon bejött. Aizentől kicsit fura volt hallani, hogy elismerte valaki erősebb nála, Nevet de azt nem hittem volna, hogy erre is fog gondolni és lesz ellene terve. Mindenesetre azt a pár kétségbeesett arcot amit mutattak nagyon jó volt látni.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 25, 19:21:31 írta Train » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7217 Dátum: 10 feb 25, 19:25:36 »

Hmm...^^
Végre Yama-jii! WW ereje okozhatta Mashiro bukását.

Valahogy én sem bírom, hogy yama csak ennyi lenne, de szerintem mutatni fog még valamit.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7218 Dátum: 10 feb 25, 20:31:52 »

Hát, ahogy elnéztem, van még egy két slusszpoén az öreg belsőzsebében. És végre, végre látunk is tőle vmit!  Nevet Arra viszont azért kíváncsi leszek, csengettyűs hajú haverunk mikor jelenik meg a másik kettővel egyetemben. Mert ki nem hagynának egy ilyen volumenű csetepatét, és hát szegény fangörlök most elveszették fehértörpét, és az másik kedvencük se nagyon szerepel. El lesznek keseredve, és aláírást fognak gyűjteni... Pojén Nekem eza  rész, és a  bambafejű Ichigo kárpótolt a kiesett 1 hétért.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7219 Dátum: 10 feb 25, 20:43:44 »

és hát szegény fangörlök most elveszették fehértörpét,

Velem az élen X'DD
Na jó, azért vicces lenne, ha most a harc közepén előkerülne valami érzelmes visszaemlékezés... pl. Hinamoriról vagy ilyesmi. Azt hiszem, akkor mindenki felháborodna, én viszont örülnék  Angyal
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7220 Dátum: 10 feb 25, 20:52:39 »

Na igen, Ken-chan jöhetne már, ő is játszhatna kicsikét, meg csodálkozhatna, hogy mennyire hasonlítanak a módszereik Yamma-papával. Nevet
Na meg Mayuri, ő tőle jóformán még semmit se láttunk mostanában, persze én most megelégszem az öreggel, ő szépen alázza le Aizen-t, és közben Gin mosolyogva integessen neki. Nevet
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7221 Dátum: 10 feb 25, 20:55:55 »

Nah jah, ken - chan és Bob Nevet

Ha most yamma - jii is kikap, ki marad? Kurosaki - kun? Jó sokat fog tudni majd vele kezdeni, hisz még Gin is játékban van. Kubo azért mégis csak a régi, a nagy csatákat a szokásosak fogják meg nyerni. De!, ha megcsinálná azt, h Kenpachi zampija nevet kap, akkor akkora királyság lenne már xDDD Igy nem sablon szerint mennénk, hanem lenne fordulat. Nevet Vagy jönnek uraharáék.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7222 Dátum: 10 feb 25, 21:01:31 »

Padavanom, előbb jelenik meg meglehet a 0dik osztag, minthogy mr lollipopp beszállguldjon. Főleg most. Aztán persze ki tudja... Vagy kiderül, Ururu az ultimate weapon... xd
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #7223 Dátum: 10 feb 25, 21:31:03 »

Azért Yama papa laza. Eh átszúrtad a gyomrom, na és? Mi kárt okozol egy több mint 2000 éves shinigamibanXD Remélem azért Aizen picit kap a tincsére:D
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7224 Dátum: 10 feb 25, 21:38:56 »

Ejj de jó kis manga volt. Rég óta áhított két lábon járó múmiám végre megérkezett ikszdé Azért el is vártam tőle, hogy Aizen elismeje felé, hogy azért tőle még tart. Az még hagyján, hogy hagyja magát átdöfni, amit meg is értek a későbbi magyarázat okán. De aztán képes lett volna hamuvá égetni az összes jelen levő kapitányt, köztük a legerősebbeket is... Kurosaki-kun semmit nem tud tenni Aizen ellen. Ha tudna, akkor már tett volna. Az előző próbálkozása is csúfos és kínos véget ért. Szerintem előbb esik be Urahara és Yoruichi, mint a többiek. De nemsokára Isshin is odaér ez biztos. Kisuke és Yoruichi pedig addig húzhatnák az időt. Vagy talán amíg nem jönnek ők, addig átválthatnánk Hueco Mundoba, hisz azon a frontos is van mit pótolnunk...
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7225 Dátum: 10 feb 26, 00:14:43 »

Nos... Aizen ismét sikeresen meglepett. Azt gondoltam, hogy Wonderweiss speciális (bár inkább debilnek tűnt), de arra nem gondoltam volna, hogy leginkább Genryusai ellen készült. Bár gondolom azért Yama papa sem fog csak csak úgy harc nélkül eldőlni, bár őszintén megmondom nem tudom mennyi esélye lehet csak bakudo, és hadou használatával egy ekkora dög ellen. Gondolom következő héten megtudjuk.
Azon se lepődnék meg, ha az elkövetkezendő chapterekben betoppanna Urahara-san esetleg Isshinnel párosítva, mivel gondolom apuci nem látta még Aizen shikai-ját (Uraharából meg kinézem, hogy kifejlesztett valamit az illúzió ellen). Na de majd meglátjuk
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7226 Dátum: 10 feb 26, 00:27:24 »

Bár tudom a szabályt, hogy filler nem számít... de emlékeztek Amagai képességére? Minden zanpit elkussoltatott. Ha valaki képes, akkor Urahara bácsi az.  És valjuk be, Aizen megcsinálta a házifeladatát, amin töprengtünk, nem csak a lábszőrét fonogatta, hanem tervezett, és gondolkozott és cselekedett. 0. osztagra ne számítsatok. Az csak akkor esélyes, hogyha Aizennek lenne még erősítése, nem hiszem, hogy ismeretlen fickók fogják legyőzni Ájzent, szóval ha jönnének csak is hullajelöltek lehetnének, és kubó a legütősebb leglegleg csapatot nem fogja bedarálni csak úgy.

Isshin, Ukitake, Youruichi... Ha azt vesszük ezek is ha jönnek, csak fekvő helyet kaphatnának, ha azt vesszük alapul, hogy a vége úgyis Aizen vs Ichigo lesz. Ez természeti törvényszerüség, nem? A főgyalunak kell levágnia a főgonoszt...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7227 Dátum: 10 feb 26, 01:02:05 »

Ishin-papa és Kisuke megérkeznek? Igazából semmi jel nincs erre, mert amíg Jamma-papa itt van, addig úgy is ő képviseli a nehézsúlyt. Arról nem is beszélve amit Dancsa mondott, elég irreális lenne, ha ők tennék el láb alól Aizen-t. Inkább ő csinálna belőlük láb alá valót.
Majd talán ha a papa se bír vele, akkor beugranak, és húzzák az időt a végső Ichigo vs Aizen harcig.
Persze ne így legyen, én örülnék a legjobban, ha nem Ichigo győzné le a főellenséget.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7228 Dátum: 10 feb 26, 06:52:57 »

Ichigo vágja le WW-t,azt Yamma-jii meg bedarálja Aizent Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7229 Dátum: 10 feb 26, 08:39:03 »

Igazából egy gáz van ezzel. Nem értem, miért kell minden harcnak 1v1-nek lennie. Amit most művelt Yama-jii, az akkor lett volna sikeres, ha az előtt fogja el, mielőtt levágják Kyourakuékat. Miért? Annál a bizonyos Hinamori szúrogatós esetnél ez tökéletessé tette volna a kombókat. Uraharáék megérkezése már nagyon érik és nem hiszem, hogy ennyire rossz lenne a helyzet. Koránt sem olyan rossz a helyzet, mint amilyen reménytelen Nevet Azért Yoruichi és Kisuke legalább olyan tápos, mint Kyourakuék. Yoruichinél nem biztos, hogy gond lenne az, hogy gyenge Yoruichi szellemi energiája. És még azért neki is van egy zanpakutoja, aminek a shikai és bankai formájával is bír Yoruichi. Kisuke dettó. És volt azért idejük arra, hogy edzegessenek... Isshin pedig biztosan be fog toppanni. Nem hiszem, hogy Kubo azért mutatta meg, hogy lássuk, hogy "jéé hát ilyen is van" Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!