24 szep 30, 03:27:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703965 alkalommal)
0 Felhasználó és 91 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7200 Dátum: 10 feb 24, 21:03:53 »

Ennyi lett volna az öreg Nevet ? Nem mintha baj lenne eddig sem csinált semmit, csak a port gyűjtötte össze maga körül, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy ilyen hamar meghalt volna..
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7201 Dátum: 10 feb 24, 23:05:32 »

Kumori nem is nagyon volt mit mérni a vaizardokon, mindegyik fejjel ment a falnak Hachigent és Shinjit kivéve és Kensein kívül eddig egyikük sem vette a fáradtságot, hogy a teljes erejét felszabadítsa. Mosolyog

Yama apó meg szerintem WW-t tuti egy marék porrá változtatja, de kizárt, hogy bármit tud tenni Aizen ellen. :/
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 24, 23:26:31 írta Csibe19 » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7202 Dátum: 10 feb 24, 23:21:39 »

Na igen, hát ők egy ilyen negatív meglepetés csomagot alkottak számomra. Egyedül Hachi volt az, akire azt mondhatom, hogy ő teljesített, legyőzte a 2. Espada-t, és még úgymond gyógyítgatni is volt ereje.

Ha nekem Jamma-papa is ekkora csalódás lesz, hát nem mondom azt mint sokan, hogy nem olvasok több Bleach-t. Csak kicsit értetlenül állnék afelett a tény felett, hogy pont abból mutatnak megint szinte semmit, akiből eddig se. Hófehérkét meg szerepeltetik orrba-szájba.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7203 Dátum: 10 feb 24, 23:39:33 »

Cumi  Nyelvesít
Milyen vigyora volt már a tatának ?  Ördögi
Enyhe Zarakis megoldást nyomott az öreg.
legalább megtudtuk h tápabb Aizennél.
Kensei ennyi lett volna ? 
Aizen a teremtő !!! 
Ezt a WW megoldást kicsit lelötték már a fillerekben, sebaj kinézi azt ?  Nyelvesít
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #7204 Dátum: 10 feb 25, 00:08:45 »

Ha rendesen elolvastátok a spoilert akkor tudhatnátok h azért szúratta le magát Yamma h tudja h Aizen igazi és h elkapja ezzel a húzással mert vmi olyat mond h érzi a reiatsuja rezgését szal h nem illúzió ... csak Aizen megint egy lépéssel előre van és WW szabadonengedett formája csak arra van h lepecsételje Yamma erejét ... szal Yamma elkapta Aizent csak nemtudja mivel kinyiffantani másszóval Yamma apó bajba van
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hiei
Vendég
« Válasz #7205 Dátum: 10 feb 25, 04:02:55 »

Hhehehe aizen mekkora mágusXDD. WW kellett mert nem volt senki aki képes lett volna megállítani az öreget:DDD.
Vicces:D. legalább is nekem ez jött eddig le így, hogy át futottamxDD.
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #7206 Dátum: 10 feb 25, 15:52:48 »

WoW Egész jó fejezet volt, mondjuk nekem akkor is kicsit vontatott azok után hogy pár hét alatt néztem meg az egészet animébe xD WW Azóta idegesít mióta megszületett, most is. Biztos tápos mert nem úgy tűnik mintha Kensei meg se izzasztotta volna. :S  
Fú most annyira eltudnám képzelni meg örülnék is neki, hogy kövi fejezet elején Yama elkezd röhögni majd tök nyugodtan nyom egy Bankai-t és valami hiperatomtáp cuccosa lesz ikszdé Esetleg Ichigo nem tud várni és megtámadja WW-t ami kicsit sablonos lenne sztem, itt az ideje már egy új Bankainak valakitől mert shikaial harcolni már nem gizda így Azien ellen  Pojén
Szerk: amúgy WonderWeiss (vagy hogy a francba kell leírni) hogy mondja ki a szabadon engedett formájának a nevét mikor elengedi ha beszélni se tud? Legalábbis eddig nem nagyon tudott dumálni  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 25, 15:56:08 írta Flash » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7207 Dátum: 10 feb 25, 16:15:55 »

Nekem tetszik Wonderweiss karaktere, szeretem az elvont, elmebeteg szereplőket.
Yamma-papa Bankai? Hát, én igazából most részletesen szeretném látni az erejét, nem egyből a legdurvábbat, inkább fokozatosan mutassák be.
Viszont az, hogy Ichi betámadja WW-t nem rossz ötlet, végül is az lenne igazán sablonos, ha ő menne Aizen-re. Habár én inkább valami olyannak örülnék, hogy Yamma-papa oda szól Ichigo-nak, hogy hátra kölyök, ez csúnya lesz, aztán nyomat valami brutális támadást, és kitépi Aizen 3-4 bordáját.

Hát attólmég, hogy full gyp a gyerek, a saját nevét tudhathja, de az is lehet, hogy neki már kimondani se kell.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7208 Dátum: 10 feb 25, 16:45:12 »

Még mindig fogja Aizent? Mert akkor esetleg közvetlen közelről tolhat egy Kido-t az arcába Yama-tata.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7209 Dátum: 10 feb 25, 17:15:58 »

Nah igen Nevet Ezt vártam ettől a mangától, nekem nagyon bejött Nevet

Yamma - jii a legtáposabb, még Aizen is elismerte h tiszte küzdelemben nem lenne esélye a so taicho dono ellen Nevet Kubo jól csinálta ezt meg Nevet Viszont wondi meg megnint érdekes xD Csak azért lenni, h RJ-t megállitsa, Aizen foshatot Nevet
Naplózva







FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7210 Dátum: 10 feb 25, 18:54:33 »

Tesóm most azt ünnepli hogy megcsonkították Toushirót... vadista szandál.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7211 Dátum: 10 feb 25, 18:57:36 »

ez a manga nagyon király csak az a kár h nem nyomatnak bankai kat pedig kellene am nem csak kensei ment full erővel mert Hiyori hadnagy sztem neki sincs bankai ugyhogy maszkos shikai sztem tőle elég maxnak minősül
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7212 Dátum: 10 feb 25, 19:00:19 »

110 éve volt hadnagy kacsint
Egy rakás kapitányi szintű shinigamival éltek 100 évig a volt hadnagyok szal ha nincs bankaijuk akkor csak azért nincs mert Kubo nem óhajt oldalakat elvenni Toushirótol arra hogy őket mutogassa...
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7213 Dátum: 10 feb 25, 19:09:51 »

Den, a számból vetted ki a szavakat. Nevet

Szerintem meg pont, hogy nem kéne Bankai, kicsinálná? Ichigo? Őt már láttuk elégszer, most érvényesüljön az so taicho, a legerősebb shinigami.
Ez legalább most egy igazi fordulat, főleg mert még Aizen is beismerte, hogy Yamma-papa a jobb. Úgy tűnik még se akkor isten mint hitte, csak egy elcseszett gyíkfiú. Nevet

Mondtam én, hogy a papa lesz itt a megváltó. Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7214 Dátum: 10 feb 25, 19:13:12 »

Huh érdekes fejezet volt és tetszett. Nevet Yamma végre megmozdult. Bár kiváncsi vagyoka a folytatásra...Habár komolyan gondolta h. mindenkit feléget szinte az egész Gotei 13at mega  avaizardokat? >.<# Kedves gesztus...De lehet h. elértelmeztem..
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!