24 szep 30, 07:14:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704332 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6810 Dátum: 10 jan 21, 22:21:40 »

Nana, ne legyünk telhetetlenek... Én még egy olyat is el tudok képzelni, hogy elkenik az öreg száját. Egyébként valahol meg is érdemelné, mert nem egy-két napi melengette ezt a kígyót a keblén, szóval büdös ez mint a napon hagyott 3 hetes főtt krumpli... Lehet, elveszem valahol a részletekben, de ez mindenesetre furcsa, hacxsak nem volt, vagy nincs is jelenleg is vmi trükk.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6811 Dátum: 10 jan 21, 22:26:18 »

Yama az előző ch csportképén se volt rajta... sültkrumpli lesz a vacsi...ikszdé
Nekem tetszett a mostani ch, nah nem hitsu miatt, hanem mert végre kezd belelendülni a dolog....
Hitsu utolsó mondata... szószerinti fordításban...ikszdé
...
Oké, hogy a taichouk most Aizen ellen mennek, de ővelük akármit láthattat. akár az egész eddigi cucc illúzió lehetett... De ha nem is... akkor lehet akár, hogy egy illúziót támadnak majd meg, majd szolnak, gyere ichi, lefogtuk öld meg, erre megkérdezi WTF, miért ölelgetitek azt a fát vagy villanyoszlopot?ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6812 Dátum: 10 jan 21, 22:29:26 »

Szerintem az utsó eshetőség kivan zárva. Ichigo is éppugy szemléli a harcot, tehát csak fel tünne neki, h az a hülye toushiro neki megy a tüzcsapnak xD
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6813 Dátum: 10 jan 21, 22:32:04 »

Lehet kiderül h. Ichi is látta már a kardot...És együtt ölelgeti majd a Taichokkal az oszlopot...Miközben Gin és Aizen vhol mellettük úgy röhögnek h. belehalnak...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6814 Dátum: 10 jan 21, 22:33:29 »

Szerintem egyszerűen Ichi csak arra lenne, figyelmes, hogy ezek  miért szorongatnak egy rönköt, mint kutya a csontot, és miért próbálják összekaszabolni...  Vagy már megjött Urahara, és a lollipopp nyalókával mindenki transzba ejtett, hogy nem sérüljenek valóságosan, csak még a fehér törpét nem sikerült elkapnia.  Nevet

OFF: Eszembe jutott egy kép, amin Bya simogat egy virágzó cseresznyefát, hogy bankai, a fának az arcát sztem le sem kell írnom...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6815 Dátum: 10 jan 21, 22:49:14 »

Hát... nekem a mangával van ugyan az, mint nektek az anime mostani részeivel. Ennél rosszabb mangafejezetet még nem láttam. Lehet azért, mert nem olvastam elejétől a Bleach mangát... Habár Hitsugayát és Kyourakut bírom, még miattuk sem mondhatom elviselhetőnek ezt a fejezetet. Egyszerűen unalmas volt. Viszont azt díjaztam benne, hogy Ichigo elismerte, hogy nem ér fel egy kapitányhoz sem. Egy valami miatt van rá szükség ebben a harcban, mert nem látta Aizen kardjának valódi alakját.

Yama-jii valszleg bealudt, ezért nincs ott a talin... És ebből következtetem, hogy Aizen shikaiját, v bankaiját sem látta. Még a kapitányi vizsgán sem. Hisz nem véletlenül kell oda a +2, v 3 más taichou...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 22:52:56 írta six » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #6816 Dátum: 10 jan 21, 23:38:55 »

 Vagy már megjött Urahara, és a lollipopp nyalókával mindenki transzba ejtett, hogy nem sérüljenek valóságosan, csak még a fehér törpét nem sikerült elkapnia.  Nevet
Ezen behaltamXD Tényleg milyen lenne ha Urahara megjelenne a nyalókájávalXD Aizen sama mérgesXD
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6817 Dátum: 10 jan 22, 10:01:56 »

Érdekes volt, bár semmit sem haladtuk előre Aizen továbbra is játszik, és viccet csinál belőlük. Mondjuk azt meg végképp nem értem, hogy Hitsugaya mi az istenért rongyolt előre valószínűnek tartom, hogy Aizent még csak megérinteni sem fogja tudni Nevet. Meg mindenki itt magyaráz Ichigonak, de ahogy elnézem így a jelenlegi állapotot nem sok vízet zavarnak de majd meglátjuk.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6818 Dátum: 10 jan 22, 10:32:26 »

Huhh nem mostanában néztem be ide utoljára, de épp hogy beteszem ide a lábam...öhm...izé...tekintetem és azt látom, hogy megy az összeesküvés elmélet gyártás. xDDD

Emberekkkk,  honnan tudjátok, hogy Kubo nem azért küldte előre Hitsut, hogy ő legyen az a hősi halott, aki ösztönzőleg hat mindenkire? Mosolyog
azon kívül ő áll az ott lévő kapitányok közül a legközelebb Ichigohoz, szóval ha ő bekrepál az már Ichigonak is övön aluli találat és akkor talán megint jönne hollow Ichi rendet vágni a káoszban. xDD

De komolyra fordítva a szót, azon tűnődtem, hogy most voltaképpen mire jó ez, hogy mindenki Ichigot védi, mikor nyilvánvaló, hogy Aizen ellen az egységben az erő elv nem működik, másrészt ez így nagyon gáz, jön Ichigo a megmentő és akkor hirtelen ő az akit megvéd mindenki, hát nem tudom, hogy Kubo sensei mit akar ebből kihozni. :/
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6819 Dátum: 10 jan 22, 11:49:19 »

Csak egy zárójeles kérdés. Hitsu a legtöbbször gyűlöletből harcolt a sorozat során(Hinamori miatt). Ezekután ebben a mangába megjelenő mondatok háát teljesen olyan mintha Hitsu nem tudná helyesen értékelni magát...Pedig elvileg nagyon okos Taicho... Elvileg zseni...Szóval az Aizen elleni dumája nagyon sántított....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6820 Dátum: 10 jan 22, 11:52:03 »

Amikor okoskodni próbálsz egy legalább olyan okos (jelen esetben Aizen jóval okosabb) embernek, akkor hülyeségnek fog hangzani az, amit mondasz... Hitsugaya zseni, viszont Aizen nála is okosabb... Kíváncsi lennék rá, hogy van-e Aizennél okosabb ember... Talán Gin... De nemtom...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 14:10:19 írta six » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6821 Dátum: 10 jan 22, 11:55:53 »

Apropó Gin---Árulja már el Aizent Pojén Az is megmozgatná az eseménykeet...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6822 Dátum: 10 jan 22, 11:58:33 »

Six, ez már nekem is szöget ütött a koponyámba, nem mintha túlértékelném, de eddig vajmi keveset láttunk tőle, és ha annyira "lelketlen", akkor már az elején egy-kettővel lazán végezhetett volna, de érzésem szerint nem akart. Arról nem beszélve, hogy a törpét senki sem veszi igazán komolyan, csak saját maga...  Nevet De tény, Aizennek rendesen meg van áldva a koponyája.
Asthi, lehet nem kell már sokat várni rá...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6823 Dátum: 10 jan 22, 14:13:44 »

Hát igen... Hogy is mondta Amagai a fillerben? "Karizmatikus kapitány"... Ez a tulajdonsága tökéletesre van fejlesztve, ami nek segítségével el is tudja rejteni a valódi szándékait. Persze lehet, hogy csak én becsülöm túl Gin-t... Remélem, kiderül előbb-utóbb vele kapcsolatban is valami... Rengeteg elvarratlan szál van. Még szerencse, hogy ahogy írtátok régebben, nem ez a csata a mindent eldöntő csata...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6824 Dátum: 10 jan 22, 14:42:44 »

Hitsu mint hősi halott? xD

Miért kell az én tökéletes élvezős elméletemet ilyen gonoszul támadni  Sír?

A zseni az tehetségre utal, nem észre xD Attól h ugrál mint a bolha, és löki  a rizsát, az "isten" ugyis leszólja és igaza lesz Nevet


Naplózva







Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!