24 szep 29, 00:25:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701662 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6720 Dátum: 10 jan 14, 16:36:16 »

Szerintem aki nem érti mi köze az egészhez az olvassa el a mangát újra.

Vazze Hiei, mindenért vérre mész? Nevet Félek még megbántasz valakit, jaaah vagy ez a cél xDDDDD

Ichigo letudta Rukia áldozatát már akkor amikor megmentette, Inoue elrablását már megtorolta Ulquiorrán --- csak h már folytassam előbbi hsz eim magyarázatat --- nem beszélve arról h poénnak ment xDD Bár nem te vagy az első aki nem vevő rá  Gondolkozik csakis veletek lehet a hiba xDDD


Hmmm szerinted látszik h nincs ebben értelem xD próbálok azonosulni veled Nevet Am csak mellékesen megjegyzem, ezzel is növelve hszem hosszát nehogy elolvassa valaki... h te meg arról vitatkozol velünk/velem (kit érdekel xD), h hülyeségen vitatkozunk --- fu várj ez igy lehet h homályos lesz xDDD
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6721 Dátum: 10 jan 14, 16:38:34 »

Hm... De gondolom h. nem kellene ennyi marhaságot írogatnom majd igyekszem nem tenni mert látom h. zavaró. De úgy amúgy Kubo következetlen történet vezetésén tényleg nehéz kiigazódni, szóval nem csoda h. néha baromságokat írunk...

Szóval sztem az rendben h. azt kéred a aHana elmélet meg az ilyeneket msnen dumáljuk meg de Aizen kardja a topichoz tartozik azért mert ha arról sme beszélünk akkor elég szükős a téma lista...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 16:39:47 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6722 Dátum: 10 jan 14, 16:44:47 »

Idézet
Renningan Írta:
Ichynek semmi köze ehhez... Minek jött egyáltalán ide? xDD Az egész az ő hibája, nem kéne mindenkivel jóban lenni, és akkor nem lenne mentési kényszere

Nem vagy te egy csöppet antiszociális?

Már az isbaj ha valaki barátkozik és jó kapcsolatokat tart fenn?

Az önzetlenség és az hogy segíteni akarunk másokon talán az emberek egyik legszebb tulajdonsága,
már akiben megtalálható.

Szerk:
asthi neked maxig igazad van.

« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 16:49:22 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6723 Dátum: 10 jan 14, 16:48:58 »

Nem vagyok én antiszociális -- szeretem magamat xD, de viccet félre téve, ez is poénnak akart menni, de mind1.

Amugy meg nincs olyan h önzetlenség, 1 ember nincs a világon ami önzetlen. Tudod milyen az önzetlen cselekedet? Olyan amit ha megteszel, másnak nagyon jó, és boldog lesz, de te xarul fogod érezni magad és nem fogol neki örülni.

Ezért nincs is olyan h önzetlenség. Az állatvédők miért mentik meg az állatokat? Azért mert mert rosszul érzik magukat attól, h ha szenvedni látják őket, ezért ha megmentik enyhitik a lelküket, boldoggá teszik magukat.


-----Szerk-----

Eszembe jutott egy önzetlen cselekedett, már ha annak lehet nevezni. A kényszer munka... ez az egyetlen önzetlen cselekedet Nevet Mert nem akarod,  nem érzed jobban magad tőle, elszöknél ha tudnál, de mégis a munkáddal a közt szolgálod.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 16:50:25 írta Renningan » Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #6724 Dátum: 10 jan 14, 16:51:10 »

Ott a pont.

Aizen kardjáról és midnenéről felesleges beszélni... mit művelt már vele Kubo? Má ne is haragudj de valakit megpöcköl és az ketté szakad.
Ami másnak 100 méter neki egy lépés picit irreális a dolog... és mellette még papol a dolgokról.
Egy dologban igazad van Kubo semmit nem magyaráz meg emiatt lett színvonaltalan az egész.
Én Yamamoton és Uraharán kívül egyedül Ichigoban látok fantáziát. Nem fogok ide olyan szereplőket írni akiről elképzelésem sincs:D. Ichigot Aizen szavaival elentétben mindig a szíve vitte előre ettől lett erősebb. Szal hiába papol a gyűlöletről az csak az őrületet erősíti benne semmi mást.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6725 Dátum: 10 jan 14, 16:56:28 »

Modiktol elnézést az offért:

Renningan:
Neharagudj de nem tudom eldönteni hogy mikor viccelsz és mikor nem.

Ami pedig az önzetlenség fogalmának meghatározását illeti nem teljesen
ártünk egyyet asszem ha a kezem ügyébe akad a megfelelö szakirodalom
majd utánanézek.


Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6726 Dátum: 10 jan 14, 17:07:26 »

Nekem is vannak emberi érzéseim, és nem vetem meg azokat. Ichigo lépései teljesen logikusak, én is azt tenném ha a helyében lennék. Sokkal tartozok Shinjiéknek is, Rukiának, a barátaimnak és ezért törlesztek. Az h megvédem őket a szivem vágya, ezért ez semmi képpen nem nevezhető önzetlennek... Ezt a kifejezés azért van, h minősiteni tudják azokat az embereket, akik ugymond magukkal nem törődve tesznek olyan dolgot, amit a társadalom elismer és méltányol. Ha megmentesz 1 embert, akkor hős vagy, egy jó embernek kiáltanak ki, mert hallgattál a lelkiismeretedre... az emberséget méltányolják. Igazából azért mentetted meg, mert egyszerüen a lelked összeroppant volna, a tudat ölt volna meg, h magára hagytál valakit, és az ez iránti félelmed miatt mentettél életet.

Ha szigoruan vesszük ez is önzőség. A társadalomban... áá az emberek körében az az önző, akit csak maga érdekel, a saját érdekében teszi amit tesz, csak más kárára. Ez személyes vélemény és tapasztalat. Én ugy mondanám, h kétféle önzőség van, egy amit az ember elitél, és amit méltányol. Az egyik "negativ", a másik "pozitiv", de mind2  a saját lelki nyugalmunk, érdekünk.


-----Szerk-----

Oppá-hoppá xDD Magyarul valahogy sokkal érthetőbb Nevet Aizen dumája, ami barátokat illeti hasonlitott ahhoz amit én mondtam xD Akkor ebből jött le az h Antiszociális lennék xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 17:28:43 írta Renningan » Naplózva







cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6727 Dátum: 10 jan 14, 17:36:08 »

Elismerem komoly igazságtartalma van annak amit mondasz és szépen vezetted le, nagyon meggyözö
És 99,9%-ban egyet is tudok érteni de azt kijelenteni hogy egyáltalán nem létezik önzetlen cselekedet
talán egy kissé sarkitot nézöpont, azért én hiszek abban a 0,1%-ban és ez talán naivitás de én
ilyen vagyok.

Ichigo azonban ha jobban belegondolok szerintem is inkább a 99,9%-ba tartozik.


« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 17:39:44 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6728 Dátum: 10 jan 14, 18:04:48 »

NNNNah elolvastam a mostani fejezetet. Nem volt rossz. Látszik, hogy Aizennek nem kell Shikai sem ahhoz, hogy leverje Ichigo-t. Úgy játszadozik az "utolsó reménysugárral", hogy én magam érzem magam leégetve ikszdé A többiek is hű de sokat érnek majd ellene ikszdé Nah és ki nem volt ott? Ukitakén kívül? Naaaah ki? Aki tudja a választ a kérdésemre, az bögrét kap ajándékba Mosolyog Jah nem Hanatarou-ra gondolok. Hanem: ... Lejárt az idő. A helyes megfejtés: Yamamoto Genryusai sotaicho, Yama-jii. Ő megint mit csinál?
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6729 Dátum: 10 jan 14, 18:11:48 »

cyberwolf21 látod látod xD tudok én értelmeset is irni, csak elég tejet kell innom Nevet

Six-chaaaaaan, most minek kötsz bele. Majd megnézem h 2000 évesen h fogsz seperc alatt oda szökkenni a harcolókhoz. Nagyapám 78 éves, és már neki se megy olyan fürgén...  meg az is lehet h elaludt xDDDD De az igazság az, h ő a titkos fegyver, ha mindenki elpatkol --- ami sanszos--- akkor majd ő legyőzi Aizent egy jó nagy adag rakott krumplival xD
Naplózva







Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #6730 Dátum: 10 jan 14, 19:06:05 »

Nekem is vannak emberi érzéseim, és nem vetem meg azokat. Ichigo lépései teljesen logikusak, én is azt tenném ha a helyében lennék. Sokkal tartozok Shinjiéknek is, Rukiának, a barátaimnak és ezért törlesztek. Az h megvédem őket a szivem vágya, ezért ez semmi képpen nem nevezhető önzetlennek... Ezt a kifejezés azért van, h minősiteni tudják azokat az embereket, akik ugymond magukkal nem törődve tesznek olyan dolgot, amit a társadalom elismer és méltányol. Ha megmentesz 1 embert, akkor hős vagy, egy jó embernek kiáltanak ki, mert hallgattál a lelkiismeretedre... az emberséget méltányolják. Igazából azért mentetted meg, mert egyszerüen a lelked összeroppant volna, a tudat ölt volna meg, h magára hagytál valakit, és az ez iránti félelmed miatt mentettél életet.

Ha szigoruan vesszük ez is önzőség. A társadalomban... áá az emberek körében az az önző, akit csak maga érdekel, a saját érdekében teszi amit tesz, csak más kárára. Ez személyes vélemény és tapasztalat. Én ugy mondanám, h kétféle önzőség van, egy amit az ember elitél, és amit méltányol. Az egyik "negativ", a másik "pozitiv", de mind2  a saját lelki nyugalmunk, érdekünk.

Ettől a hsz-től, egy éppen a filozófus korszakában lévő kamasz ugrott be nekem. Nevet Nevet Nevet
Bocs nem tom hány éves vagy, de erősen túlkomplikálod a dolgokat. Ha eszel egy lekváros kenyeret, és látod, hogy a kisöcséd nagyon szeretné megenni, mert éhes, és te odaadod neki egy szó nélkül az nem önzetlenség? Azt mondod, hogy ez igenis önzőség, mert lelkiismeretfurdalást akarunk vele, elkerülni, és mert azért csináljuk, mert boldogok akarunk lenni tőle.... De arra nem gondolsz, hogy azért leszel tőle, boldog, mert sikerült valami jót cselekedned, nem pedig azért, hogy mások önzetlennek ismerjenek el?


------------------

Jó kis manga volt végre. Akkor most, hogyhogy Ichigónak megint sikerült uralni azt a nyavalyás Hollow ént? Legutóbb gondjai voltak vele....
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6731 Dátum: 10 jan 14, 19:17:18 »

Gondolom erre a magyarázat az h. közben Unohana meggyógyította és full erőn már képes uralni a új hollowot is.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6732 Dátum: 10 jan 14, 19:24:53 »

Filozófus korszakában lévő Kamasz xDDDDD

Ha lekváros kenyeret eszek, és látom h megakarja enni, akkor odaadom neki, mert örülök h örül, ha nem örülnék neki, h örül, akkor nem adnám neki Nevet
 
A világunk önző, hazug és igazságtalan!
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 19:26:36 írta Renningan » Naplózva







Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6733 Dátum: 10 jan 14, 19:41:04 »

Amikor Ichigon rajta van az új maszk, miért fehér a szeme fekete helyett? Asszem amikor először jelent meg ez a maszk, akkor sem váltott át feketére a szeme.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Hiei
Vendég
« Válasz #6734 Dátum: 10 jan 14, 22:51:27 »

A maszk az amúgy a koncentráció hiánya miatt esett le róla vagy mert fél a hollowtól? Már mint, hogy eluralkodik rajta. Aizen még hozzá se nyúlt... na jó megérintette a mellkasátxDD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!