24 jún 28, 22:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577954 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6585 Dátum: 09 dec 27, 21:05:30 »

Ugy érted költői kérdés volt xD?

Én megválaszoltam, én bármit megválaszolok xD
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6586 Dátum: 09 dec 27, 21:10:03 »

Tudom Renningan-saan. De azért... hagyjunk nyitva még pér lehetőséget Hmm?
Most komolyan. Hogy lehet az, hogy Ukitake tüdőbjjal küzd, Hisana belehalt a 'végelgyengülésbe', Yama-jii pedig éli világát, pedig már 2000+ éves... Továbbá. Hogy lehet az, hogy míg a hollow-ok nagy része újjáéled Hueco Mundoban, mg SS lelkei eltűnnek és esetleg beleépülnek SS városába...

Szerk.:
Most nézem a visszaemlékezős évadot. Lisa-chaaaaan tudhat valamit, hisz Kyouraku nem küldte volna ok nélkül a felderítő csapattal együtt...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 21:17:02 írta six » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6587 Dátum: 09 dec 27, 21:16:57 »

Ezek valóban költői kérdések... Ami Ukitakét illeti kiegészíteném azzzal h. ügye TBCés ettől függetlenül már 800 éve legalább él,ha kell tud futni sőt az utobbi időben (én tudom h. ez Ichi hatása) szinte semmi baja sincsen. Még vmi a atüdőbaj mióta jár azzal, hogy Ukitake elvileg mindig éhes és szereti az édességet betegsége miatt... Hmm? Legalábbis az angol wiki ezt írta... Mindezekhez hozzá teszem szereti az édességet de sápadt és kifejezetten csontos alkat...Jah és annyi alvással és betegeskedéssel hogyan lehet vki olyna izmos mint Ukitake? Rejtély....

Egyébént Bya felesége nem betegségben halt meg? Én úgy emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 21:17:33 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6588 Dátum: 09 dec 27, 21:28:00 »

Hmmmm... Érdekes kérdések...  Kyoraku kb (1-2 számitást elvégeztem) 800 éves lehet, annyi mint Ukitake, szal elég szép kort megéltek már... Yamma jii egyszerüen csak jól tartja magát...

Asthi!

Amiket irtál... hát,még jó h a vizelési szokásaira nem tértél ki. Azt mikor mondták, h Ukitake TBC-s?  Ebben a világban semmi emberi ésszel felfogható nincs... a lelkek miért halnak meg, miért lesznek betegek? ezt nem lehet megmagyarázni, itt nincs fizika, nincs biológia, kémia... semmi, fölös ezen agyalni.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6589 Dátum: 09 dec 27, 22:36:00 »

A kedvencéről az ember mindent tud nemdebár? A vizelési szokásokról sajnos nem találtam semmit...Szoktak olyat a lelkek? Bár ha szoktak hányni akkor azt is kell...(Kyouraku amikor túlissza magát)

Hm...Azért néha elő jön az h. földtudósnak készülök és egész nap azt tanulom h. okokat keressek Nevet Nevet Nevet De valóban lehet h. kicsit túlzásba viszem elvégre ez egy kitalált történet de nem is veszem annyira komolyna csak néha belendülök és elkezdem törni a kis agyam.. nos abból elsznek ezek ...De egyébként tudom Ukitake mikor született, mia a csillagjegye, hány cm magas, hány kiló ebből már testömegindexet is meg lehet határozni... Nevet Nevet Nevet

S azt h. TBCés h. leginkább a arégi családi házába szereti tölteni az időt Ugandában(vagy hol) h. őa a legnagyobb fiú a családban h. szereti az édességet, írt egy gyerekkönyvet amiben a kardjai szerepelnek és szerte SSben híres gyerekkönyv hiszen arról szól h.a a főhős megmenti SSt nos ezeket a databook angol fordításából tudom mega a animéből meg a mangábólXDXDXD Elég régóta a kedvencem és hosszú volt  anyár és unalmas minden után utána néztem... (Meg meg kell jegyeznem imádok infókat vadászni...)

Jah és ezek szerint Renningannak feltettem olyan kérdéseket amiket nem tud megválaszolniXDXDXD
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 23:26:00 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6590 Dátum: 09 dec 27, 22:55:50 »



Szerk.:
Most nézem a visszaemlékezős évadot. Lisa-chaaaaan tudhat valamit, hisz Kyouraku nem küldte volna ok nélkül a felderítő csapattal együtt...
Sajna az az évad tele van ahoz hasonló hamis reményekkel.
Én Hiyoriban reménykedtem nagyon hisz a pendulum alatt is kb. annyi idős lehetett mint az akkori kis Byakuya de míg neki egy shunpora is rá kellett feszítenie hogy sikerüljön addig Hiyori már hadnagyi szinten volt, valamint kard nélkül tartotta magát a hollowizált Kensei ellen amíg be nem futottak Shinjiék(ami azért elég komoly teljesítmény)...és erre ment rá 100 év gyúrás+hollow erő szóval reménykedtem de végül nem kapott szegény semmit csak annyi hogy kettéfejelt pár giliant meg kicsit csapkodtak Halival és kész, minek is több, inkább támadják hátba. smirksweat
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6591 Dátum: 09 dec 27, 23:12:41 »

Nos igen Hiyorin esete felháborító. Nme csinált semmit csak kettévágták...S aza a legnagyobb baj h. aa pendelumos részek plussz amit Ichi edzése alatt megtudtunka a bagázsról nagyon úgy tűnt huuu mennyi minden van itt mennyi harc, mennyi tápos shinigami különleges erőkkel. És én azért vagyok mérges Kubora mert mindazt amia a Pendelumos részekben lehetőségként konfliktusként lapult teljes egészében ellaposítva mximálisan tompítva jött vissza, mert egyáltalán nem lettek is fúúúúh milyen csaták amit vártam volna 100 év gyakorlás gyúrás után plussz amikor eljöttek akkor is már hadnagyok és Taichok voltak...Lisa is amikor visszatért és találkozott Kyourakuval és egy jó nagyot belerúgott (szeretetbőlXD) akkor mondta h. megmutatja milyen erős lett....Hát nem mutattak semmit....Eddig. Kubo eddig mindent elbaltázott nem harcoltak csak álltak...És néztek...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 23:14:39 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #6592 Dátum: 09 dec 27, 23:19:28 »

Hmmmm... Érdekes kérdések...  Kyoraku kb (1-2 számitást elvégeztem) 800 éves lehet, annyi mint Ukitake, szal elég szép kort megéltek már... Yamma jii egyszerüen csak jól tartja magát...
Rosszul számolsz megvan az a kettő vagy 1000-1500 is Unohana meg még náluk is öregebb ,mert Kyoraku le senpai-ozta a pendulumban. Sempai =feletted járó ember suliba.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6593 Dátum: 09 dec 28, 00:16:18 »

Kezdek kételkedni, hogy az alatt a száz év alatt olyan sokat edzettek volna...legalábbis amikor Ichigo ott volt náluk mindenki jól elvolt a kis dolgaival Lisa és Love "magazinokat" meg mangát olvasott, Rose nyavalygott a spoilerek miatt, Kensei idegbajt kapott Mashirotól, Shinji kapott a fejére Híyoritól, Hachi meg csak ott ült. Kissé komolytalanok meg lusták voltak, és Hachin, meg talán Shinjin kívül igazából egyikük sem csinált semmit. Kensei remélem kellemes csalódást okoz, az ő ereje érdekel még.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6594 Dátum: 09 dec 28, 09:58:43 »

óóóó pedig milyen kíváncsi lettem volna Lisa-chaaaaaanra... de talán még van remény. Hátha valaki kirángatja Kubo-t a túlzásba vitt Ichigo fanságból...  Egyébként a senpai nem a korban előtted járó embert jelenti, hanem csak annyit, hogy tudásban feletted van. Valamiben, ami fontos jobb nálad...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6595 Dátum: 09 dec 28, 10:11:11 »

Hát akkor tuti nem az ivászatról van szó mert Kyouraku abban verhetetlen és kitartóan űzi már több mint 800 éve... Tényleg ő szokott egyáltalán az osztagával törődni?
Lisára én is kiváncsi lennék. Mutassa már meg a kapitányának mennyivel erősebb lett...Jah és jöjjön össze KyourakuvalXDXDXD

Egyébként a Senpaihoz csak annyit h. ha Unohana idősebb is csak néhány évvel lehetséges azért meg nem hívnák Senpainak sztem inkábba  afélelem beszél belőllük...Elvégre hányszor rakta őket már össze Unohana? Az orvosoktól na meg Unohana stílusától ki nem ilyed meg....Néhányszor biztos józanította Kyourakut Ukitakét is kezelte már biztosan...(Be is vallja vmelyik filmben h. inkább ő szokott itt feküdni és nem Kyouraku...)
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 28, 10:23:35 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6596 Dátum: 09 dec 28, 14:32:39 »

Rosszul számolsz megvan az a kettő vagy 1000-1500 is Unohana meg még náluk is öregebb ,mert Kyoraku le senpai-ozta a pendulumban. Sempai =feletted járó ember suliba.

Köszi az infot, bármilyen hihetetlen nem vagyok retardált... de tudtommal a sempai az felettes, aki nem korban, hanem rangban van előtted.

Mond már el a számitásaidat, mert ahogy látom Asthi nak is valami 800 év jött ki...
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6597 Dátum: 09 dec 28, 15:05:23 »

Jah nyáron a barátnőmmel kiszámoltuk és közösen elfogadtuk igaznak aa 800 évet és azóta ha Ukiról van szó ő csak 800 éves vén trottynak nevezi smirksweat smirksweat . De szerintem egyébként nem lehet biztosra vennia a számítások igazát mert nem igazán mondja el Kubo ki hány éves s a kinézet meg nem igazán számít....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6598 Dátum: 09 dec 28, 23:22:38 »

Hmm tetszett ez a fejezet, abár egy kicsit én is több harcot vártam kettejük közt, de így sem zavar. Viszont Aizen lassan túlnövi az isten fogalmát, így tulajdonképp kíváncsi vagyok, hogy mit akarnak vele kezdeni:D.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6599 Dátum: 09 dec 29, 15:38:21 »

jó kis fejezet volt de én azért várnak valamit yachirutol mert még semmit nem mutatott mondjuk sztem nem yami ellen fog de hátha de kiváncsi lennék ichigon kivul másra is másnak is legyen egy teljesen jól kidolgozott harca meg érdekel kensei harca is meg h mit tud lisa
Naplózva
Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!