24 jún 28, 22:10:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577936 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #6420 Dátum: 09 dec 18, 22:55:39 »

Vagy esetleg onnan is lehet szemlélni, hogy ha Adjuchasoknak ilyen méretű erőt tudott adni, akkor lehet, a VL-eket is tudná táposítani...ezer oka lehetett, hogy miért pont azt a kettőt küldte, nem tudjuk. Mint ahogy azt sem, hogy hogyan néz ki egy VL, ugyanis eddig nem szerepelt egy sem. Ha ezek után találná ki Kubo, hogy márpedig pl Grimmjow az volt, az elég tré húzás lenne...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6421 Dátum: 09 dec 18, 23:02:30 »

Ezen szerintem kár vitatkozni,STM tökéletesen leírta a dolgot.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6422 Dátum: 09 dec 18, 23:04:11 »

Abból gondolom, hogy a VL-k körvonala erősen Ulquiorra körvonala. És van is rajtuk maszk. Mivel maguktól nem lenne szarvuk, ha emberekként néznek ki...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6423 Dátum: 09 dec 19, 00:19:36 »

Igen mert, ha az a gyengébb valaki úgy megy oda, hogy 20x olyan erős lett mint volt elég meggyőző dolog tudna lenni.
Elgondolkozna, hogy hmm lehet, hogy még mindig gyengébb nálam de ennyi idő alatt ilyen erős lett? Lehet be kéne probálnom nekem is... hát ha még 20x erősebb lehetek. Sok hollow csak az erőre vágyik nem hatalomra csak az erő kell neki. Noitora is ilyen volt. Szal szeritnem igen is csatlakozhat.
Ebben semmi meglepő nincs. Six elméleted pedig önmagában nevetséges.
Uli honnan veszed, hogy VL? Nem emlékszem, hogy ilyet mondott volna.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6424 Dátum: 09 dec 19, 00:24:00 »

ulquiorra (és a többi espada) mind-mind adjuchas szinten vannak. ezt stm már leírta, hogy miért (a vasto lorde-ok emberi formát vesznek fel resi után. az összes espadának a resije valamilyen szinten emlékeztet állati mivoltukra, ezért nem lehetnek vl-ek.)

aizen azt jelenti ki, hogy HA szerez 10 VL-t, akkor olyan erős lesz, hogy SS elbújhat mögötte. ekkor még nem tudtuk, hogy nincs az espadák között ilyen egyed.

ichigo formája egyértelműen VL, hiszen nincsen semmilyen állatra utaló jel rajta, szimplán van egy maszkja, és hollow bőre, emberi méretben, küllemben.
ha ichigo resije nem lenne VL, akkor ulquiorra szarrá alázta volna, hisz egy arrancar VL csak lever egy "sima" VL-t, nem?

ezen kívül újra ajánlanám a kétkedőknek STM kolléga leírását.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6425 Dátum: 09 dec 19, 05:50:07 »

Loah, a te hszednek egyetlen egy gyenge pontja van szerintem. márpedig az, hogy Icihgo "egyszerű" VL. Ichigo vaizard. Így még ha full hollowwá válik, akkor is benne kell lennie a shinigami erejének, így pedig leginkább egy arrancar^^
---
VL-ek lesznek azok, akikről beszéltünk, hogy erősítés Aizennek? uhh, then no hopeeT_T nekünk lenni kampecaXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6426 Dátum: 09 dec 19, 09:12:57 »

Egyszer korábban leírtam mit gondolok Ichigo VL mivoltáról. Ő NEM LEHET VL!

Bleach anime 115. rész vége felé van, amikor Hitsugaya taichou elmagyarázza GYP-s barátunknak, hogy mi a különbség hollow és hollow között. Annak a résznek a végén visszatért Ulquorra Aizenékhez és akkor nagyon is ki volt hangsúlyozva, hogy 20-an vannak. Előtte Hitsugaya-taichou arról beszélt, hogy ha Aizen összegyűjt 10 VL-t, akkor nyert ügye van. Ezt én úgy értelmeztem, hogy azok mind VL-k, csak van köztük is erő különbség...

Igen... A Manga is meg az Anime is így zárta le az egyik fejezetét/részét. És mindenki úgy értelmezte ezt... AKKOR!

Az csak egyfajta Adrenalinnövelés volt, hogy izguljunk és tovább vegyék a mangát. Közben pedig EGYIK Sem volt VL.
Mindenki Ulquiorrára hitte azt hogy VL egészen addig, amíg ki nem derült hogy Ő csak a 4-es számú Espada. Ezután már elég egyértelművé vált, hogy Ő nem a legerősebbek közé tartozott.

Starrkról el tudtam volna képzelni hogy Esetleg VL volt, hiszen emberi forma volt a ress-e. (Ha nem számítjuk azt a rohadt sok Farkast. Továbbá a kettes is egy Emberi koponya volt. Viszont Ő is Adjuchas, pedig a Hollowok Királya volt. Ez viszont azt jelenti, hogy a Vasto Lordék egy teljesen különálló Csoport, akik lehet, hogy nem is együtt vannak.


ulquiorra (és a többi espada) mind-mind adjuchas szinten vannak. ezt stm már leírta, hogy miért (a vasto lorde-ok emberi formát vesznek fel resi után. az összes espadának a resije valamilyen szinten emlékeztet állati mivoltukra, ezért nem lehetnek vl-ek.)

Elsiklassz afölött a Tény fölött, hogy az Arrancarok, mikor Ressureccion formába mennek Visszanyerik Az Eredeti Alakjukat! Ez az Arrancar Saga csatáiban többször is ki van hangsúlyozva. Egyszóval ha egy VL neagyisten Ressurreccionba menne, nehezen változna emberré. Nem..
Hitsugaya meséje azt mondta el: Hogyha egy Vasto Lorde Arrancarrá változna, akár a teljes maszkját képes LENNE eldobni. Ez azt jelenti, hogy Képesek LEHETNEK a teljesen Emberi forma elnyerésére, viszont nem biztos hogy el is érik, és EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS hogy Csak Ressurreccionban, hiszen akkor szerintem Visszanyernék az EGÉSZ maszkjukat.
Az biztos, ha egy VL eldobná a maszkját az rengeteg erőt felszabadítana magából, és nem hiszem hogy szüksége lenne Ressurreccionra...

Ma reggelre ennyi a fejtegetés ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6427 Dátum: 09 dec 19, 10:50:33 »

Igen mert, ha az a gyengébb valaki úgy megy oda, hogy 20x olyan erős lett mint volt elég meggyőző dolog tudna lenni.
Elgondolkozna, hogy hmm lehet, hogy még mindig gyengébb nálam de ennyi idő alatt ilyen erős lett? Lehet be kéne probálnom nekem is... hát ha még 20x erősebb lehetek. Sok hollow csak az erőre vágyik nem hatalomra csak az erő kell neki. Noitora is ilyen volt. Szal szeritnem igen is csatlakozhat.
Ebben semmi meglepő nincs. Six elméleted pedig önmagában nevetséges.
Uli honnan veszed, hogy VL? Nem emlékszem, hogy ilyet mondott volna.

Jare-jare... Ha nevetséges, akkor örülök, hogy megnevettettelek. Nem értem, milyen jogon oltasz ennyire, de ám legyen. Elfogadom, hogy nevetséges az elméletem. Én írtam referenciát, ti pedig még egy nano sec-nyi referenciát sem hoztatok fel arra, hogy az espadák adjuchasok. Csak fújjátok itt a magatokét. Az, hogy Ulquiorra csak a negyedik espada - és Ichigonak esélye nem lett volna rá, hogy leverje - mennyiben zavarja az elméletemet? Szerintem fikarcnyi köze sincs semmihez sem. Úgy gondolom, hogy a VL-k között is van szintkülönbség. Tehát attól még, hogy csak a 4. semmiben sem zavar. Ráadásul azért Hitsugaya is szégyenkezett, amikor Grimmjow lement a szolgáival és vesztett. És a szolga is mondja, hogy Grimmjow-ék még erősebbek náluk és ha velük nem bírnak el...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 19, 11:45:49 írta six » Naplózva
Naruto89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12

Shinigami


« Válasz #6428 Dátum: 09 dec 19, 11:38:40 »

Vagy esetleg onnan is lehet szemlélni, hogy ha Adjuchasoknak ilyen méretű erőt tudott adni, akkor lehet, a VL-eket is tudná táposítani...ezer oka lehetett, hogy miért pont azt a kettőt küldte, nem tudjuk. Mint ahogy azt sem, hogy hogyan néz ki egy VL, ugyanis eddig nem szerepelt egy sem. Ha ezek után találná ki Kubo, hogy márpedig pl Grimmjow az volt, az elég tré húzás lenne...
1. Tudjuk hogy néznek ki a VL-ek Grimmjow viszaemlékezése tele volt velük.
2. VL-ből jönek létre az Arrancar/Espada -k és nem azonosak
3. Grimmjow viszaemlékezése tökéletesen bemutatja a Hollow-ok fejlödéset hogy lesznek Hollow-ból -> Eszpádák
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #6429 Dátum: 09 dec 19, 12:53:29 »

Grimjow flash backben egy VL se szerepelt csak adjuchasok voltak akik Vl-k akartak lenni.

Arancar egy sima hollowból is létre jöhet csak az inkább hasonlít hollowra mint shinigamira. lsd: Grand fisher

Grimjow visszaemlékezése azt mutatja be hogy hogy lesz hollowból  menos elöször gilian majd adjuchas
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6430 Dátum: 09 dec 19, 12:59:31 »

Grimmjow társai azért követék őt, mert látták benne a potenciált, hogy majd Vasto Lord lesz belőle. Viszont Aizen arrancart csinált belőle Adjuchas-ként, szal sztem ott meg is állt a fejlődésben.

Hollowból Espada-k? Ez elég nagy hülyeség, bocs, az Espada csak egy elit osztag, olyan van, hogy hollowból (a Vasto Lord is "csak" hollow) arrancar. Ja és a 9-es Espada is csak Gillian volt, nem hinném, hogy lett volna közöttük akár egy Vasto Lordból létrehozott Arrancar, bár akik ember negyságú resurreccion-nal bírtak, azért gyanúsak, de ugye maszktöredék rajtuk is volt.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6431 Dátum: 09 dec 19, 13:58:59 »

Szóval szerintetek Wondika sem VL? Gondolkozik
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6432 Dátum: 09 dec 19, 14:02:02 »

Ki az a Wondika?  Pirul
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6433 Dátum: 09 dec 19, 14:06:15 »

WonderWeis aki átszúrta Ukitakét h. degeljen megérte....
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 19, 14:06:55 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6434 Dátum: 09 dec 19, 14:13:27 »

Jaaaah ikszdé. Szerintem ő (sem) nem VL, azért h ha csak 20 van belőlük és a taicho szintet is überelni tudják, akkor ennél többet kellett volna mutatni, +  Aizen szellemi energiával vagy egy szimpla ütéssel gyakorlatilag kivégzi őket(3 és 6) - visszatérve az "espada=vasto lorde" témához.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!