24 júl 01, 02:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582339 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6450 Dátum: 09 dec 22, 16:04:28 »

Ezzel nem értek egyet. Ha nem tűnik Wonderwais akkor Ukitake és Kyouraku sem lettek volna megsebezve. Ukitakén átnyúlt a kissrác, vagyis az nem írható Starrk számlájára, Kyourakut pedig akkor lőtte hátba, amikor épp Ukitakét akarta elkapni. Starrk szerintem nem méltó az 1. espada címre. Legalábbis abból, amit a mangában mutatott... Ulquiorra pedig valószínű eséllyel indult volna Starrk ellen, mivel senki sem látta a második formáját. Ichigo pedig csak azért nyert, mert valahogy feltámadt. És nem is Ichigo nyert, hanem a benne élő hollow. Ichigo vesztett Ulquiorra ellen ezt ne felejtsd. Azt nem értem, hogyí mivel erősebbek a felette álló espadák... Hallibel szerintem nem tápos annyira, hogy Ulquiorrát leverje, talán a 2-es... De a 3-as é az 1. nem szerepelt annyira jól, hogy azt mondjam, hogy megérdemlik a címüket...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6451 Dátum: 09 dec 22, 16:14:55 »

Ezzel egyetértek, az első 3 espada véleményem szerint, sem volt nagy eresztés a számaikhoz képest :/
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6452 Dátum: 09 dec 22, 17:12:47 »

Mert Ulqui mitől volt nagy szám? Maszkos Ichi Grimmjowal egyszinten volt szóval elég alap egy 4-es espadátol hogy lenyomja de mást nem mutatott. Stark pedig lenyomta Roset és Lovet, miután már Ukitakéval és Kyourakuval is harcolt...ez sztem sokkal nagyobb fegyvertény mint legyőzni egy Ichigot. Az meg hogy Aizen nem tudott Ulqui 2. szintjéről enyhén szólva "vicces" Mosolyog Egy olyan ember aki mindig mindenről tud majd pont a saját emberéről nem tudna valamit? Csak azért mert Ulqui azthitte hogy nem tudta? Ugyan már...de végülis lényegtelen, úgyse lessz ebbe sosem egyetértés de sztem Ulqui nem volt erősebb mint a száma mutatja.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6453 Dátum: 09 dec 22, 18:22:57 »

Ümmm... Én nem mondtam, hogy Aizen nem tudott róla. Vagy ha mondtam, akkor bocs, tévedtem. Én úgy tudom, hogy Ulquiorra azt mondta, hogy nem mutatta meg Aizennek.

Azt nem nevezném harcnak, ami Ukitake és Starrk között történt. Ha nem szól bele a kis bunkó, akkor lehetett volna belőle valami, de így... Szerintem erősebb volt Ulquiorra, mint a többi, de mondjuk, hogy bízunk Aizen-sama döntésében és ész érvei vannak arra nézve, hogy hogyan állította fel a sorrendjét Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6454 Dátum: 09 dec 22, 18:38:16 »

Szerintem meg bőven a második volt a legkeményebb. Miután szabadon engedte a kardját, szerintem bárkit bedarál, aki  nem képes olyasmire mint 8 volt a karjával.
A denevért vagy a préri farkast is megette volna reggelire.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 22, 18:38:54 írta STM » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #6455 Dátum: 09 dec 22, 19:03:59 »

Nem véletlen volt ő a király HM-ban
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6456 Dátum: 09 dec 22, 19:06:16 »

Szerintem meg bőven a második volt a legkeményebb. Miután szabadon engedte a kardját, szerintem bárkit bedarál, aki  nem képes olyasmire mint 8 volt a karjával.
A denevért vagy a préri farkast is megette volna reggelire.
Hát nem tudom mit szólt volna hozzá ha ulqui megszórja pár lanza del relampago-val,vagy stark egy cerósorozattal...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6457 Dátum: 09 dec 22, 19:44:58 »

Király volt de ez csak őt érdekelte Nevet
Meg milyen alatvalói voltak már...nem volt ő olyan hűde nagy valami, Stark meg az erősebb hollowok nem is álltak mögé, Starkot meg sztem alapból nem érdekelték az ilyenek hogy vezető legyen és hasonlók, ő csak a magányt akarta elkerülni...
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6458 Dátum: 09 dec 22, 20:14:50 »

Hát nem tudom mit szólt volna hozzá ha ulqui megszórja pár lanza del relampago-val,vagy stark egy cerósorozattal...

Az olyan mint Kidou, és az is öregedett volna, legalábbis szerintem. Ulquiorra nem volt erősebb semmilyen formában mint a 2es, de Stark az egy 1000 es cero löveggel már odaverte volna -- nyilván az is öregedett volna, de sok kis sérülésbe is bele lehet halni.
Naplózva







Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6459 Dátum: 09 dec 22, 20:17:37 »

hy én egy dolgot nem értek hogy amikor grimjow elvesztette a karját és luppi a helyébe 6. nak beált akk ha befért 6. nak  akk grimjow meg ő mért nem voltak egyszerre espadak
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6460 Dátum: 09 dec 22, 20:24:37 »

Nem voltak egyszerre Espada-k, Grimmjow 6-osát leégették róla, amit később Orihime gyógyított meg mikor demonstrálnia kellett Aizen előtt a hatalmát.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6461 Dátum: 09 dec 22, 20:33:24 »

Mondja Ulquiorra Yamminak, hogy örüljön, hogy megmentette a karját, mert így maradhatott 10-es espada. Lehetséges, hogy ha valamijen nagyobb sérülést szenvednek, mondjuk elvesztik az egyik végtagjukat, akkor nem lehetnek espadák, mert nem tudnak teljes erőből harcolni...
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6462 Dátum: 09 dec 22, 21:00:06 »

okok de én arra gondolok h luppi ugye grimmjow helyet 6. lett ezek szerint erőseb a 7. 8. 9. 10. akk  grimjoww serülése előtt mért nem volt espada amikor erősebb tőlük vagy ha nem erősebb ak mért lett 6.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #6463 Dátum: 09 dec 22, 21:03:46 »

Mert át kellett volna festeni az összes Espadat...
komolyan...honnan tudjuk? Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6464 Dátum: 09 dec 22, 21:06:51 »

Valószínüleg azért lett akkor espada, mert akkor készült el frissen Mosolyog Grimmjow elvesztette a karját, aztán Aizen ült a trónján és gondolkodott, hogy nincs meg a 10 espada... Jajj most mi legyen... Nincs senki, aki beférne a sorba, egy új 10.-et pedig nem érné meg keresni, mert akkor újra kéne tetováltatni a többieket. Aztán kipattant abból az IQ fighter fejéből az ötlet: Hát persze, itt ez a kis kerek alakú izé. Azzal csinálok egy új 6-os espadát. Hát ezért Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!