24 jún 28, 22:48:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578009 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6000 Dátum: 09 nov 09, 21:55:43 »

Nah a vita közben én megnéztem az új??? hát mrá lehet hogy régi részt mostmár értem miért merült fela  Kenpachi kardja
kérdéskör...Azt kell mondanom nagyjából egy véleményen vagyunk csak mindenki másképp hívja. Lényeg az h. nem egyértelmű állapotban van de az biztos h. konzervatív értelemben véve nem shikai.
Ichigo kardjának alapállapota nem aza a mikor rajta van aza a védőizébizé? Amikor az lejön róla csak akkor van Shikaiban szóval ha azt vesszük az ő kardjának is van alapállapota...
Sztem ha Zaraki képes lenne használnia a kardját nos akkor Zaraki+Shikai= Yammamoto nyugdíj vagy koporsó Zaraki +Bankai= Aizen koporsóban... Szóval jobb ha nem tanulja meg használnia zt hiszem akkor gyors vége lenen a történetnek. Jah meg szórakozásbor kinyírná az összes kapitányt meg Vaizardot h. harcolhasson...Byakuyának is hogy neki esett pedig sztem az sme tudja h. áruló lett...Jó igaz ezta aharcot tervezgeti már egy ideje csak múltkor Gin megakadályozta a kis csetepatét...
Jah igen de a legviccesebb akkor is az lenne ha Zaraki shikaija nem lenne más mint egy íránytű.... Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6001 Dátum: 09 nov 09, 22:27:40 »

Most nézem mekkora vitát robbantottam ki  >.<# Nevet

Hűűű, tik aztán nem vagytok semmik, oldalakat vitázni a szerény felvetésemről...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6002 Dátum: 09 nov 09, 22:35:54 »

Ichigo kardjának alapállapota nem aza a mikor rajta van aza a védőizébizé? Amikor az lejön róla csak akkor van Shikaiban szóval ha azt vesszük az ő kardjának is van alapállapota...
Hát ha arra gondolsz,mikor ichigo kardja be van csomagolva a hátán,az szerintem nem alapállapot,csak szimplán nincs kedve állandóan a vállán,meg a kezében hordania a kardját. Nevet

Az alapállapot az volt,amit urahara felszabdalt. Nevet

Egyébként meg ebből is lehetne következtetni,hogy zarakinak nincs alapálapotban a kardja,mert urahara shikaiban simán felszabdalta ichigo alap kardját,zaraki meg espadak ellen harcol a sajátjával,és nem nagyon tudják felvagdosni.

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 09, 22:40:31 írta con » Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6003 Dátum: 09 nov 10, 09:35:25 »

asthi - Zaraki+shikai=kiürül a SS, Zaraki+Bankai=világvége Nevet Végül is ez a minimum, ami elvárható egy olyan böhömnagy vadállattól, aki nem kulcstartón hordja a kabaláját, hanem a hátán viszi... Nevet Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6004 Dátum: 09 nov 10, 11:56:34 »

Személyes véleményem szerint Kenpachi kardja folyton shikai állapotban van, de mivel nem tudja a kardja nevét így a spéci képességét sem tudja használni - ezért mondtam, hogy nagy szám lenne, ha Kido-típusú bökő lenne.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #6005 Dátum: 09 nov 10, 12:40:27 »

Személyes vélemény???? Pontosan elmondják a mangában és az animében is, hogy Kenpachi az egyetlen kapitány aki még shikaira sem képes.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6006 Dátum: 09 nov 10, 13:46:51 »

Pedig annyira látszik már maga a kardja formáján is hogy shikaiba van hogy sztem tök felesleges ezen vitázni Nevet
Shikaiba van csak nem tudja a nevét így a képességét se használja ki, ez olyan mintha Kirának mindig görbe lenne a kardja de nem duplázná az ellenség cucc súlyát.
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6007 Dátum: 09 nov 10, 14:00:44 »

Kira mondjuk sosem mond támadásnevet. Ha Shikaiban van akkor már a képessége is aktív a kardnak. Talán ezért használja olyan ritkán, lehet nehezebb fenntartani.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #6008 Dátum: 09 nov 10, 14:04:33 »

Pedig annyira látszik már maga a kardja formáján is hogy shikaiba van hogy sztem tök felesleges ezen vitázni Nevet
Akkor Iba-san tőrét hogy magyarázod? Az neki nem a shikai-ja, hanem az alapja, amikor Ikkaku ellen harcol, ott látszik a shikai-ja...
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #6009 Dátum: 09 nov 10, 17:03:30 »

Nem tudom az animében az a rész mennyire valós a mangában de Yoruichi azt mondja, hogy Zarakai az egyetlen akinek se bankaia, sőt se shikaia nincs
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6010 Dátum: 09 nov 10, 17:25:21 »

Szerintem Zaraki kardja nem sorolható be a shikai bankai rendszerbe viszont nem is szorongathat akármilyen kardot szóval balamilyen köze van a lelkéhez mert azért Zanpakuto(na ezt most megfogalmaztam...)
Keresd vissza az üzeneteim közt és nem egy ember látta és itt tárgyaltuk jó sok oldallal ezelőtt.
Nem kéne vérmókusba átmenni....  smirksweat
Shikaiban van ,mert akkora az ereje Kenpachinak hasonló Ichigóhoz a szitu. Ichigonál már alapból shikai van a temérdek spirituális ereje miatt.  Viszont tényleg Kenpachinál ez nem shikai konzervatív értelemben.
 Ez egy beszorulás az kettő közé abból adódoan ,hogy ő a nevét nem tudja és így nem teljes értékű és itt a pont. Így lehet a legérthetőbben elmagyarázni.
A pecsét az mikor valamibe elzárva van pl egy katanába. Benihime a sétapálcában van. Yamának meg a botban.
Kenseinek alapba katana ,de shikaiban tőr. Shikai,bankai a lepecsételt alakhoz képest változik ez ugye függ a shinigamitól nem mindenkinek katana Ibának  tőr az alap másnak katana vagy rövid kard lásd Gin.
Én ezt tartom a legjobb magyarázatnak...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6011 Dátum: 09 nov 10, 19:57:58 »

Álljatok már le a vitával! Nem igaz hogy képesek vagytok oldalakon keresztül Kenpachi shikai-áról vitázni!
Linkeljetek be manga oldalt, vagy írjátok be hogy meik anime résznél, meik jelenet az ahol szerintetek írja hogy shikai-ra képes, vagy nem, és akkor kiderülnek a dolgok, és nem süketeltek össze még 226 oldalt egy szál kadról!
Mert ennek így semmi értelme hogy mindenki ugyanazt hajtogatja!!
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6012 Dátum: 09 nov 10, 20:25:38 »

Gabesz, linkeltünk be manga oldalt, értelmeztük azt.ikszdé... Amúgy hasonlót akartam beírni mint Gabesz, olyan megfogalmazásban, hogy meggyőzni nem fogunk tudni senkit, mindenkinek megismertük az álláspontját, hagyjuk a témátXD

Mivan... Kedd délután van, és a spoiler topic üres...ikszdé... (nem mintha olvasnám, de feltünt a túl nagy csönd^^")

EDIT-néni:
Hmm... asszem még sulibamenet előtt meg fogom nézni a bleachet... húh ahoz korán kell kelnemXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 10, 21:17:12 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6013 Dátum: 09 nov 10, 20:36:12 »

Engem sikerült meggyőzni szóval nem volt értelmetlen eza  néhány oldal...Meg hát  ableachben azért elég fontos szerepet töltenek be a kardok...Meg végre volt valami amiről lehettt beszélni... smirksweat
Dancsa azért nincs mozgás mert nincs spoiler egyenlőre...
Remélem a holnapi anime részben végre előkerül Ukitake meg Kyouraku... Annak már igazán örülnék ha nem játszogatnának ott a négyes osztag helyén miközben a kapitányok egymást meg egymás kardjait halomba gyilkolják... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6014 Dátum: 09 nov 10, 20:49:47 »

asthi: Nem hiába reméled mert kapnak benne a végénnél egy kis szerepet.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!