24 szep 29, 00:17:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701535 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5940 Dátum: 09 nov 05, 18:39:54 »

Na, Ichigonak most már 2 iszonyú veszélyes ellensége van: Kenpachi ÉS Mayuri. Én az utóbbira fogadok...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5941 Dátum: 09 nov 05, 19:11:57 »

Mayuri tervez valamit  kis genyája. Ez a chapter tele volt marahaságokkal. Ichigo győz egyből...  Uagyanmár. Miket beszél Unohana. Mindenki a világegyetembe látta Aizen shikaiját áá nem hiszem. Ichigo az egyetlen aki győzhet... mert nem látta a shikait ááá. Aki látta az dead meat ezt se gondolom.  Ott a Royal Guard, Royal Family, Isshin,Ryuken. Urahara csapata  se ér semmit? Ezt is gázos elképzelnem. Ez nagyon gyanúsan így tünt nekem:
LELKET ÖNTENI ICHIGÓBA!
A másik Aizen shikai használata blokkolható vagy/és megtörhető az illúzió. + Bizonyos szintű ellenfél felett már nem használható.
Ha nem így van akkor Kubo ezt csinálta Aizen= GOD =game over a shinigamiknak meg mindenkinek aki nem Aizennel van.
A másik ha ilyen full táp. Akkor annyit kéne tennie ,hogy szimplán levágja az összes ellenfelét. SS-be meg mégse tette. Bizonyos szám feletti  ellenfél ellen nem ér semmit? Meglehet.
Nagyon zavaros.
Viszont ez is csak egy shikai és még ott a bankai-a.  Egy shikai nem legyőzhetetlen,kijátszható csak valahogyan.
+ Ichigo nem tudja lekötni Aizent ebben a formájában. Röhögve meglátatja vele a shikaiát Aizen.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 21:35:28 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #5942 Dátum: 09 nov 05, 19:18:21 »

most ez a "nem nézhetsz Aizen shikai-ába bármi történjen is" kicsit olyan mint egy genjutsu nem?^^

eléggé vicces fejezet volt és igazad lehet hogy csak lelket akar önteni bele:)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 19:30:22 írta Bence0206 » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5943 Dátum: 09 nov 05, 19:47:29 »

Hmm érdekes fejezet volt Mayuri nagyon vicces volt. Nos ami Ichi kijelentését illeti hát, hogy is mondjam eléggé érdekesen hangzott, ami Unohanat illeti, azért nem kéne ilyen hülyeségeket mondani, mert a végén még elbízza magát már  Ichi most az elején :/.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 19:50:57 írta Train » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5944 Dátum: 09 nov 05, 20:00:13 »

Ichigoba lelket önteni, ugyan mi szüksége lenne erre, nem tűnt rossz kedvűnek vagy motiválatlannak, szóval nem hinném, hogy erről van szó. Mosolyog

Ellenben Mayuri viselkedése már érdekesebb, meglepő, hogy ennyire biztos abban, hogy Ichigo bármit is tehet Aizen ellen, ez azt sugallja, hogy tud róla valamit, amit a többi kapitány nem, de azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy Urahara parancsára küldte vissza. Gondolkozik
Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5945 Dátum: 09 nov 05, 20:28:09 »

Adamems -  Wátdöfákk Ez ugye csak vicc?! Honnan van az infó? Nagyon remélem, hogy csak kacsa, és nem annyira hülyék, hogy pont Karácsonyra tették át! Mikor épp együtt ünnepel a család, biztos nem azt fogjuk nézni - ráadásul nálunk rajtam kívül senki nem szereti...
OFF: Nálam jelenleg olyan a sebesség, hogy egy rokkantnyugdíjas anyatetű ehhez képest robogó gyorsvonat. Másnál is ennyire gáz? Off vége
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 05, 20:32:30 írta gyalogbagoly » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5946 Dátum: 09 nov 05, 20:44:51 »

Nem értem mi bajotok volt unohana szövegével...csak a tényeket mondta el.

Am meg úgy sem lesz ilyen egyszerű,még bankai is van aizennél,meg kitudja milyen hollowot olvasztott magába,nem véletlen vigyrog állandóan.

Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5947 Dátum: 09 nov 05, 21:14:29 »

Ez a rész is egy nagy semmi volt. Talán annyi infóval szolgált, hogy az összes Vaizard is látta Aizen shikáját...
Evvel kimerült a dolog. Az pedig eddig is erősen sejthető volt, hogy aki látta Aizen szabadon engedett kardját az nem nyerhet ellene.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5948 Dátum: 09 nov 05, 21:22:37 »

De nyerhetne, ha elég gyors - lásd Yoruichi vagy Soifon.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5949 Dátum: 09 nov 05, 21:26:38 »

Hát szerintem yuro és és soi fon ellen nagyon nem használta a shikai-át.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5950 Dátum: 09 nov 05, 21:36:00 »

Con... Ne felejsd, hogy Yoruichi kapitány volt, Soi Fon meg Yoru alatt volt... Simán lehet, hogy látták harcolni, vagy Aizen tartott egy kis bemutatót.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5951 Dátum: 09 nov 05, 22:09:46 »

Hát igaz olyan nagyon nem történt semmi ebben a fejezetben, ami földhöz vágott volna, de azért annyira nem volt rossz, pl. Kenpachi nem semmi, a végén még nehézség nélkül felszeleteli Yammit. xDD

Azt viszont nem tudom, hogy Ichigo miként kerülhetné el, hogy lássa Aizen kardját szabadon engedve, de szerintem sehogy...

Egyenlőre még mindig Tosen az egyetlen, aki a vaksága miatt immúnis Aizen kardjára, mivel ugye ő nem láthatja szabadon engedve, szóval ha csak Ichigo ki nem szúrja mindkét szemét nem tudom mit tehetne Aizen ellen.

Az egyetlen dolog, amiben reménykedhet az az, hogy ő Shinigamiként nem látta Aizen kardját és ki tudja, talán vaizardként különbözik annyira a shinigamiktól és a hollow-któl, hogy így már ne hasson rá.  Gondolkozik
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5952 Dátum: 09 nov 05, 22:20:24 »

Con... Ne felejsd, hogy Yoruichi kapitány volt, Soi Fon meg Yoru alatt volt... Simán lehet, hogy látták harcolni, vagy Aizen tartott egy kis bemutatót.

Már nem úgy értem,hogy a két csaj nem látta aizen shika-át,hanem mikor ssben kiderült hogy gonosz a fickó,és soi fonék elkapták,akkor nem használta ellenük aizen a kardja képességét.

Azt viszont nem tudom, hogy Ichigo miként kerülhetné el, hogy lássa Aizen kardját szabadon engedve, de szerintem sehogy...

Egyenlőre még mindig Tosen az egyetlen, aki a vaksága miatt immúnis Aizen kardjára, mivel ugye ő nem láthatja szabadon engedve, szóval ha csak Ichigo ki nem szúrja mindkét szemét nem tudom mit tehetne Aizen ellen.
Hát szerintem,ha szimplán eltakarja ichi a szemét,akkor már aizen nem tudja a kardja hatása alá vonni,de viszont ichi(gondolom én)nem igazán tud vakon harcolni.  Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5953 Dátum: 09 nov 06, 10:22:41 »

Ez a fejezet ahogy Don az elején már írta zavaros. Unohana ténykeket foglal össze (sztem egyértelműen nem a lelki támogatás a célja) de azért lehetne annyi esze h. azért nem Ichi az egyetlen aki győzhet. Unohana sztem nem tud a Vaizardokról vagyis pontosna nem mert Kyouraku sem tudta h. így léteznek. Szóval Unohana szövege csak arra vonatkozik h. jelenlegi  kapitányok közül mindenki esélytelen és ez így igaz mert mindenki látta a shikait.
Vaizardok közül nem hinném h. mindenki látta volna de ott csak Shinji az esélyes. Sztem meg lehet ezt törni és biztos az lesza  megoldás...(Pont olyan minta  genjutsu Hümm-hümm ) Jah és et is írták már Unohana nem tud Ichi apjáról ő meg tuti nem látta....
Mayuri forgat vmit az agyában...Az nem jó. Be akarta Ichit zárnia a Gargantába viccből?  smirksweat buggyant. De tényleg bízik ő is Ichiben szegény Bya ő gondolom jobban örült volna az Ichi gargantába zárt verziónak mert sztem ő nem nézi ki Ichiből Aizen leverését....Vhogy én sem... >.<# De majd meglátjuk mi lesz... 

Gyalogbagoly: Karácsonykor legalább nyugodtan elronthatják megint a szinkront mert karácsonykor senki nem nézi... Ki az aki leül és animét néz karácsonykor? Na jó be kell vallanom tavaly 24 este gép előtt ültem de akkor is---Ép elméjüek az animaxosok ennyit nem hibázhatnak........
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 10:25:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5954 Dátum: 09 nov 06, 13:09:27 »

Unohana legalább olyan rég ott van, mint Kyoraku és Ukitake, ha Shinigami volt a Gotei 13-ban Ichigo apja, akkor ismernie kell. Kyorakuék voltak az első tanítványok az akadémián, ugye? Sztem Unohana is van annyi "idős".

Ichigo valóban nem hiszem, hogy tudna vakon harcolni. De ha a reiatsu érzékelése kiváló lenne, mint tudjuk nem az, akkor lenne esélye. A zanpakuto-k is érzékelhetők, van bennük reiatsu. Tosen sztem így tud harcolni, de neki muszáj volt megtanulnia. a másik lehetőség az, amit Kenpachi csinált Tosen ellen, ösztönből kell mindent csinálnia, bár az ösztönben meg a hollow énje jó. Bár én örülnék, ha kiegyezne vele, hogy segítsen neki.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 13:13:27 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!