24 szep 30, 09:24:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704577 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #5670 Dátum: 09 okt 11, 15:02:37 »

azt mingyárt gondoltam Nevet
és köszi a választ Mosolyog
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5671 Dátum: 09 okt 11, 16:59:32 »

Nem tista nekem az, h most a spoi megbeszélést hova irjuk? smirksweat  Kubo bizta meglep HM-ben vkivel minket...pár új v régebbi arc meglejenésével...mert ha csak Yammi lenne ott, az cinkes. smirksweat
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5672 Dátum: 09 okt 11, 17:12:09 »

Szerintem a Bleach spoiler topic nem úgy müködik minta a naruto esetében hanem oda mennek a spoilerek mega a hozzá tartozó megbeszélések. Itt maradnak az anime megbeszélések teljes egészében meg a kiadott mangák tárgyalása ha jól sejtem.

Egyébként nekem most rájöttem h. megint nem tiszta eza a Kensi shikai bankai hosszú és rövidkard téma szóval kénytelen leszek utána nézni... Gondolkozik
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5673 Dátum: 09 okt 11, 17:15:39 »

Pedig 1szerű Nevet Kensinek is egy katana alapbol a zanpija mint mindenkinek azaz egy hosszú kard, ezt láttuk a pednulumban és azt is hogy annak a shikai formája az a kis bicska, amivel megmentette az ifjú Hisagit ugyebár. Karakurában viszont mindig shikaiba hordja, gondolom így könyebb tárolnia, és ugyebár előző chapiban meglocsolta a bankaial.

Off.Köszi, habár Rebi érdeme, de sztem is nagyon király Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5674 Dátum: 09 okt 11, 17:22:40 »

Jah most megértettem mert visszanéztem a pendelumos részeket. Tényleg tőr a shikai formája és most állandóan shikaiban tartja... Huh nem tom hányszor néztem meg már  apendelumos részeket animében de egyszer sem tűnt fel eddig h. tőr lesz belőle smirksweat smirksweat De a mangában egyértelműen kiderül az animében meg inkább azon vana  ahangsúly h. széllel szét szedi azt a hollowot vagy mit de ott is tőr lesz belőle. Nah ma is okosabb lettem...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 17:24:40 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5675 Dátum: 09 okt 11, 18:17:11 »

Kensei is elég erősnek tűnik... lehet hogy a hollowosítás után folyamatosan shikai-ban van.
Rob, ezt hogy értetted? mármint a HM-es részét? Én nem gondolom, hogy most ott fog jönni a sötétoldalnak erősítés. Legfeljebb jó oldalról Isshin vagy Ryuuken vagy Kisuke/Yoruichi... mást nem tudok elképzelni.

(Ahogy Atashi írta, én is úgy gondoltam, szóval spoiler, spoiler megbeszélés a spoiler topicba, itt pedig az már kijött mangafejezetek, és anime.)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5676 Dátum: 09 okt 11, 19:15:08 »

Dancsa- én valahogy mindkettő oldalra értettem. Nevet Kubo bita , h nem csak Yammit tartogatja nekünk..ha meg igen..akk wááá...bár sietni kell Karakurába( Hiyorit megkell menteni) Nevet Ördögi
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5677 Dátum: 09 okt 12, 00:03:58 »

HM-ben Yammi mellett azért még maradt néhány gyengébb fazon, de a jó oldalon más már nem nagyon kerülhet elő, mert az átjárót lezárták, és a shinigamikkal más nem ment. Elvileg...
Valaki tudja, hogy a pendulumos részekben hol volt a 4. osztag akkori hadnagya? Esküszöm, hogy nem emlékszem rá... Gondolkozik
Ha most HM következik, akkor Unohanától is láthatnánk végre valamit! Én nagyon díjaznám, ha a böhöm nagy nullát ő csinálná ki! Ördögi Ha Yammi tényleg olyan erős, amilyennek lennie kéne, akkor a többiek úgyis megszívnák vele - főleg mivel majdnem mind ki vannak merülve a korábbi harcoktól.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5678 Dátum: 09 okt 12, 13:21:01 »

Ott állt Unohana mögött a kapitányi gyűlésen.
http://www.onemanga.com/Bleach/315.02/07/
Az a sima shinigami ruhás fazon az , Seinosuke Yamada  Pontosan
Most nem tudom él-e nem meghalt vagy esetleg őt is előléptették később vagy valami.  Gondolkozik
Azt sem értem mit keresett ő egy kapitányi gyűlésen mikor más vice-captain rajta és Hiyorin kivül nem volt.
Hiyorinak meg Urahara beiktatása miatt kelett ott lenni. Viszont a 4-esnek meg mi dolga lehetett.  Hümm-hümm
Esztétikusabb legyen a terembe a látvány vagy mi? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 12, 13:26:46 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5679 Dátum: 09 okt 12, 14:35:38 »

Sztem az tüök jól néz ki amikor felsorakoznka a kapitányok és mögöttüka a hadnagyok... Én azokata a részeket imádom egyébként fogalmam sincs miért szóval valóban az esztétika miatt.... Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5680 Dátum: 09 okt 12, 17:46:46 »

Don Davido - Köszi!
Ez a legutóbbi anime rész most nagyon bekavart. Most tulajdonképpen Byakushi-t legyőzte a zanpakutou-ja (szerinte nem), vagy Muramasa befolyásolja valahogy, vagy készül valamire, vagy csak simán megzakkant? Gondolkozik Már nagyon érdekel! Nevet
asthi - Elég hatásos tud lenni, csak valaki mögül hiányozna a hadnagya... Gondolkozik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 12, 17:49:09 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5681 Dátum: 09 okt 12, 18:52:37 »

Ukitake a mögül... Nos valóban... Hjaj de az akkor 100 évvel ezelőtt is hiányzott vannak dolgok amik nem változnak nem de bár?

Én úgy érzem h. Byakuyát ugyanúgy megbabonázhatta Muramusa minta a Zanpakutokat hiszen Ichigoval is azt tervezné csak közben összeesik párszor...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5682 Dátum: 09 okt 12, 19:26:34 »

HM-ben Yammi mellett azért még maradt néhány gyengébb fazon, de a jó oldalon más már nem nagyon kerülhet elő, mert az átjárót lezárták, és a shinigamikkal más nem ment. Elvileg...

Hát ezt ne vedd olyan biztosra, Urahara nem hülye, nem küldené vészhelyzetben HM-be a Gotei 13 felét és Ichigoékat ha nem biztos benne, hogy vissza is tudja hozni őket.  Pontosan
Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5683 Dátum: 09 okt 12, 19:31:02 »

Az egy dolog, hogy vissza tudja hozni őket, de mást nem küldött oda velük, ezért írtam, hogy erősítésre nem nagyon számíthatnak.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5684 Dátum: 09 okt 12, 19:38:20 »

Na igen, de fordítva még lehetséges, mármint, hogy HM-ből megy Karakurába az erősítés. Mosolyog

Persze ahhoz még le kéne zúzni valahogy azt a rohadt nagy nullát. xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!