24 szep 30, 07:24:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704398 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5655 Dátum: 09 okt 10, 17:31:02 »

Bocsi valszeg azért nem olvatsama  hszet mert kerültem a movieról szóló meg azért az e heti magáról szóló spoilereket is így lehet h. azt is átugrottam... smirksweat
Love, Yamma-ji kinyírodhat felőlem is. Sőt Yammából nagyon kezd elegem lenni... Bár Ukitake nagyon hisz az ő rendszerében így ő biztos kiakadna ha Yamma kinyírodna hiszen apjaként tekint rá...De én azt szeretném ah ennek a atörténetnek a avégén új főkpitány lenne a a13.osztag élén...Ukitake meg Kyouraku pedig menne a 0. osztagbaXDXD (((Jól van kiosztom én h. ki hová menjen...nem kell félteni)))
Ami Komamurát illeti én nem is tom miért lett belerakva a történetbe....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 17:32:22 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5656 Dátum: 09 okt 10, 17:52:51 »

Létrejött a Bleach spoiler topic, szóval mostantól mehetnek oda a manga spoilerek.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5657 Dátum: 09 okt 10, 18:59:49 »

Tehát a spoiler mától itt OFF... Ha ide írjátok őket törlésre kerülnek... Moderátor
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5658 Dátum: 09 okt 10, 19:08:08 »

Szóval akkor nem csak maguk a spoilerek hanem azok megtárgyalása is ott kell h. történjen?


Am. Komamurát én se értem h. minek van egyáltalán...annyira száraz az egész kari h. már fájó, és ahogy Kagura mondta a hadnagyok többsége is ilyen, pl. az az Iba vagy ki áh...

Oppá, Csillag születik-ben befigyelt a Rolling Star(5. bleach op) mint betétzene...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 19:35:12 írta Den » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5659 Dátum: 09 okt 10, 20:27:04 »

Jó ötlet volta a spoiler topic, így legalább nem kell majd átugornom hszeket, bár legtöbbször azért én is elszoktam olvasnia a spoilereket de mikor hogy van hozzá kedvem. Nevet Vmikor azt szeretem ha nem tudom előre mi fog történni...

Egyébként meddig fog még tartania a filler? Nincsenek róla hírek esetlegesen vhol? Mert már unom h. részek óta Muramusa csodás járását csodás köhögését stb. hallgathatom. Bár nekem a a239 favorit rész lett meg hát a Sanbonzakura akárhányszor akármilyen formában támad azt én imádom nah de mégesem jött be nekem ez az emberi alakú Zanpakutok mivel ez tulajdonképpen nem is az igazi alakjuk... Szóval vagy harcoljon még Ukitake meg Kyouraku és akkor vgan lehet filler vagy érdekelne h. mikor jönnek a komoly harcok... Ördögi Ördögi Ördögi

Jah másik amin gondolkodtam, szerintetek hogyan lesz megjelenítve Hiyori halála cezúrázott formában? Tuti h. csak egy karcolás lesz rajta jó talán úgy hogy vérzik bár Matsumoto sérülése után szabadon...

« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 20:30:11 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5660 Dátum: 09 okt 10, 20:31:21 »

Már Bleachzene isO_o? Kúl... megnézném mit szerencsétlenkedtek arraXD
Den, szerintem a spoiler megtárgyalása is oda való, mivel annak a topicnak pont az a célja, hogy ne tudjuk már meg hétfőn, hogy mi van Hiyorival, hanem szenvedjünk péntekigXD
Nem tarthat a filler már sokáig szerintem.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5661 Dátum: 09 okt 10, 21:02:46 »

Ezek szerint az anime részeket is ott kell majd tárgyalni? Akkor mi marad itt? Gondolkozik
Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #5662 Dátum: 09 okt 10, 21:11:29 »

Január elejétől, most októberig a mangában nem sok minden történt illetve elég sok vontatott esemény volt. Szerintem a fillert még húzni fogják decemberig utána januártól talán lesznek rendes részek is. Linket tudsz adni erről, hogy hol szerencsétlenkednek a csillag születikben erre. Amúgy ha megfigyeltétek az retek klub több esetben szeret narutos bleaches háttérzenéket betenni. Én a Vacsora csatában vagy a kész átverésben is elég sok ilyet hallok. hu ez már lehet off. Bocs töröljétek ha nagyon az.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5663 Dátum: 09 okt 10, 21:17:01 »

Hugom előidézett bennem egy kérdést: Ha a zanpakutou a shinigami lelkének egy része, hogy tud elpusztulni?
Mármint Mayuri azt mondta, hogy amíg meg van a markolatja, addig újra tudja alkotni a zanpakutouját, de ha nincs akkor? Mivel a shinigami lelkének egy része, egyszer materializálódnia kellet, mint kard. Szóval ez elvileg ismételten is lehetséges, nem?

Off szerintem csak a manga spoilerek menyjenek oda... ide úgyse járnak nagyon olyanok, akik nem olvassák a mangát (vagy igen?ikszdé)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5664 Dátum: 09 okt 10, 22:09:28 »

Jó ötlet a spoiler topic, de akkor már jobb lenne, ha mindkét topic kiemelt topic lenne, úgy mint a narutonál vagy ez nem megoldható? Mosolyog

Dancsa hogy egy jó hasonlattal éljek a Zanpakuto voltaképpen egy önálló létforma, ami a shinigamik lelkéből születik és lényegében a kard a teste és ha a test elpusztul, akkor a hozzátartozó lélek is, más szóval ha a zanpakuto elpusztult utána az adott embernek még elméletben lehet másik zanpakutoja, de az már más lesz mint az előző, bár az is igaz, hogy csak akkor pusztul el teljesen, ha az azt használó shinigami meghal.  Gondolkozik
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5665 Dátum: 09 okt 10, 23:17:55 »

más szóval ha a zanpakuto elpusztult utána az adott embernek még elméletben lehet másik zanpakutoja, de az már más lesz mint az előző, bár az is igaz, hogy csak akkor pusztul el teljesen, ha az azt használó shinigami meghal.  Gondolkozik

Épp ez itt a lényeg, hogy a zanpakutou a shinigami testében van.  (amikor pl Zangetsu és Ichigo beszélgetnek, azt Ichigo világának mondják)...  A kard nem más mint fizikiai megnyílvánulása... Ebből következik, hogy ahogy elösször is, úgy másodszor is képesnek kéne lennie új kardként megjelenni, mint ahogy Ichigo is képes volt a törött kardját újracsináni (<-- hülye szó, de már este vanXD).

off
Minek ezt kiemelt topicnak? Ugyis ez az egyik legaktívabb topic ittXD, a spoiler se fog 1 oldalt vissszacsúszni, csak mondjuk péntektől kezd el lecsúszni, de aki meg akarja találni az lapoz egyet és kész
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5666 Dátum: 09 okt 11, 05:11:52 »

Jólvan nem szóltam, csak gondoltam, hogy ezzel megkímélné Gabeszt meg a többi moderátort, az olyan emberek spoilereinek törlésétől, akik nem szoktak vissza olvasni, mert azért nem olyan szembetűnő az a topic és aki esetleg nem tudja, hogy van, annak elkerülheti a figyelmét, viszont ha kiemelt topic lenne, akkor mindig fölül lenne és mindenkinek kiverné a szemét. xDD

ON: Na igen elég zavaros ez az egész zanpakuto-shinigami kapcsolat, szerintem még maga Kubo sensei se gondolta át soha, hogy hogy van ez igazából. Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5667 Dátum: 09 okt 11, 11:02:33 »

Off: kicsit sem vagyunk igényesek még jó h. nem rögtön egy külön Bleach részleget akarunk nyittatni (azért sztem annyian nem vagyunk mint a Naruto topicban szóval nem hinném h. kiemelnék) de szerintem úgy is elől marad mind két topic szóval nem kell majd lapozni Nevet

Kubo sok mindent nem gondolt végig... Hümm-hümm Egyébként én cska arra jöttem rá, hogy tuléajdonképpene gyetlen embernek van olyan Zanpakutoja ami két db. és ez Kyouraku. Nem is értem miért mondta Yamma h. Ukitakénak dupla Zanpakutoja van az ugyanúgy egy mint Hisagijé, egyszerűen az egy kard ketté válik ennyi.... Kyourakunak meg két kardja van két Zanpakutoja más-más képességekkel...Sztem eza a dupla Zanpakuto fogalma.

Off: Den nagyon király az aláírásodXDXD
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 14:37:56 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #5668 Dátum: 09 okt 11, 14:56:31 »

ha megkérhetnék valakit aki olvassa  a mangát és nézi az animet akk meg tudná nekem mondani h ahol most tart az anime az a mangába hányadik fejezet?
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5669 Dátum: 09 okt 11, 15:01:39 »

Ha jól nézem a 339. fejezetnél tart az anime. (természetesen a filler nincs benne a mangában)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!